پنجشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۸:۱۶Dec 2019 12

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

اهل کاشانم   ۵ ساعت پیش    
در پی انتشار خبری در پایگاه خبری اهل کاشانم با عنوان مانع فروش زمین های با کاربری ورزشی کاشان به بخش خصوصی شوید که محتوای آن نامه درخواست روسای هیات های ورزشی کاشان از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه بود، اداره راه شهرسازی کاشان جوابیه ای صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران وبیدگل از انتقال سند 25 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان به اداره راه و شهرسازی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی اشنویه گفت: سهم این شهرستان در مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن 80 واحد تعیین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بردسکن گفت: با توجه به اینکه اداره راه و شهرسازی کاشمر فعالیت های مربوط به این حوزه را در بردسکن، کاشمر و خلیل آباد انجام می دهد، بنابراین، وزارتخانه مربوطه مجوز فعالیت نمایندگی این اداره را در بردسکن نمی دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - مدیرکل راه وشهرسازی ایلام از احداث ساختمان 6 مسجد و مصلی در استان ایلام توسط این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۶:۰۴    
رئیس اداره راه و شهرسازی نکا، بهشهر و گلوگاه گفت: پروژه مسکن مهر جام خانه نکا یک هزار و 500 واحد بوده که از این تعداد 62 واحد مانده که در مرحله نازک کاری است و تا پایان امسال باید به بهره برداری برسد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری عصر همدان ، امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان در مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و منبع انسانی استان همدان برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی قوچان گفت: صورت اتصال شبکه فاضلاب مسکن مهر این شهرستان به خطوط اصلی پروژه اگو یا همان فاضلاب شهری، می تواند حدود 80 تا 90 درصد مشکلات مسکن مهر را حل کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای رامسر ،تنکابن و عباس آباد فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستانها را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان کوهدشت گفت: گردنه پای آستان به علت عملیات انفجار و راه شکافی مسدود است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان همدان از آغاز ثبت نام مسکن فرهنگیان فاقد مسکن در آموزش و پرورش سراسر استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
کرج - معاون قضایی رئیس کل دادگستری البرز گفت: اداره راه و شهرسازی اختصاص 30 درصد از بودجه دستگاه های دولتی برای تحقق برنامه های ستاد بازآفرینی شهری را پیگیری کند.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان لنجان ضمن تشریح اقدامات انجام شده در حوزه راه وشهرسازی در این شهرستان، از اختصاص 68 هزار متر مربع زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: بساخت راه روستای گلیان به سمت برزلی این شهرستان که ارتباط روستاهای زیادی را در این شهرستان برقرار می کند، 70 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد به وجود بیش از 260 هکتار بافت فرسوده در بروجرد اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 60 فقره تسهیلات نوسازی برای بافت های فرسوده بروجرد پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان آران وبیدگل از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن درشهرستان آران وبیدگل خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره راه و شهرسازی البرز گفت: درخواست ساخت 6000 واحد مسکونی در قالب مسکن ملی البرز به وزارت راه و شهرسازی فرستاده شده است.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره راه و شهرسازی استان فارس گزارشی از تعداد تردد در جاده های استان در 6 ماهه اول سال 98 را منتشر کرد.نکته قابل توجه در این گزارش رتبه پنجم استان فارس در تعداد ترددها است.رتبه ای که سوالات زیادی را در ذهن ها متبادر می کند.
رئیس اداره راه و شهرسازی گراش از احداث راه روستایی کسر الدشت به طول 5.5 کیلومتر خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱    
رئیس اداره راه وشهرسازی گلپایگان ضمن تشریح پروژه های در حال اجرای شهرستان در حوزه های مختلف راه وشهرسازی از اختصاص 20 هزار مترمربع زمین جهت طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۶    
رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری میز خدمت جهادی با حضور مدیرکل و معاونان راه و شهرسازی خراسان شمالی همزمان با آغاز هفته بسیج در راستای شفافیت در پاسخگویی و ترویج فرهنگ خدمت به مردم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۴    
یزد- ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی تفت به برخی اظهار نظرها در مورد لیست مسکن ملی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: سهمیه تفت از حدود 6 ماه قبل 80 واحد در نظر گرفته شده که اکنون همان میزان است و سهمیه ای حذف یا اضافه نشده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های نیشابور و فیروزه از بهره برداری پروژه راه روستایی امیرآباد همزمان با هفته وحدت در شهرستان فیروزه خبر داد.
شرکت بازآفرینی شهری ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۷    
شهرستان دورود به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در انجام پروژه های بازآفرینی شهری در استان لرستان به شمار می آید. به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، فریدون مرزبان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان درود با اعلام خبر فوق گفت: از 1552هکتار مساحت شهرستان درود ...
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان آران و بیدگل از آغاز عملیات گشایش دهانه دوم پل زیرگذر راه آهن در مسیر نوش اباد به کاشان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنجان گفت:بیش از 10 هزار متر مربع از اراضی ملی لنجان رفع تصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۶    
قزوین - ایرنا - مدیرکل اداره راه و شهرسازی قزوین از آغاز ثبت نام برای متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن با تخصیص یک هزار و 945 واحد در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اندیمشک - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی اندیمشک گفت:عملیات بهسازی جاده روستای درگنبد باریکاب در بخش الوار این شهرستان با اعتبار 53 میلیارد ریال آغاز شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سوادکوه از آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی راه خطیرکوه شهرستان سوادکوه خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۸    
اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان موفق به کسب رتبه عالی با امتیاز کامل 1000 در حوزه شاخص های اختصاصی شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی میانه از آغاز عملیات آسفالت راه میانه - فیروز آباد (اهلند) خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تنکابن ،عباس آباد و رامسر از اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی نمکدره این شهرستان به طول حدود 2/5 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: طرح جامع تاکستان توسط اداره راه و شهرسازی بازنگری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کهگیلویه گفت: طرح تعریض جاده ورودی دهدشت به چرام آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۷    
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن مشگین شهر گفت: ساخت دانشکده کشاورزی مشگین شهر از سال 92 متوقف شده و مشکل آن مربوط به سازمان برنامه و بودجه و اداره راه و شهرسازی است.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حسن ربانی ارشد، مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان همدان امروز در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان در خصوص روند اجرای طرح ملی مسکن در استان همدان اظهار کرد: این طرح در 10 استان کشور از جمله استان همدان براساس اعلام آمادگی و وجود متقاضی برای ثبت نام انجام می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از تخریب 35 مورد مستحدثات غیرمجاز در حوزه راه و شهرسازی خبر داد و گفت: مساحت چهار میلیون و 318 هزار و 889 مترمربع از اراضی ملی استان البرز به اداره راه و شهرسازی تحویل داده شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۰    
حیات: در من رزمنده با سابقه 12 ماه حضور در جبهه و جانباز زیر 25 درصد می باشد که کارمند قراردادی اداره راه و شهرسازی شهرستان بود. در سال 83 و بنا به دلایلی، خود را باز خرید کرد و حق سنوات وی که دارای 13 سال کاری بود به او پرداخت شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۵    
دوره آموزشی آشنایی با ضوابط پدافند غیرعامل مرتبط با مبحث 21 مقررات ملی ساختمان همزمان با هفته پدافند غیرعامل توسط اداره راه وشهرسازی تربت حیدریه برگزار شد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وحید کرم الهی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارتباط با پروژه های نیمه تمام اداره راه و شهرسازی لرستان اظهار داشت: چهار خطه خرم آباد-کوهدشت یکی از مهمترین پروژه های استان بوده که با تلاش های صورت گرفته تا به امروز 87 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره راه و شهرسازی استان قزوین گفت: برای تامین نیازهای خدماتی ناحیه شهری مهرگان به دستگاههای متولی احداث مراکز خدماتی در مسکن مهر زمین واگذار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، رئیس اداره راه و شهرسازی دامغان درباره پرداخت حقوق معوقه کارکنان اداره راه دامغان توضیح داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بنده حقیر به نمایندگی از اولیاء دانش آموزان منطقه بیدانجیر امروز اعلام می کنم که به زودی زود صدای مطالبه گری مجدد دانش آموزان را خواهید شنید. و هیچ کدام از دانۺ آموزان سر کلاس درس حاضر نخواهند شد و اهالی این منطقه میزبان هیچ کدام از کاندیداهای انتخاباتی نخواهد بود ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان آران وبیدگل عملیات عمرانی و محوطه سازی شهرک مسکونی رُزلندآران وبیدگل آغاز شد. رییس اداره راه وشهرسازی شهرستان آران وبیدگل گفت: برای اجرای این عملیات شامل خاک ریزی ، خاک برداری ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان آران وبیدگل اقدامات انجام شده در حوزه راه وشهرسازی شهرستان طی یک فصل قبل را تشریح نمود. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کامیاران از رفع تصرف 60 هزار و 872 متر مربع از اراضی ملی داخل حریم کامیاران خبر داد .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر ، جویبار وسیمرغ از برگزاری جلسه پدافند غیرعامل با حضور شهرداری ، فرمانداری ، مدیران شهرستانی با محوریت خدمات شهری پدافند غیرعامل در شهرداری کیاکلا خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی ریگان گفت:بیش از 5هزار متر مربع از اراضی ملی از دست زمین خواران بازپس گیری شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۷    
اداره کل راه و شهرسازی مازندران در نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیر عامل در استان با حضور دستگاه های زیر مجموعه از جمله هواشناسی، سازمان راهداری ، راه آهن و ... حضور فعال خواهد داشت .
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلگان گفت: محور مواصلاتی شهر چگردک جلگه چاه هاشم به چاه اسحق این بخش در جنوب دلگان مسدود شده است.