پنجشنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۰۲Mar 2019 21
 

جدیدترین‌های «زائران اربعین»

ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۶    
گروه جامعه دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از اجرای طرح لغو روادید بین دو کشور عراق و ایران از اوایل اردیبهشت ماه سال 98 خبر داد و گفت: لغو روادید موجب افزایش زائران اربعین خواهدشد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۷    
حوزه/ فرزند مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی گفت: در سال گذشته 4 هزار طلبه در یک دوره سه ساعته آموزش دیده و در اربعین پاسخگوی سوالات زائران بودند، در این مشاوره های اربعین موضوعاتی که برای مردم و زائران غیر ایرانی مطرح بود نیز به طلاب آموزش داده شده است
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶    
مدیر بنیاد فقه و معارف اهل بیت گفت: برای اربعین سال آینده نیز طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، 200 طلبه ایرانی و خارجی مسلط به 10 زبان زنده دنیا آموزش دیدند تا معارف اهل بیت را برای زائران اربعین تبیین کنند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۱    
رئیس جمهور با قدردانی از میهمان نوازی گرم دولت و ملت عراق از هیات ایرانی و بویژه مردم عراق به خاطر پذیرایی از زائران اربعین حسینی، گفت: در مذاکرات فشرده با مقام های عراق، راجع به همه موضوعات مورد علاقه دو کشور با حسن نیت کامل گفت وگو و توافقات بسیار خوبی حاصل شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۸    
رئیس جمهور روحانی با قدردانی از میهمان نوازی گرم دولت و ملت عراق از هیات ایرانی و بویژه مردم عراق به خاطر پذیرایی از زائران اربعین حسینی، گفت: مساله تروریسم هنوز تمام نشده نیست و ممکن است تروریست ها به اشکال مختلف برای مردم منطقه مشکل ایجاد کنند ...
دولت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۲    
رئیس جمهور با قدردانی از میهمان نوازی گرم دولت و ملت عراق از هیات ایرانی و بویژه مردم عراق به خاطر پذیرایی از زائران اربعین حسینی، گفت: در مذاکرات فشرده با مقامهای عراق، راجع به همه موضوعات مورد علاقه دو کشور با حسن نیت کامل گفت و گو و توافقات بسیار خوبی حاصل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۶    
اهواز - ایرنا - مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: موکبهای عراقی و ایرانی با هماهنگی و مشارکت بهتر ، باید خدمات بهتر و شایسته تری به زائران اربعین حسینی ارائه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۱    
در همایش تجلیل از خادمان راهنمای زائران اربعین حسینی از 10 راهنمای زائر به صورت نمادین تجلیل به عمل آمد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۲    
نایب رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب نمایندگان مجلس زائران مراسم اربعین حسینی(ع) از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۱۹    
مردم شریف عرب خوزستان یکی از اقوام وفادار ایرانی در طول انقلاب اسلامی هستند که پایبندی آنها به آرمان های اسلامی در واقعه جهاد عشایر، دوران پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت(ع) و همچنین میزبانی از زائران اربعین حسینی ثابت شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۷    
به گزارش خبرنگار ایرنا امین زنجانی روز چهارشنبه در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات در فرمانداری تالش افزود: این شهرستان در کمک به بازسازی اماکن مقدس، جزو شهرستان های پیشگام استان گیلان است و مردم تالش، امسال برای حمایت از زائران اربعین حسینی نیز بیش از 533 میلیون ریال کمک کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۳    
امام جمعه ایلام بر تدوین منشوری مدون برای خدمت رسانی مناسب به زائران اربعین تاکید کرد و گفت: مردم ایلام در میزبانی زائران اربعین حسینی سنگ تمام گذاشتند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۰۱:۳۰    
نمایندگان مجلس بندی را تصویب کردند که به موجب آن عوارض خروج از کشور برای زائران اربعین و مرزنشینان در سال آینده برای یک بار به قیمت سال 96 محاسبه می شود. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت، زائران اربعینی که قصد خروج از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق دارند را از پرداخت عوارض خروج معاف کردند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۸    
معافیت زائران اربعین از پرداخت عوارض، تایید پایبندی ایران به برجام در چهاردهمین گزارش آمانو، پرداخت مرحله دوم یارانه احزاب تا پایان سال، لغو خرید خدمت سربازی، عرضه هفتگی نفت در بورس از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در شنبه چهارم اسفند ماه است.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۷    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای زائران اربعین را از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف کردند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۸    
شخصیت آیت الله مومن از دیدگاه رییس مجلس، ادامه بررسی لایحه بودجه 98، لزوم پرداخت مالیات آستان قدس رضوی و بنگاه های اقتصادی نیروهای مسلح، ارائه 6 هزار پیشنهاد بودجه ای از جمله مهمترین اخبار امروز (شنبه چهارم اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی هستند
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۸    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای زائران اربعین را از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۹    
نمایندگان مجلس بندی را تصویب کردند که به موجب آن عوارض خروج از کشور برای زائران اربعین و مرزنشینان در سال آینده برای یک بار به قیمت سال 96 محاسبه می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۴    
نمایندگان مردم در خانه ملت زائران اربعینی که قصد خروج از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق را دارند از پرداخت عوارض خروج معاف کردند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۱    
گروه اقتصاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مصوب کردند که زائران اربعین که از تاریخ بیست و چهارم شهریور 1398 تا دوازدهم آبان ماه سال آینده از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج شوند از پرداخت عوارض خروج معاف شوند.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۱    
در ادامه متن کامل پست ضرغامی را مشاهده می کنید. مرثیه توزیع! می گویند واردات گوشت حدود 40 درصد افزایش یافته و قاچاق هم اجمالا کنترل شده است. پس چرا قیمت گوشت کماکان بیش از 100 هزار تومان است و مردم احساس کمبود می کنند. علتش واضح تر از آن است که به استیضاح آن نیاز باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۲    
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با تقدیر از دست اندرکاران اربعین حسینی به خاطر تلاش مجاهدانه و در خور ستایش بیان کرد: خدمت به زائران اربعین حسینی یک توفیق الهی است که نصیب ما خوزستانی ها شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۲    
استاندار خوزستان گفت: تلاش ما باید در جهت کسب رضایتمندی زائران اربعین حسینی باشد ؛ البته اقداماتی که در این چند سال در این مسیر انجام دادیم بر کسی پوشیده نیست اما کاستی هایی وجود داشت که باید آن ها را برطرف کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۵    
مردم نیشابور 700 میلیون تومان برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال کمک کردند.
افق تازه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹    
تیم های ویژه خسارت سیار شرکت سهامی بیمه ایران با بدرقه رسمی از مقابل ساختمان مرکزی این شرکت عازم مناطق مرزی غربی کشور و مسیرهای راهپیمایی زائران اربعین حسینی(ع) شدند
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۲    
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از لنجان، محسن کوهکن در گردهمایی خادمان موکب الشهدا شهرستان لنجان اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره عنایت خاصی بر مراسم اربعین داشته اند و به مسئولان نیز سفارش و تاکید کرده اند تا آنجا که می توانند تسهیلات لازم را برای زائران اربعین فراهم کنند و این مسئله نشان از ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۰    
کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 98، تا کنون فقط وضعیت عوارض خروجی زائران عتبات عالیات را رسماً معلوم و اعلام کرده که زائران اربعین از پرداخت عوارض خروج از کشور در سال 98 معاف اند و عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات در سال 98 نیز افزایش پیدا نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۸    
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: خدمتگزاری در ایام اربعین حسینی به زائران حرکت ارزشمندی که نصیب مردم این استان شده ولی این میزبانی باید به توسعه اقتصادی استان نیز کمک کند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۶    
گروه اجتماعی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس از اتمام فاز یک صحن عقیله بنی هاشم خبر داد و گفت: تا اربعین 98 زائران می توانند از این صحن استفاده کنند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۵    
نهادهای مختلف به طور ویژه برای برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین اقداماتی را انجام داده و می دهند و حالا نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در این مسیر در حین بررسی لایحه پیشنهادی بودجه 98 در کمیسیون تلفیق مصوباتی را برای رفاه حال زائران عتبات داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۷:۰۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت که صحن حضرت زینب (س) از اربعین سال 98 افتتاح و مورد استفاده زائران اربعین حسینی (ع) قرار می گیرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۸    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 98 درباره مصوبات روز گذشته کمیسیون تلفیق گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق، زائران اربعین که از مرزهای زمینی به کشور عراق در سال 98 می روند، از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف هستند
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از معافیت زائران اربعین برای پرداخت عوارض خروج تا سخنان مهم آیت الله جنتی پیرامون آغاز هجمه ها به شورای نگهبان علی رغم زمان زیاد باقی مانده تا انتخابات مجلس یازدهم.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 98 گفت:براساس مصوبه کمیسیون تلفیق، زائران اربعین که از مرزهای زمینی به کشور عراق در سال 98 می روند، از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: بدهی بانک مسکن به بانک مرکزی تا سقف 50 هزار میلیارد ریال به منظور افزایش سرمایه بانک مسکن محسوب می شود. به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۱    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 98 از مصوبه این کمیسیون برای معافیت زائران اربعین از پرداخت عوارض خروج از کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۰    
گروه اقتصاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از موافقت اعضای این کمیسیون با معافیت زائران اربعین حسینی از پرداخت عوارض خروج از کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰    
بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 کل کشور زائران اربعین در سال آینده که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از ایران خارج می شوند از پرداخت عوارض خروج معاف خواهند شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۲    
سردار اشتری گفت:در ایام اربعین امسال شاهد کاهش 60 درصدی تصادفات نسبت به سال های گذشته بودیم، امیدواریم در سال های آینده بتوانیم خدمت رسانی شایسته ای به زائران اربعین حسینی داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۵    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت مسیرهای تردد و امنیت زائران اباعبدالله الحسین مأموریت ویژه ناجا در اربعین حسینی بود که توانستیم با به کارگیری 30 هزار مأمور به نحو احسن آن را انجام دهیم و کاهش 60 درصدی تصادفات را در آن زمان شاهد باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۲    
اراک- استاندار مرکزی گفت: سال آینده نیز همچون امسال، کنسولگری عراق برای صدور ویزای زائران اربعین در استان مرکزی مستقر می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۱    
به گزارش ایرنا، فاطمه کرباسی روز یکشنبه در آیین اختتامیه سوگواره 'آسمانی ترین زمینی' افزود: از آنجا که زائران اربعین خاطره هایشان را با عکس و فیلم ماندگار می کنند از این رو در شورای فرهنگ عمومی و ستاد هماهنگی پیاده روی اربعین استان تصمیم بر این شد تا این آثار موبایلی در قالب برگزاری سوگواره عکس ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۵    
گروه سیاسی- نماینده ولی فقیه در استان کردستان به استقبال مردم جهان از مراسم اربعین اشاره کرد و گفت: باوجود آنکه دشمنان در حال توطئه اسلام هراسی و ایجاد ترس و وحشت از اسلام هستند موج زائران اربعین و در کنار هم بودن آن ها پیام رأفت و مهربانی اسلام را برای جهانیان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۱    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: به شکرانه الهی بخش عظیمی از زائران اربعین را جوانان تشکیل می دهند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۰    
به گزارش مشرق ، یکی از کاربران شبکه اجتماعی توئیتر با انتشار تصویری از خیابانی در ایالات آمریکا پس از جشن کریسمس به صورت کنایه ای برای خانم مولاوردی نوشت:
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم استان در همایش عظیم اربعین از مسئولان سبقت گرفتند گفت: باید تلاش شود تجهیزات خدمت رسانی به زائران اربعین به روزرسانی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۹    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: با توجه به گرم شدن هوا نیازمند احداث کارخانه یخ در کاظمین هستیم همچنین برای پخت غذا نیازمند ساخت آشپزخانه مرکزی هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۴    
جانشین فرماندهی کل سپاه ;همه مردم ایلام را به سلحشوری و مردانگی می شناسندو اکنون میزبانی از زائران اربعین حسینی نیز افتخاردیگری است که نصیب مردم این دیار شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۷    
به گزارش ایرنا، سردار حسین سلامی روز سه شنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ایلام اظهار داشت: استان ایلام افتخار حماسه و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد چرا که مردان و زنان سترگ این خطه مرزی در مرزهای شرف و دفاع جانانه ایستادند و مقاومت کردند. ...