پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۸:۰۱Feb 2020 27

جدیدترین‌های «دانشگاه علم و صنعت»

رئیس دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه استفاده از ظرفیت و پتانسیل های دانشگاهی نقش مهمی در جهش علم و فناوری کشور دارد، گفت: تجمیع دانشگاه های صنعتی اقتصاد ایران را متحول می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۰    
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور دانشگاه تصمیم گرفت دروس را تا سه هفته آینده به صورت غیر حضوری به دانشجویان ارائه دهد که بالغ بر 96-95 درصد از دانشجویان نیز توانستند از طریق گوشی های هوشمند دروس را فرا بگیرند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
درست بعد از اعلام خبر تعطیلی دانشگاه ها بود که اخباری مبنی بر بازداشت علی حقیقت جوان، امیرحسین علی بخشی و ضیا نبوی، سه فعال دانشجویی منتشر شد. علی حقیقت جوان دبیر انجمن اسلامی آرمان دانشگاه علم و صنعت بود که خبر بازداشت او و علی بخشی دوشنبه 5 اسفند منتشر شد؛ دیروز 6 اسفند نیز ضیا نبوی دستگیر شد ...
تلنگر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر اطلاعات به دست آمده توسط این پایگاه مدیریت دانشگاه علم و صنعت برای مقابله با کرونا اقدام به تعطیلی دانشگاه و برگزاری کلاس های درس به صورت مجازی کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۶    
رییس دانشگاه علم و صنعت با اشاره به تعطیل نبودن دانشگاه در هفته آتی و برگزاری الکترونیکی کلاس ها تا پایان اسفندماه 98 گفت: تست تعدادی از دانشجویان مشکوک به کرونا در این دانشگاه منفی بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵    
امیرحسین کاکایی عضو هیات علمی دانشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران همان طور که شاهد هستیم در دو سال گذشته قیمت خودروها در بازار به طور نجومی بالا رفته و تقاضا در این بازار پرتلاطم همچنان روبه افزایش است. هر فروش رسمی که انجام می شود، در عرض دقایق اولیه فروش تمام می شود ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: در پی احتمال شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام تدابیر پیشگیرانه، دانشگاه علم و صنعت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کلاس های این دانشگاه از روز شنبه 98/12/10 به صورت مجازی برگزار می شوند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۰    
دانشگاه علم وصنعت در اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشجویان ساکن خوابگاه دختران و پسران می توانند برای اطمینان از سلامت خود به پزشک مستقر در دانشگاه مراجعه کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۶:۳۷    
همایش ملی مسکن پایدار 12 تیر ماه 99 در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود و مهلت ارسال مقالات 12 خرداد ماه پایان می یابد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۲    
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران از برگزاری الکترونیکی کلاس های درسی تا پایان سال خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران بدینوسیله به اطلاع می رساند جلسه فوق العاده شورای دانشگاه در تاریخ 98/12/4 برگزار و در خصوص نحوه برگزاری کلاس های درسی تا پایان سال جاری (سال 1398) تصمیم گیری نموده که مفاد آن به شرح ذیل اعلام می گردد: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام کرد هیچ کدام از دانشجویان این دانشگاه به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت گفت: دانشجویانی داشتیم که عوارضی شبیه به سرما خوردگی داشتند که این دانشجویان از طریق اورژانس 115 به بیمارستان منتقل شدند که روز گذشته همه آنها نیز مرخص شدند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۹    
کسب و کار نیوز - دبیر جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت گفت: دومین دوره جشنواره کار این دانشگاه با هدف ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان و کمک به کارآفرینی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت اقدامات پیشگیرانه گفت: هیچ دانشجویی از این دانشگاه به کرونا مبتلا نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت گفت: دومین دوره جشنواره کار این دانشگاه با هدف ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان و کمک به کارآفرینی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۳    
انجمن علمی مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت به مناسبت روز مهندس همایش "مهندس و عوامل موفقیت برای نقش آفرینی در قرن 21" را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۷    
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: در راستای تبدیل دانشگاه نسل اول به نسل سوم باید زیرساخت های مراکز علمی تغییر کرده و حرکت علم و فناوری به سوی گرایش های بین رشته ای سوق داده شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۶    
معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: صنعت زنده و متکی به دانش بومی تولید علمی درجهت رفع مشکلات جامعه و صنعت را افزایش می دهد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: متأسفانه تعداد قابل توجهی از کاندیداها، آموزش عالی و توسعه علمی کشور را مد نظر قرار نمی دهند؛ چون جامعه هدف را جامعه دانشگاهی نمی دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نخستین کنفرانس ملی علوم شناختی و رسانه با محورهای روش های تحقیق در علوم شناختی و رسانه، فلسفه ذهن و رسانه، انسان شناسی شناختی و رسانه، علوم اعصاب ورسانه و .. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اساتید و نخبگان دانشگاه علم و صنعت از مردم دعوت کردند تا با حضور پرشور و حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس به شکل دهی مجلسی متشکل از عناصر دلسوز و حامی مستضعفان کمک کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه علم و صنعت ایران و پژوهشگاه هوافضا چهارشنبه 30 بهمن ماه به امضای جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران و فتح الله امی رئیس پژوهشگاه هوافضا رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دومین دوره جشنواره کار ایران ، 4 تا 6 اسفندماه امسال در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود. در این دوره سازمان های معتبر فرصت های شغلی خود را ارائه می کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۸    
ذاکری از برگزاری اعتکاف رجبیه توسط کانون قرآن و عترت (ع) در مسجد دانشگاه علم وصنعت ایران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۸    
انجمن علمی دانشکده فناوری های نوین دانشگاه علم و صنعت ایران کارگاه بهینه سازی چند هدفه (انرژی، اگزرژی، اقتصادی و محیط زیستی) را برگزار می کند.
سید مصطفی صفوی عضو حقیقی شورای عالی فضایی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به ساخت ماهواره سنجشی در قالب یک تیم 91 نفره از دانشمندان دانشگاه علم و صنعت ایران گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۷    
دومین دوره از رویداد جشنواره کار ایران 4 تا 6 اسفندماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۸    
پیچ خط مشی با همکاری انجمن علمی دانشکده مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می کند .
ایستنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو حقیقی شورای عالی فضایی گفت: ساخت ماهواره ای از نوع سنجشی و با دقت یک متر توسط 91 دانشمنددانشگاه صنعتی امیرکبیر در فاز نخست با کادر تخصصی 11 نفر از اعضای هیأت علمی و 80 دانشجوی مقاطع ارشد و دکتری انجام می شود. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی صبح امروز در ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی(نظام بانکی در خدمت تولید) در دانشگاه علم و صنعت حضور یافت و تاکید کرد: نظام بانکی در خدمت رونق تولید است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت در ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از برنامه های راهبردی دانشگاه علم و صنعت کاربردی سازی علم و پژوهش است ...
خبرگزاری تسنیم: رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اجازه ادامه تلاطم در بازار ارز را نمی دهیم گفت: تصمیم اجلاس اف ای تی اف تاثیری در روابط و معاملات ما نخواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۰    
انجمن علمی دانشکده های مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت با همکاری دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب همایش صددرصدی (آموزش اصول موفقیت و هدف گذاری) را برگزار می کند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، رئیس کل بانک مرکزی صبح امروز، سه شنبه، در همایش ششمین سالانه اقتصاد مقاومتی در دانشگاه علم و صنعت حضور یافت و تاکید کرد: نظام بانکی در خدمت تولید است. ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، همتی در این همایش گفت: همه می دانند که اقتصاد ایران دچار دشواری های مزمنی است که به طور خلاصه خود را در متوسط تورم بالا و متوسط رشد اقتصادی پایین نمایان می کند، به گونه ای که از ابتدای دهه 1370 تاکنون متوسط نرخ تورم حدود 20 درصد و متوسط نرخ رشد اقتصادی هم حدود 3 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۸    
انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت سمینار روندهای بازار کار و آشنایی با مهارت های شغلی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۶    
انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت همایش ورود به بورس و آشنایی با مفاهیم بازار سرمایه را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۴    
انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت سومین دوره مسابقه علمی تخمین را برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام در مراسم اعتکاف دانشجویی دانشگاه های علم و صنعت و شریف از امروز 27 بهمن ماه آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام شرکت در مراسم اعتکاف دانشجویی دانشگاه علم و صنعت آغاز شده و تا 15 اسفند ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۴    
انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت همایش "آشنایی با یادگیری ماشین" را برگزار می کند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۷    
مقالات پنجمین کنفرانس مهندسی دانش بنیان و نوآوری در تاریخ 27 بهمن 1398 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 9 اسفند 1397 تا 10 اسفند 1397 توسط دانشگاه علم و صنعت ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار شده است.در این رویداد 73 مقاله شامل 482 صفحه ارائه شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۶    
انجمن علمی مهندسی شیمی،نفت و گاز دانشگاه علم و صنعت "کارگاه نکته و تست ترمودینامیک" برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲    
انجمن علمی گروه نرم افزاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران "کارگاه آشنایی با هوش تجاری"را برگزار می کند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام مصباحی مقدم کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خانه ملت که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، گفت: مبادا انقلاب اسلامی ما به انقلاب ایرانی تبدیل شود، مثل انقلاب اسلامی الجزایر که ابتدا با اسلام آمد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۶    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت، کارگاه شخصیت شناسی و کارگاه مبانی مدیریت را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
طبق اعلام معاونت فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ثبت نام فعالان نشریات دانشگاه برای شرکت در کمیته ناظر بر نشریات آغاز شد و تا 28 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۰    
رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: ما دانشگاهیان باید با ارتقای سطح علمی دانشگاه و ایجاد امکانات کافی برای دانشجویان، تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشیم.