سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۱۳:۲۱Feb 2020 18

جدیدترین‌های «متخصص زنان»

روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۷    
مراقبت های قبل از حاملگی در واقع مجموعه ای از مداخلات از طریق پیشگیری و درمان با هدف شناسایی و تعدیل مخاطرات ( پزشکی ، رفتاری ، اجتماعی ) می باشد که سلامت زن ، یا پیامد بارداری را تهدید می کند . ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - متخصص زنان و زایمان و خانواده معتقد است ورزش برای همه زنان مهم و ضروری است زیرا این امر سلامت جامعه را تضمین می کند به شرط آنکه استانداردهای آن رعایت شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۵    
عمل جراحی سیستکتومی توسط دکتر خرمی متخصص زنان و زایمان و نازایی و دکتر قربانی متخصص بیهوشی در بیمارستان فرهیختگان انجام شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زنان به دلیل شرایطی همچون شروع دوران قاعدگی و مسائل مربوط به آن، بارداری و وضع حمل با بیماری ها و اختلالاتی روبه رو می شوند که بهتر است همواره مراقب سلامت خود باشند و در صورت بروز کوچک ترین نشانه های اختلال در خود به پزشک مراجعه کنند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۱:۰۲    
دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ، زایمان و درمان ناباروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان یک متخصص زنان و زایمان و نازایی در همدان کوتاهی قد را یکی از عوارض آلاینده های هوا بر جنین عنوان کرد و گفت: آلودگی هوا تأثیر مستقیمی بر روی جنین می گذارد و سبب کم وزنی و کوتاه قدی آنها می شود.
سلام نو / بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
14 تا 28 بهمن ماه هفته ارتقاء آگاهی درباره بارداری نامگذاری شده است. هدف از این نامگذاری افزایش آگاهی زوج ها از باید و نبایدهای دوران بارداری، ارتقای سطح سلامت مادر و جنین و پیشگیری از خطرات احتمالی دوران بارداری است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جراح و متخصص زنان و زایمان و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن سینا به عامل سن مادر به عنوان یک مورد تعیین کننده در کیفیت بارداری و سلامت مادر و جنین اشاره کرد و گفت: سن مناسب برای اقدام به بارداری در زنان، بین 20 تا 35 سالگی است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۸    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
ایران پزشک   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی وزارت بهداشت گفت: اگر پزشکان و از جمله متخصص زنان برای تشخیص بیماری در مطب از سونوگرافی استفاده کند منعی ندارد، به شرطی که پولی بابت آن از بیمار نگیرد و خودارجاعی نداشته باشد، در غیر این صورت اقدام آنان خلاف است و اگر گزارش شود با متخلف برخورد می شود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یک غده 6 کیلویی از شکم بیمار در آستارا خارج شد. به گزارش سلام نو، دکتر نظام عباسی روز دوشنبه اظهار کرد: عمل جراحی روز گذشته ظرف یک ساعت توسط عفت عباداللهی متخصص زنان و زایمان، با همکاری تیم بیهوشی و پرستاران انجام شد. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر آزاده شعبانی متخصص زنان و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در ارتباط با مراقبت های بعد از زایمان در بیمارستان طالقانی، گفت: در این بیمارستان، بالاترین سطح مراقبت های بارداری به مادران ارائه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یک متخصص زنان و زایمان گفت: استعمال سیگار توسط زنان باردار و اطرافیان آن ها عوارض جبران ناپذیری بر سلامت جنین دارد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه 98/11/08 ، کرج , (اخبار رسمی) : زنان، به دلیل شرایط جسمانی و تغییرات زیادی که در طول زندگی در بدن آنها رخ می دهد، بهتر است هر چند وقت یک بار به پزشک متخصص زنان، مراجعه کنند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۲۳:۴۸    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری به سوالات کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۶    
شفا آنلاین:دکتر مریم میکانیک- متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری- به سوالات مطرح شده ازسوی کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص زنان و فلوشیپ اختلالات کف لگن، نسبت به عوارض بی اختیاری ادراری در زنان هشدار داد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
متخصص زنان و فلوشیپ اختلالات کف لگن، به تشریح بیماری های اختلالات کف لگن در زنان پرداخت و وی به دو نوع بی اختیاری ادراری استرسی و فوریتی اشاره کرد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان رضوی پنج شنبه گذشته و ساعاتی بعد از عملیات ضربتی رهایی گروگان در تشریح ماجرای این پرونده گفت: حدود ساعت 9:30 بیست و سوم دی، یک پزشک متخصص زنان و زایمان در حالی که به شدت نگران بود با پلیس تماس گرفت و مدعی شد همسرم که پزشک عمومی است با گوشی تلفن همراهش با من تماس گرفته و گفته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
متخصص زنان و فلوشیپ ناباروری، با اشاره به ارائه خدمات درمان ناباروری در بیمارستان طالقانی، گفت: این خدمات در بالاترین سطح و کمترین هزینه به زوجین نابارور و سایر مراجعان ارائه می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
لیلا نظری متخصص زنان و فلوشیپ ناباروری، با اشاره به ارائه خدمات درمان ناباروری در بیمارستان طالقانی، گفت: این خدمات در بالاترین سطح و کمترین هزینه به زوجین نابارور و سایر مراجعان ارائه می شود.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۰    
در همه خانم ها نشانه ها و درمان متفاوت است، پس پاسخ متخصص دوست یا خواهرتان برای شما مناسب نخواهد بود.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، بانوان به عنوان نیمی از قشر فعال جامعه و ستون خانواده باید همواره مراقب سلامت خود باشند و در صورت بروز کوچکترین نشانه های اختلال در سلامت خود باید به پزشک مراجعه کنند. برخی از بیماری ها وجود دارد که مختص بانوان می باشد و تنها متخصص زنان می تواند آن را بررسی و تشخیص دهید ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۱:۳۳    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ، زایمان و درمان ناباروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
یک متخصص زنان و زایمان گفت: سرطان سینه شایع ترین سرطان در زنان است که در دهه پنجم تا ششم زندگیشان بیشترین شیوع را دارد.
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای امروز سالم زندگی کردن، کار سادهای نیست. هرروز گامی کوچک در جهت سلامتی خود بردارید. پزشکان متخصص زنان کرج بر این باورند که باید رفتارهای سالم را در حالی که هنوز جوان هستید تبدیل به یک عادت کنید و در طول زندگی ادامه دهید. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شمسی زارع جراح و متخصص زنان و زایمان و مامایی با همکارانش توانسته اند با پژوهش های کاربردی و علمی خود مشکلات دوران جنینی را تا حد زیادی کاهش دهند.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۰    
برخی از خانم ها به ندرت به متخصص زنان مراجعه می کنند چرا که فکر می کنند برای مراجعه به متخصص زنان باید حتما دلیلی داشته باشند یا دچار یک بیماری خاص باشند ولی این اشتباه است. چون ممکن است دچار یک بیماری باشند که علائمی ندارد و پس از مدتی پیشرفت کند و علائمش را بروز دهد.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۸    
گروه سلامت: یکی از رایجترین سوال ها این است: بهترین متخصص زنان کیست و آیا جراحی زیبایی زنان انجام میدهد یا خیر؟ ما متخصص زنان خوب در تهران را به شما معرفی میکنیم. اما قبل از آن بیایید کمی درباره خدماتی که یک متخصص زنان به ما میدهد صحبت کنیم ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۹    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام یک متخصص زنان و زایمان گفت: عاقلانه است که خانواده ها با ثبت نام در بانک خون بند ناف این سلول ها را نگهداری و سلامتی را برای فرزندان و دیگر همنوعان پس انداز کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :دکتر فاطمه مرادی؛ متخصص طب سنتی: خانم های باردار در طول بارداری دچار مشکلات مختلفی می شوند. در ادامه با این مشکلات و راه حل آن ها آشنا می شوید. خونریزی اوایل بارداری * به متخصص زنان یا اورژانس زایمان نزدیک منزلتان، مراجعه کنید. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یک جراح و متخصص زنان گفت: زنان متاهلی که قصد بارداری دارند، باید در نخستین فرصت نسبت به انجام این کار اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۵:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک جراح و متخصص زنان گفت: زنان متاهلی که قصد بارداری دارند، باید در نخستین فرصت نسبت به انجام این کار اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جراح و متخصص زنان و عضو هیات علمی پژوهشگاه ابن سینا گفت: طرح تحقیقاتی در مرکز ناباروری ابن سینا در دست اجرا است که با به نتیجه رسیدن آن، تخمدان زنان یائسه زودرس با استفاده از سلول های بنیادی خون قاعدگی احیا خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خسرو علیزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با جذب این تعداد پزشکان که بیشتر آنان در بخش های کودکان، زنان و زایمان و داخلی متخصص هستند، تعداد پزشکان متخصص شاغل در این مرکز درمانی به 25 نفر رسید. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۵    
دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ،زایمان و درمان نا باروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۸    
شفاآنلاین:جراح ومتخصص زنان،دارفانی را وداع گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام یک متخصص زنان و زایمان به والدین توصیه کرد از خدمات بانک خون بند ناف رویان برای سلامتی فرزندان خود در آینده استفاده کنند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۱:۴۰    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/ایلام رئیس بیمارستان آیت الله طالقانی ایلام و متخصص زنان و زایمان، از خانواده ها خواست نسبت به نعمت خون بند ناف بی توجهی نکنند و این پس انداز سلامتی را جدی بگیرند.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، فاطمه بیاتی، متخصص زنان و زایمان در خصوص علل متعدد سقط جنین، با اشاره به اینکه 80 درصد سقط ها در 12 هفته اول بارداری صورت می گیرد، اظهار کرد: سقط به طور کلی مربوط به خاتمه حاملگی قبل از هفته بیستم یا کمبود وزن جنین در این مدت زمان تا کمتر از 500 گرم است. ...
سلام نو / سلامانه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، توده 8 کیلوگرمی از شکم یک بانوی ساوجی خارج شد. دکتر فرهود مقصودلو پزشک جراح این بیمار در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: این عمل موفقیت آمیز دربیمارستان شهید مدرس شهرستان ساوه صورت گرفت و توده 18 سانتیمتری به وزن 8 کیلوگرم طی یک عمل جراحی سه ساعته از تخمدان سمت چپ این زن 43 ساله ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۰۰:۱۹    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری به مهم ترین سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۰:۳۰    
شفا آنلاین:دکتر مریم میکانیک متخصص زنان ،زایمان و درمان ناباروری به سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یک جراح و متخصص زنان و زایمان گفت: آلودگی هوا عوارض مختلفی را برای مادران باردار و جنین ایجاد می کند که از جمله آن ها می توان به سقط جنین اشاره کرد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۲:۱۶    
شفا آنلاین:دکتر فرشته دانشمند متخصص زنان ، زایمان و درمان ناباروری به مهم ترین سوالات مطرح شده کاربران شفا آنلاین پاسخ داد.
وب سایت چطور   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ندا سالاریه جراح زنان، زایمان، متخصص نازایی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است. تالیف مقالات متعدد در نشریات داخلی و خارجی و کتب آموزشی رشته زنان و زایمان از فعالیت های علمی ایشان می باشد. ...