دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۷:۵۳Jan 2020 20

جدیدترین‌های «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: پروژه های سیل باید تا پایان امسال به بهره برداری برسند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با اشاره به اینکه شبکه آب رسانی 964 روستای لرستان براثر سیلاب دچار خسارت شد گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از مشترکان روستایی خواست با توجه به کاهش دمای هوا، کنتورهای آب را از یخ زدگی، محافظت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان سرانه مصرف آب شرب در استان را 179 لیتر عنوان کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۸    
خلیج فارس: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از پرداخت 24 میلیارد ریال برای پروژه های آب شیرین کن شهرهای دشتستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۰    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: امسال جمعیتی بالغ بر 97 هزار روستایی استان از آب شرب سالم بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: تصفیه خانه های شهر قم به روز شده است و تصفیه خانه شماره دو فاضلاب این شهر به زودی افتتاح می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: روستاییان با سرد شدن هوا، از کنتور و اتصالات آب شرب محافظت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرای پروژه آب شیرین کن در آب پخش ، سعدآباد و وحدتیه دالکی خبر داد و گفت: برای تسریع اجرای این پروژه ها 24 میلیارد ریال برای پروژه های آب شیرین کن شهرهای دشتستان تخصیص یافت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: طرح مطالعاتی جداسازی آب آشامیدنی از آب بهداشتی در محدوده خیابان های اطراف حرم مطهر رضوی به دلیل عدم تعیین استاندارد لازم برای اجرای این کار از سوی وزارت نیرو و بهداشت ، بلاتکلیف و معطل مانده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت : پروژه تکمیل شبکه فاضلاب تربت حیدریه 30 درصد عقب تر از برنامه پیش بینی شده قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: در حال حاضر بیش از 40 درصد شبکه فاضلاب شهر سیرجان اجرا شده و پیش بینی می شود فاز اول آن تا خرداد سال آینده به بهره برداری برسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سیرجان گفت: میزان بازسازی شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان سیرجان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 36 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری با حضور در دفتر خبرگزاری فارس این استان درخصوص نصب پکیج های تصفیه آب در شهرکرد، زون بندی مناطق مختلف شهرهای شهرکرد، سامان، هفشجان و... به جهت توزیع عادلانه آب، ارتقای کیفیت آب شرب هفشجان و... مطالبی مطرح کرد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
عملیات اجرایی 30 کیلومتر شبکه گذاری فاضلاب شهری آبادان روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولان محلی آغاز شد. مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب خوزستان در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: شبکه فاضلاب جدید به طول 30 کیلومتر شامل 13 کیلومتر شبکه اصلی فاضلاب و 17 کیلومتر شبکه فرعی در مناطق فیه، سلیچ شرقی ...
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، با حضور مهندس عرفانی نسب سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی و جمعی از معاونان و مدیران 2 شرکت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان از اختصاص 101 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت های سیلاب به این شرکت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان از تخصیص 24 میلیارد ریال برای اجرای چهار پروژه آب و فاضلاب به صورت امانی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با اشاره به این که در زمان وقوع سیل اکیپ های ویژه کنترل کیفیت آب در تمام شهرستان ها تشکیل شد، گفت: خوشبختانه در 964 روستای سیل زده حتی یک مورد مشکل در کیفیت آب نداشتیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، وظیفه امروز مسئولان نظام اسلامی را در قبال خون شهید سلیمانی، خدمت صادقانه دانست.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه آبرسانی به روستاهای سیل زده با تانکر انجام می شود، گفت: بیش از 100 روستای سیل زده سیستان و بلوچستان از نعمت آب شرب برخوردار شدند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: طرح آبرسانی به 92 روستای استان لرستان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهندس هاشم امینی اجرای تاسیسات فاضلاب را در این شهرستان ضروری برشمرد و عنوان کرد: جلوگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی و سطحی، ارتقاء بهداشت و سلامت عموم، جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع استفاده مجدد از آب از مزیت های اجرای کامل طرح های فاضلاب شهری می باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۱    
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از کاهش شاخص بهره مندی آب شرب در روستاهای لرستان به دلیل وقوع سیلاب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: 9 طرح عمرانی این شرکت با اعتبار 121 میلیارد ریال هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در شهرستان های این استان بهره برداری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۹    
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از آبرسانی به 92 روستای این استان طی ایام دهه فجر امسال خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۸    
رکنا: معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به مصرف غیرمجاز 2 درصد از کل آب تهران گفت: سالیانه 30 میلیون متر مکعب آب بصورت غیرمجاز مورد استفاده قرار می گیرد. حوادث رکنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از مهار آتش سوزی تصفیه خانه هفتم آب... ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: علاوه بر انشعابات غیرمجاز بیشترین حوادث آب در شهر زنجان اتفاق افتاده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز – فلاح: سالانه تعداد زیادی درخت برای تهیه قبوض کاغذی قطع می شود لذا بمنظور صیانت از محیط زیست و سهولت در خدمت رسانی شایسته، مشترکان آب و فاضلاب از ابتدای فروردین ماه 99 به جای دریافت قبض کاغذی اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از تهیه 7 طرح در حوزه فاضلاب شهرهای استان برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۳    
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان ازپیشرفت 95 درصدی احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرستان اژیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه فجر تصفیه خانه فاضلاب شهرستان لردگان وارد مدار می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-خبرنگارابتکار- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام گفت: فاز اول طرح آب شیرین کن شهرستان ملکشاهی به صورت آزمایشی در مدار بهره برداری قرار گرفت ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: در راستای سیاست دولت الکترونیک و رفاه حال مشترکان طرح ملی قبض سبز از سال آینده در ایلام اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: مشکلات پس زدگی فاضلاب و آبگرفتگی معابرشرق اهواز با تعمیرات اساسی که روز شنبه در ایستگاه پمپاژ پیچ وار اهواز انجام شد کاهش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام گفت: مشترکان آب این استان با توجه به برودت هوا و برای جلوگیری از یخ زدگی نسبت به عایق بندی مناسب کنتور، لوله ها و اتصالاتی که در فضای باز و در معرض سرما قرار دارد، اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: طبق دستور العمل، قبوض کاغذی آب از سال آینده در ایلام حذف می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان از بهره برداری 11 پروژه این شرکت در ایام دهه فجر در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ساوه از افزایش ایستگاه های آب تصفیه این شهر به 450 ایستگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از افزایش 7 درصدی مصرف آب در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۶    
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی با اشاره به تلاش همه شرکت های تامین کننده آب در راستای پایدارکردن آب مورد استفاده مردم گفت: 51 درصد آب شرب مورد استفاده در استان با استفاده از آب های سطحی تامین می شود که این امر عامل اصلی در تامین آب پایدار شهروندان است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز – ماهان فلاح: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در جلسه تشریح دستاوردهاو برنامه های زون تخصصی نوآوری و فناوری آب گفت: طرح های فناورانه آب 47 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است. ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه طی پیامی به امام جمعه محترم پاوه درگذشت فرزند گرامیشان را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: زنجان بیشترین تعداد انشعابات غیرمجاز را در شهرهای استان زنجان دارد.
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: قائم مقام مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب اهواز گفت: فرونشست خط 2 قلوی کلکتور اصلی فاضلاب در بلوار معلم منطقه باهنر در شامگاه یکشنبه، باعث افتادن یک کامیون در آن شد. احمد باقری شامگاه یکشنبه افزود: دلیل ریزش شبکه فاضلاب، ورود حجم بالای روان آب در بارندگی اخیر اهواز بوده است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۰۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از نیاز 120 میلیاردی استان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه آبرسانی خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: 29 درصد شبکه آب رسانی همدان فرسوده است و بازسازی آن 250 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با اشاره به بهبود وضعیت آبرسانی روستاها گفت: مجتمع های آبرسانی روستایی مصوب دور دوم سفر رئیس جمهور به استان بوشهر با 40 میلیارد تومان تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: 45 هزار و 500 تست کدورت سنجی امسال با هدف تامین آب سالم و بهداشتی برای مشترکان این استان انجام شده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اولین شبکه هوشمند توزیع آب شهری در کشور با بهره برداری از هوشمندسازی شبکه توزیع آب رسانی شهر تودشک، در مراسمی با حضور قاسم تقی خامسی زاده معاون آب و آبفای وزیر نیرو، حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افتتاح شد ...