یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۳:۲۳Jul 2020 12

جدیدترین‌های «مدیرکل امور بانوان»

 
استانداری تهران   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: طرح های توانمندسازی زنان در شهرهای جدید پردیس، اندیشه و پرند با مشارکت شرکت عمران پرند و فرمانداری ها اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: آرایشگاه های زنانه در این استان با توجه به شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت زنان باید محدودتر از گذشته فعالیت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم از راه اندازی پویش "من حجاب همسرم را دوست دارم" همزمان با هفته حجاب و عفاف در استان قم خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: حجاب با آزادی های فردی منافات ندارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از ابلاغ سند ملی حقوق کودک به دستگاههای اجرایی استان قزوین خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اموربانوان استانداری کرمان گفت: بی بندوباری و بی حجابی ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی و فروپاشی خانواده هاست که تبلیغات دغدغه مندی برای مقابله با آن نشده است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه توانمندیهای بانوان استان اردیبهشت ماه امسال در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود. به گزارش آوای آزاد آذربایجان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۶    
یاسوج- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته 24 میلیون شاخه گل رز توسط بانوان کارآفرین کهگیلویه و بویراحمدی تولید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان بر لزوم جلب حمایت نهادهای اجتماعی، سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و وکلا از زنان زندانی تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز روز چهارشنبه به ایرنا گفت: این بانوی البرزی به نام انسیه غلامی سال 93 فعالیت خودرا در زمینه تولید لباس کار در شهرستان اشتهارد آغاز کرد و امروز با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس مورد تجلیل قرار گرفت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به فراخوان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از معرفی 2 نفر از بانوان کارآفرین نمونه در استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۶    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان از راه اندازی بازارچه های خود اشتغالی برای بانوان کارآفرین و زنان سرپرست خانوار در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها_ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای احداث بازارچه دائمی صنایع دستی نیازمند توجه و نگاه ویژه دولت هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۴    
گروه استان ها- مدیرکل اموربانوان استانداری کرمان گفت: فرهنگ سازی عفاف و حجاب با شیوه های تاثیرگذار و علمی در جامعه ضرورت دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و هماهنگی در خصوص نحوه برگزاری ویژه برنامه های دهه ولایت در شهر تهران با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهر تهران، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تهران، مدیرکل فرهنگی و مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: شرکت کنندگان در طرح مشاغل خانگی به 2 دسته پیشران ها و افراد مرتبط با پیشران ها تقسیم می شوند. برای پیشران ها دوره های تخصصی برگزار می شود چون موفقیت آنان موفقیت اعضای دیگر گروه را رقم خواهد زد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران ظهر امروز از دوره آموزشی طرح بازاریابی دیجیتال در جهاد دانشگاهی این استان، بازدید کرد.
مدیرکل امورمالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت :عدم آشنایی تشکل های مردم نهاد با قوانین مالیاتی باعث ناتوانی آنها دراستفاده از بخشودگی ها ومعافیت های مالیاتی است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان ضمن آسیب شناسی مشکلات زنان و دختران استان گفت: قوانین حمایتی بسیاری در این زمینه وجود دارد که یا نیاز به بازنگری دارد یا به درستی اجرا نمی شود و اگر برای جامعه،ساختار خانواده و جایگاه زن و مادر اهمیت دارد باید برای حقوق زنان بویژه بانوان شاغل فکری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان، با بیان اینکه نقش زنان در مدیریت دوران پساکرونا نیز بارز و کلیدی است، افزود: زنان با توجه به نقشی که در خانواده دارند، باید این تغییر سبک زندگی را مدیریت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی طی جلسه ای با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و رئیس و معاونان سازمان جهاددانشگاهی استان، روند اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی بررسی شد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم از همکاری با صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر این استان در جهت گسترش پوشش بیمه ای در میان زنان خانه دار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: سه دستگاه اجرایی در این استان شامل، استانداری، زیرمجموعه های وزارت کشور در فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بیش از سایر سازمان ها و نهادها زمینه حضور زنان را در مناصب مدیریتی فراهم کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری همدان گفت: با پیگیری مسئولین هر شهرستان تا پایان سالجاری شاهد احداث پارک مخصوص بانوان در تمامی شهرستان های استان خواهیم بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۳    
قزوین (پانا) - جمعی از دانش آموزان دختر مدارس شهری شهرستان آوج با مشاور امور بانوان استاندار قزوین دیدار کردند. تعدادی از دانش آموزان دختر مدارس شهری آوج و آبگرم با مشاور و مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین دیدار کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۳۷    
ساری - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت : موسسات خیریه از روش های روزآمد برای کمک به مددجویان و نیازمندان بهره ببرند و در این مسیر به بهزیستی کمک کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اشاره به استقبال از دیوارنگاره دختران شهر تهران گفت: این برنامه در چهارراه ولیعصر، میدان هفت تیر، خیابان ستارخان و میدان هفت حوض برگزار شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۳    
مدیرکل امور بانوان استانداری قم گفت: روز دختر یک حرکت نمادین برای گوشزد کردن شخصیت حضرت معصومه(س) و ترویج ابعاد زندگانی آن حضرت و الگو سازی در میان بانوان و دختران جامعه است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به اختصاص یک میلیون سهام بورس به بانوان متقاضی مشاغل خانگی از ارتقا سند ارتقا وضعیت زنان در استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۸:۱۶    
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: در شورای برنامه ریزی این استان باید نگاه جدی به حوزه فرهنگ و خانواده شود و همه دغدغه و مسائل روی محور جاده، آسفالت، آب و مسائل زیرساختی متمرکز نشود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۶    
در دیدار رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با مدیرکل امور بانوان استانداری همکاری های بیشتر در حوزه بانوان مطرح شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سومین کارگاه تولیدی صنایع دستی اسفراین همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری و مسئولان شهرستانی در روستای فرطان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: فرهنگ عفاف و حجاب تنها یک مسئله زنانه نیست و توجه به این موضوع در بین مردان جامعه نیز باید نهادینه شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت (پانا)- معاون استاندار گیلان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر از یک مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ محمود قاسم نژاد با همراهی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، یکی از کمپ های اقامتی - بهبودی بانوان در رشت را مورد بازدید قرار دادند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۵    
ایسنا/کرمان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: باید توجه ویژه ای به جایگاه دختران در خانواده و جامعه داشته باشیم و براساس تعلیمات ائمه با آنها برخورد کنیم؛ به ویژه بوسیدن و در آغوش گرفتن دختران در دوران کودکی و نوجوانی که سن بلوغ است و دختران به این محبت از سوی پدر و مادر نیاز دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران ویژه برنامه های شهرداری به مناسبت روز دختر و دهه کرامت را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: تعداد زنان سرپرست خانوار یا بد سرپرست طی سال های اخیر در این استان افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۷    
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: این استان دارای 16 زن شهید است که به خوبی برای نسل جوان معرفی نشده و نام و نشان آن ها مورد غفلت قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین با اشاره به کاهش نرخ جمعیت، گفت: تمایل به فرزندآوری در بین افراد تحصیلکرده و نخبه کشور کمتر از سایر افراد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور تخصیص اعتبارات، طرح های حوزه زنان و خانواده استان به معاونت امور زنان نهاد ریاست جمهوری ارسال می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۱    
خانم شیرخانی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام با زینی وند مقدم مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام دیدار کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام در این دیدار زینی وند مقدم مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام با اشاره به وضعیت ادامه تحصیل دختران در ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آرادان- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان بابیان اینکه ارتقای جایگاه زنان در فعالیت های اقتصادی در دستور کار قرار دارد، گفت: نرخ مشارکت اقتصادی زنان در استان 11 درصد است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۲    
سردار پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر یزد با مدیر کل امور بانوان استانداری، مسئول بسیج جامعه زنان استان، مسئول سازمان زنان حفظ آثار و جمعی از نمایندگان دستگاهها، در محل فرماندهی دیدار داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: مسؤولیت پذیری 100 زن در حوزه دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا به خوبی توانست اهداف دولت را در استان قزوین محقق سازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه های امور بانوان در چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: از چهل نفر از مادران و همسران شهدا تجلیل می شود .
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از بازگشایی و فعال سازی کامل مجموعه های شهربانو، شهردخت و بوستان های بانوان تا زمان آغاز دهه کرامت خبر داد. به گزارش همشهری، زهرا بهروزآذر با اشاره به شروع به کار تدریجی مجموعه های شهربانو ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت: امسال همانند سال های گذشته برنامه تجلیل از دختران برتر استان را در 15 بخش داریم.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، فرشته شیرخانی گفت: در حوزه مشکلات جامعه زنان در استان، تعداد 9 آسیب مهم را شناسایی کرده ایم که در این زمینه، بیکاری زنان تحصیل کرده، ازدواج، دختران بازمانده از تحصیل، اعتیاد و خودکشی از جمله این آسیب ها هستند که برای مبارزه با این آسیب ها در حال برنامه ریزی هستیم. ...
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان با تاکید بر اینکه رسانه ها با نگاه نهاد گرایانه به تبیین نقش زنان در جامعه بپردازند، گفت: زنان شاخص و موفق به عنوان الگو معرفی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۶    
اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: تغییر الگوها، افزایش سطح مصرف خانوار اگرچه باعث بروز مشکلات در این نهاد اجتماعی شد ولی دولت به توسعه و کیفیت خانواده توجه خاصی و ویژه ای دارد.