چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۱۹:۵۴Apr 2020 8

جدیدترین‌های «کانون های مساجد»

 
شبستان   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام سبزه کار از اجرای طرح قربانی کردن گوسفند برای سلامتی امام زمان (عج)و دفع بلایا به خصوص کرونا ویروس به مناسبت نیمه شعبان در کانون های مساجد خراسان جنوبی خبر داد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
ابدالی پور بگفت: به مناسبت گرامیداشت میلاد منجی عالم بشریت ودفع بلا و آفات از جامعه اسلامی قربانی در کانون های مساجد استان ذبح می شود.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
بیکی برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان در نیمه شعبان را اعلام کرد و گفت: باید فرهنگ مهدوی که همان فرهنگ عدالت خواهی و ایستادگی در مقابل ظلم است برای مردم تبیین شود.
با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، طرح جشن خانگی نیمه شعبان، به منظور انتقال معارف مهدوی در سطح خانواده ها، در منزل یا فضای مجازی با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
اعضای فرهنگی و هنری مهدویت مسجد جامع بازرگان در این روزهای کرونایی، آستین های همت خود را بالا زدند و اینبار به جمع یاریگران سلامت پیوستند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: جشن نیمه شعبان در شبکه مجازی کانون های مساجد بیله سوار در اینستاگرام با حضور امام جمعه روز چهارشنبه از ساعت 21 به صورت زنده برگزار می شود.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پهلوانی گفت: همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)، طرح نذر قربانی و توزیع گوشت بین فقرا و نیازمندان به همت موسسه و کانون حضرت خدیجه(س) قم و مشارکت کانون های هرمزگان اجرا می شود.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد از اجرای گروه سرود همزمان با میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) در مجتمع های مسکونی استان خبر داد.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیدی از اجرای برنامه های ویژه نیمه شعبان کانون های مساجد فارس در فضای مجازی خبر داد و گفت: امسال با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع کرونا برنامه های شعبان کانون ها به فضای مجازی و منازل منتقل شده است و برنامه های تجمعی برگزار نمی شود.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام رمضانی از برگزاری جشن های مجازی نیمه شعبان توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین خبر داد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان به تشریح برنامه های کانون های مساجد سراسر استان در گرامیداشت نیمه شعبان پرداخت.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
خوبی زاده راه اندازی کارگاه تولید ماسک و دستکش برای پیشگیری از کرونا، اجرای پویش #کنارتم هموطن به منظور کمک به مناطق سیل زده جنوب کرمان را از اقدامات گروه های جهادی کانون های مساجد این منطقه برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۹    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین گفت: برنامه های نیمهٔ شعبان در سال جاری به صورت مجازی توسط کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین برگزار خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۲    
خاک آشیان از راه اندازی 4 کارگاه تولید ماسک توسط کانون های مساجد شوشتر خبر داد و گفت: در این کارگاه ها روزانه 2 هزار ماسک تولید می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رمضانی گفت: امسال با توجه به در پیش بودن عید بزرگ نیمه شعبان و عدم امکان برگزاری هرگونه مراسم جشن و سرور کانون های فرهنگی و هنری استان قزوین برنامه های را در فضای مجازی پیش بینی و اجراخواهند کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۰    
زلزله، سیل و ویروس برای آ نها فرقی ندارد وقتی احساس می کنند مردم به حضور آنها برای رسیدن به آرامش نیاز دارند، آ تش به اختیار به صحنه می آیند. این روزها کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی میدان مبارزه با کرونا ویروس در اشکال مختلف هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۰    
مسابقه فرهنگی بانوی صبور در کانون های مساجد استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام تختی پور با اعلام همکاری نزدیک به 500 کانون فرهنگی و هنری مساجد تهران با قرارگاه مردمی مدافعان سلامت، گفت: اجرای سرودهای خیابانی و آغاز مرحله دوم حمایت از نیازمندان ازجمله برنامه های این کانون ها برای نیمه شعبان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون های مساجد نهاوند گفت: مسجد روستای تکه به پایگاه جمع آوری کمک و مقابله باکرونا تبدیل شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه قدرت استکبار یک جنگ تبلیغاتی است گفت: اقدامات جهادی کانون های مساجد در ابعاد گسترده باید اطلاع رسانی شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۳    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: تمامی کانون های مساجد جنوب کرمان در مقابله با کرونا ویروس بسیج شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری تاکنون استقبال گسترده ای از طرح مجازی با کتاب در خانه داشته اند و نوجوانان و جوانان زیادی را هم جذب این طرح فرهنگی کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سقاء گفت: 20 عنوان برنامه برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل عملیاتی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مجید خوبی زاده گفت: ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان با مشارکت کانون و موسسه حضرت خدیجه سلام الله علیها قم، در نظر دارد به مناسبت نیمه شعبان 10 گوسفند نذری خریداری و قربانی کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ستاری از اجرای طرح ختم گروهی قرآن به مناسبت نیمه شعبان و با همکاری کانون های فرهنگی هنری مساجد کیانشهر خبر داد و گفت: علاقمندان تا 22 فروردین ماه می توانند در این طرح مجازی شرکت کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اخوت گفت: بیش از یک هزار بسته مواد غذایی با هدف مساعدت به خانواده های کم بضاعت توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس تهیه و توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۱    
حجت الاسلام گودرزی با اشاره به بسیج کانون های فرهنگی هنری این مساجد برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: به همت کانون های مساجد معابر، محلات و اماکن عمومی به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیخانی از اقدامات جهادی کانون های مساجد استان مازندران جهت مقابله با ویروس کرونا از ابتدای اطلاع رسانی آن تاکنون خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۷    
ستاوی از اقدامات کانون های مساجد شوش در جهت مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: در این راستا تمامی 70 کانون فرهنگی هنری شهری و روستایی این شهرستان به صورت منسجم و هماهنگ در حال فعالیت هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۷    
حجت الاسلام نقی یارمحمدی با تشریح فعالیت کانون های مساجد استان زنجان در مقابله با بیماری کرونا گفت: کانون های مساجد استان زنجان در دوخت ماسک مشارکت جدی دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۵    
مقابله با کرونا این ویروسی که همچون بختک بر زندگی ها اثر گذاشته است؛ از اسفند آخرین ماه سال گذشته در مازندران همگام با سراسر کشور آغاز و همچنان ادامه دارد و در این بین در کنار گروه های مختلف، تلاش کانون های مساجد برای مهار کرونا کم نظیر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کانون های فرهنگی هنری مساجد از زمان شیوع کرونا در استان چهارمحال و بختیاری پای کار آمدند و خالصانه برای ارائه خدمت و مقابله با ویروس منحوس کرونا همچنان در تلاش هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خلیلی تهرانی با بیان اینکه شیوع کرونا همچون پدافند غیرعاملی است که همه گروه های مردمی را جهادگونه با هم متحد کرد، گفت: کانون های فرهنگی و هنری و پایگاه های بسیج و سایر ارکان مسجد دوشادوش مدافعان سلامت برای شکست کرونا ایستاده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۵    
مجید خوبی زاده گفت: ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان، به منظور بزرگداشت نیمه شعبان، یکسری ویژه برنامه با محوریت ایجاد شور و نشاط در جامعه، را در قالب بسته پیشنهادی جهت اجرا به کانون های مساجد ارائه کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۱    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: شبکه مجازی کانون های مساجد شهرستان بیله سوار برای فعالیت های فرهنگی، ارتباط تصویری و زنده در اینستاگرام راه اندازی شد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان با اشاره به اجرای طرح یاریگران زندگی در استان، گفت: کلیه فعالیت های کانون های مساجد با موضوع پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در سامانه بچه های مسجد ثبت می شود،
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۹    
مجید خوبی زاده گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تاکنون کانون های فرهنگی هنری مساجد با اقدامات جهادی در راستای پیشگیری از کرونا فعالیت دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مسئول ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد از برگزاری پویش کشوری خانگی سرود با عنوان فرشتگان سلامت به همت کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عج) یزد خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۷    
ابدالی تکلو با اشاره به اینکه با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا بسیار سریع است، فرهنگ سازی به منظور مقابله با این بیماری اهمیت فراوانی دارد، گفت: کانون های مساجد همراه با مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تلاش می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کانون های مساجد فارس، در راستای فعالیت های جهادی خود و برای حفظ سلامت مردم، گام بلندی برای ضدعفونی کردن سطح معابر برداشتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۷    
هادی نیا، گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی همچنان مشارکت فعالانه و خودجوشی در زمینه مقابله با ویروس کرونا دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کانون های فرهنگی و هنری مساجد امروز در مقابله با شیوع کووید 19به جبهه تولید ماسک برای مدافعان سلامت تبدیل شده و از طریق اطلاع رسانی در قالب مباحث فرهنگی و اجتماعی به تبیین راه کارهای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا می پردازند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۷    
سعادتی با بیان اینکه ستاد کانون های مساجد کشور برنامه های فرهنگی و آموزشی را در قرارگاه مردمی مدافعان سلامت دنبال می کند، گفت: مدیریت زمان و غنی سازی اوقات فراغت مردم در دستور کار است و بازی های خانوادگی برای این مهم تولید و عرضه می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکری با اشاره به راه اندازی کارگاه های تولید ماسک به همت کانون های مساجد استان البرز، گفت: این کانون ها با استفاده از ظرفیت فضای مجازی اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی، کتاب خوانی و دوره های آموزشی برای نوجوانان و جوانان کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام همت پور، گفت: در این راستا پویش از کرونا مهربانی خواهد ماند با هدف اهدای خون به بیماران راه اندازی شد. همچنین تولید و توزیع 60 هزار ماسک از دیگر فعالیت ها محسوب می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۵    
ابدالی پور با اشاره به اهتمام کانون های مساجد برای مقابله با کرونا، گفت: مساجد پایگاه و کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان محور فعالیت اجتماعی و فرهنگی برای مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همچنان مشارکت فعالانه و خودجوشی در زمینه مقابله با ویروس کرونا دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان از مشارکت فعالانه اعضای کانون های مساجد در مقابله با کرونا ویروس خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد بوشهر گفت: بچه های مسجد در راستای مبارزه با کرونا نقش مهمی ایفا می کنند و تولید ماسک و گندزدایی معابر و مساجد در دستور کار قرار دارند.