سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۸:۱۱Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «اتمی»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: سناریوهای بزرگی در شرایط با برجام و بدون برجام داریم که خدمت رهبری ارائه شده و دو نامه هم به آژانس برای ساخت UF6 بعد از 11 سال داشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
یک رسانه دولتی کره شمالی تاکید کرد تا زمانی که آمریکا اقدامات لازم برای اعتمادسازی از جمله اعلام پایان جنگ انجام ندهد، پیشرفت بیشتری در خلع سلاح اتمی وجود نخواهد داشت.
تهران پرس   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی صبح امروز(سه شنبه) با حضور در خبرگزاری مهر ضمن گفتگو با خبرنگاران مهر از این از خبرگزاری بازدید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۸ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد دفتر سازمان های بین المللی در وین، با سفرا و نمایندگان دائم برزیل نزد آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان های بین المللی مستقر در وین، به طور جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
وزرای خارجه کره جنوبی و آمریکا درباره دیدار روز گذشته مقامات دو کره گفت وگو و برهمکاری به منظور خلع سلاح اتمی از شبه جزیره کره تاکید کردند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد دفتر سازمان های بین المللی در وین، با سفرا و نمایندگان دائم برزیل نزد آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان های بین المللی مستقر در وین، به طور جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۴:۳۶    
رئیس جمهور آمریکا: تامین مالی نوسازی زرادخانه اتمی ما بسیار اهمیت دارد، ما به روز رسانی بسیار عمده ای در دفاع موشکی خود انجام خواهیم داد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۲۱    
در پی درج خبری در کیهان سه شنبه 9/5/97 که به نقل از یک سایت خبری چاپ شده و در آن به حمایت آقای صالحی از محصولات تراریخته اشاره شده بود، مسئول دفتر آقای دکتر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در تماس با کیهان و ارسال متن سخنان ایشان در بازدید از پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۱    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: این که فکر کنیم اروپا به خاطر ما با آمریکا درگیر می شود خیر. ممکن است سیاست متفاوتی در مقابل آمریکا پیش گیرند اما با آن درگیر نمی شوند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشکده کشاورزی هسته ای پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای، پروژه ای را طراحی و تدوین کرده است که از سال 1390 با همکاری مؤسسه برنج آمل در حال اجراست. در این پروژه فناوری صلح آمیز هسته ای به کمک توسعه بخش کشاورزی آمده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۴    
سال 88 سفری به ژاپن داشتم و در آنجا با نخست وزیر این کشور ملاقات کردم. جالب بود که نخست وزیر، وزیر خارجه ژاپن و یک پیرزن 70- 80 ساله از بازماندگان حادثه هیروشما بیان می کردند که اگر ما توسط امریکا بمباران اتمی شدیم،حق مان بود!
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۸    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این که خبر خوش هسته ای دارید؟ گفت که خبر خوش این است که خبر بد نداریم و برنامه ها در حال انجام است.
فاش نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۸    
یک مدیر انجمن آلمانی برای سیاست خارجی تصریح کرد سیاست ترامپ برای شوراندن مردم ایران علیه جمهوری اسلامی ساده لوحانه است. هنینک ریکه، مدیر برنامه روابط فرااقیانوسی آلمان و ایالات متحده آمریکا در اتاق فکر انجمن آلمانی برای سیاست خارجی در گفت وگو با دویچه وله گفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۹    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: براساس فتوای رهبری و نظارت های آژانس بین المللی انرژی اتمی برنامه غنی سازی ایران صلح آمیز و شفاف است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۶    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به این که خبر خوش هسته ای دارید؟ گفت که خبر خوش این است که خبر بد نداریم و برنامه ها در حال انجام است.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۲۱    
مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر گفت: هشت هزار نیروی بومی آموزش دیده در طرح های ساخت نیروگاه های جدید اتمی بوشهر مشغول به کار می شوند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۳    
مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر گفت: استفاده از نیروی انسانی بومی در ساخت فاز دوم نیروگاه اتمی بوشهر را در اولویت داریم.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۵    
سرویس خارجی: شبکه خبری سی ان ان در گزارشی اعلام کرد:کره شمالی پیشنهاد های مکرر واشنگتن برای آغاز فرآیند خلع سلاح اتمی را رد کرد. طبق گزارش این خبرگزاری، کره شمالی ضمن رد پیشنهادهای مکرر آمریکا ...
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۵    
سرویس شهرستان ها: سخنگوی انرژی اتمی گفت: بازسازی رآکتور اراک با خروج آمریکا از برجام متوقف نشده و با همکاری چین و انگلیس در حال انجام است. کمالوندی در خصوص فرمان رهبر معظم انقلاب در روز 14 خرداد مبنی بر افزایش توان هسته ای ایران تا 190 هزار سو و پیشرفت هایی که در این زمینه حاصل شده است ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۱:۱۸    
بر اساس آخرین گزارشات نگارش فیلمنامه نسخه دوم فیلم سینمایی "بلوند اتمی" هم اکنون توسط "سم هارت" و "آنتونی جاسنون" آغاز شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۸    
اقتصادنیوز: نفت خبر گفت وگویی با سیدحسین موسویان مذاکره کننده ارشد هسته ای سابق ایرانی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۴۹    
روند اجرایی صدور مجوز ورود و ترخیص تجهیزات پزشکی و همکاری های علمی و فنی بین وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی ایران با امضای تفاهم نامه ای میان دکتر مسائلی - مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و مهندس خوشمکانی - سرپرست دفتر حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی ایران، تسهیل می شود.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۶    
صادقانه بگویم که دوستان اروپایی ما هم معتقدند که به ایران نباید به سلاح اتمی دست پیدا کند و ما هنوز هم در این موضوع با هم کاملا متحد هستیم.
وانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۷    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان ملل و سایر سازمان های بین المللی مستقر در وین، با درمانجاه جومالا، سفیر و نماینده دائم اندونزی در وین و رئیس شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.
دولت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۸    
معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: روز گذشته نشستی با حضور دکتر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و وزیر بهداشت و جمعی از مدیران این دو دستگاه برگزار و درخصوص موضوعات مختلفی بحث و بررسی شد. ...
دولت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۸    
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، گفت: در شرایط کنونی کشور که نیاز به همکاری و تعامل بین دستگاه ها برای تسهیل فرآیندها داریم، خوشبختانه نشست مشترکی با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی و همچنین وزیر بهداشت و مدیران ارشد این وزارتخانه برگزار شد. ...
فرارو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۷    
ایسنا نوشت: زمانی آمریکا و انگلیس، صحبت از بمباران اتمی تاسیسات نفتی ایران می کردند. از آن سال ها البته خیلی گذشته، حتی رسوایی رو شدن سندی در مورد وجود گفتگو بر سر بمباران اتمی ایران را هم خیلی ها از یاد برده اند ...