شنبه ۲۶ مردادساعت ۲۱:۴۳Aug 2019 17

جدیدترین‌های «ثبت سفارش کالا»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از سیستمی شدن فرایند الکترونیکی ثبت سفارش کالا های وارداتی مشمول شبکه خدمات پس از فروش خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۰    
رئیس اتاق اصناف ماکو با اشاره به برخی از محدودیت ها در گمرگ شهرستان ماکو گفت: برخی از این محدودیت ها باعث کاهش ثبت سفارش کالاها شده و ممنوعیت ورود برخی از کالاها مشکلاتی را به همراه داشته است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مرتضی بانک در نشست خبری در پاسخ به سوال تسنیم که آیا مدیر عامل یک منطقه آزاد می تواند مصوبه دولت مبنی بر ثبت سفارش را لغو کند اظهار کرد: به لحاظ قانونی الزامی برای ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد وجود ندارد اما به دلیل شرایط فعلی کشور دولت مصوبه ای را تصویب کرد که در آن مقررات و قوانین مربوط به مناطق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۱    
امام جمعه کیش با اشاره به قانون ممنوعیت ورود کالای گروه 4 به کیش و ثبت سفارش کالا گفت :مسئولان کشور قوانینی را وضع کنند که مغایر با شرایط برخی مناطق کشور نباشد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آبادان – یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس گفت: برخی مصوبات هیئت دولت با قوانین مناطق آزاد مغایرت دارد و اعمال ثبت سفارش کالا که باید در سرزمین مادری انجام شود مشمول مناطق آزاد نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش گفت: با دستور صریح مدیر عامل منطقه آزاد کیش و با مسئولیت خود دستور لغو ثبت سفارش را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۱    
بخشنامه اخیر گمرک کشور مبنی بر ثبت سفارش کالا به مناطق آزاد تعطیلی گمرک منطقه آزاد کیش را به دنبال داشت.
خبرگزاری مهر: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش گفت: با دستور صریح مدیرعامل منطقه آزاد کیش ثبت سفارش کالا در کیش منتفی شده و روند واردات وترخیص کالا در جزیره کیش به روال عادی برگشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه اخیر گمرک کشور مبنی بر ثبت سفارش کالا به مناطق آزاد تعطیلی گمرک منطقه آزاد کیش را به دنبال داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با ذکر اینکه کیش با دیگر مناطق آزاد فرق می کند، گفت: ثبت سفارش کالا برای ورود به کیش منتفی است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز در پی تسری دادن قوانین گمرگی داخل کشور به مناطق آزاد و صدور دستور عمل ثبت سفارش کالا های وارداتی به مناطق آزاد و ممانعت گمرک از ترخیص کالاهای وارد شده بدون ثبت سفارش توسط فعالان و بازاریان کیش ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، متن نامه بدین شرح است: جناب آقای رهبری جناب آقای عباسپور جناب آقای کلامی جناب آقای قبله با سلام و تحیات الهی نظر به یادداشت مورخ 98/5 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از مجموع پرونده های حوزه ثبت سفارش کالا 3 هزار و 63 پرونده معادل 90 درصد پرونده ها تعیین تکلیف شده اند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دهقان نیا با اشاره به اینکه ترخیص کالا منوط به ثبت مجوز برای فعالیت، ثبت سفارش کالا و ثبت شناسه کالا است بر لزوم شناسنامه دار شدن کالاهای وارداتی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۳۷    
رشت - ایرنا - مدیرکل صمت و دبیر کارگروه توسعه صادرات گیلان گفت: از اول فروردین تا هجدهم خردادماه جاری، یک هزار و 604 مورد درخواست ثبت سفارش کالا در سامانه یکپارچه سازی در استان انجام شده است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس مجلس تصویبنامه هیات وزیران درباره ثبت سفارش کالا بدون انتقال ارز را مغایر قانون اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکارگروه توسعه صادرات استان: تاکنون 2 هزار و 444 پرونده در خصوص ثبت سفارش ها کارشناسی شده و 130 پرونده هم در حال بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن مخالفت با احیای وزارت بازرگانی گفت: هرزمانی که وزارت بازرگانی در کشور ایجاد و ثبت سفارش کالا و واردات کالا به این وزارتخانه واگذار شده، آمار واردات کالا افزایش و در عوض صادرات به شدت کاهش یافته است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قفل دروازه گمرک که صدای اعتراض فعالان اقتصادی را بلند کرده بود، حالا با دستور ویژه رئیس جمهوری قرار است گشوده شود. تهران – اقتصاد برتر – 3 اردیبهشت 98 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: معافیت شرکت ملی نفت ایران از ثبت سفارش کالا وجاهت قانونی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۰۱:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر اسبق بازرگانی گفت: کوتاه کردن فرآیند ثبت سفارش کالا ، تامین مواد اولیه و بازنگری در نحوه مدیریت نظام بانکی از الزامات رونق تولید در سال 98 است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مشاور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: محدودیت سقف و سابقه ثبت سفارش کالا برداشته است و تولیدکنندگان و واردکنندگان می توانند نیازمندی های خود را با واردات تامین کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نهمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- استاندار زنجان گفت: ثبت سفارش کالا به استان ها واگذار شده است که بسیار خوب است اما بانک مرکزی تفویض اختیار نکرده و این طرح ناقص مانده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان توسعه تجارت از برخورد جدی با تخلفات احتمالی در ثبت سفارش کالا خبر داد و تفویض ثبت سفارش به استان ها را برای تسریع و تسهیل امور عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گمرک مقرر کرده است تا سقف 140 میلیون دلار ثبت سفارش کالا های اولویت 4 در مناطق آزاد تا تاریخ 31 فرودین سال 98 انجام شود.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- گمرک بخشنامه ثبت سفارش کالا های اولویت 4 تا سقف 140 میلیون دلار در مناطق آزاد را ابلاغ کرد.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا مصوبه ای از سوی گمرک ابلاغ شد که تا سقف 140 میلیون دلار ثبت سفارش کالا های اولویت 4 در مناطق آزاد تا تاریخ 31 سال 98 قابل انجام است، اما چرا این بخشنامه دارای سقف ارزی و مدت مشخص است و آیا این مسئله به امنیت سرمایه گذاری در این مناطق لطمه وارد نمی کند؟
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۲    
معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با صدور بخشنامه های پی در پی گمرک که مناطق آزاد را ملزم به ثبت سفارش کالا و یا ایجاد محدودیت برای واردات برخی از کالا های تجاری کرد، تیرخلاص به این مناطق خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از فرشاد مقیمی معاون وزیر صمت در نشست بررسی نحوه تایید ثبت سفارش و تامین مواد اولیه واحد های تولیدی که با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران، مدیران معاونت امور صنایع وزارت صمت ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی پرزحمت روز یکشنبه در نشست با هیات مدیره و مدیر بخش خاورمیانه و هندوستان شرکت هنکل آلمان افزود: اختیار ثبت سفارش از هفتم دی ماه 97 به استان ها تفویض شده که در این مدت بیش از هزار ثبت سفارش در این سامانه تایید شده و هم اکنون روند نهایی ثبت سفارش در صورت تکمیل بودن مدارک بیش از ...
فانوس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۰    
ثبت سفارش کالا هایی که به گمرک اظهار شده است اگر منقضی شود نیازی به تمدید مجوز ثبت سفارش از وزارت صمت ندارد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ثبت سفارش کالا هایی که به گمرک اظهار شده اگر منقضی شود نیازی به تمدید مجوز ثبت سفارش از وزارت صمت ندارد.
ارانیکو   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت گفت:صنعتگرانی که کارت بازرگانی استان تهران را دارند و واحدهای تولیدی آنها در استان دیگر مستقر است، می توانند کالای خود را در استان محل استقرار واحد تولیدی ثبت سفارش کنند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، نشست بررسی نحوه تأیید ثبت سفارش و تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران و مدیران معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماینده اتاق بازرگانی و سرپرست مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت ...
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۸    
یکی از مشکلات بازار و صنعت قطعه در ماه های اخیر، عدم ثبت سفارش کالا به خصوص مواد اولیه تولیدکنندگان و قطعات خودرو بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران: با شش ماهه شدن مهلت ثبت سفارش کالا بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ضمن اشاره به اینکه مهلت ثبت سفارش کالا از این هفته از سه ماه به شش ماه افزایش خواهد یافت، آخرین وضعیت خودروهای وارداتی که در اماکن گمرکی و غیر گمرکی متوقف هستند را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تاکنون یک هزار و 300 پرونده در این زمینه به دست ما رسیده که 910 مورد از آنها تعیین تکلیف شده است که حدود 70 درصد از مجموع پرونده ها می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
میراشرفی درباره ترخیص خودرو های معطل مانده در گمرک گفت: اجرایی شدن مصوبه هیئت وزیران منوط به تصمیم وزارت صمت و اعلام نتیجه بازنگری تاریخ ورود خودرو ها به گمرک است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۶    
داد خریداران از بیداد خودرو سازان، مهلت قانونی ثبت سفارش کالا 2 برابر شد، افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران، خط فقر هر ماه 20 درصد رشد دارد، پشت پرده گوشت گران، مهلت قانونی ثبت سفارش کالا 2 برابر شد، از عناوین روزنامه هاست.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس کل گمرک ایران از افزایش مهلت قانونی ثبت سفارش کالا ها از سه ماه به 6 ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران از افزایش مهلت قانونی ثبت سفارش کالا ها از سه ماه به 6 ماه خبر داد
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم جدید دولت که در روزهای آینده اعلام رسمی خواهد شد، کالاهای اساسی مشمول انقضای ثبت سفارش نشده و مهلت اعتبار ثبت سفارش برای تمامی کالاها از سه ماه به شش ماه افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سی ام دی ماه 1397 نمایندگان مجلس در جلسه علنی، ماده 17 طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیاز های کشور و تقویت آن ها در امر صادرات را مصوب کردند که به موجب آن وزارت صمت موظف شد از ثبت سفارش کالا های مصرفی و مصرفی بادوام خارجی دارای مشابه ایرانی تا پایان سال 1400 ممانعت ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به استانی شدن درخواست ثبت سفارش واردات واحد های تولیدی و تجاری گفت: استانی شدن ثبت سفارش کالا به کاهش بروکراسی های زائد اداری کمک می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به استانی شدن درخواست ثبت سفارش واردات واحد های تولیدی و تجاری گفت: استانی شدن ثبت سفارش کالا به کاهش بروکراسی های زائد اداری کمک خواهد کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۳    
پول نیوز - به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، افسانه محرابی اظهار داشت: براساس مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی، محدودیت های موجود منابع ارزی و در راستای تامین ارز موردنیاز برای واردات کالا های ضروری، اساسی و مواداولیه، ثبت سفارش کالا های گروه چهارم شامل 1339 ردیف تعرفه، ممنوع شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که درحوزه ثبت سفارش کالا شرایط مطلوبی وجود ندارد و مشکلات متعددی برای شرکت های تولیدی ایجاد شده است گفت: انتصاب مدیران فاقد تجربه و تخصص درحوزه مدیریت ثبت سفارش کشور مشکل ساز شده است.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، افسانه محرابی اظهار داشت: براساس مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی، محدودیت های موجود منابع ارزی و در راستای تامین ارز موردنیاز برای واردات کالا های ضروری، اساسی و مواداولیه، ثبت سفارش کالا های گروه چهارم شامل 1339 ردیف تعرفه، ممنوع شد. ...