یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۱۰:۱۵Jul 2020 12

جدیدترین‌های «مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی»

 
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از برگزاری نمایشگاه کتاب رضوی هم زمان با ایام دهه کرامت و رونمایی مجازی از هشت عنوان کتاب جدید با موضوع امام رضا (ع) خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت رضا (ع)، 5 عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی از سوی انتشارات آستان قدس رضوی منتشر می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از همکاری این انتشارات و مرکز پژوهش های جوان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در تولید 15 عنوان کتاب مبتنی بر اندیشه و پژوهش مطالعات فرهنگی و اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به آغاز طرح بهارانه کتاب 99 از استقبال 10 شعبه فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به نشر از این طرح خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به سهم چشم گیر فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی و فرهنگ زیارت در تولیدات این انتشارات گفت: این موضوعات محتوای 90 از درصد تولیدات به نشر در سال 98 می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ضمن محکومیت کشتار مسلمانان در هند خواستار مداخله جامعه جهانی برای پایان دادن به درگیری ها و تحقق ثبات سیاسی و تحقق همزیستی در این کشور شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: ناگفته های خاطره انگیزترین اشعار انقلاب اسلامی توسط به نشر منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: سیزدهمین ویژه برنامه از سلسله نشست های تخصصی ماهانه نقد آثار به نشر با نقد و بررسی کتاب آرزوی چهارم در مشهد برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از اجرای طرح هر روز یک کتاب شامل تخفیف 25 درصدی در فروشگاه الکترونیکی انتشارات به نشر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: کتاب هفتاد و دومین غواص از سوی انتشارات آستان قدس رونمایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از حضور انتشارات آستان قدس رضوی در 5 نمایشگاه بین المللی کتاب آسیا و اروپا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از عرضه بیش از 800 عنوان کتاب توسط به نشر در نمایشگاه کتاب مشهد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها_مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از تولید و انتشار 7 میلیون و 700 هزار نسخه کتاب کودک در به نشر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انتشار 4 کتاب جدید با محوریت سیره امام رضا(ع) در آستانه شهادت آن حضرت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از رونمایی از مجموعه قصه های احکام برای کودکان از سوی انتشارات آستان قدس رضوی خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انتشار کتاب گلبرگ ها 2 سروده سیدرضا مؤید به همت انتشارات به نشر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از آغاز ششمین پویش مطالعاتی این مجموعه در قالب مسابقه کتابخوانی ملی اوسنه گوهرشاد همزمان با دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از رونمایی از کتب جدید این انتشارات همزمان با ایام دهه کرامت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۱    
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: نشست عصرانه داستان نویسان رضوی به سال سوم برگزاری خود رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: مجموعه 15 جلدی یک روایت معتبر به همت انتشارات به نشر در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از چاپ و انتشار بیش از یک هزار و 200 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان توسط این انتشارات خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از اهدای بیش از 19 هزار عنوان کتاب در قالب پویش نذر کتاب به کتابخانه های مناطق محروم کشور خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، حسین سعیدی در نشستی مطبوعاتی اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مهمترین رویداد فرهنگی کشور است، آستان قدس رضوی هر ساله در این نمایشگاه حضور پیدا می کند و امسال نیز همانند سال های گذشته به منظور هم افزایی بیشتر و کاهش هزینه ها در بزرگترین رویداد فرهنگی کشور حضوری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از عرضه 2400 عنوان کتاب توسط انتشارات آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از رونمایی از سه اثر جدید سعید تشکری توسط انتشارات آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی مجموعه اقدامات بهارانه کتاب و کتابخوانی این انتشارات در راستای ترویج و معرفی شعار کتاب خوب، بهترین سوغات زیارت امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی و سایر نقاط مشهد مقدس را تشریح کرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انتشار پنج جلد از مجموعه 14 جلدی هشت قصه از زندگی معصومین در ارتباط با زندگی چهارده معصوم (ع)، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی(ع) از انتشار کتاب راهنمای زائران حریم رضوی در آستانه نوروز 98 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: کتاب خوب، بهترین سوغات زیارت امام رضا(ع) ، این شعار سرآغازی است در اجرای طرح بهارانه کتاب به نشر ، طرحی که می تواند سبد خرید زائران و مسافران نوروزی مشهد مقدس را با کتاب همراه کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به استقبال مخاطبان از پویش کشوری مطالعاتی در هوای انقلاب از تجدید چاپ منابع بخش نخست این پویش مطالعاتی به 11 هزار نسخه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از برگزاری مراسم جشن امضاء و نقد و بررسی مجموعه 10 جلدی اشکان و اشکانه همزمان با روز امور تربیتی و تربیت اسلامی توسط به نشر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انتشار کتاب بانوی آسمان و دوستان کوچکش نخستین کتاب دو زبانه انتشارات به نشر به دو زبان فارسی و انگلیسی در قالب کتاب های پروانه برای کودکان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۴    
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: قرعه کشی نهایی مسابقه ملی کتابخوانی دعبل و زلفا با حضور حدود دو هزار کد قرعه کشی همزمان با پنجاه و هفتمین نشست عصرانه داستان نویسان رضوی در مشهد برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از ترجمه برخی از کتاب های منتشر شده گروه کودک و نوجوان کتاب های پروانه این انتشارات به زبان های ترکی، چینی، انگلیسی، مالایی و عربی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از رونمایی از 40 عنوان کتاب جدید این انتشارات در دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۱    
مشهد- مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: به نشر با همکاری نویسندگان برتر کشور تاکنون موفق شده 35 اثر در حوزه انقلاب را در گروه های مختلف سنی چاپ و منتشر کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: دومین جشنواره ملی داستان نویسی با موضوع مدرس، ماه مجلس با هدف معرفی شهید آیت الله مدرس پرچمدار سیاست و دیانت، کشف و پرورش استعدادهای ادبی و ارتباط با نویسندگان و اهل قلم برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی به نشر گفت : مجموعه داستان های شکر خدا اثر کلرژوبرت؛ نویسنده و تصویرگر فرانسوی و مسلمان در انتشارات آستان قدس رضوی برای کودکان منتشر شد .
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی در این مراسم در منزل 'مرتضی عطایی' از فرماندهان شهید مدافع حرم در مشهد گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف تکریم خانواده شهدا مراسم آغاز کار رسمی 'پویش مطالعاتی در هوای انقلاب' و رونمایی پوستر این پویش ملی از منزل شهید مرتضی عطایی آغاز شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از قرعه کشی آخرین هفته مسابقه ملی کتابخوانی دعبل و زلفا و آغاز انتشار سوالات مرحله نهایی این مسابقه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: چهل و پنجمین عصرانه داستان نویسان رضوی در سه شنبه های به نشر همزمان با بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: جشن امضاء چاپ چهلم رمان دعبل و زلفا همزمان با برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد توسط به نشر برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انعقاد تفاهم نامه چاپ مشترک کتاب میان به نشر و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انتشار کتاب پاسخ نامه وقف پاسخ به پرسش هایی درباره تاریخ، فقه، حقوق، اقتصاد، جامعه شناسی و مدیریت وقف همزمان با دهه وقف خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از اتمام چاپ نخست کتاب به سفارش مادرم همزمان با استقبال از این اثر در مدت کمتر از یک هفته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: مراسم رونمایی از کتاب به سفارش مادرم که توسط انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده است؛ جمعه27 مهرماه برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از انتشار کتاب به سفارش مادرم شامل بیست و چند روایت از ماموریتی خانوادگی در عراق توسط به نشر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی از برگزاری نشست هم اندیشی با تصویرگران و گرافیست های خراسانی کتاب های کودک و نوجوان و بزرگسال با عنوان به پیشواز زیبایی در مشهد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: از ابتدای امسال در مجموع 99 عنوان کتاب چاپ نخست و تجدید چاپ در قالب کتاب های پروانه برای گروه سنی کودک و نوجوان منتشر شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه فرهنگی - مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی گفت: از ابتدای امسال مجموعا 99 عنوان کتاب چاپ نخست و تجدید چاپ در قالب کتاب های پروانه برای گروه سنی کودک و نوجوان منتشر شده است.