پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۲:۵۵Aug 2019 22

جدیدترین‌های «آبرسانی»

مدیرعامل شرکت آبفای شهری استان البرز گفت: پنج طرح آبرسانی و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 983 میلیارد ریال در حوزه آبفای شهری البرز در هفته دولت با حضور وزیر نیرو و استاندار البرز به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- آب آشامیدنی روستاهای پنداس و آرنج بخش بزرک و کوه سنج، بالاعباس آباد و فرح آباد بخش نیاسر و روستای تتماج از توابع شهرستان کاشان همچنان با تانکرهای سیار تامین می شود.
استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح های مهم عمرانی، خدماتی، آموزشی، آبرسانی و درمانی در کنگان گفت: این پروژه ها با اعتبار 37 میلیارد تومان در حال اجراء است که طرح آبرسانی سیراف امسال وارد مدار تولید می شود.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی روز چهارشنبه در بازدید از طرح های آبرسانی شهرستان سبزوار افزود: با ایجاد شبکه های پایدار، تامین آب روستا ها با تانکر تا سال 99 کاهش می یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی از اجرای طرح آبرسانی به روستاهای شهرستان تفت و بخشی از روستاهای میبد و مهریز درآینده ای نزدیک خبرداد.
پاون   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آبرسانی مداوم و پایدار به روستاهای استان لرستان که امسال برخی از آنها تجربه بزرگ سیل را از سر گذراندند، موجب شده تا زندگی در این روستاها همچنان جاری باشد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۶    
مردم شهرستان ملکشاهی با وجود سه رودخانه دائمی از وجود آب آشامیدنی سالم و بهداشتی محروم هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون به 10 هزار و 158 روستا آبرسانی شده است که جمعیتی بیش از 6.7 میلیون نفر را در بر می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ملایی از افتتاح و کلنگ زنی پنج پروژه آبرسانی در هفته دولت خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ها 492 میلیارد ریال هزینه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با اشاره به تخصیص 13.2 میلیارد تومان به تکمیل پروژه آب شیرین کن سیراف - جم گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده پایان امسال آب تولیدی این پروژه به شبکه آبرسانی جم انتقال داده می شود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،پیام جوادیان با بیان اینکه 51 پروژه آبرسانی در سال گذشته در فضای سبز شهر انجام شده است، تصریح کرد: بالای 90 درصد عرصه های فضای سبز شهر قم با آبیاری تحت فشار با بالاترین راندمان صورت می گیرد. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۹    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از آبفای اصفهان، آقای دکتر کوهکن نماینده محترم مجلس شورای اسلامی شهرستان لنجان وهیئت همراه ازایستگاه پمپاژتصفیه خانه باباشیخعلی و لوله گذاری خط آبرسانی به شهرهای باغبادران وچرمهین بازدید نمود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: تکمیل مجتمع های آبرسانی سال 1400 پایان بحران کم آبی در روستاهای استان بوشهر است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
.در نهایت در 30 خردادماه دو سال پیش بود که اولین مخزن آبرسانی اضطراری کشور در تهران به بهره برداری رسید و هدف گذاری شد که در همان سال 30 مخزن و در سال های بعد 300 مخزن آبرسانی اضطراری در پارک ها و فضای سبز ایجاد شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: پروژههای آبرسانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
چابهار - بی آبی در روستاهای شهرستان چابهار در حالی ادامه دارد که آب سال هاست در پشت دو سد زیردان و پیشین به دلیل عدم تکمیل شبکه آبرسانی پایین دست در حال تبخیر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعلام کرد: در هفته دولت امسال 11 مجتمع آبرسانی و 14 پروژه تک روستایی در این استان بهره برداری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۰    
پروژه های بزرگ آبرسانی چابهار که جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر را پوشش می دهد، علی رغم تخصیص اعتبارات با تعلل پیمانکاران روبه روست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۵    
فیلم سیتمایی محله چینی ها / Chinatown به کارگردانی رومن پولانسکی محصول سال 1974 است. جیک گیتِس کارآگاه خصوصی لس آنجلسی، متخصص در امور افشای خیانت های زناشویی توسط زنی که خود را خانوم مالوری معرفی می کند استخدام می شود تا پرده از راز خیانت شوهر او بردارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی از موافقت دولت برای تامین 350 میلیارد تومان اعتبار برای طرح آبرسانی به روستاهای شهرستان تفت خبر داد و گفت: به زودی مراحل اجرای این طرح آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۰    
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح نهایی آبرسانی به تمام روستا های تفت کلید خورد و آب آشامیدنی از منطقه شحنه یزد به تمام روستا های تفت منتقل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرگفت: اعتبارات آبرسانی استان بوشهر با افزایش 2 برابری از 130 میلیارد تومان به 270 میلیارد تومان افزایش یافته است.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۱۰    
مدیر امور آبرسانی بندر امام خمینی (ره) از اجرا و اتمام پروژه جمع آوری پساب تصفیه خانه این بندر خبر داد. به گزارش تابا؛عبدالمحمد سخراوی گفت با اجرای این پروژه دفع پساب سیستم فیلتراسیون از تصفیه خانه ساماندهی شد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۰    
سیستم گندزدایی آب سیمان بهبهان به روش الکترولیز نمک طعام راه اندازی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور عشایری شهرستان سبزوار روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: از محل این اعتبار عملیات ساخت طرح بندخاکی منطقه عشایری ذوالفرخ، تکمیل بند خاکی سدچاه تلخ و طرح آبرسانی منطقه چلغانی واقع در بخش روداب سبزوار انجام می شود. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
با تجهیز و بهره برداری از چاه رزرو مجتمع آبرسانی پایین ولایت در شهرستان کاشمر، مشکل کم آبی 11 روستا با جمعیتی افزون بر 13 هزار و 800 نفر برطرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از 6 ماه از گزارش و پیگیری تسنیم و 6 سال پیگیری های مردمی دفع غیراصولی تاسیسات آبرسانی بندر امام (ره) که در حال تخریب منازل تعاونی شهرداری بود، مدیر امور آبرسانی بندر امام (ره) از دفع اصولی پساب تاسیات آبرسانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۹    
شبکه ی سد زیردان مهم ترین و بزرگ ترین طرح آبرسانی به روستاییان بلوچستان حالا بعد از 8 سال از تاخیر در تکمیلش داد روستاییان را درآورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:حدود 30 درصد شبکه آبرسانی این شهر فرسوده است و در حال حاضر اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیازمند هزار میلیارد ریال اعتبار است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یوسفی با اشاره به اینکه بدهی دستگاه های دولتی به اداره آب و فاضلاب تربت حیدریه دو و نیم میلیارد تومان است، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک میلیارد و 200 میلیون تومان از محل در آمدهای شرکت برای اصلاح شبکه آبرسانی هزینه شده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان –راعی | مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان دلیل افت فشار آب آشامیدنی در برخی از نقاط را شرایط خاص سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ دانست و گفت: ظرفیت محدود این سامانه دلیل اصلی افت فشار آب در برخی از نقاط اصفهان است، برای حل آن چاره ای جز راه اندازی سامانه دوم نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان از اجرای طرح سامانه دوم ابرسانی با کمک سرمایه گذار بخش خصوصی خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رودبار در مجلس از افزایش سهم اعتبارات طرح های آبرسانی روستایی این شهرستان از محل صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: سهم اعتبارات این بخش در سال 98 احتمالاً به 6 میلیارد تومان خواهد رسید.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای رودسر از توسعه 70متر شبکه آبرسانی این شهر خبر داد.
باشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۰    
امین محمدی گفت:انشعابات غیر مجاز را از سال گذشته شناسایی کرده ایم و تحویل مقامات قضایی شهرستان شده و برای بعضی از آنها نیز حکم قطعی صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام از افتتاح یا کلنگ زنی 24پروژه عظیم آبرسانی روستایی در استان ایلام خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از کلنگ زنی و بهره برداری از 15 پروژه آبرسانی همزمان با هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۴    
بجنورد- مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی گفت: باتوجه به مشکلاتی که در حوزه آب وجود دارد، روزانه 100 هزار لیتر به عشایر این استان آبرسانی می شود.
ثمره نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، اسفندیار علیزاده مدیر حراست آبفای جنوب غربی استان تهران در خصوص این خبر گفت : پیرو جلسات و تصمیمات اتخاذ شده در ارتباط با کشف و جمع آوری انشعابات غیرمجاز ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۱:۵۵    
همدان – کولانی : مدیر امور آّب و فاضلاب روستایی شهرستان فامنین از بازدید میدانی فرمانده سپاه پاسداران استان همدان از پروژه مجتمع آبرسانی روستای گلخندان خبر داد ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۱:۵۵    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: شرکت مسولیت توزیع آب شرب و بهداشتی شهروندان استان هم چنین دفع فاضلاب عهده دار می باشد،در حال حاضر تعداد 32 شهر با جمعیتی بالغ بر908897 نفر و 288618 اشتراک تحت پوشش آبرسانی و هم چنین 3 شهر با تعداد جمعیتی برابر با 350103 هزار نفر و تعداد 71954 اشتراک تحت ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی : کسب استانداردهای بین المللی، گواه روشن کیفیت آب شرب استان است ضمن اینکه 99.8درصد جمعیت استان از شبکه آبرسانی بهره مند هستند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: حدود 500 روستا در خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی می شود که با هم افزایی بین دستگاه های مختلف ظرفیت آبرسانی در هفته های اخیر 2 برابر افزایش یافت و بخشی از مشکلات مردم در کوتاه مدت برطرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل آبفای شهری تربت حیدریه گفت:اصلاح شبکه آبرسانی این شهرستان هزار میلیارد ریال هزینه دارد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - با پیگیری مکرر اعضای شورای بخش دشتیاری چابهار و جریان سازی گزارش قبلی تسنیم، 8000 روستایی محروم بلوچستان با بازسازی خط انتقال آب سد پیشین تا هفته دولت آبرسانی می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۷    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین گفت: دو مجتمع آبرسانی در روستاهای آبیک و تاکستان به عنوان پایلوت کشوری ایمنی آب تعیین شده اند که رصد این مجتمع ها همواره انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۲    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان اینکه 34 مجتمع آبرسانی در دست اجراست، گفت: برنامه برای رفع بی آبی 150 روستا در برنامه ششم پیش بینی شده است.
پاون   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس گفت: با اقدامات فنی و فعالیت های گسترده فرهنگی، توانستیم مصارف آب را مدیریت کرده و شهرهای دارای تنش آبی استان را به حالت عادی آبرسانی بازگردانیم.
روزنامه دریا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دریا نیوز: مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان در نشست با فرماندار و روسای شوراهای تعدادی از روستاهای بشاگرد، از آبرسانی همزمان به شش روستای وی، چوخون، جکدان، علی آباد، اهون(گروغ) و دهندر این شهرستان خبر داد. ...