چهارشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۱:۴۲Oct 2019 23

جدیدترین‌های «مجمع نمایندگان استان»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
ری- دبیر مجمع نمایندگان استان تهران خواستار تحقق سهم سه یازدهمی ری از تصفیه خانه جنوب تهران شد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: امروز مشکل اصلی ما سوءاستفاده های سیاسی است و خیلی راحت به افراد اجازه می دهیم در جایگاه های بزرگتری کار کنند و در نهایت استعفا داده و بروند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس گفت: در حال حاظر بیش از 600 آزمایشگاه استاندارد کشور برای امنیت مردم و رعایت استانداردها، نیازمند نظارت و پایش مستمر هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه آب زاینده رود گفت: تا کنون اقدام قابل ملاحظه ای در زمینه تشکیل ستاد احیای زاینده رود انجام نشده است.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پنجاه و دومین نشست شورای قضائی استان با حضور مجمع نمایندگان استان کرمانشاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری کرمانشاه، دکتر توسلی زاده در شورای قضائی استان، این نشست را برای درک متقابل و نیز هم افزایی قوا در راستای حل مشکلات مردم مغتنم دانست. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس گفت: انتزاع شورای شهر و شهرداری شهرستان ری از تهران یکی از مطالباتی بود که همواره در ادوار مختلف از سوی شهروندان و مسئولان مختلف این شهرستان مطرح می شد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز یکشنبه به نقل از هوشنگ بازوند در نشست با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در داخل نیز، حتی مورد خسارت و دستبرد به خودروهای پارک شده زائران در پارکینگ های مرز خسروی اتفاق نیفتاد که در مقایسه با دیگر مرزهای تردد زائران، بی سابقه است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس بر لزوم تشکیل شورای مشورتی مجمع نمایندگان استان قزوین با حضور افراد و چهره های صاحب ایده و متخصص در حوزه های مختلف تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: کارشناسان وزارت نیرو انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی را غیرکارشناسی می دانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی گفت: از وزیر راه و شهرسازی تقاضا دارم در مورد تامین اعتبار و احداث باند دوم جاده نهبندان به سربیشه تسریع و هر چه سریع تر این مهم اجرایی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۲    
عضو مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: براساس مطالعات مرکز پژوهش های مجلس در سال گذشته گلستان پس از استان های سیستان و بلوچستان و کرمان سومین استان فقیر کشور است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
عضو مجمع نمایندگان استان کردستان گفت: : در موج اولیه بارش ها مناطقی تخلیه شده بود اما این هفته هنوز دستوری برای تخلیه منازل و ساختمان ها از سوی ستاد بحران صادر نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس از پیگیری استیضاح وزیر نیرو خبر داد و گفت: مدیرعامل آبفا کردستان باید برکنار شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تاکید بر اینکه پروژه انتقال آب خزر پیوست زیست محیطی ندارد، گفت: در حال حاضر که کشور با مشکلات اقتصادی فراوان مواجه است اجرای چنین پروژه ای به هیچ وجه منطقی و به صلاح نیست و هزینه هنگفتی را به کشور تحمیل می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی جزئیات دیدار این مجمع با معاون رئیس جمهور را تشریح کرد.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران ادامه داد: گلایه ما از هیات رئیسه مجلس این است که وقتی به 30 و چند نماینده شمال کشور توهین می شود، چرا شخص توهین کننده، کلانتری ، را به مجلس نکشاندند تا در این باره او را مؤاخذه کنند و او با گستاخی تمام بدون نگاه کارشناسی مکتوب بنویسد که انتقال آب خزر بلامانع است ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: اگر وزارت راه و شهرسازی اقدام فوری برای بهبود وضعیت جاده های استان انجام ندهد از ظرفیتی که مجلس در اختیار بنده گذاشته برای استیضاح وزیر استفاده می کنم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه اختلاف نرخ ارز، صادرات محصولات کشاورزی را مقرون به صرفه کرده است گفت: هیچ برند خاصی برای برنج باکیفیت گیلان وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با مساعدت وزیر صنعت، معدن تجارت قرار است شهرک مشترک صنعتی ایران – آذربایجان در نقطه مرزی استان اردبیل راه اندازی شود تا توسعه تولید و اشتغال را در این مناطق مرزی شاهد باشیم.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۳:۱۲    
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: هرمزگان در حوزه بهداشت و درمان با مشکل جدی نیروی انسانی روبرو است. به گزارش بازارکار به نقل از مهر، ناصر شریفی در جلسه شورای اداری استان هرمزگان که با حضور رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در سالن جلسات فرمانداری بندرعباس برگزار شد اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس گفت: اشتغال در هرمزگان دغدغه مشترک تمام مسئولان است.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل سازمان انتقال خون خراسان رضوی گفت: به دلیل محدودیت مالی شدید، در تهیه اقلام مصرفی دچار مشکلیم و دیگر حتی کیک و آبمیوه هم نمی توانیم به خون دهندگان بدهیم؛ به دنبال درست کردن شربت هستیم! ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان عنوان کرد: تکلیف ما این است که به هرکسی که به این مراکز مراجعه می کند، پاسخ دهیم. ما این احساس مسئولیت را داریم که کمک کنیم و بتوانیم اطلاعاتی که به ما می دهید را در تهران پیگیری کنیم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیمارستان هایی که در بستری بیماران با محدودیت تخت مواجه اند، حجم قابل توجهی از مراجعانی که نیازهایشان بی پاسخ می ماند، سایه کابوس تعطیلی روی سازمان انتقال خون خراسان رضوی ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۱    
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس، با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوزستان از وضعیت مطلوبی برخوردار نبوده از مسئولان مربوطه خواست تا روند فعالیت این مرکز را مورد بازنگری قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۴    
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به شفافیت آراء گفت: شفافیت و دانستن به عنوان یکی از اساسی ترین حقوق های شهروندی است و برای اجرایی شدن آن باید ساختارها اصلاح شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: شفافیت آراء ، مجلس را به سمت وظیفه و ماموریت اصلی خودش که منافع ملی هست سوق خواهد داد و به مجلس اقتدار خواهد بخشید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، انتخابات مجمع نمایندگان استان برگزار نشد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۹    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: جامعه جهانی اعم از نخبگان آمریکا و مردم کشورهای دیگر از عملکرد رئیس جمهور آمریکا ناراضی هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با قاسم ساعدی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی علت عدم برگزاری انتخابات مجمع نمایندگان استان را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران از تاکید سردار رحیمی برای برنامه ریزی جهت برگزاری دیدار دو تیم فوتبال ایران و کامبوج با آرامش و امنیت کامل و همچنین حضور پلیس زن در استادیوم در نشست امروز مجمع با ایشان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۰    
نشست مشترک مجمع نمایندگان استان تهران با فرمانده انتظامی تهران بزرگ امشب دوشنبه 15 مهرماه در ستاد انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، اکبر بهنامجو روز دوشنبه در نشست با مجمع نمایندگان استان افزود: این اعتبارات بر اساس وعده رئیس سازمان برنامه و بودجه در جریان سفر به استان در بهمن ماه سال گذشته پرداخت شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با تاکید بر این که آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان در پشت ناآرامی های عراق دست دارند گفت: قطعا مطالبه مردم عراق واقعی است و دولتمردان باید در راستای حل آنها گام بردارند، اما نباید اجازه دهند تا دشمنان از این اوضاع برای تامین منافع خود سوءاستفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه امروز انتخابات مجمع نمایندگان استان برگزار می شود، گفت؛ تمام سعی و تلاش ها در طول فعالیت یک سال اخیر بر این بود که جایگاه نمایندگان مردم حفظ شود.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۴    
گروه استان ها- گلستان- دبیر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، گفت: پلیس در پیشگیری از جرایم و آسیب ها هوشمندانه عمل می کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۴    
شفقنا- عضو مجمع نمایندگان استان ایلام با بیان اینکه شرایط برای تردد زائران درمرز مهران فراهم است اظهار کرد: به نظر می رسد تعداد زائران نسبت به سال های گذشته بیشتر شود و برآوردها این است که بین 15 الی 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش زائرین را در مرز اربعین خواهیم داشت. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
داود شایقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این اعتبارات با پیگیری استاندار ، مجمع نمایندگان استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل تحقق یافته و امیدواریم با تزریق آن پروژه های متعدد فعال شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: کارگروهی برای شناسایی علت عدم توسعه یافتگی شهرستان بندرلنگه ایجاد شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس، با انتقاد از روند کنونی وزارت آموزش و پرورش که معتقد است حاصل آن تربیت مدیران ناکارآمد خواهد بود تاکید کرد که این وزارتخانه باید تغییرات کیفی و انقلابی در سیستم آموزشی ایجاد کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۸:۲۸    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قرار است مجمع نمایندگان استان تهران جلسه ای را با مسئولان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار کنند و درباره راهکارهای تقویت صنعت گردشگری پایتخت و نحوه تعامل بین دولت و مجلس بحث و تبادل نظر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، از ارائه پیشنهاد در نشست این مجمع با مسئولان استانداری و وزارت نیرو مبنی بر سرمایه گذاری شهرداری برای استفاده از پساب تصفیه شده فاضلاب منطقه 22 به منظور آبیاری فضای سبز تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: دلایل مخالفان شفافیت آراء نمایندگان، توجیهی برای فرار از پاسخ گویی و مسئولیت است زیرا نمایندگان باید جسارت و شجاعت بیان نظرات و رأی خود را داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که پروژه راه آهن گرگان به مشهد به دلیل مشکلات مالی و اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه دشمنان و نیز چند برابر شدن قیمت ها فعلا اجرا نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی گفت: انتخابات ریاست مجمع نمایندگان استان 15 مهرماه برگزار می شود تا رئیس مجمع نمایندگان استان انتخاب شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: نبود زندان زنان در شهرستان ها باعث ایجاد مشکلاتی در استان شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گزارش عصر پنجشنبه روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست؛ ارسلان زارع در نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با وزیر صنعت، معدن و تجارت به وجود دو هزار و 948 واحد صنعتی با سرمایه گذاری هفت هزار و 597 میلیارد تومان در گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: در این واحدهای صنعتی ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علوی رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در اعتراض به تعیین قیمت 2200 تومان برای خرید تضمینی گندم در سال زراعی جدید عنوان کرد: نرخ فعلی خرید تضمینی گندم متناسب با شرایط تورمی نیست.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این نامه خطاب به محمد آشوری رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان و عضو هیئت رئیسه مجلش شورای اسلامی آمده است؛ ...