سه شنبه ۲۸ اسفندساعت ۰۵:۱۱Mar 2019 19
 

جدیدترین‌های «درمان وزارت بهداشت»

ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۹    
مشاور معاون درمان وزارت بهداشت در امور بیماری ها، نحوه ارائه خدمت به بیماران سکته حاد قلبی و مغزی و همچنین افراد مبتلا به اعتیاد را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۵    
تهران- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: دستیابی به امضای الکترونیک پزشکان به همکاری سازمان نظام پزشکی مربوط است، زیرا پزشکان باید برای این کار به سازمان نظام پزشکی مراجعه کنند و این سازمان باید برای پزشکان کارت الکترونیک صادر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۲    
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: بخش رادیولوژی بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم تجهیز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۴۱    
جان بابایی گفت: امروزه 40 درصد سرطان ها و 80 درصد از بیماران قلبی عروقی با حذف عوامل خطر قابل پیشگیری هستند. قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۲    
گروه سلامت معاون درمان وزارت بهداشت با تأکید بر تأمین داروی مورد نیاز بیماران خاص از توزیع نامناسب و سودجویی در این حوزه ابراز نگرانی کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۶    
جلسه بررسی توسعه سلامت الکترونیک استان مازندران که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و برخی از مسئولین کشوری در در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار گردید.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۲    
دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستانهای شهرستان خوی بازدید کردند
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۱:۴۲    
معاون درمان وزارت بهداشت جزییات نحوه فعالیت بیمارستان های دولتی، خصوصی، مراکز بهداشتی شهری و روستایی، مراکز اورژانس دندان پزشکی، آزمایشگاه ها و... را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۰    
قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی وارد ارومیه شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: یکی از ابزار های مهم که به عنوان مکمل نظام ارجاع عمل خواهد کرد و موجب نظارت دقیق و افزایش ظرفیت حکمرانی وزارت بهداشت خواهد شد، ایجاد نسخه الکترونیک در سطح کشور با هدف حذف دفترچه و پیاده سازی برخط محصولات دانشی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۰    
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه ما به دنبال الکترونیک کردن تمام خدمات سرپایی و بستری هستیم، افزود: بر همین اساس، ارسال الکترونیک اسناد درمانی به بیمه ها از اول خرداد آغاز خواهد شد و بیمه ها رسیدگی الکترونیکی به اسناد را انجام خواهند داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۰    
تهران- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بیشترین شکایت ها در حوزه سلامت از بیرون بیمارستان انجام می شود و مربوط به خدمات دندانپزشکی است. هزینه های دندانپزشکی یا ارائه خدمات در مکان های غیر استاندارد یا توسط افراد غیرمتخصص از جمله این موارد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۰:۱۷    
معاون درمان وزارت بهداشت ساعت فعالیت مراکز درمانی در ایام نوروز را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۵    
گروه سلامت قائم مقام معاونت درمان وزارت بهداشت با اشاره به آمادگی کامل دانشگاه هی علوم پزشکی و بیمارستان ها در ایام نوروز بر لزوم ارائه خدمات سطح بندی شده در مراکز ارائه دهنده خدمات تخصصی در ایام نوروز تأکید کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با اجرای فناوری های الکترونیک در نظام سلامت، خرید خدمت باید به شیوه الکترونیک انجام شود و تمرکز اصلی به توسعه شیوه الکترونیک به جای روش سنتی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۴:۰۲    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مردم فریب قرص های تبلیغی لاغری در شبکه های فارسی زبان را نخورند.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۰    
قائم مقام و معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت عنوان کرد: در سال گذشته تقریبا 1 درصد از عوامل امدادی در چهارشنبه آخر سال اورژانس نیز دچار حادثه شدند و برای 30 درصد از عابرین بی گناه مشکل ایجاد شد. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۱    
قائم مقام معاونت درمان وزارت بهداشت گفت: سوختگی هرچند به صورت آنی اتفاق می افتد اما سیر درمان آن حداقل سال و در برخی مواقع تا پایان عمرگریبانگیر افراد می باشد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۷    
مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت از ابلاغ سنجه های نسل چهارم اعتباربخشی خبر داد و گفت: مدیریت منابع موجود، رهبری و شورآفرینی سازمانی، جزئی از اعتباربخشی نسل چهارم است که منجر به ارتقای کیفیت و کارایی و بهره وری بیمارستانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۸    
معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه بار اجتماعی و روانی حوادث چهارشنبه آخر سال به مراتب بیشتر از بار مالی آن است، گفت: تمام مراکز درمانی مکلف به پذیرش مصدومان هستند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- مسئول حوزه آمار و فناوری اطلاعات سلامت معاونت درمان وزارت بهداشت گفت: طی دو ماه گذشته برای ارتقای سامانه های اطلاعات بیمارستانی، 10 محور مشخص و ابلاغ شده که در محور اول، استقرار پرونده کامل الکترونیک اسناد بستری بیمار در بیماستان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۵    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در سال آینده، الکترونیک شدن تمام خدمات بیمارستانی در دستور کار قرار دارد.
ایران پزشک   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۸    
معاون درمان وزارت بهداشت از شکل گیری شورای نظارت بر خدمت رسانی به بیماران به دستور وزیر بهداشت و آغاز فعالیت این شورا از ابتدای سال 98 خبر داد.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۰    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: طرح سلامت نوروزی از 25 اسفند ماه امسال آغاز می شود و تا 17 فروردین 98 ادامه خواهد داشت و در این بازه زمانی، مراکز هدایت عملیات بحران(EOC) دانشگاه ها و وزارت بهداشت به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۱    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: طرح سلامت نوروزی از 25 اسفند ماه امسال آغاز می شود و تا 17 فروردین 98 ادامه خواهد داشت و در این بازه زمانی، مراکز هدایت عملیات بحران(EOC) دانشگاه ها و وزارت بهداشت به صورت شبانه روزی فعال خواهند بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۳    
معاون درمان وزارت بهداشت از اجرای نوبت دهی اینترنتی، به همراه نظام ارجاع الکترونیک در شش استان خبر داد.
ایران پزشک   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: حرکت به سمت استقرار سازمان الکترونیک در نظام سلامت ناگزیر است و اگر می خواهیم مصرف دارو و خدمات تصویربرداری و هزینه های درمانی کنترل شود، راهی جز حرکت به سمت استقرار سازمان الکترونیک نداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۴    
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان جدیدالتاسیس دکتر پیروز لاهیجان بازدید کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۵:۰۳    
به گزارش خبرنگار ایکنا، قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در جشن سی امین سالگرد پیوند سلول های های بنیادی که ظهر امروز 14 اسفندماه در تالار ایوان شمس برگزار شد ...
کیهان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۳    
قاین - خبرنگار کیهان: ساخت بیمارستان دوم قاینات به ظرفیت 96 تختخواب آغاز شد. معاون درمان وزارت بهداشت و درمان در مراسم کلنگ زنی بیمارستان 96 قاین که با 11 هزار مترمربع زیربنا و در 7 بخش و اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال کلنگ زنی شد گفت به زودی دستگاه های ام آر آی و دیالیز مورد نیاز بیمارستان ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- رییس اداره نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت گفت: درتلاش هستیم، برای حفاظت از سلامتی و جان مردم، با تقویت اقدامات نظارتی، تخلفات صورت گرفته در مراکز درمانی را به موقع شناسایی کرده و برخورد های قانونی صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۱    
معاون درمان وزارت بهداشت درباره سه علت مهم مرگ ایرانیان و پیشگیری از این علل توضیح داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت با اشاره به راه اندازی نهضت کاهش خطا در سطح خدمات درمانی کشور گفت: دریافت خدمات ایمن و مطلوب در مراکزدرمانی از اهداف برگزاری این نهضت است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: وظیفه ما در ستاد، نظارت مستقیم بر ارائه خدمات در مراکز درمانی و بیمارستان ها نیست، بلکه با ممیزی کردن دانشگاه ها، این بخش از کار را به دانشگاه ها واگذار کرده و کیفیت خدمات درمانی در مراکز درمانی در هر استانی را به عملکرد آن دانشگاه مرتبط می دانیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۰    
قائم مقام معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ایران در دستیابی به شاخص های کاهش مرگ و میر ناشی از سوختگی موفق بوده است و هم اینک در جایگاه متوسطی در جهان قرار داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۵    
طی مراسمی با حضور رئیس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت بهره برداری از 4 واحد بهداشتی و درمانی در محلات آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸    
خمین - ایرنا - چهار طرح بهداشتی و درمانی روز پنجشنبه با حضور رئیس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت و جمعی ازمسئولان اجرایی در محلات بهره برداری شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۳    
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان از بازدید تیم معاونت درمان وزارت بهداشت از بیمارستان های این دانشکده خبر داد. به گزارش ، دکتر حجت اله جانبی ظهر روز چهارشنبه بیان کرد: در این بازدید که با تاکید بر مدیریت منابع و مصارف در راستای اجرای بهینه طرح ...
همدان پرس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۸    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان از پیگیری راه اندازی نخستین بیمارستان دندانپزشکی کشور در همدان خبر داد | در حال حاضر در کشور موضوعی به نام بیمارستان دندانپزشکی مصوبه وزارت بهداشت نیست اما رئیس علوم پزشکی همدان با معاونت درمان وزارت بهداشت مکاتباتی داشته تا این موضوع مصوب و خدمات بیمارستانی ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷    
معاون درمان وزارت بهداشت ، به تشریح مهم ترین اقدامات وزارتخانه در جهت ارتقای ایمنی و سلامت زایمان مادران باردار در کشور پرداخت. قاسم جان بابایی ، با اشاره به انجام بیش از دو میلیون و 100 هزار زایمان طبیعی رایگان در کشور بعد از اجرای طرح تحول سلامت ، گفت: آمار زایمان سزارین به میزان 5 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۵    
معاونت درمان وزارت بهداشت اعلام کرد: بر اساس مشاهدات عینی در بازدیدهای نظارتی، واحد صندوق بیمارستان ها و سایر موسسات پزشکی به جهت رفاه حال بیماران، مجهز به دستگاه کارتخوان هستند و کلیه موسسات مذکور موظفند در قبال وجوه دریافتی نقدی یا از طریق کارتخوان ...
فانوس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۱    
مشاور معاون درمان وزارت بهداشت در امور بیماری ها گفت: تاکنون 64 هزار بیمار مبتلا به ام اس در کشور شناسایی شده است و تهران بیشترین تعداد مبتلایان به این بیماری را دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۰    
مشاور معاون درمان وزارت بهداشت در امور بیماری ها گفت: تاکنون 64 هزار بیمار مبتلا به ام اس در کشور شناسایی شده اند و تهران بیشترین تعداد مبتلایان به این بیماری را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۶    
مشاور معاون درمان وزارت بهداشت در امور بیماری ها گفت: تاکنون 64 هزار بیمار مبتلا به ام اس در کشور شناسایی شده است و تهران بیشترین تعداد مبتلایان به این بیماری را دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا از سفر وزیر بهداشت و معاونان بهداشت و درمان وزارت بهداشت به این شهرستان و افتتاح پروژه های درمانی و آموزشی فسا خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۰    
معاون درمان وزارت بهداشت تاکید کرد: برنامه نظام ارجاع الکترونیک در بستر پرونده الکترونیک بیماران، تحول بزرگی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شمار می رود که کشورهای پیشرفته از سال ها قبل آن را اجرایی کرده اند.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۳    
معاون درمان وزارت بهداشت ضمن اشاره به طرح تحول در حوزه اورژانس کشور و توسعه آمبولانس های هوایی گفت: همچنین در قالب خدمات کد 247 و 724 جهت درمان بهنگام سکته های مغزی و قلبی توانستیم بیش از 40 هزار سکته قلبی و 5 هزار بیمار سکته مغزی را بوسیله اورژانس به موقع به بیمارستان ها منتقل کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۶    
معاون درمان وزارت بهداشت ضمن اشاره به طرح تحول در حوزه اورژانس کشور و توسعه آمبولانس های هوایی گفت: همچنین در قالب خدمات کد 247 و 724 جهت درمان بهنگام سکته های مغزی و قلبی توانستیم بیش از 40 هزار سکته قلبی و 5 هزار بیمار سکته مغزی را بوسیله اورژانس به موقع به بیمارستان ها منتقل کنیم.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون درمان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی گفت:تقریبا در وزارت بهداشت زمینی برای ساخت بیمارستان خریداری نشده بلکه از طرف خیرین بوده و و این خیرین بودند که در نقاط مختلف کشور از شهر تا روستا ها زمین های خود را برای ساخت بیمارستان مراکز درمانی و پایگاه های بهداشت اهدا کردند.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۷    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: تا پایان سال 200 واحد تک نفره زایمان با اتاق های خصوصی (LDR) در سراسر کشور راه اندازی می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی