چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۲:۲۷Jun 2020 3

جدیدترین‌های «مدیر عامل برق منطقه ای»

 
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری - افضلی، مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: امسال 12 پروژه احداث توسعه برق در شهرهای مختلف این دو استان اجرا می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۱    
مدیرعامل برق منطقه ای باختر با اشاره به اقدامات انجام شده در این حوزه، گفت:دنبال جذب سرمایه گذار برای نیروگاه 500 مگاواتی برق هستیم.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل برق منطقه ای باختر بابیان اینکه بیش از هزار میلیارد تومان طرح و پروژه را در استان همدان در دست اقدام داریم، گفت: نیروگاه 500 مگاواتی برق در ملایر ایجاد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل برق منطقه ای فارس و بوشهر گفت: مولفه های جهش تولید مبنای اجرای طرح های توسعه ای است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۰    
ساری - مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان ضمن اشاره به اجرای 31 پروژه برق منطقه ای در استان، گفت: 25 پروژه مربوط به انتقال، توزیع و بهینه سازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۶    
مدیر عامل برق منطقه ای یزد: استان یزد با قرار گرفتن در موقعیت مناسب تابش خورشید رتبه برتر کشور در زمینه بهره برداری انرژی پاک خورشیدی را کسب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: شرکت های چینی و فرانسوی در مازندران برای ایجاد نیروگاه مقیاس کوچک در مازندران سرمایه گذاری کرده و برنامه ریزی برای ورود شرکت های کانادایی در استان فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل برق منطقه ای یزد: استان یزد با قرار گرفتن در موقعیت مناسب تابش خورشید رتبه برتر کشور در زمینه بهره برداری انرژی پاک خورشیدی را کسب کرده است.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز در دیدار با مدیرعامل برق منطقه ای فارس با بیان این که "هم اکنون در فضای سیاسی کشور رقابت های ناسالمی وجود دارد" افزود: دریافت حقوق از سوی فردی که براساس سفارش مشغول به کار شده است حرام است.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب از نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو در استان کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای غرب ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان از جذب سرمایه گذاری 29 میلیون دلاری شرکت های خارجی در استان مازندارن با وجود تحریم های بین المللی خبر داد. تاریخ انتشار: 06:30 - 21 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 619383
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو، از عباس فتحی مشاور سابق مدیرعامل برق منطقه ای یزد در امور ایثارگران تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر و به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، همایون حائری، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر در امور ایثارگران با اهدای لوح تقدیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای استان یزد با اشاره به اقداماتی که در راستای استفاده از نیروگاه های خورشیدی صورت گرفته گفت: ظرفیت نیروگاه های خورشیدی یزد به 68.5 مگاوات می رسد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
محمود رضایی کوچی روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر عامل برق منطقه ای استان فارس که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد پیشتازی فارس در تامین برق مورد نیاز کشور را ستود و اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه مدیر عامل جدید برق منطقه ای فارس به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور معاون عمرانی استاندار فارس، معاون وزیر در امور و برق و انرژی، مدیر عامل شرکت توانیر در تهران برگزار شد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و مدیرعامل توانیر، مراسم معارفه و تودیع مدیرعامل برق منطقه ای فارس برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر ...
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد موحد و هیئت همراه با مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان را اقدامی در جهت وابستگی و عدم استقلال خواند که حتی املا و انشا درست عنوان مدیرعامل برق منطقه ای نیز ناتوان و نا آگاه بود .
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
طی احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل برق منطقه ای غرب، معاون مالی و پشتیبانی، سرپرست معاونت منابع انسانی، مدیر امور نظارت بر خدمات عمومی، سرپرست دفتر برنامه ریزی فنی و برآورد بار، سرپرست دفتر بازار برق، سرپرست دفتر خدمات مشترکین و مدیریت مصرف و وصول درآمد و رئیس دفتر مدیرعامل منصوب شدند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سیدمحمد موحد برای رفع مشکلات و نوسانات برقی حوزه انتخابیه با مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان ضمن رایزنی دیدار وگفتگو کرد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از پروژه های در دست اجرای ناحیه کهگیلویه و بویراحمد این شرکت بازدید و بر لزوم برقداری پست لیکک در تابستان پیش رو تاکید کرد. ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۸    
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور معاون وزیر نیرو، مدیرعامل توانیر و جمعی از معاونان و اعضای هیات مدیره توانیر از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت برق منطقه ای یزد با حضور حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از طریق ویدیو کنفرانس در توانیر برگزار شد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توانیر در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد،فراخوان انتخاب مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران را منتشر کرد. ...
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عظیم بلبل آبادی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان پس از بازنشستگی با انتشار متنی از همکاران برق منطقه ای گیلان قدردانی کرد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عظیم بلبل آبادی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان پس از بازنشستگی با انتشار متنی از مسئولین استان گیلان قدردانی کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۶    
برخی از مناطق تهران از قبیل مناطق یک، چهار، شش، هفت و 8 تهران در 27 بهمن ماه سال جاری با قطعی برق مواجه شدند. خوش خلق مدیر عامل برق منطقه ای تهران در خصوص دلایل قطع برق در تهران گفت: "افت فشار سوخت تحویلی گاز به نیروگاه ها باعث شده تا برخی از نیروگاه ها با کمبود تولید برق مواجه شوند."
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶    
ایسنا/لرستان مدیرعامل برق منطقه ای باختر گفت: 750 مگاولت آمپر معادل 12 درصد به ظرفیت لرستان اضافه شد.
همدان پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با حضور مدیرعامل شرکت توانیر، مدیرعامل برق منطقه ای باختر، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سالن جلسات این شرکت برگزار شد | امسال 350 میلیارد تومان پاداش به مردم ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۰    
رشت - مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: تمامی پست ها، شبکه انتقال و فوق توزیع برق استان در مدار و برقدار است.
نقدینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه- برخی از مناطق تهران بنا به دلایلی که گفته می شود افت گاز تحویلی به نیروگاه عامل آن بوده است با قطع برق مواجه شده اند . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، برخی از مناطق تهران مثل مناطق یک،چهار،شش،هفت و 8 تهران امروز با قطعی برق مواجه شده اند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: تمام پست ها و شبکه انتقال و فوق توزیع گیلان برق دار و پایدار است.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۰    
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: در استان مازندران تعداد 19 پروژه برق در دست اجرا داریم که تا کنون 357 میلیارد تومان برای آنها هزینه و نیازمند 622 میلیارد تومان دیگر اعتبار است.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : ساری – مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: دو نیروگاه و شش پروژه صنعت برق با اعتبار بیش از 677 میلیارد تومان در استان وارد مدار شده است. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۰    
امروز محمود دشت بزرگ مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان، به همراه معاون طرح و توسعه برق منطقه ای خوزستان مهدی ابوعلی گله داری از شرکت های آلومراد و آلومتک بازدید به عمل آوردند و با مهدی سهرابی و سید امیرعلی همایی مدیران عامل شرکت های این دو شرکت نشستی را برگزار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: پست های فشار قوی چمخاله و لاهیجان (1) وارد مدار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل برق منطقه ای یزد با بیان این که یزد با قریب 60 مگاوات نیروگاه های خورشیدی در حال بهره برداری رتبه اول کشوری را داراست، پیش بینی کرد که این ظرفیت تا پایان سال آینده به 80 مگاوات برسد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای گیلان با اعلام اینکه برق 90 هزار مشترک برق به علت بارش شدید برف در گیلان قطعا شده است گفت: از استان مازندران برای ملحق شدن به اکیپ های عملیاتی شرکت برق منطقه ای گیلان درخواست شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- ایستگاه 63/20 چمران و خط کابلی 63 کیلو ولت چمران - لاله روز دوشنبه با حضور استاندار و مدیرعامل برق منطقه ای استان اصفهان به بهره برداری رسید.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شمال نیوز: مدیرعامل برق منطقه ای مازندران وگلستان در پی ارتحال حضرت آیت ا... طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران پیامی تسلیت صادر کرد . به گزارش شمال نیوز، متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل برق منطقه ای گیلان از صادرات 5.6 میلیون مگاوات ساعت انرژی برق تولید شده در گیلان به استان های همجوار در 10 ماه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل برق منطقه ای گیلان با اشاره به تولید 11.7 میلیون مگاوات ساعت برق، گفت: در 10 ماهه نخست امسال نصف برق تولیدی گیلان معادل 5.6 میلیون مگاوات ساعت به استان های همجوار صادر شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای فارس و بوشهر دراین آئین گفت: صنعت برق کشور با تدوین برنامه های راهبردی به سمت خودکفایی در حرکت است و این وزارتخانه در سالیان متمادی با عزمی راسخ و با بکارگیری توان مهندسی و مدیریتی بخش های مختلف دولتی و خصوصی و سرمایه گذاری عظیم ...
ربیع   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهندس افضلی مدیر عامل برق منطقه ای مازندران و گلستان با حضور در برنامه صبح صدا و سیمای مازندران به تشریح عملکرد و اقدامات این شرکت پرداخت و گفت: در حال حاضر 3 نیروگاه بزرگ در نکا ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۶    
بروز شده در : 17 ساعت و 23 دقیقه پیش بگرد نمایش جستجوی پیشرفته جستجوی پیشرفته زیرسایت / دسته بندی روابط عمومی تعاونی مصرف کارکنان توانیر معاونت تحقیقات و منابع انسانی - دفتر توسعه منابع انسانی و امور اداری - مدیریت دانش معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی - تولید پراکنده ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مرکز تحقیقات مدیریت فناوری در صنعت برق، مشترک بین برق منطقه ای باختر و دانشگاه تفرش با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری مرکزی، فرماندار شهرستان تفرش و مدیر عامل برق منطقه ای باختر در دانشگاه تفرش افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل برق منطقه ای یزد با تشریح چشم انداز صنعت برق استان تا افق 1405، از افتتاح دو نیروگاه خورشیدی جدید در نیمه اول سال آینده و صدور مجوز برای ایجاد 18 نیروگاه با ظرفیت 305 مگاوات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: پست 63.20 کیلوولت مسکن مهر آستارا تا قبل از پیک بار سال 99 برق دار و آماده بهره برداری می شود.
جلسه کارگروه انرژی و آب با حضور آقایی، مدیرکل پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی، نماینده قرارگاه پدافند سایبری، مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان (رئیس کارگروه انرژی و آب) و اعضاء کارگروه برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – قزوین : با حضور مدیرعامل برق منطقه ای زنجان و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین کلنگ آغاز عملیات اجرایی پست برق 20/ 63 کیلوولت شهرک صنعتی خرمدشت به زمین زده شد ...
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت گزاری، از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان دعوت به اعلام آمادگی می نماید.