جمعه ۲۸ دیساعت ۲۳:۲۳Jan 2019 18
 

جدیدترین‌های «صنعت گردشگری»

همسو نیوز   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی: وی افزود: آنچه ایران اسلامی، به ویژه شهر مشهد مقدس را با عارضه ای مهم درگیر کرده، بخش گردشگری مذهبی است. ما در مشهد به وضوح اعلام می کنیم که هر گردشگر، یک زائر و هر زائر یک گردشگر است ...
روزنامه شروع   ۵ ساعت پیش    
گروه شهرستان-معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های گردشگری و سرمایه گذاری استان گلستان گفت: صنعت گردشگری به دلیل ظرفیت اشتغالزایی خوبی که دارد به صورت جدی مورد توجه مسئولان دولت است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۴    
مشهد- ایرنا- پیش نشست هم اندیشی فعالان و اثرگذاران اقتصادی در صنعت گردشگری پنجمین اجلاس ملی میزبانی ایران اسلامی پنجشنبه شب با حضور مسئولان و کارشناسان مختلف این حوزه در مشهد برگزار شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۶    
رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لارستان از برگزاری کارگاه آموزشی صنعت گردشگری در این شهرستان خبر داد. سیما علویه در گفت و گو با خبرنگار میلاد لارستان...
سیری در ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲    
نوعی تفکر سنتی مبنی بر اینکه مشاغل وابسته به صنعت گردشگری به لحاظ مهارت و میزان مزد دریافتی در رده پایینی قرار دارند در میان سیاستمداران به چشم می خورد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۱    
فرماندار محمودآباد گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی شهر توریستی محمودآباد به دنبال توسعه صنعت گردشگری و جذب سرمایه گذار است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳    
یزد - ایرنا - هم اکنون در سایت تکثیر گور خر ایرانی استان یزد واقع در منطقه پنج انگشتی ابرکوه، 23 راس این گونه جانوری زیست می کند، به همین علت به منطقه ای بسیار جذاب و مستعد برای توسعه صنعت گردشگری تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۶    
مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر با تاکید بر توسعه شهرستان عسلویه بر اساس ظرفیت های گردشگری و صنعتی گفت: در این راستا توسعه صنعت گردشگری و توریسم صنعتی در اولویت برنامه های شهرستان عسلویه قرار دارد.
روزنامه فناوران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۳    
معاون وزیر ارتباطات گفت: فرصت های بکر و دست نخورده ای در بخش گردشگری وجود دارد و استارت آپ ها با ورود به این بخش می توانند باعث رونق و توسعه کسب و کار در این زیست بوم شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: به رغم تلاش مسئولان استان و با وجود تصویب اعتبارات در کارگروه اشتغال استان و شهرستان باز هم بانک ها از اعطا تسهیلات به سرمایه گذاران پرهیز کرده و مانع سرمایه گذاری های گردشگری نقده هستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۷    
اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از ایجاد هتل اسکول و نیز تاسیس رشته های علمی و عملی مرتبط با صنعت گردشگری در این واحد علمی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۷    
تربت حیدریه- ایرنا- با پیشرفت در صنایع حمل و نقل و فناوری اطلاعات، دورترین و بکرترین نقاط روی زمین نیز در دید و دسترس علاقه مندان به سفر قرار گرفته بطوریکه امروزه گردشگری بزرگترین صنعت در دنیا محسوب می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۵    
یک استاد دانشگاه پیشنهاد کرد از صنعت گردشگری به دلیل درآمدزایی و ارزش افزود بالای آن در حوزه اشتغال زایی و کارآفرینی استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۴    
مسئولان استان اردبیل تلاش می کنند با تحقق شعار زمستان بیدار ، ایده همه زمانی کردن صنعت گردشگری در این استان را عملی کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۲:۴۱    
استان مازندران همواره با جنگل و دریا برای گردشگران شناخته شده اما اگر بخواهیم صنعت گردشگری را در این استان رونق ببخشیم باید حوزه های جدیدی را مطابق با نیازهای گردشگران تعریف کنیم که یکی از این بخش ها توجه به گردشگری ماجراجویانه و هیجان انگیز است ...
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۰    
فرماندار اردکان با اشاره به لزوم کاهش آمار بیکاری و بازدهی سریع سرمایه گذاری حوزه گردشگری گفت: اشتغالزایی در صنعت گردشگری درآمدزایی بالایی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۷    
فرماندار اردکان با اشاره به لزوم کاهش آمار بیکاری و بازدهی سریع سرمایه گذاری حوزه گردشگری گفت: اشتغالزایی در صنعت گردشگری درآمدزایی بالایی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۰    
یک استاد دانشگاه پیشنهاد کرد از صنعت گردشگری به دلیل درآمدزایی و ارزش افزود بالای آن در حوزه اشتغال زایی و کارآفرینی استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس ؛ تظاهرات ، اغتشاشات و ناآرامی های اخیر ، همه امور فرانسه را به شدت تحت الشعاع خود قرار داده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی 1- گردشگر 2- ژان باپتیست لوموآیَن، وزیر مشاور در امور توریسم فرانسه 3- مسئول پذیرش هتل 4- مالک هتل ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۱    
گنبدکاووس - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری به دلیل ظرفیت اشتغالزایی خوبی که دارد به صورت جدی مورد توجه مسئولان دولت است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۰    
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری (اوقات فراغت) وین با حضور تعدادی از آژانس ها و نمایندگان صنعت گردشگری ایران در پایتخت اتریش یکشنبه شب به کار خود پایان داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۲    
پل های خشتی نشان از گذر تاریخ داشته که عبور از آن دنیای کنونی ات را به گذشته پیوند می زند پل هایی که می توانند با فراهم سازی بستر و اجرای پروژه های رفاهی در مجاورت خود، خلق کننده فرصت های بی نظیر در رونق صنعت گردشگری باشند.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۷    
سمیرا رحیمی گردشگری منبع کلیدی درآمد زایی در بسیاری از کشورهای جهان است. فارغ از اینکه هر کشور تا چه اندازه از منابع طبیعی و غیرطبیعی برای تامین نیازهای اقتصادی اش بهره برده است، صنعت گردشگری به تنهایی منبعی قابل اتکا و پردرآمد درنظر گرفته می شود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۷    
مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: گردشگری معدنی مقوله جدیدی در صنعت گردشگری بوده و در معادن طلا به دنبال ایجاد این گردشگری هستیم زیرا در اقتصاد تاثیر به سزایی خواهد داشت.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۶    
عشاق دنیای دیجیتال، گردشگرانی که اساس سفرهایشان بر محور رزرواسیون های آنلاین و کسب اطلاعات از دنیای مجازی است چه نگاهی به مقصد پررمز و رازی مانند ایران دارند؟ و چقدر ما زیرساخت های جذب آنان را در کشورمان داریم؟ مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران سلسله نشست هایی را به هدف بررسی چشم انداز صنعت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۴    
اصفهان -ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: توسعه و تقویت صنعت گردشگری و فعالیت های مدرن کشاورزی برنامه راهبردی رشد اقتصادی این شهرستان محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه به تاثیر بسیار مثبت بازگشایی مرزها در رشد صنعت گردشگری اشاره کرد و گفت: صنایع دستی کرمانشاه نیازمند برندسازی است.
الی گشت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۵    
پربازدیدترین کشورها در سال 2018 با پایان سال 2018 و آغاز سال جدید میلادی، وقت آن است که مروری داشته باشیم بر سال گذشته و آمارهای مرتبط با صنعت گردشگری و توریسم را مورد بازبینی قرار بدهیم ...
الی گشت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۴    
شعار، برند و رنگ ایران در دنیا معلوم می شود؟ با توجه به آنچه که اخیرا در خبرگزاری های رسمی دنیا درباره ی ایران به عنوان نگین خاورمیانه و همچنین کشوری ارزان با جاذبه های تاریخی و تمدنی بی نظیر سبب شده خبرهای خوشحال کننده درباره صنعت گردشگری کشور به گوش می رسد که یکی از آن ها تهیه نقشه راه ساخت ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۲    
رحیم یعقوب زاده، رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و دبیر طرح در ابتدای نشست با ارائه گزارش مختصری از فعالیت های مرکز از ابتدا تاکنون گفت: این مرکز سالانه 300 اردوی علمی-فرهنگی را توسط واحد های جهاد دانشگاهی در سراسر کشور برگزار می کند ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۴    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به لزوم تدبیر ویژه برای ایجاد رونق در گردشگری استان گفت: محور اصلی توسعه استان یزد گردشگری است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، احداث سه کمپ گردشگری در "چاراویماق" را گامی رو به رشد در مسیر توسعه گردشگری این شهرستان عنوان کرد ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۸    
به گزارش میراث آریا به نقل از ایرنا، ولی تیموری امروز شنبه 22 دی 97 با اشاره به جزئیات موضوع ثبت برندگردشگری ایران، گفت: در کشورهایی دارای صنعت گردشگری قدرتمندی هستند از تصویر و لگو مشخص و ثابتی بر روی کالا و خدماتی که به گردشگران ارائه می دهند ...
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۷    
عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی پاسخگو در قبال بهارستان نیست،گفت: بسیاری از آثار تاریخی کشور از بین رفته است.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۳    
خرم آباد - خبرنگار کیهان: استاندار لرستان در جلسه کمیته گردشگری و ستاد اجرایی سفر استان گفت: صنعت گردشگری استان در سال های اخیر دچار تحول شده و تلاش برای رونق هرچه بیشتر این صنعت آغاز شده است. ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۷    
فرماندار ویژه کاشان در جلسه انجمن میراث فرهنگی شهرستان، بحث گردشگری را یکی از اولویت های اول کاری خود عنوان کرد. علی اکبر مرتضایی گفت: با توسعه صنعت گردشگری در شهرستان کاشان می توان به بسیاری از اهداف به خصوص مباحث رشد اقتصاد و اشتغال زایی رسید چرا که در بسیاری از کشور ها با توسعه گردشگری ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۶    
فرماندار اسفراین با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری در اسفراین گفت: تقویت صنعت گردشگری اسفراین و توجه به زیرساخت ها و معرفی شایسته آن همپای صنعت می تواند رونق اقتصادی برای شهرستان ایجاد کند.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۰    
بانک تجارت با انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور تفاهم نامه همکاری مالی امضا کرد. به گزارش صدای ایران مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک تجارت و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، ظهر چهارشنبه دوازدهم دی ماه با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۰    
رفیعی گفت: صنعت گردشگری 40 سال پیش از خرید و فروش اینترنتی بهره مند بوده و ما الان اعتقادی به فعالیت های استارت آپی در دفاتر خود نداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۷    
استاندار فارس توسعه گردشگری در استان را از برنامه های جدی خود برشمرد و گفت: از طرح هایی که به هرشکل صنعت گردشگری در استان را تقویت کند حمایت می کنم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۵    
شیراز-ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی از قوانین موجود در کشور با مفاهیم رونق صنعت گردشگری مغایرت دارد که باید اصلاح شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۵    
همایش طرح توسعه صنعت گردشگری، اشتغال و درآمدزایی در سالن کنفرانس دانشگاه شهید بهشتی شهرستان زیرآب برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۰    
نصر: نشست مشترک فعالان صنعت گردشگری ایران و ترکیه با حضور نمایندگانی از استان های شمال غرب کشور و شهرهای آنتالیا، بدروم، کوش آداسی و چشمه ترکیه در برج تجارت جهانی تبریز برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۱    
برترین ها : سفر کردن فقط گشت و گذار و سوغاتی نیست. بلکه تجربه احساسات جالبی است که غریبه ها با ما به اشتراک می گذارند، تصورات جالب افرادی است که در صنعت گردشگری کار می کنند، مناظر تازه و باور نکردنی در طبیعت است ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۷    
صبح امروز استاندار مازندران در بازدید از مجموعه تاریخی شهر قدیم فرح آبادساری و مسجد باشکوه و کهن آن و داشته های تاریخی اش به عنوان مقصدی با اهمیت فراملی در صنعت گردشگری یاد کرد که می تواند هویت و داشته های کهن مازندران را به گردشگران معرفی کند.
بام میبد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۱    
فرماندارمیبد در نشست معارفه مدیر جدید صندوق کارآفرین امید شهرستان، پرداختن به صنعت گردشگری و بوم گردی را نگاهی بسیار خوب عنوان نمود که می تواند موردتوجه قرار گیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۷    
استاندار مازندران گفت: اماکن میراثی، هویت تاریخی ماست که کمتر مورد توجه واقع شده و باید در صنعت گردشگری مورد توجه اساسی قرار گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۷    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری گفت: گردشگری موضوع مهمی است که خدمت مستقیم به آحاد مختلف مردم به حساب می آید و همه باید کمک کنیم تا ارائه خدمات به گردشگران به نحو مطلوب صورت گیرد.
الی گشت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۷    
نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته ایران بیش از ده سال است که نمایشگاهی بین المللی در رابطه با گردشگری و صنایع وابسته به آن در ایران برگزار می شود و امکان قرار است که دوازدهمین دوره از این رویداد بین المللی با حضور نمایندگان 10 کشور در تهران برگزار شود ...