یکشنبه ۲۴ آذرساعت ۱۲:۲۴Dec 2019 15

جدیدترین‌های «وزارت بهداشت و درمان»

ندای گیلان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال در حالی 15 درصد افزایش بودجه وزارت بهداشت و درمان را شاهد هستیم که در سال گذشته تنها 10 درصد افزایش بودجه داشتیم، تصریح کرد: افزایش بودجه وزارت بهداشت نشان می دهد نگاه حاکمیت به حوزه بهداشت و درمان، نگاه ویژه ای است.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با هشدار نسبت به فعالیت برخی از فرقه های نوظهور در زمینه انرژی درمانی گفت: این شیوه ردمانی به هیچ وجه مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- عضو انجمن داروخانه های ایران با اشاره به فصل شیوع آنفلوآنزا در کشور از وزارت بهداشت و درمان و آموزش علوم پزشکی خواست داروی خاص این بیماری را در اختیار بیشتر داروخانه ها قرار داده و گستره توزیع این دارو را افزایش دهد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، امیر ناصر هراتی معاون خدمات شهری و محیط زیست با اشاره به برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران مبنی برکاهش تولید پسماند گفت: امروزه به دلیل افزایش جمعیت با حجم زیادی از پسماندها مواجه هستیم که مخاطرات جدی را برای محیط زیست بوجود آورده است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:با هدف ارائه خدمات سریعتر و بهتر به دانشجویان خارجی، دفتر کنسول گری در این دانشگاه برای اولین بار در سطح دانشگاه های وزارت بهداشت و درمان ایجادشده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر برنامه پزشک پژوهشگر وزارت بهداشت و درمان در بخشی از سخنان خود با اشاره به مصوبات اخیر طرح حمایت از برنامه پزشک پژوهشگر از ارائه تسهیلات ویژه به دستیاران پزشک پژوهشگر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به افتتاح یک هزار پروژه جدید وزارت بهداشت و درمان تا پایان گفت: 8 هزار و 100 تخت به بیمارستان های کشور اضافه خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افتتاح یک هزار پروژه جدید وزارت بهداشت و درمان تا پایان امسال خبر داد و گفت: در هر هفته، 50 پروژه را تا پایان امسال به لطف خداوند به بهره برداری خواهیم رساند و حدود 8 هزار و 100 تخت جدید به تخت های بیمارستانی کشور افزوده خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افتتاح یک هزار پروژه جدید وزارت بهداشت و درمان تا پایان امسال خبر داد و گفت: در هر هفته، 50 پروژه را تا پایان امسال به لطف خداوند به بهره برداری خواهیم رساند و حدود 8 هزار و 100 تخت جدید به تخت های بیمارستانی کشور افزوده خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افتتاح یک هزار پروژه جدید وزارت بهداشت و درمان تا پایان امسال خبر داد و گفت: در هر هفته 50 پروژه تا پایان امسال به لطف خداوند به بهره برداری خواهیم رساند و حدود 8 هزار و 100 تخت جدید به تخت های بیمارستانی کشور افزوده خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۵    
قرچک- وزیر بهداشت با اشاره به افتتاح یکهزار پروژه جدید وزارت بهداشت و درمان تا پایان گفت: 8 هزار و 100 تخت به بیمارستان های کشور اضافه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: برطبق آمار وزارت بهداشت و درمان کشور ایران سومین مصرف کننده لوازم آرایشی در خاورمیانه است و سالانه بالغ بر 1 میلیارد دلار لوازم آرایشی مصرف می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۴    
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی قوچان ، امکانات درمانی این شهرستان پاسخگوی نیاز مراجعان نیست و وزارت بهداشت و درمان باید در این زمینه اقدامات اساسی را انجام دهد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، گویا عصر امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه بیماری آنفلوآنزا یک موضوع جدیدی نیست، اظهار داشت: بیماری آنفلوآنزا فصلی یک بیماری است که هرسال با سردشدن هوا تکرار و گسترش می یابد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۲    
زنجان - بیماری آنفلوانزا در زمره بیماری های ویروسی است که تا حالا اگر شخصی به آن مبتلا می شد هیچ واهمه ای برای ابتلابه آن وجود نداشت و با مراجعه به پزشک و استراحت بسیاری از مردم این بیماری را پشت سر می گذاشتند اما این روز ها با شدت گرفتن افراد مبتلا و منجر به فوت آن ها دلهره ای در دل مردم به وجود ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
از اچ آی وی؛ به عنوان کشنده ترین ویروس چند دهه اخیر یاد می شود. با این حال طی سالهای اخیر روشهای درمانی زیادی ابداع شده که افراد مبتلا به آن بتوانند به راحتی به زندگی خود ادامه دهند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس اداره کنترل سل و جزام وزارت بهداشت و درمان گفت: سال گذشته 57 مورد در محدوده تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مبتلا به سل تشخیص داده شد که اگر بر جمعیت تقسیم شود 6.8 درصد می شود پس نسبت به متوسط کشوری که 10.6 درصد بوده، پایین تر است.
سالم خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سالم خبر: اگر چه یک هفته از موج ابتلا به بیماری آنفلوانزا در کشور می گذرد اما به گفته ی معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان این موج حدود دو هفته ی دیگر ادامه خواهد داشت و احتمالا در این مدت شدیدتر می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی از احداث یک بیمارستان جدید در بابلسر خبر داد و گفت: از سوی وزارت بهداشت و درمان مصوب شد تا برای بابلسر یک بیمارستان 128 تخته خوابی احداث شود
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
جعفر صادق تبریزی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از آغاز طرح ملی هر خانه یک پایگاه سلامت در مرکز بهداشت شهری فامیلی در شهر سمنان در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: مقبولیت و نفوذ در خانواده و سواد بالای هشت کلاس، شرط انتخاب فرد به عنوان سفیر سلامت است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۰    
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان گفت: اگرچه کشور ما سابقه درخشانی در ریشه کنی بیماری های عفونی از طریق واکسیناسیون دارد، اما سیل بیماری های عفونی به سمت بیماری های مشترک بین انسان و دام است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۲    
حجت الاسلام مستاجران گفت: نباید نگاه ضعیف و سهل انگارانه از سوی دولتمردان ومسئولان وزارت بهداشت و درمان به طرح نسیم مهر(حضور روحانیون در بیمارستان ها) شود، قطعا اجرای طرح نسیم مهر در سطح کشور برکات خوبی در بحث سلامت معنوی بیماران خواهد داشت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری صلاحیت بالینی وزارت بهداشت و درمان کشور مختص دانشجویان دوره پزشکی در این واحد دانشگاهی خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان کشور در اسفراین گفت: حافظان و قاریان مستعد را در سطح دانشگاه های کشور را شناسایی و برای آنها برنامه های ارتقای کیفیت تلاوت و حفظ تدارک دیده ایم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۵    
با توجه به پتانسیل و زیرساخت های بیمارستان فرهیختگان، موافقت اصولی ایجاد و افزایش بخش های جدید بیمارستان فرهیختگان از کمیسیون ماده 20 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی صادر شد.
سالم خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: قائم مقام وزارت بهداشت و درمان گفت: ما در وزارت بهداشت و درمان، متولی سلامت هستیم و متولی صنعت دارو به طور خاص نیستیم.
امین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دوره آموزشی برنامه ریزی و اجرای کمپین اطلاع رسانی و رسانه ای برای مدیران و کارشناسان روابط عمومی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران، در مجتمع فرهنگی و رفاهی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و درمان ساری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۵    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی گفت: پایین بودن کیفیت ارائه خدمات به بیماران در بخش دندانپزشکی صحت دارد که در این زمینه وزارت بهداشت و درمان به عنوان متولی باید خودش را بیشتر درگیر کند.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۲    
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: چالش بزرگ بیمارستاهای غرب استان مازندران کمبود پزشک متخصص که نیاز است وزارت بهداشت و درمان در این زمینه برنامه ریزی جدی داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نامه ای خطاب به آیت الله رئیسی، خواستار رسیدگی به برخی از مشکلات و تخلفات صورت گرفته در وزارت بهداشت و درمان کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت و درمان گفت: سالانه 110 هزار سرطان در کشور داریم که سهم مردان 53 درصد و سهم زنان 47 درصد است، میزان نرم سرطان در کشور کمتر از نرم جهانی بوده و نرم سرطان در استان مرکزی نیز کمتر از نرم کشوری است.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبری و هماهنگی وزارت بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت، ساختمان کلینیک تخصصی جدید، ساختمان مرکز آموزش بهورزی و زایشگاه جدید بازدید کرد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۸    
دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: طی 10 سال گذشته و تا پایان سال 97، خیرین حوزه سلامت 72 هزار میلیارد ریال کمک کرده اند که فقط دو هزار و 800 طرح مشترک بین خیرین، وزارت بهداشت و درمان و استانداری ها به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دو هزار پروژه در حوزه بهداشت و درمان در دست ساخت داریم، گفت: از این تعداد یک هزار پروژه تا اردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از مراکز درمانی و برخی پروژه های در دست اجرای شهرستان کهگیلویه بازدید کرد. به گزارش بویرنیوز، دکتر سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: برای پرداخت بخشی از مطالبات پزشکان و پرسنل حوزه بهداشت و درمان گهگیلویه و بویراحمد از هیچ کوششی دریغ نمی کنم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۰    
چابهار- ایرنا- دکتر حریرچی معاون کل و سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در سفر به چابهار از مناطق حاشیه شهر، روند اجرای پروژه بیمارستان 540 تختخوابی، مراکز بهداشتی درمانی و سطح شهر چابهار بازدید و ضمن دیدار و گفت وگو با پزشکان، پرستاران و کارکنان این مراکز و شرکت در همایش فن بازار سلامت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا گفت: در حال پیگیری هستیم تا بیمارستان پیشوا که حق مسلم مردم این شهر است هرچه زودتر ساخته شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
علی لاریجانی روز سه شنبه در حاشیه آیین بهره برداری از نیروگاه 150 مگاواتی سردشت اظهار داشت: مردم سردشت در دوران جنگ تحمیلی با جان و مال خود در برابر حملات رژیم بعثی عراق مقاومت کرده و به خاطر این مقاومت و بردباری حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند. ...
کشف اسرار   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۱:۳۳    
کاشف اسرار-صبح امروز نشست هیئت رییسه دانشگاه علوم علوم پزشکی گیلان با حضور معاون اجتماعی وزارت بهداشت و درمان در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان بر گزار شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رضا ممتحن روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پرونده سلامت الکترونیکی اطلاعات و سلامت هر ایرانی را از بدو تولد تا زمان مرگ شامل می شود که این اقدام موجب تسهیل و سرعت در تشخیص بیماری، کاهش هزینه کرد و افزایش امنیت می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از پرداخت بیمه ای به جهت جبران هزینه درمان جانبازان کشور خبر داد و گفت: یکی از برخوردهای سخت وزارت بهداشت باید ویزیت همزمان دو بیمار در مطب ها باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت و درمان با اشاره به وضعیت داور های اساسی در کشور، گفت: توسعه زیرساخت ها در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در مرحله اجرای طرح تحول نظام سلامت در دستور کار وزارت بهداشت و درمان قرار دارد. ...
دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معصوم ضمیری، مدیرعامل بیمه پاسارگاد در نامه ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی درباره برخی تغییرات در صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت این شرکت در صورت های مالی شش ماهه نخست امسال پاسخ داد و اعلام کرد که دلیل کاهش سهم وزارت بهداشت و درمان از حق بیمه شخص ثالث ناشی از مصوبه دیوان محاسبات کشور ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان در واکنش به خبر منتشر شده خبرگزاری خانه ملت با عنوان 95 درصد مردم توان مراجعه به بیمارستان خصوصی را ندارند جوابیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رابطه با بیمارستان خیر ساز آقای مردانی آذرواقع در شهرک خاوران، گفت: این بیمارستان تاکنون 85 درصد پیشرفت داشته و امیدواریم با توجه و کمک وزارت بهداشت و درمان بتوانیم طی چند ماه آتی، بیمارستان را به طور کامل راه اندازی کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک متخصص بیماری های عفونی مستقر در درمانگاه های مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در کاظمین با اشاره به استقرار گروهی از کارشناسان وزارت بهداشت و درمان ایران برای شناسایی بیماری های واگیر (سندروم) و ارزیابی وضعیت بهداشت محیط در عتبات از شناسایی تعداد هزار و 64 زائر مبتلا به ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مجتبی خالدی با اشاره به امداد رسانی معاونان وزیر به مصدومان ترافیکی گفت: در روز اربعین حسینی دکتر کولیوند به همراه دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و درمان و دکتر صابریان رئیس مرکز اورژانس در مسیر بازگشت از نظارت و ارزیابی وضعیت ارائه خدمات بهداشت و درمان متاسفانه شاهد برخورد یک ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- معاون مرکز پزشکی حج و زیارت از ارائه خدمات طب سنتی به زائرین پیاده روی اربعین اباعبدالله الحسین (ع) در شهر کربلا به بیش از 20 هزار نفر طی مدت 17 تا 24 مهرماه 98، خبر داد. ...