جمعه ۲۹ شهریورساعت ۰۳:۴۲Sep 2019 20

جدیدترین‌های «مدیرکل امور بانوان»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸    
مدیر کل کانون گیلان طی دیدار با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری استان بر ضرورت پرداختن به نیاز های کودکان و نوجوانان امروز و تلاش برای ارتقای سطح خودباوری آنان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان بر لزوم تهیه بانک اطلاعاتی دقیقی از بانوان ایثارگر این استان تأکید کرد و گفت: باید برای نسل جدید الگوسازی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: پوشاک و لوازم تحریر بین دانش آموزان مدارس استثنایی لرستان توزیع شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: پویش نذر خون بانوان استان با هدف افزایش مشارکت بانوان در اهدای خون و فرهنگ سازی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۹    
فخرالسادات محتشمی پور مدیرکل امور بانوان وزارت کشور دوره اصلاحات در میان اخبار منفی و تلخ و یأس آمیز این روزها گاهی خبرهای خوشی هم می رسد که متأسفانه در میان هیاهوها و جنجال های امپراتوری رسانه ای دلواپسان نادیده و ناشنیده می ماند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۴    
کرمان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: لازم است در تعامل با هلدینگ های بزرگ اقتصادی کرمان، رایزنهای اقتصادی را در حوزه اشتغال بانوان تعیین کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۴    
کرمان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: تاکنون اطلاعات پنج هزار بانوی فرهیخته از جمله اساتید دانشگاه، نویسندگان، هنرمندان و غیره در بانک اطلاعات زنان استان کرمان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به اینکه ساماندهی وضعیت بانوان آسیب دیده نیاز به همکاری تمامی دستگاه ها دارد، گفت: در حوزه رفع آسیب های اجتماعی به ویژه در رابطه با بانوان و خانواده باید طرح ها را از حالت کتابخانه ای خارج کرده و با راهکارهای عملی اقدام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از راه اندازی خطوط حمل و نقل عمومی به منظور تسهیل رفت وآمد دختران و زنان به مجموعه های شهربانو و بوستان های ویژه بانوان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان گفت: بانک اطلاعاتی بانوان، با هدف شناسایی زنان توانمند به منظور افزایش سهم این قشر در سِمت های مدیریتی، با دستور استاندار، در حال تدوین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آینده نزدیک شاهد سهم بیشتر زنان از پست های مدیریتی دستگاه های اجرایی استان خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دقایقی پیش وارد فرودگاه شهر یاسوج شد. به گزارش ایسنا - منطقه کهگیلویه و بویراحمد ، دکتر معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، وارد یاسوج شد و در فرودگاه یاسوج مورد استقبال استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاونان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به گزارش های ارائه شده از سوی دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی خواستار توجه نهادهای حمایتی به زنان واجد شرایط در محلات حاشیه ای و کم برخوردار اهواز شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با اولویت مناطق سیل زده خبر داد. سیده فرانک موسوی در گفت وگو با ایسنا - منطقه خوزستان ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از فارس، مریم دل افکار، سرپرست معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران فارس امروز، 23 شهریورماه در دیدار با دستغیب ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در میانه برنامه ششم توسعه بیش از نیمی از تعهد 30 درصدی دولت در انتصاب مدیریتی زنان البرز محقق شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: با بستر سازی مناسب شرایط ایجاد اتاق مادر و کودک در معابر عمومی و فضاهای شهری قزوین مهیا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: جهاددانشگاهی در همکاری با این دفتر سنگ تمام گذاشته و نگاه عمیق این نهاد به مسائل، برای استان امیدبخش است . ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: سومین بخشدار زن در کردستان در بخش مرکزی شهرستان بانه منصوب شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: براساس آمارهای انتشار یافته به گزارش معاونت زنان و خانواده رییس جمهور، البرز جزو استان های برتر کشور در انتصاب بانوان در پست های مدیریتی به نسبت آقایان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری، آموزش را از راهکارهای موثر پیشگیری از ابتلای بانوان به افسردگی دانست و گفت: در همین راستا کارگاه های آموزشی بیایید گفت وگو کنیم برای بانوان 5 شهرستان استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۸    
همدان- ایرنا - معاون مدیرکل امور بانوان استاندار همدان خواستار شکل گیری دادگاه خانواده مجزا برای بانوان حتی برای رسیدگی به جرائم کیفری شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۰    
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و رییس آمار و اطلاعات بنیاد استان قزوین با خانواده های شهدا دیدار کردند.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: از سایر مدیران استان نیز انتظار می رود با تبعیت از این روند با عنایت ویژه نسبت به احصا ظرفیت بانوان توانمند و انتصاب آنها در پست های مدیریتی اقدام کنند.
موج   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران بر رعایت نظم، جدی گرفتن کار و رعایت صداقت به عنوان مصادیق تقوا در کار تشکیلاتی تاکید کرد و گفت: تمرین برای مشارکت سیاسی و اجتماعی از ضرورت های زندگی آینده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه، 10 درصد از کل پست های مدیریتی استان بر عهده بانوان است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، زهره رستمی در نشست هم اندیشی معاون حقوقی رئیس جمهور با استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی کرمانشاه که عصر امروز (13 شهریور) برگزارشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اجرای طرح یک روز آموزش، یک عمر آسایش گفت: هدف از اجرای این طرح شناسایی توانمندی بانوان با تأکید بر آموزش_ مهارت محور کردن بانوان به ویژه بانوان بدسرپرست و بی سرپرست است.
خبربانو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران درباره تبعات بیکاری ابراز نگرانی کرد و گفت: عوارض منفی بیکاری در جامعه بیشتر زنان و کانون گرم خانواده ها را هدف قرار می دهد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از آذربایجان غربی، پریسا علیلو، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی، صبح امروز، 11 شهریورماه، در نهمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک در ارومیه، گفت: مباحث حقوق کودک از مسائل ریشه ای در جامعه امروز بوده و چون ضعیف ترین و مهم ترین عضو خانواده بوده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست با شوراها و شهرداری ها به منظور پیش بینی و راه اندازی پارک بانوان در شهرهای استان در دستور کار قرار دارد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۷    
خبرنگار خبرشمال/ سمیه قاسمی طوسی در سلسله نشست های تابستان خبری در جمع خبرنگاران حاضر شد و ضمن ارائه گزارشی از برنامه های حوزه بانوان استانداری، به تشریح اقدامات انجام شده در این بخش پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۳    
یاسوج- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه ریزی و هدفگذاری هایی بر محور سند راهبردی توسعه و ارتقای وضعیت زنان استان انجام خواهد شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از اجرای طرح توان افزایی زنان سرپرست خانوار در هفت منطقه استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان، یکی از دغدغه های موجود در استان کرمان مجوزهای مربوط به خانه های بازی است که مشخص نیست از چه دستگاهی مجوز می گیرند و این موضوع موجب آسیب جدی در استان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه حوزه زنان فرابخشی است، گفت: استاندار مازندران بر ارتقای 30 درصدی مدیریتی بانوان تاکید داشته و این طرح از ابتکارات استاندار بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح نذر خون در ماه محرم، گفت: این طرح با جدیت از سوی جمعیت بانوان با توجه به نقش مهمی که در جامعه و خانواده دارند، تبلیغ می شود تا بانوان استان پیشگام این امر خداپسندانه باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از اجرای طرح توانمندسازی برای 500 زن سرپرست خانوار در حاشیه اهواز خبر داد. سیده فرانک موسوی در گفت وگو با ایسنا - منطقه خوزستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از اختصاص سهمیه 2 هزار نفری معاونت زنان نهاد ریاست جمهوری به این استان برای اتصال به شبکه های پیشران این نهاد خبر داد و گفت که بانوان مازندرانی از این پس از طریق این شبکه ها می توانند محصولات تولیدی خود را به فروش برسانند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان، به منظور بیان شاخص ها و الگوهای دوران دفاع مقدس و انقلاب، ویژه برنامه حماسه زینبی در این استان از هفته دفاع مقدس آغاز و در طول سال تداوم خواهد یافت.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز، مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران گفت، 224 سند در قالب اسناد پشتیبان در 10 فصل برای اجرایی شدن طرح موصوف تدوین شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به تشکیل کمیته های کارگروه بانوان ستاد اربعین استان نیز عنوان کرد: باید با برنامه های فرهنگی بتوانیم جایگاه تشیّع و عشق و ارادت به امام حسین علیه السلام را در برنامه های اربعین به نمایش بگذاریم. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تعاونی های صنایع دستی استان زمینه اشتغال بیش از 800 نفر را فراهم کرده اند. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، هادی ابراهیمی در اولین روز از گرامیداشت هفته تعاون ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به اینکه فرایند انتقال کودک به خانواده ها در بهزیستی بسیار دشوار است و گاهی اوقات خانواده ها را از فرزندخواندگی منصرف می کند گفت: پروسه فرزندخواندگی باید سریع تر انجام شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: ظاهرا خانه های بازی مجوز خود را از صنعت، معدن و تجارت دریافت می کنند که نمی دانم چه نسبتی در این بین وجود دارد این در حالی است که براساس بررسی های صورت گرفته توسط بهزیستی ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه 30 درصد از مناصب مدیریتی بلاشک باید در اختیار بانوان قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۶    
همدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان استانداری همدان گفت: همایش زن و پوشش اسلامی همزمان با هفته دختر در این استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: زنان در دوران 8 دفاع مقدس با صبوری و مقاومت خود در پیروزی رزمندگان اسلام نقش بسزایی داشتند که این نقش محوری باید بیش از پیش تبیین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری همدان خواستار ایجاد کانون بانوان خبرنگار شد و گفت: اصحاب رسانه می توانند با در رسانه های خود بانوان توانمند و فعالیت های شاخص آنها را معرفی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: تور سرمایه گذاری با حضور بانوان کارآفرین استان تهران در سه کشور آذربایجان، قزاقستان و چچن با هدف رونق تولید و افزایش صادرات محصولات بانوان کارآفرینی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۰۴    
مدیر کل امور بانوان استانداری همدان با اشاره به اینکه آماده سازی سایت الوند به پایان رسیده است و میتواند فعالیت خود را در حوزه بانوان آغاز کند، گفت: دیده شدن زنان به دست رسانه ها اتفاق می افتد. ...