چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۱۴Jan 2019 23
 

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش و جوانان»

تبریزمن   ۹ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد: آذربایجان شرقی به عنوان استان پایلوت در طرح سرباز مهارت انتخاب شد.
روزنامه خبر شمال   ۳۷ دقیقه پیش    
با توجه به اقدامات همسوی شهرداری گرگان و اداره کل ورزش و جوانان گلستان در حوزه های ورزشی و در زمینه زیرساخت ها، توسعه ورزش همگانی، توسعه ورزش قهرمانی و توجه به موضوع جامعه سالم ...
وزارت ورزش و جوانان   ۵۹ دقیقه پیش    
با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان و رایزنی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان،رئیس مجمع جوانان استان به عنوان عضو هیأت رئیسه مجمع ملی سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: از اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی درخواست می شود تا هیئت های ورزشی را به ورزشکاران توانمند و متخصص این رشته واگذار کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: جشنواره استانی فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش ویژه شاغلین در شهرستان گرگان برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۲ ساعت پیش    
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری بیش از 700 برنامه ورزشی طی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سراسر استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مسوول بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در ارزیابی عملکرد اداره ورزش و جوانان استان همدان، ملایر در تیپ یک و شهرستان بهار در تیپ 2 به عنوان شهرستان های برتر استان معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از دعوت سه گانه کار همدانی به اردوی تیم ملی کشورمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان از برگزاری 363 برنامه متنوع درایام دهه فجر در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
وی از ورود اداره کل ورزش و جوانان به کلیه اماکن ورزشی استان خبرداد و عنوان کرد: این ورود با حضور مسئولان دادگستری انجام خواهد شد..سرپرست بیان کرد: اصلاح ساختار هیات و کارت زرد به معاونت ورزشی می دهیم به عنوان نظارت اماکن ورزشی است.
جماران   ۴ ساعت پیش    
پریوش قادری نیا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وی بیان کرد: ورزشکاران این هیات سالهای قبل می توانستند از استخر شنای تربیت بدنی استفاده کنند که هم اکنون این مکان از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان به بخش خصوصی واگذار شده و همین مساله مشکلاتی را ایجاد کرده است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۵ ساعت پیش    
چندین پروژه مهم حوزه ورزش و جوانان در سطح استان سیستان و بلوچستان با تاکیدات ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان و با حضور مهندس صالح زهی رئیس گروه نظارت بر اماکن ورزشی، مهندس موسی پور کارشناس فنی، شیبک کارشناس معماری ...
وزارت ورزش و جوانان   ۶ ساعت پیش    
رئیس گروه امور فرهنگی و تربیتی اداره کل ورزش و جوانان گفت: بیش از 450 نفر علاقه مند به مباحث قرآنی از سطح استان ، در مسابقات مرحله شهرستانی چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن وزارت ورزش و جوانان شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۷    
محمد سلیمی به عنوان سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۴    
یزد - ایرنا - مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: عباس انتظاری، عضو هیات فوتبال یزد به عنوان ناظر مسابقه تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و خونه به خونه بابل انتخاب شد.
شارا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰    
حمدالله چاروسایی با اشاره به حمایت رسانه های استان از حوزه ورزش گفت: خوشبختانه تعامل خوبی بین روابط عمومی اداره کل و رسانه های استان وجود دارد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۱    
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس، سه شنبه با بیان این مطلب به ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها چهارم بهمن ماه 97 در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۲    
به گزارش ایرنا، محسن جهانشیر روز سه شنبه در دیدار با اهالی ورزش شهرستان کبودراهنگ اظهار داشت: هدف ما پیشرفت و اعتلای ورزش استان است و از ایده و نظرات همه افرادی که می توانند به هر نحو به توسعه و رشد ورزش کمک کنند، استقبال می کنیم. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۰    
جهانشیر گفت: عزم و اراده و هدف ما در اداره کل ورزش و جوانان همدان تقویت ورزش است و از اهالی ورزش و پیشکسوتان می خواهم ما را در این مسیر یاری کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: وضعیت ورزش وزنه برداری در استان نامناسب است و باید تغییر اساسی ساختاری و تغییر رویه و رویکرد عملیاتی در سطح مدیریت این هیات صورت پذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۹    
اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در نظر دارد انتخابات رئیس هیات شطرنج استان تهران را برگزار کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۷    
اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و سازمان بسیج ورزشکاران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه مشترکی را صادر کردند.
همدان ورزش   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۶    
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان، هیات های برتر استان در ده ماهه سال 97 معرفی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۳    
محسن جهانشیرگفت: اداره کل ورزش و جوانان مجری قوانینی است که توسط مراجع ذی صلاح به تصویب رسیده و در این راستا اداره کل تنها در چهارچوب قانون عمل می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۲    
رضا گل محمدی رئیس اداره کل ورزش و جوانان تهران از افتتاح 40 پروزه ورزشی در ایام دهه فجر در پایتخت خبر داد.
ورزش خوزستان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۰    
خوزستان اسپورت- ورزشگاه های تختی و غدیر به هیات فوتبال اهواز واگذار شد. به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از ایسنا، فرامرز کیانی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان این که دو ورزشگاه تختی و غدیر از سوی اداره کل ورزش خوزستان به هیات فوتبال اهواز واگذار شدند ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۵    
رییس هیئت اسکیت استان اصفهان گفت: زمانی که سالن خوراسگان را تحویل گرفتیم، هیئت دو و میدانی استان متولی این سالن نبود اما هر زمان که اداره کل ورزش و جوانان دستورتخلیه دهند ما اطاعت می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۸    
اهواز - ایرنا - ورزشگاه های تختی و غدیر با تایید اداره کل ورزش و جوانان استان به هیات فوتبال اهواز واگذار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
مسوول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری حدود 250 برنامه فرهنگی – ورزشی ویژه بانوان در دهه مبارکه فجر خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: افزایش سرانه ورزشی استان کرمان از 15 درصد به 73 درصد متر مربع، یکی از دستاوردهای ارزنده اداره کل ورزش و جوانان این استان در طول چهل سالگی انقلاب است. وی تعداد سالن های ورزشی قبل از انقلاب را 16 سالن دانست و افزود: این رقم در حال حاضر 254 سالن است. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۹    
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، از برگزاری چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش وجوانان خوزستان خبر داد و گفت: این مسابقات 8 بهمن با حضور بیش از 200 نفر برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از شناسایی 19 دختر ورزشکار مستعد گلستانی در المپیاد ورزشی کشور خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان خواستار حمایت شرکت های صنعتی استان از تیم های ورزشی شد و گفت: استاندار کردستان باید در این مسئله ورود پیدا کرده و دستورات لازم را به آنها دهد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۴    
به گزارش خبرنگار ایرنا، بهمن مرادنیا روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات تیم فوتبال آوالان کامیاران اظهار داشت: این پنج میلیارد ریال از اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان به شهرداری کامیاران واگذار می شود تا برای تیم آوالان هزینه شود. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۰    
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه تا یکسال گذشته نزدیک به 100 سمن در استان فعالیت داشته اند، گفت: سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان تا پایان سال جاری از مرز 200 عدد عبور می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۰    
تبریز- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: نظارت بر عملکرد هیات های ورزشی به عهده اداره کل ورزش و جوانان استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۸    
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، گفت: هدف اصلی از تعمیرات زمین ، ایجاد چمن مصنوعی زمین شماره دو در راستای فراهم آوری امکان استفاده در طول شبانه روز از زمین شماره دو ورزشگاه آزادی کرمانشاه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۴    
خواجه فینی معاون هماهنگی امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان استان سرپرست هیئت کشتی هرمزگان شد .
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۰    
یزد - ایرنا - رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: مریم یاورپور ازسوی کادرفنی به دومین اردوی آمادگی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولان دعوت شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۱    
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مجمع انتخاباتی رییس هیات وزنه برداری هرمزگان با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان و جمعی از مسوولان ورزش استان در اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۰    
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان از برگزاری مسابقات باشگاهی ووشو به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سراسر استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۹    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: افزایش سرانه ورزشی استان کرمان از 15 درصد به 73 درصد متر مربع، یکی از دستاوردهای ارزنده اداره کل ورزش و جوانان این استان در طول چهل سالگی انقلاب است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۶    
بنا بر اعلام دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان ،اداره کل ورزش و جوانان استان در بین 12 استان گروه 3 توانست مقام دوم در حوزه فرهنگی،آموزش و پژوهش ، مقام سوم در حوزه حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان ها ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۹    
معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز زمان و مکان امتحان شفاهی مسابقات قرآنی ورزشکاران، جوانان و کارکنان را اعلام کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۳    
دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی این اداره کل از امروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۰    
یکی از رؤسای هیئت های ورزشی استان خراسان رضوی برای ماندن در پست سازمانی خود،مدرک فوق دیپلم جعلی تحویل اداره کل ورزش و جوانان استان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۵    
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه واسپاری امور به مردم و استفاده از ظرفیت سمنها در بسیاری از امور مغفول مانده است، اظهار کرد: به دنبال این هستیم که از فکر خلاقانه و نبوغ جوانان استفاده کنیم زیرا هرچه کارهای بیشتری به جوانان سپرده شود علاوه بر اینکه مسئولیت پذیری آنها افزایش می ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۸    
زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال، بیش از 10 برنامه شاخص ورزشی در این استان برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۷    
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قم با انتقاد از رفتار صدا و سیمای مرکز قم گفت: متاسفانه در برنامه سیمای ورزش در خصوص افتتاحیه خانه جودو ادعاهایی علیه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مطرح شده که صحیح نیست و باید تاکید کرد سیمای ورزش محلی برای تسویه حساب شخصی نیست.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۸    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، سومین دوره مسابقات نیوکونگ فو انتخابی تیم ملی گرامیداشت شهدای بخش زارچ با حضور بیش از 240 ورزشکار در سالن ورزشی امید زارچ برگزار شد. ...