دوشنبه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۰۲Jun 2020 1

جدیدترین‌های «سبد کالا»

 
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امداد اصفهان با اجرای طرح اطعام مهدوی در ماه رمضان و با همکاری مردم نیکوکار استان، 488 هزار پرس غذای گرم و 115 هزار سبد کالا با ارزشی بیش از 27 میلیارد و 576 میلیون تومان به نیازمندان اهدا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع 54 هزار و 500 سبد کالا در ماه مبارک رمضان در راستای طرح رزمایش همدلی برای ایران همدل در بین مددجویان و نیازمندان استان کرمان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۴    
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از 124هزار پرس غذای گرم و سبد غذایی با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری تهیه و علاوه بر مددجویان بین دیگرنیازمندان غیر تحت پوشش و اقشار نیازمند آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱    
مردم مازندران با لبیک با فرمان رهبرمعظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه ویژه ماه مبارک رمضان، 266 هزار 790 بسته معیشتی را به دست نیازمندان رساندند که سهم شهرستان نکا در این رزمایش کمک مومنانه 20 هزار سبد کالا بود که طی 45 روز بین جامعه هدف توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۱    
فرمانده سپاه گلوگاه در گفت و گو با بسیج از توزیع 5 هزار 680 سبد کالا در رزمایش مواسات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی عباس آباد گفت: در ماه رمضان جاری بالغ بر هزار و 780 سبد کالا در بین مددجویان و اقشار آسیب پذیر توزیع شد، در شهرستان عباس آباد هزار و 250 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۲:۵۱    
عامری نژاد با اشاره به اینکه چشم امید ملت در زمان گرفتاری های به خدمات مسجد است، گفت:کانون اهل بیت(ع) باخرز در راستای انجام یکی از وظیفه های خود مبنی بر حمایت از خانواده های نیازمند در بحران شیوع کرونا، 50 سبد کالای ضروری را بین نیازمندان توزیع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) بخش مرکزی شهرستان ساری گفت: گروه جهادی شهید مدافع حرم حاج سعید کمالی حوزه مقاومت بسیج ثارالله (ع) در اجرای رزمایش کمک مومنانه در مرحله اول و دوم بیش از 3 هزار سبد کالا معیشتی این شهرستان توزیع کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۹    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه از توزیع دومین مرحله سبد کالا به همراه بسته های فرهنگی در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از اهداء سبد کالا به 40 روشندل حافظ قرآن کریم در استان کردستان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۷    
حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه همدان گفت: در ایام گذشته و پس از شیوع این ویروس منحوس، حوزه علمیه همدان در سه مرحله اقدام به توزیع 2500 بسته معیشتی و سبد کالا به ارزش 5میلیارد و 329 میلیون ریال کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸    
فرمانده سپاه فریدونکنار در گفت و گو با بسیج از ارائه 15 خدمت در جبهه سلامت توسط جهادگران بسیجی خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۳    
فرمانده سپاه نکا در گفتگ و گو با بسیج از توزیع 20 هزار سبد کالا بین نیازمندان در دو رزمایش ایثار و کمک مومنانه خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه رامسر در گفت و گو با بسیج با اشاره به برگزاری سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه گفت:5 هزار 400 سبد کالا در سه مرحله از رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۰    
امام جمعه شهرستان شاهرود استان سمنان گفت: توزیع 3020 بسته معیشتی به همراه تهیه و توزیع 2215 سبد کالا ا زمهمترین فعالیت های ستاد مردمی رزمایش مواسات در شهرستان شاهرود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
30 بسته غذایی و معیشتی به نیازمندان روستای کوهان اهداء شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما استان سمنان، خیران روستای کوهان در راستای کمک مومنانه و همدلی در این روزهایی که کرونا در استان سمنان و کشور شیوع پیدا کرده و کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد از سه شنبه هفته جاری با آغاز فروش 30 درصد از سهام عدالت، صف هایی برای فروش سهام عدالت در بانک ها تشکیل شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پورقربان گفت: همزمان با سومین مرحله از توزیع بسته های معیشتی در رزمایش کمک مومنانه، 5 هزار سبدکالا بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۴    
فرمانده سپاه تنکابن در گفت و گو با بسیج از تهیه و توزیع 2 هزار و 279 سبد کالا بین نیازمندان خبر داد و گفت: 400 کارت هدیه 30 میلیون ریالی هم در شب عید سعید فطر به نیازمندان اهدا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) داورزن گفت: در ماه ضیافت الهی و به منظور مقابله با ویروس کرونا دو هزار بسته بهداشتی و سبدکالایی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۲    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز گفت: کمیته امداد البرز در مرحله سوم مواسات 1000 سبد کالا را به صورت نمادین توزیع خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۸    
170مرکز نیکوکاری در استان وابسته به کمیته امداد 4میلیارد تومان کمک مردم را جمع آوری کرده و با تهیه بیش از 78هزار سبد کالا آن را بین نیازمندان توزیع کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۵    
در راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه، 170 بسته سبد کالا به همت مرکزنیکوکاری، دفترکانون آستان قدس رضوی و همکاری پایگاه عترت خواهران با مدیریت پایگاه بسیج شهید مطهری حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا در روستای ابرسج توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
9هزار سبد کالا در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان شهرستان ساری توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۴    
این روزها جهادگران قرارگاه امام رضا(ع) مازندران درحال توزیع سومین مرحله سبد کالا در قالب کمک مومنانه هستند و این کمک ها تا روز عید فطر نیز ادامه خواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ولی الله امیری گفت: در سه مرحله 3700 سبد کالا و کمک های نقدی توسط خیرین بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده ناشی از کرونا در این شهرستان توزیع شد
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: از محل کمک های بنیاد مستضعفان کشور که دو میلیارد تومان به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل اختصاص یافته بود، در طول ماه مبارک رمضان 13 هزار سبدکالا تهیه و در بین مددجویان توزیع شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم یعقوبی گفت: در مرحله سوم از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در مرکز مازندران قریب به 8 هزار و 830 سبد کالا آماده و از امروز کار توزیع آن میان نیازمندان آغاز می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ساری در گفت و گو با بسیج از توزیع 47 هزار 327 سبدکالا بین نیازمندان ساروی در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۰    
سبزوار- ایرنا- در ماه ضیافت الهی و در اجرای رزمایش مواسات و همدلی چهار هزار و 500 سبد کالای کمک معیشتی بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و آسیب دیدگان اجتماعی ناشی از بیماری کرونا در شهرستان جوین استان خراسان رضوی توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
انزلی-ایرنا- یکهزار و 200 بسته حمایتی سبد کالا در سومین مرحله رزمایش مواسات(کمک مومنانه) بین نیازمندان شهرستان انزلی توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
خیرجانباز نایینی بیش از 600 سبدکالا بین آسیب دیدگان از کرونا در ماه مبارک رمضان توزیع کرد.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین بریمانی ورندی در گفت وگو با پیک نکا ، با اشاره به آغاز به کار آشپزخانه مهدوی از روز ششم ماه مبارک رمضان در نکا به همت خیرین و کمیته امداد این شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه با توزیع 10 هزار سبد کالا در قائم شهر برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴    
سردار محمد ناظری، جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: همزمان با عید سعید فطر سومین مرحله کمک مومنانه به نیازمندان با توزیع 20 هزار سبد کالا برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده بسیج ناحیه رامسر از توزیع مرحله سوم کمک مومنانه در شب عید سعید فطر خبر داد و گفت: مرحله سوم این رزمایش با هزار و 274 سبد کالا در عید سعید فطر برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد محمدی فرد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: مراکز نیکوکار استان البرز در ماه مبارک رمضان کارهای ارزشمندی را برای کمک به محرومان و به ویژه ایتام انجام دادند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۰    
کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و خیران در شهرستان نهاوند 1200 سبد کالا برای خانواده های آسیب دیده تهیه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی گناباد از توزیع دو هزار و 900 سبد کالا به ارزش چهار میلیارد و 350 میلیون ریال بین افراد تحت پوشش بهزیستی و آسیب دیدگان از کرونا در این شهرستان طی سه ماه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۷    
گناباد- ایرنا- رییس اداره تعاون روستایی خواف از توزیع 2 هزار بسته معیشتی و سبد کالا بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا طی یک ماه گذشته خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، قنبر موسی نژاد در رزمایش همدلی برای ایران همدل که توسط کمیته امداد منطقه 2 ایلام برگزار شد بیان کرد: توزیع این کمک ها در بین نیازمندان این استان که با مشارکت افراد خیر و نیکوکار این استان تأمین شده اند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حسن محمدی مهینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز اظهار داشت: با حمایت های فرمانداری شمیرانات، ائمه جماعات، نواحی مقاومت سپاه، ادارات، سازمان ها و مراکز نیکوکاری تاکنون بالغ بر 2 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در قالب سبد کالا و توزیع غذا جهت خانواده های نیازمند و تحت پوشش [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از 4 هزار سبد کالا هر کدام به ارزش 5 میلیون ریال تهیه و بین خانواده های جامعه هدف کمیته امداد توزیع داده شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۷    
مراسم رزمایش اطعام کریمانه رمضانی با هدف تهیه و توزیع 100 سبد کالا ویژه خانواده های کم بضاعت در دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱    
پورنجف گفت: به همت مرکز نیکوکاری سنگ ذغال بهشهر، حدود 300 سبد کالا بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.