چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۰:۴۱Jul 2020 15

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

 
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: آب آشامیدنی 50 هزار نفر روستایی این استان 863 هزار نفری به علت نبود آب پایدار با تانکر تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: مهندسی مجدد شبکه توزیع و اقدامات فنی صورت گرفته در راستای اصلاح و رفع نواقض، منجر به پایداری جریان آب و حل مشکل کمبود آب شهرک گلخانی شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- خبرنگار کیهان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال 6 پروژه مشارکتی در این استان در دست اجرا قرار گرفته است. علیرضا جزءقاسمی اظهار داشت: اجرای 36 کیلومتر خط انتقال، احداث هزار و 470 مترمکعب مخزن ذخیره سازی آب، اجرای بیش از 98 کیلومتر شبکه توزیع آب آشامیدنی ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایرج شهین باهر روز سه شنبه در جلسه کارگاهی اجرای خط 2 آبرسانی تبریز که با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، رئیس شورای شهر تبریز، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، معاون عمرانی شهرداری و شهرداران مناطق 1 و 9 برگزار شد، افزود: این پروژه یکی از مهمترین [...]
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۲۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: میانگین هدر رفت آب استان کرمان بین 26 تا 28 درصد است اما این عدد به دلیل شبکه های فرسوده در هر منطقه متفاوت است و این هدر رفت آب در شهر کرمان بین 18 تا 20 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۶    
کرمان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمان گفت: 27 شهر استان در وضعیت قرمز آب و 21 شهر هم در وضعیت زرد قرار دارند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۷    
با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق استان، جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان گلستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، در این جلسه که مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای گلستان، توزیع برق، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و به همراه مدیران روابط عمومی حضور داشتند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز – فلاح: علیرغم محدودیت های منابع آب، در حال حاضر برداشت آب از تمامی ظرفیت های موجود برای تامین آب شرب شهروندان کلانشهر تبریز انجام می گیرد و در برخی مواقع مصرف آب بیشتر از تولید بوده و این باعث موازنه منفی تولید و مصرف می شود . ...
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی تعداد روستاهایی که در این استان با تانکر آبرسانی می شوند از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون به کمتر از یک سوم کاهش یافته است.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: 85.74 درصد جمعیت روستایی استان تحت پوشش مستقیم خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این مخزن با هدف تعدیل فشار خط آبرسانی از تصفیه خانه هفتم تهران، جمع آوری آب چاه های منطقه و تأمین و توزیع آب در مناطق باقرآباد شهرستان قرچک و خیرآباد شهرستان ورامین احداث می شود ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: آب شربی که دراین شهر تحویل مردم می شود، پاسخگوی نیاز شهروندان نیست. به گزارش ایرنا فردوس کریمی شنبه در شورای اداری اهواز اظهار کرد: آب اهواز از رودخانه کرخه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به تدوین طرح های آب شیرین کن به ظرفیت 150 هزار مترمکعب در استان بوشهر گفت: تا 2 سال آینده 40 درصد منابع آب آشامیدنی استان بوشهر از طریق شیرین سازی آب دریا تامین می شود.
آناج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در جلسه همفکری با اصحاب رسانه به بیان وضعیت آب شرب تبریز پرداخت.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی به مصارف غیرشرب آب در این شهرستان اشاره کرد و خواستار توجه بیش از پیش مردم به مصرف صحیح آب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی، از افزایش 7.4 درصدی تولید آب در استان خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران روز دوشنبه در حاشیه آیین بهره برداری از این طرح به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با افتتاح از میزان برداشت آب سفره های زیرزمینی هم به میزان 100 لیتربرثانیه کاسته می شود و سرعت پدیده فرونشست زمین در منطقه نیز کاهش می یابد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان تهران گفت: با حفر و اصلاح 11 چاه روستایی، امروز هیچ روستای بدون آب در استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران تلفیق دو اداره آب روستایی و شهری را از مهم ترین اقدامات آبفای استان تهران دانست و گفت: در استان روستای بدون آب نداریم و در نهایت دو تا سه روستا مشکل آب دارند.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: تعداد 628 روستا با جمعیت بالغ بر 270 هزار نفر در استان یزد دارای شبکه آب شرب هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از ارتقای شرایط تأمین آب شرب 700 روستا در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ضمن اشاره به یکپارچه سازی 94 شرکت آبفای شهری و روستایی استان اصفهان گفت: ایجاد زیرساخت های روستایی حوزه آب نیازمند برنامه جهادی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 65 روستای لرستان به وسیله تانکر آبرسانی می شود که از این تعداد تنها 42 روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۱    
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: امسال قرار است جمعیت بهره مند از خدمات فاضلاب شهری استان پنج درصد ارتقا یابد و به 45 درصد برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۰    
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: امسال قرار است جمعیت بهره مند از خدمات فاضلاب شهری استان پنج درصد ارتقا یابد و به 45 درصد برسد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: با اخذ تمامی مجوزهای قانونی و محیط زیستی و تملک زمینی به وسعت 15 هکتار، مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهرستان بهارستان آماده کلنگ زنی است.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در راستای اجرای پروژه های آب و فاضلاب استان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: به منظور حل مشکلات در کوتاه مدت فاز چهارم کارخانه آب شیرین کن به ظرفیت 15 هزار متر مکعب در حال انجام است که مرداد ماه امسال به پایان خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه امیدواریم که در سال آینده بخشی از آب های خاکستری را در مدار آبرسانی استان ببینیم، گفت: انجام این پروژه، تا حدودی به بحران 10 ساله آب پایان می دهد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی گفت: مصرف آب شرب شهروندان تبریزی نسبت به سال گذشته 18 درصد افزایش داشته است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان بر لزوم برنامه برای حل مشکلات مردم منطقه در زمینه تامین آب آشامیدنی سالم تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه جمعیت تحت پوشش شبکه فاضلاب در چهارمحال و بختیاری حدود 65 درصد است، گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال 1400 جمعیت تحت پوشش شبکه فاضلاب به 75 درصد برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۳    
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: در حال حاضر تمام روستاها و شهرهای زیر پوشش این شرکت در استان از نعمت آب شرب سالم برخوردار هستند و مشکل کم آبی وجود ندارد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، از بهره برداری پروژه آب شیرین کن زاهدان در مرداد ماه جاری خبر داد و گفت: با بهره برداری از این پروژه تا حدود زیادی مشکلات کم آبی شهر زاهدان برای سال جاری مرتفع خواهد شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۵:۲۴    
خبرماکو : رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب شهری آذربایجان غربی از پیشرفت36 درصدی اجرای شبکه اصلی و فرعی فاضلاب و مدول اول تصفیه خانه این شهرستان خبرداد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: هر سال در تابستان 25 درصد افزایش مصرف نسبت به سایر فصول سال داریم که این میزان مصرف امسال با توجه به بیماری کرونا به بیش از 30 درصد افزایش یافته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز – فلاح: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی به تشریح اهمیت و جایگاه آب در جامعه و مدیریت مصرف آب پرداخت . علیرضا ایمانلو اظهار کرد: در این برهه از زمان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: میزان مصرف آب در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش یافته و در مرز هشدار قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۲    
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت:مردم استان تا سقف 10درصد مصرف آب را در شهرها و روستاها کاهش دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۲    
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری از بهره مندی مردم منطقه غرب شهرکرد از آب شرب لوله کشی سرچشمه کوهرنگ از سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت تدبیر و امید ، آبرسانی سیار به تعدادی از شهرهای استان متوقف شد و تمامی شهرها از آب لوله کشی سالم بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با اشاره به عدم توازن بین تامین و مصرف آب در تبریز گفت: روند مصرف کنونی، چالش آب در تبریز را ادامه دار خواهد کرد.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خصوص شایعاتی مبنی بر تبدیل آب شرب تهران به پساب توضیحاتی ارائه داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به افزایش مصرف آب در استان گفت: سرانه مصرف آب در کرمانشاه 38 درصد بالاتر از میانگین کشوری است
ایلام- با توجه به افزایش 30 درصدی مصرف آب در استان در صورت ادامه این روند، جیره بندی آب در ایلام انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت انتقال آب ارس به تبریز، گفت: از نمایندگان مجلس می خواهیم بحث انتقال آب ارس به تبریز را پیگیری کنند، چرا که در حال حاضر آخرین ظرفیت زرینه رود نیز برای 22 شهر و 150 روستا استفاده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان به احداث دومین تصفیه خانه بزرگ آب شرب گیلان اشاره کرد و گفت: امسال تصفیه خانه مذکور در قالب پویش الف – ب – ایران افتتاح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: هر شهروند تبریزی روزانه 100 لیتر بیش از استاندارد کشوری آب مصرف می کند.