جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۸:۱۵Feb 2020 28

جدیدترین‌های «گاز مایع»

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ در این جلسه زیرساختهای مورد نیاز برای اجرای طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت، همچنین مقرر گردید که جزئیات اجرای این طرح از طریق سازمان صدا و سیما، روزنامه ها و سایر خبرگزاری ها به اطلاع مردم شریف استان برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۵    
ایستگاه های توزیع گاز مایع از دهم اسفند در زاهدان تعطیل می شوند و شرکت های توزیع گاز مایع زاهدان، مکلف به توزیع خانه به خانه کپسول گاز مایع هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۱    
ایستگاه های توزیع گاز مایع از دهم اسفند در زاهدان تعطیل می شوند و شرکت های توزیع گاز مایع زاهدان، مکلف به توزیع خانه به خانه کپسول گاز مایع هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع از 10 اسفند در این استان برای نخستین بار اجرایی می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : در ایام نوروزی فعالیت توزیع کنندگان گاز مایع بیشتر خواهد شد .
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت آبادان است. *** عرضه نفتای سنگین پالایشگاه آبادان در بورس انرژی به گزارش خبرگزاری صنایع ، رینگ داخلی این بورس، امروز (چهارشنبه ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۳۰    
پیشنهاد مجلس برای جبران کسری بودجه [مهر] مرکز پژوهش های مجلس پیشنهاد داد: منابع حاصل از صادرات گاز مایع به عنوان بخشی از منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز منعکس شده در منابع عمومی درنظر گرفته شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آتش نشانی شهر مشهد از انفجار توام با آتش سوزی یک منزل مسکونی هنگام پر کردن پیک نیک با سیلندر 11 کیلویی گاز مایع و سوختگی شدید یک نفر در پی این حادثه در شرق شهر مشهد خبر داد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهشهای مجلس با اشاره به بیش برآورد بسیار زیاد درآمدهای نفتی در لایحه بودجه 99، تاکید کرد: منابع حاصل از صادرات گاز مایع به عنوان بخشی از منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز منعکس شده در منابع عمومی در نظر گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر بیش برآورد بسیار زیاد درآمدهای نفتی در لایحه بودجه 99، پیشنهاد داد: منابع حاصل از صادرات گاز مایع به عنوان بخشی از منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز منعکس شده در منابع عمومی در نظر گرفته شود.
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
با احتساب تولیدی شدن چهار سکوی گازی تکمیل عملیات حفاری و بهره برداری از خطوط لوله اصلی و درون میدانی این سکوها، ظرفیت تولید گاز غنی در این طرح به روزانه 56 میلیون متر مکعب در روز می رسد ...
مدیر منطقه آذربایجان شرقی از انجام برنامه ریزی لازم و تأمین و توزیع به موقع و مطلوب سوخت گازمایع استان در فصل سرما خبرداد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از شینهوا، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد ویروس کرونا می تواند از طریق آئروسل ( هواپخش) ذرات معلق در هوا انتقال یابد. آئروسل، سوسپانسیون کلوئدی ذرات جامد یا مایع پخش شده گاز؛ معلق در گاز؛ ظرفی که حاوی گاز مایع شده یا ماده حل شده ایست که می تواند به صورت اسپری یا افشانه پخش شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
چین امروز اعلام کرد درخواست های جدید معافیت از تعرفه های واردات 696 کالای امریکایی، که شامل گوشت خوک، گوشت گاو، دانه سویا، گاز مایع طبیعی (ال ان جی) و نفت خام می باشد، را تأیید خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه متاسفانه اکنون نیروگاه شهید منتظری اصفهان به دلیل محدودیت تامین گاز، فعال نیست، گفت: در حال حاضر برخی نیروگاه های استان به سمت مصرف گاز مایع رفته اند و مقدار اندک حدود 3 میلیون مترمکعب در شبانه روز مصرف می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۱    
پربازدیدترین اخبار بیست و هشتم بهمن ماه سرویس شهروندخبرنگاران را در این بسته مشاهده می کنید.
اخبار رسمی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دوشنبه 98/11/28 ، تهران , (اخبار رسمی) : شرکت نگین بنا با رزومه کاری قوی بیش از 67000 متر گاز رسانی و بیش از دو دهه در زمینه طراحی و اجرای انواع لوله کشی گاز فشار قوی و ضعی، خانگی و صنعتی در استان البرز و تهران فعالیت دارد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارگاه غیرمجاز و غیر مسقف به دلیل نگهداری سیلندر گاز در یک زمین خالی در منطقه باغستان منفجر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مرکز توزیع کپسول گاز مایع (LPG) در باغستان کرج دچار انفجار و آتش سوزی شد.
با استفاده از زیرساخت بانکی، به زودی در منطقه زاهدان توزیع گاز مایع به صورت الکترونیکی آغاز می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ملارد، داودی با اعلام این هشدار گفت: با توجه به کمبود گاز مایع در برخی از مناطق شهرستان نیاز مبرم خانوارها و خودروهای دو گانه سوز به گاز مایع جهت تامین گرمایش و سوخت خودرو ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی گفت: باتوجه به اختلاف ارزش صادراتی بنزین و LPG که بیش از بنزین است، دولت می تواند با جایگزینی گازمایع با بنزین، 2900 میلیارد تومان درآمد داشته باشد.
توزیع گازمایع به صورت الکترونیکی وبا استفاده از زیرساخت بانکی ، بزودی در منطقه زاهدان آغازمی گردد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۳    
خلیج فارس: رئیس اداره صنعت و معدن گناوه گفت: با افزایش قیمت بنزین استفاده از گاز مایع (ال پی جی) در بین ماشین های گاز سوز بالا رفته و مصرف کنندگان گاز مایع خانگی را با مشکل روبرو کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - کمبود شدید سیلندر گاز مایع در فصل زمستان بندرگناوه مشکلات عدیده و جدی برای اهالی این منطقه بوجود آورده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه تریلی حمل گاز ال پی جی که در حال حمل گاز مایع به ایستگاه های شهرهای پول و کجور بود در مسیر دچار مشکل شد و راه این محور را مسدود کرد. علی خزایی فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: این روز ها تقاضای سیلندر گاز در شهرستان افزایش یافته و با کمبود آن روبه رو هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: این روز ها تقاضای سیلندر گاز در شهرستان افزایش یافته و با کمبود آن روبه رو هستیم.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- خبرنگار کیهان : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف 10 هزار سیلندر گاز مایع از یک شرکت توزیع کننده در البرز خبر داد و گفت: شرکت دیگری گاز مورد نیاز مردم را در خارج از شبکه برای سوخت خودروها عرضه می کرد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت:عملیات اجرایی 24 پروژه دریایی و بندری در چهل و یکمین فجر شکوهمند انقلاب اسلامی در بندر چابهار آغاز وافتتاح می شود.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، چهار ماه پس از حمله به تاسیسات نفتی آرامکو در عربستان سعودی، تحلیلگران نسبت به این که این کشور توانسته باشد به ظرفیت کامل خود برای تولید نفت باز گشته باشد تردید دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون فرماندار شهرستان تاکستان گفت: کمبود سیلندر گاز مایع در این شهرستان برای برخی واحدهای دامداری و مسکونی مشکل ایجاد کرده که باید هرچه سریع تر برطرف شود.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پول نیوز - شرکت ملی نفت فلات قاره چین در بحبوحه گسترش سریع ویروس کرونا قراردادهای خود را با حداقل سه عرضه کننده گاز طبیعی مایع معلق کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نازل های سوخت گاز مایع در قزوین از حیث ایمنی و عملکرد فنی زیر ذره بین بازرسان اداره کل استاندارد قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد قم گفت:واحد های غیر مجاز گاز ال پی جی به شدت مخاطره آمیز است و ممکن است به اتفاقات تلخی بینجامد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نشت گاز مایع و انفجار پیک نیک در یک منزل مسکونی در بشرویه دو نفر مصدوم برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت توزیع فرآورده های نفتی قم گفت:برای جلوگیری از ایجاد تنش در بازار گاز مایع در قم باید به دنبال توزیع الکترونیکی آن باشیم.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۹    
مدیرکل استاندارد استان قم با اشاره به تامین میوه شب عید، گفت: قرارداد و خرید 700 تن پرتغال از مازنداران و 350 تن سیب از شهر دماوند برای میوه شب عید قم انجام گرفته است.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۹    
مدیر شرکت توزیع فرآورده های نفتی قم گفت: در پل حجتیه، مسجد مقدس جمکران و میدان هفتاد دو تن برای ساماندهی واحدهای گاز مایع در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج اعلام کرد که نشت گاز مایع سبب مرگ سرایدار یک خانه ویلایی در حاشیه جاده کرج - چالوس شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که وزیر نفت مدعی شده است علت کاهش سوخت مایع استفاده مردم از این سوخت به عنوان سوخت خودرو بوده، بسیاری از کارشناسان انرژی، شرکت های پخش LPG و جایگاه داران علت کمبود گازمایع را صادرات زیاد LPG و کاهش سهمیه مصرف داخل می دانند.
زومیت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نزدیک به دو دهه از عرضه ی گسترده خودروهای دوگانه سوز با قابلیت استفاده از سوخت CNG در ایران می گذرد. این اتفاق در حالی رخ داده است که بسیاری از کشورهای دنیا گاز مایع LPG را به گاز طبیعی فشرده CNG ترجیح داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گذر چهل ساله از پیروزی انقلاب اسلامی نشان می دهد که ایران پس از ملی شدن صنعت نفت در مجموع 65 میدان نفتی و گازی کشور را کشف کرده است.
سیلندر11 کیلویی گاز مایع (LPG ) بصورت سبدی در منطقه مرتضی گرد شهرری توزیع شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی فرمانداری آبادان گفت:با افزایش سهمیه و تشدید نظارت مشکل کمبود و توزیع گاز مایع در این شهرستان برطرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۴    
مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقهٔ قزوین گفت: مشکل و کمبودی در زمینهٔ توزیع گاز مایع در استان قزوین وجود ندارد و این فرآورده در مناطق فاقد گاز طبیعی به صورت صحیح به دست مصرف کنندگان واقعی می رسد، اگر مشکلی وجود دارد مربوط به استفاده کنندگان غیرمجاز این گاز در خودروها است.
سلام نو / بازتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مصرف سی ان جی پس از سهمیه بندی بنزین از 19 میلیون مترمکعب قبل از سهمیه بندی بنزین به 25 میلیون لیتر رسید که نشان دهنده رشد 31 درصدی است. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۸    
پس از افزایش قیمت بنزین، روند استفاده از گاز مایع در خودروها در حال افزایش است که در این صورت استفاده غیراستاندارد از سوخت مایع برای دارندگان خودروهای LPG سوز خطرآفرین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۰    
در شهروند خبرنگار این هفته سوژه هایی نظیر انباشت زباله و نخاله های ساختمانی و تصاویری از شلوغی صف های گاز مایع را مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۳    
مهم ترین حوادث امروز سه شنبه 15 بهمن ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.