جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۸:۴۳Feb 2020 28

جدیدترین‌های «وام قرض الحسنه»

ایثار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۳    
وام صندوق قرض الحسنه شاهد به یکصد و 7 خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان آبیک پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بررسی آمار عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در آذر 98 نسبت به اسفند ماه سال 97 رشد 9.7 درصدی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کارفرمایان و صاحبان صنایعی که مددجویان کمیته امداد را بکار بگیرند حداکثر تا 500 میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت می کنند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵    
اتحادخبر- فزول باشی: ارسلان زارع هم پاسخ داد : جای نگرانی نیست چند روز دیگه برفها خودشون آب میشن /بعد از حمله گیلانی ها به استاندار، جمعی از فعالان مدنی استان بوشهر اعلام کردند : مال، اگه بده، بیخ ریش صاحبش ...
بانک مردم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نمودار زیر نشان می دهد که نظام بانکی کشور در دو مقطع زمانی، چه میزان سپرده به صورت قرض الحسنه دریافت و چه میزان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است.
الف   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۵    
قرار بود ژاپن اسلامی باشیم اما حالا که نگاه می کنیم، نه ژاپن هستیم و نه اسلامی، بلکه معجونی از همه چیز را در خود می بینیم. بانکداری اسلامی با بهره ربای 24 درصد برای مردم عادی، وام قرض الحسنه به مدیران و مسئولان. ...
جهانی پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وام قرض الحسنه گردشگری ، توسط مجموعه آمینا جهت تسهیل و ارزان سازی سفر پرداخت می شود.
دولت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان مشارکت اقتصادی استان بوشهر از 40 به 44 درصد رسیده و میزان بیکاری هم از 10.5 درصد به 9.4 رسیده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه اعتباری وزارت آموزش و پرورش با موسسه اعتباری ملل در خصوص اعطای وام قرض الحسنه به فرهنگیان به امضای معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش وپرورش و قائم مقام مدیرعامل مؤسسه اعتباری ملل رسید مقرر شد تا وام های کم بهره با نرخ 4 درصد تا تاریخ 15 خرداد 1399 و در تعداد20 هزار فقره ...
رئیس کمیته امداد از تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد و گفت: 10 میلیون تومان بلاعوض و 40 میلیون تومان وام قرض الحسنه به مددجویان سیل زده جنوب کشور ارائه می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۷    
گروه بنگاه ها : اگر در بین انواع تسهیلات بانک ها نمی دانید چه گزینه ای را انتخاب کنید، می توانید تسهیلات امتیازی مهر ایران را انتخاب کنید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان گفت: در طول یک سال گذشته بیش از 298 میلیارد تومان وام های مختلف به فرهنگیان استان پرداخت شده است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امسال تاکنون 7هزار و 922 مددجوی مازندرانی بیش از 43 میلیارد تومان وام قرض الحسنه دریافت کردند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
در راستای ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه و به پاس حمایت از زحمات قشر فرهنگی جامعه تسهیلات قرض الحسنه به معلمین پرداخت می گردد.
بانک ملی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این تسهیلات به منظور تامین هزینه درمانی، کمک هزینه تحصیلی، تعمیر و تأمین مسکن و... به مشتریان پرداخت می شود و کم ترین نرخ کارمزد نیز به آن تعلق می گیرد. ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
غلامعلی آبی :وام قرض الحسنه اعطایی در سیلاب 98 در 2 بخش مسکونی و کشاورزی پرداخت شد. در بخش مسکونی 2 هزار و 762 فقره وام بالغ بر 570 میلیون تومان و در بخش کشاورزی 746 فقره بالغ بر 148 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امداد استان گلستان در 10 ماهه سال جاری 6337 فقره تسهیلات قرض الحسنه از صندوق امداد ولایت به مددجویان و نیازمندان اعطا کرده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه بالغ بر 33 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده که نسبت به سال گذشته رشدی ده هزار میلیارد ریالی داشته است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت قم گفت: این صندوق طی 10 ماهه نخست امسال حدود 312 میلیارد ریال به پنج هزار و 98 نیازمند استان، وام قرض الحسنه پرداخت کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 10 ماهه نخست امسال 3920 مددجوی تحت حمایت این نهاد تسهیلات از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت دریافت کردند.
پولی مالی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-بانک صادرات ایران طی 9 ماهه ابتدای سال 98، بیش از 993 میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی به بیش از چهار هزار و 900 نفر پرداخت کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی 9 ماهه ابتدای سال 98، بیش از 993 میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی به بیش از چهار هزار و 900 نفر پرداخت کرد.
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران طی 9 ماهه ابتدای سال 98، بیش از 993 میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی به بیش از چهار هزار و 900 نفر پرداخت کرد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور در قالب پرداخت وام قرض الحسنه همچنان در دستور کار این بانک است به نحوی که طی 9 ماه اول سال 98 بالغ بر 993 میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغالزایی بانک صادرات ایران به چهار هزار و 909 نفر از معرفی شدگان کمیته امداد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۹۵ سایت دیگر  
بانک سپه 20 میلیارد تومان به عنوان تسهیلات قرض الحسنه به بیش از 2 هزار خانواده سیل زده استان سیستان و بلوچستان پرداخت می کند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محمدعلی دهقان دهنوی در مورد طرح وام اجاره مسکن ، اظهار داشت: بانک مرکزی با طرح وزارت امور اقتصادی و دارایی برای وام اجاره موافقت نکرده و در حال حاضر بانک عامل حوزه مسکن، در حال کار روی این طرح است و به احتمال زیاد هم، نرخ سود 18 درصدی را اعمال خواهد کرد. ...
تجارت امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۹    
پرداخت 24 هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه در سال جاری
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری دیشب، به تشریح سیاستهای ارزی و پولی بانک مرکزی پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
باجه صندوق امداد ولایت در لار به بهره برداری رسید. این صندوق وام قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی پرداخت می کند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، مبلغ 130 میلیارد ریال به هم وطنان سیل زده در استان سیستان و بلوچستان تخصیص داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی اولین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵    
وام قرض الحسنه شاهد به 660 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر شهرستان قزوین در 9 ماه سال جاری پرداخت شد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۸۱ سایت دیگر  
پول نیوز - شبکه بانکی برای جبران خسارت های ناشی از سیل فروردین ماه 1398 در همه ی استان های آسیب دیده برای بازسازی اماکن مسکونی، 180 هزار و 686 تسهیلات قرض الحسنه و یارانه ای برای بازسازی اماکن مسکونی به مبلغ 18هزار و 216 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری از تعامل سازنده بانک صادرات ایران در اعطای وام قرض الحسنه ضروری به 400 هزار بازنشسته این صندوق تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: پیش از پرداخت وام، مشاوره شغلی از سوی کارشناسان اقتصادی کمیته امداد، صورت می گیرد که در این فرایند، به ارزیابی علاقه، استعداد و میزان درآمد فرد توجه خواهد شد تا از این طریق بهترین طرح اشتغال زایی، در اختیار متقاضی قرار گیرد.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل قرض الحسنه امداد ولایت کشور یکی از راهبردهای اصلی کمیته امداد را نگاه ویژه به مناطق محروم دانست و گفت: در سال جاری 400 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای مناطق محروم کشور در نظر گرفته شد.
به گزارش اقتصادآنلاین ، امیر یوسفیان در جریان سفر به استان سیل زده سیستان و بلوچستان، در نشستی با مدیران، روسای حوزه ها و شعب بانک در این استان، با اعلام این خبر گفت: به همت فعالیت ویژه همکاران اتفاق بزرگی در بانک صادرات ایران رخ داد و منابع بانک به دو هزار میلیارد تومان افزایش یافت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کمیته امداد استان اصفهان 19 میلیارد و 586 میلیون تومان وام قرض الحسنه کارگشایی به 5429 خانوار نیازمند پرداخت کرد.
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در پی وقوع سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان که موجب بروز مشکلات و صدمات زیادی برای جمعی از هم وطنان عزیز گردید حسب وظیفه ذاتی و سازمانی و همدردی و مشارکت با آسیب دیدگان این حادثه آماده پرداخت وام قرض الحسنه 70 میلیارد ریالی به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان می باشد. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از پرداخت بیش از 19 میلیارد تومان وام قرض الحسنه در 9 ماهه امسال به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۲    
به گزارش کُرد پرس، هر چند نمایندگان اعضای این کمیسیون هر کدام برای اعلام خبر از دیگری سبقت گرفته و سعی کرده اند از طریق رسانه های همسو با خود اعلام کننده خبر باشند، اما، موانع زیادی بر سر راه این افزایش وجود دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: امسال با پرداخت 110 میلیارد ریال وام قرض الحسنه زمینه اشتغال حدود 300 معلول و مددجو زیرپوشش این نهاد در استان فراهم شد.
زریوار خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۶    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مریوان، گفت: در 9 ماهه سالجاری بیش از 20 میلیارد تومان در قالب خدمات مختلف از جمله مسکن، اشتغال، جهیزیه، وام قرض الحسنه و سایر موارد برای مددجویان این نهاد خدمات ارائه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی ابرکوه گفت: امسال با پرداخت سه میلیارد و 500 میلیون ریال وام قرض الحسنه زمینه اشتغال حدود 70 معلول و مددجوی زیرپوشش این نهاد در شهرستان فراهم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد معاون صندوق اعتباری هنر گفت: در تلاشیم تا شرایط پرداخت وام قرض الحسنه 50 میلیون ریالی به هنرمندان عضو صندوق اعتباری هنر را فراهم کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، نحوه محاسبه کارمزد تسهیلات قرض الحسنه طبق نامه بانک مرکزی ج.ا.ا در کل شبکه بانکی یکسان و به شرح ذیل می باشد: بانک قرض الحسنه مهر ایران ...
مدیر امور اعتباری بانک مسکن آخرین روند پرداخت تسهیلات به سیل زدگان فروردین 98 را اعلام کرد و گفت: تاکنون 9500 میلیاردتومان تسهیلات با سود 4 درصد و قرض الحسنه به سیل زدگان سراسر کشور که معادل 71 درصد تسهیلات است پرداخت شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - یک هزار و 158 ایثارگر قزوینی امسال موفق به دریافت تسهیلات 10 تا 20 میلیون تومانی قرض الحسنه شدند.
راه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج، از پرداخت 1510 مورد وام قرض الحسنه به مددجویان این منطقه از منابع صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
سلام نو / می متالز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رییس کل بانک مرکزی گفت: در 9 ماهه امسال (تا پایان آذر) بانک ها بیش از 21 هزار و 500 میلیارد تومان وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده اند. ...