جمعه ۱۵ آذرساعت ۱۴:۱۱Dec 2019 6

جدیدترین‌های «رئیس دیوان عدالت اداری»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس دیوان عدالت اداری گفت: هدایت های مقام معظم رهبری، حاکمیت تفکر بسیجی و هوشیاری و بصیرت مردم فتنه اخیر دشمن در ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور را خنثی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس دیوان عدالت اداری گفت: شکاف ها و خلاء های قانونی زمینه بروز تبعیض و بی عدالتی را در جامعه فراهم می کند و چنین قوانینی باید اصلاح یا به روزرسانی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری کشور علت برخی بی عدالتی ها در جامعه را نتیجه شکاف ها یا خلاءهای قانونی در کشور دانست و آن را موجب تبعیض و بی عدالتی برشمرد و گفت: چنین قوانینی باید اصلاح یا به روزرسانی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: مواردی که بعد از ابطال مصوبه باز بصورت غیر قانونی مصوبه گرفته می شود، دستگاه های دیگری مانند تعزیرات می توانند وارد عمل شده و با آن دستگاهی که وجهی را بصورت غیر قانونی از شهروند دریافت می کند طبق مقررات برخورد کند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۱    
رئیس دیوان عدالت اداری کشور به اتفاق مسئولین شهرستان بستان آباد بر مزار شهدای این شهر حضور یافت
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۹    
رئیس دیوان عدالت اداری با عرض تسلیت ایام ارتحال رسول گرامی اسلام (ص) و امام حسن مجتبی(ع) و امام جعفر صادق(ع)، مصیبت رحلت پیامبر اکرم (ص) را مصیبتی بزرگ شمرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : احمد توکلی، رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس دیوان عدالت اداری خواستار رفع تبعیض به نفع فرزندان استادان علوم پزشکی و لغو مجدد مصوبه کمیسیون خاص وزارت بهداشت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری دستگیری یکی از عناصر وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانگان را از نشانه های امداد الهی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس دیوان عدالت اداری خواستار رفع تبعیض به نفع فرزندان اساتید علوم پزشکی و لغو مجدد مصوبه کمیسیون خاص وزارت بهداشت شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عدالت اداری یک مصوبه هیأت امنای دانشگاه تهران مبنی بر تصویب اساسنامه شرکت مدیریت دارایی های دانشگاه تهران را خارج از حدود اختیار این نهاد و مغایر قانون اعلام کرد. ...
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ؛ کنکور 98 در دوره کارشناسی برای واوطلبان قدیم و جدید در شرایطی برگزار شد که با آمدن مهر و آغاز فعالیت رسمی دانشگاه ها، مشکلات مربوط به شیوه برگزاری کنکور همچنان ادامه دارد و حالا دامنه اعتراض داوطلبانی که به تضییع حقشان گلایه دارند به رسانه ها، مجلس و نهادهای نظارتی رسیده است ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، کنکور 98 در دوره کارشناسی برای داوطلبان قدیم و جدید در شرایطی برگزار شد که با آمدن مهر و آغاز فعالیت رسمی دانشگاه ها، مشکلات مربوط به شیوه برگزاری کنکور همچنان ادامه دارد و حالا دامنه اعتراض داوطلبانی که به تضییع حقشان گلایه دارند به رسانه ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری مدیرکل پیشگیری و پژوهش و مدیرکل آموزش دیوان عدالت اداری را معرفی کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۲۱:۰۱    
پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ سی ام شهریور ماه 98 را در این بسته خبری مشاهده کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری درباره آزمون سردفتری سال 97 گفت: هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در مورد این آزمون تصمیم گیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دیوان عدالت اداری درباره آزمون سردفتری سال 97 گفت: هیات عمومی دیوان در مورد این آزمون تصمیم می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه در دیدار با رئیس دیوان عدالت اداری خواستار راه اندازی کمیته مشترک برای افزایش تعاملات پژوهشی شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حسین حبیبی در نامه ای خطاب به رئیس دیوان عدالت اداری از مواضع خود در رابطه با امنیت شغلی کارگران دفاع کرد؛ او در این نامه بر عواقبی که دادنامه 179 دیوان عدالت برای کارگران داشته، انگشت گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: با تلاش های صورت گرفته اطاله دادرسی در مقایسه با خرداد سال 95 وقت دادرسی در شعب بدوی 131 روز کاهش پیدا کرده که این موفقیت بزرگی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: 30 درصد حکم هایی که در دیوان عدالت اداری صادر می شود در زمره حکم به ورود است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: از برنامه های امسال دیوان عدالت اداری کشور، کاهش زمان رسیدگی به پرونده های شعب بدوی تا 7 ماه و کاهش رسیدگی به پرونده های شعب تجدید نظر تا 5 ماه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری ، که برای بررسی مشکلات قضاییه به دلیجان سفر کرده بود از کاهش 131 روزی دادرسی در این دیوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۶    
رئیس دیوان عدالت اداری در دلیجان از کاهش 131 روزه دادرسی دردیوان عدالت اداری خبرداد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵    
مراسم غباروبی و عطر افشانی مزار شهدای شهر دلیجان با حضور حجت الاسلام بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری کشور ، فرماندار ، رئیس دادگستری شهرستان دلیجان ، مسئولین ادارات و رئیس بنیاد شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری در سفر به دلیجان به مقام شهیدان ادای احترام کرد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری کشور با حضور در گلزار شهدای شهرستان دلیجان به مقام شامخ شهدای این شهر ادای احترام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری در سفر به دلیجان به مقام شهیدان ادای احترام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: در سال گذشته بیشترین شکایت از سازمان تأمین اجتماعی با 35 هزار و 930 دادخواست بوده است. وزارت تعاون ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری آخرین وضعیت پرونده بورسیه ها، عوارض طرح زوج و فرد، شکایات خودرو، کمیسیون ماده 100 و بسیاری دیگر از موضوعات روز مردم را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۲    
حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری کشور ضمن بازدید از تحریریه خبرگزاری فارس با مدیرعامل و خبرنگاران این خبرگزاری گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری کشور پیش از ظهر یکشنبه 2 تیر 1398 از خبرگزاری فارس بازدید کرد. وی در جریان این دیدار، از بخش های مختلف تحریریه این خبرگزاری بازدید و با مدیران این خبرگزاری به گفت وگو نشست.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی در پاسخ به این سوال که اخیرا سازمان امور مالی طی دستورالعملی به دنبال اخذ مالیات از سکه است و درباره قانونی بودن این موضوع اختلاف نظر بین کارشناسان وجود دارد، آیا این موضوع در دیوان عدالت اداری طرح دعوی شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری کشور از خبرگزاری فارس بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: فریب و نیرنگ در ذات استکبار جهانی است و با همین فریب و سالوس ، شعار مبارزه با تروریسم سر می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دیوان عدالت اداری از کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها در دیوان عدالت اداری در سال گذشته خبر داد و گفت: این مهم در سایه تلاش جدی قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری به دست آمده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: میانگین زمان رسیدگی به هر پرونده در شعب بدوی دیوان، شش ماه و در شعب تجدیدنظر پنج ماه می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری اخرین وضعیت رسیدگی به شکایت ناجا و شهرداری تهران در رابطه با اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تأمین منابع مالی شهرداری ها از طریق جریمه های کمیسیون ماده 100 میل به تخریب سازه های غیرمجاز را کاهش داده است تا جایی که رئیس دیوان عدالت اداری این کمیسیون ها را تخلف زا و ناکارآمد خطاب می کند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حامد فوقانی / خبر نگار رئیس دیوان عدالت اداری با ارسال نامه ای به وزیر کشور خواهان فعال شدن کارگروه اصلاح قانون ماده100 شهرداری ها شده که باید آن را به فال نیک گرفت ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۸    
رئیس دیوان عدالت اداری با ارسال نامه ای برای وزیر کشور خواهان فعال شدن کار گروه اصلاح قانون ماده 100 شهرداری برای نهایی کردن پیش نویس مربوط به اصلاح این قانون شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۷    
بعد از تأکید چند باره بر تخلف زا بودن اخذ جریمه در برخورد با تخلفات ساختمانی، رئیس دیوان عدالت اداری اینبار در نامه ای به وزیر کشور خواستار فعال شدن کارگروه اصلاح قانون ماده 100 شهرداری برای نهایی کردن پیش نویس مربوط به اصلاح این قانون شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۱    
پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ یکم اردیبهشت ماه 98 را در این بسته خبری مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری با ارسال نامه ای برای وزیر کشور خواهان فعال شدن کار گروه اصلاح قانون ماده 100 شهرداری برای نهایی کردن پیش نویس مربوط به اصلاح این قانون شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری با انتقاد از برخی تصمیم گیری های کمیسیون ماده 100 گفت: اختیارات این کمیسیون ها به صلاح جامعه نیست و پیگیر اصلاح قانون مربوطه هستیم.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۶    
رئیس دیوان عدالت اداری اعلام کرد: در سال گذشته بیشترین شکایات مردمی به ترتیب از سازمان تأمین اجتماعی، وزارت تعاون و سازمان های زیرمجموعه ریاست جمهوری بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۱    
رئیس دیوان عدالت اداری از ابطال 267 مصوبه دستگاه ها در دیوان در سال گذشته خبر داد
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست ها ازسوی دولت آمریکا نشان دهنده استیصال این کشور در نفوذ در منطقه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس دیوان عدالت اداری اقدام اخیر دولت آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب را در فهرست تروریست ها، نشان دهنده استیصال این کشور در منطقه خواند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دیوان عدالت اداری از افزایش 18.5 درصدی دادخواست ها در سال 97 خبر داد و گفت: میزان پرونده های مختومه افزایش یافته و زمان رسیدگی به پرونده ها به 6 ماه کاهش یافته است.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در سال 97 چندین شکایت در مورد بورسیه های غیرقانونی در دیوان عدالت اداری مطرح شد که همچنان مفتوح است. حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به شکایت دانشجویان بورسیه در دیوان عدالت اداری گفت: تا سال 96 ...