یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۰:۲۱Oct 2019 20

جدیدترین‌های «کانون های مساجد»

شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گلباغی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه اربعین در کانون های مساجد شهرستان های قروه، کامیاران، دهگلان و بیجار گفت: ایستگاه صلواتی توسط کانون های مساجد در مسیر راه زائران اربعین حسینی برپا شده است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام امیدی با اشاره به اینکه کار اصلی کانون ها توجه به حوزه جوان، نوجوان و خانواده است، گفت: برگزاری منظم جلسه های شورا می تواند نویدبخش اتفاق های خوب باشد تا مساجد از غربت خارج شوند.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عملکرد خوب کانون های مساجد در حوزه اربعین با برپایی مواکب الاتحاد در داخل و خارج از ایران، اشاره کرد و گفت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیدی با اشاره به اینکه مراسم قرائت زیارت اربعین، در بیش از یک هزار و 200 کانون مساجد فارس همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر اربعین برگزار شد، گفت: اعضای کانون های مساجد فارس امروز در مراسم جاماندگان اربعین شرکت کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷    
کانون های مساجد درسراسر کشور به مناسبت اربعین حسینی با برپایی موکب در مسیر پیاده روی وهمچنین برگزاری نشست های بصیرتی،اجرای طرح ختم قرآن کریم و سخنرانی پذیرایی سوگواران سیدالشهدا(ع) هستند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ججت الاسلام مصطفی گرجی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه در کانون های مساجد استان با توجه به حوزه رسالتی در موضوع کتاب و کتابخوانی گام هایی مثبت و مؤثری برداشته شده است، افزود:جشنواره داستانی بچه های مسجد با موضوع اربعین از جمله برنامه های در راستای کتابخوانی است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جوادیان زاده با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری به مناسبت اربعین حسینی در سطح کانون های مساجد استان یزد گفت: اجرای سرود در مساجد و پاتوق های فرهنگی با موضوع امام حسین(ع) واربعین و اجرای تعزیه از جمله این برنامه ها است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: 2 موکب کانون مساجد در زاهدان و میرجاوه از 10 مهر تاکنون به زوار پاکستانی خدمات فرهنگی ارائه کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مروارید گفت: ستاد مردمی کانون های مساجد با هدف ایجاد زمینه، مشارکت و خدمت رسانی کانون های مساجد در رویداد بزرگ اربعین، اشاعه و ترویج اهداف و پیام های نهضت عاشورا و سبک زندی امام حسین(ع) تشکیل شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عبداللهی با اشاره به اینکه 1055 کانون فرهنگی هنری در استان مجری برنامه های اوقات فراغت بودند، گفت: 16 هزار 400 برنامه در طرح اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی اجرا شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۱    
حجت الاسلام رمضانی گفت: به مناسبت اربعین حسینی، طرح سراسری ختم قران کریم در کانون های مساجد استان قزوین برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۱    
تندیس الحسین یجمعنا با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد و رئیس ستاد کانون های مساجد کشور به مسئولان مواکب عراقی و ایرانی در کاظمین اهداء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد منطقه آزاد اروند گفت: نماز جماعت در بیش از 20 نقطه و موکب در مرز بین المللی شلمچه به صورت یکپارچه برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۹    
خوشدل گفت:با حمایت های ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و همکاری ادارات، نهادهای انقلابی نیروهای نظامی و انتظامی همایش بزرگ جاماندگان اربعین توسط کانون فرهنگی هنری شهید محمدیانی سبزوار برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ابدالی پور با اشار به برپایی تعداد 8 موکب خدمت رسان توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در کشور عراق، افزود :25 کانون فرهنگی هنری مساجد لرستان در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی مشارکت دارند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مظاهری از آمادگی گروه های سرود کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در سوگواره هنری اربعین با عنوان هم صدا با اربعین خبر داد و گفت: این طرح ویژه گروه های سرود برادران کانون های مساجد کشور است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
مجید حججی گفت: افزایش تعداد موسسات فرهنگی، هنری، قرآنی و کانون های مساجد به رشد استعدادهای جوانان و نوجوانان تیران و کرون کمک کرد.
دوره آموزشی عکاسی با عنوان طرح امید با همکاری انجمن سینما جوانان استان به مدت 2 روز با حضور 35 نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در خانه فرهنگ سنندج برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۹    
حجت الاسلام قدیریان از برپایی محفل شعر جاماندگان اربعین حسینی خبر داد و گفت: این محفل با حضور شعرا و جمعی ازمداحان اهل بیت(ع) در مجتمع فرهنگی هنری نور برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان یزد گفت: روابط انسانی در اربعین نه بر اساس ملاک های دنیوی و سنجه های ملیتی و سیاسی، طبقاتی یا قبیله ای، بلکه بر محور یک امر متعالی و معنوی و محبوب به صورت نظام خادم و زائر شکل می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۷    
حجت الاسلام نوچمنی گفت: حضور جهادی اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد در کنار مردم در حوادثی مانند سیل و زمین لرزه یا شرکت وسیع در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی، نشان دهنده پویایی این نهاد است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۷    
حجت الاسلام شکری با اشاره به اهمیت ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد به ویژه در بخش روستایی گفت: موکب شهدای کانون فرهنگی هنری روستایی خور افتخار کانون های مساجد البرز است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۷    
اقبال صالحی گفت: ظرفیت های محلی برای پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی و هنری کانون های مساجد شهرستان تیران و کرون باید به کار گرفته شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۴    
یاسوج- ایرنا- مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار برنامه ویژه اربعین حسینی امسال در کانون های مساجد این استان اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
شیرازیان با اشاره به خدمات فرهنگی و اسکان مواکب کانون های مساجد استان خراسان شمالی به زائران اربعین حسینی گفت: چهار موکب کانون های مساجد در کربلا و نجف در زمینه فرهنگی نیز برنامه های برای زائران در نظر گرفته اند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مظاهری گفت: آموزش های تخصصی اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد با مشارکت آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۵    
حجت الاسلام قدیریان با اشاره به برپایی5 موکب توسط کانون های مساجد تهران در همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی گفت:پاسخ به سوالات شرعی و شبهات دینی توسط روحانیون و اجرای مسابقات فرهنگی برای کودکان بخشی از برنامه های فرهنگی این مواکب است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
موکب خادمین اربعین حسینی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام ظهر امروز (21 مهر) با حضور رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در پایانه مرزی مهران افتتاح و فعالیت رسمی خود را برای خدمات رسانی به زوار آغاز کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۱    
حجت الاسلام امینی با اشاره به حضور زوار بیش از 100 کشور دنیا در مرز مهران برای عزیمت به عتبات عالیات، گفت: باید یک نگاه ویژه و مؤثر به استان ایلام و مهران داشته باشیم و زیرساخت هایی که لازم است برای مساجد ایجاد شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام چراغی پور با اشاره به فعالیت 75 کانون فرهنگی و هنری این استان در زمینه خدمات رسانی به زوار اربعین، گفت: شهرستان مرزی مهران 10 کانون فرهنگی و هنری مسجد دارد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رمضانی مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین به همراه اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جانعلی پور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین با خانواده شهید شیری دیدار کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۱    
حجت الاسلام دکتر ارزانی بابیان اینکه حوزه فرهنگ و هنر اساس کار کانون های فرهنگی و هنری مساجد است، گفت: پیاده روی اربعین حسینی به عنوان بزرگ ترین پدیده قرن، بزرگ ترین همایشی است که هیچ نظیری در دنیا ندارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار بابیان اینکه بزرگ ترین هنر کانون های مساجد جذب جوانان به مساجد است، گفت: این جاذبه ای که امروز زوار عزیز را برای تردد مرزها ترغیب می کند، تأثیری است که شهدا در زمان دفاع مقدس برای باز کردن این معبرها داشته اند.
ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه ضمن ثبت موکب های اربعین حسینی در سامانه موکب از برنامه های فرهنگی و هنری آن ها حمایت می کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۹    
در جریان بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه ایران ساخت در تاریخ 17 مهر ماه غرفه مخترع فریز درایرهای صنعتی در ایران و از اعضای کانون فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی موردتوجه ایشان قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۷    
عبداللهی با اشاره به برپایی چهارموکب توسط کانون های مساجد استان خراسان رضوی در کاظمین و کربلا گفت: به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) در مبادی ورودی شهر مشهد توسط کانون های مساجد موکب های برپا می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۷    
شریعتی کانون های فرهنگی هنری مساجد را یکی از عوامل مهم در کاهش محرومیت فرهنگی و سالم سازی جامعه عنوان کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
احکام شورای سیاستگذاری کانون های مساجد خوزستان ظهر امروز (شنبه 20 مهر) با حضور حجت الاسلام ارزانی به استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اعطا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روزانه بیش از 5 هزار پرس غذای گرم در موکب ثارالله کانون های مساجد در عراق تهیه و توزیع می شود
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۵    
رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور امروز (شنبه 20 مهر) با حضور در اهواز از ستاد کانون های مساجد و خبرگزاری شبستان در خوزستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۱    
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد از اجرای سرود هزار نفری کانون های مساجد همزمان با اربعین در کربلا، نجف و کاظمین خبر داد
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ارزانی، از ارائه هفت بسته عملیاتی و 33 اقدام در سند چشم انداز راهبردی کانون های مساجد کشور خبر داد و گفت: در حوزه کودک و نوجوان، خانواده، فضای مجازی و برنامه های مناسبتی قطعا ما باید حضور بسیار فعالی را نسبت به گذشته داشته باشیم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰    
امام جمعه اشترینان به فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد اشاره کرد و گفت: این کانون ها ظرفیتی عظیم برای تقویت و انس بیشتر جوانان با مسجد است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۳    
حجت الاسلام ارزانی بر بهره برداری از ظرفیت عظیم اربعین تاکید کرد و گفت: کانون های مساجد برنامه های مختلفی در اربعین تدارک دیده اند که یکی از آنها واکاوی پروژه پژوهشی اربعین با همکاری انجمن علمی حوزه علمیه در پنج عرصه است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از سفر حجت الاسلام دکتر ارزانی به این استان به منظور بازدید از فعالیت موکب های کانون های مساجد در نقاط مختلف استان و پایانه مرزی مهران خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۳    
همزمان با 19 مهر ماه سالروز بیانات مقام معظم رهبری در خصوص نقش و جایگاه کانون های مساجد جمعی از فعالان کانون های مساجد به دیدار امام جمعه شهرستان بیله سوار رفتند.
کانون فرهنگی هنری شهدای دانش آموز مسجد سلمان فارسی شهرک منظریه شهرکرد به مناسبت 19 مهرماه، با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر ستاد کانون های مساجد استان و اعضای کانون افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۱    
اسماعیلی گفت: در خصوص برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های مختلف کارآفرینی و ایجاد بسترهای مناسب برای آشنایی جوانان با مهارت های مختلف زندگی، می توانیم از ظرفیت کانون ها بهره گیریم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۱    
حجت الاسلام سبزه کار از استقرار موکب مهدی موعود(عج) شهرستان فردوس در شهرکاظمین خبر داد و گفت: این موکب در بخش های فرهنگی، مذهبی، اسکان، نانوایی و پذیرایی به زائران اربعین حسینی خدمات ارایه می دهند.