دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۳۶Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «عملیات پلیسی»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که در هر سه ثانیه یک تماس با مرکز فوریت های پلیسی110 برقرار می شود و در هرهفت ثانیه یک عملیات پلیسی انجام می شود.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
گروه استان ها - هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 900 کیلو تریاک طی 2 عملیات پلیسی خبر داد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۵    
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 7 کیلوگرم مرفین و دستگیری دو نفر در یک عملیات پلیسی در قزوین خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۲    
شهروند| زن جوان که 7 روز به خاطر آبمیوه مسموم در کما بود پس از بهبودی دست به شکایت زد. متهم پرونده با دادن آبمیوه مسموم دست به سرقت زده بود که در عملیات پلیسی دستگیر شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۴    
بوشهر - فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: در یک عملیات پلیسی 83 قطعه انواع پرنده شکاری گرانقیمت در شهر کنگان کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۸:۲۰    
جیرفت - ایرنا - سرپرست فرماندهی انتظامی جیرفت گفت: ماموران یگان امداد این شهرستان در یک عملیات پلیسی یکهزار و 600 لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضبط کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۶    
جیرفت - ایرنا - سرپرست فرماندهی انتظامی جیرفت گفت: ماموران یگان امداد این شهرستان در یک عملیات پلیسی یکهزار عدد قرص روانگردان را کشف و ضبط کردند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۵    
قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی قزوین گفت: 140 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در یک عملیات پلیسی در این استان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۲    
قزوین- فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 140 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی یک عملیات پلیسی در قزوین خبر داد.
راک نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۴    
وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی، 4 سارق قطعات و لوازم خودرو را شناسایی کردند بنابراین پس از هماهنگی با مقام قضائی 2 نفر از آنها در عملیات پلیسی دستگیر شدند. ...
پلیس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۳    
گروه استانها – قزوین – فرمانده انتظامی بوئین زهرا از کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون در یک عملیات پلیسی در این شهرستان خبر داد .
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۱۸    
بندرعباس - جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 4 دستگاه کانتینر حامل پارچه قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در عملیات پلیسی در شهرستان بندرعباس توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۲۹    
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف 126 کیلوگرم تریاک و دستگیری سه قاچاقچی در 2 عملیات پلیسی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۶:۳۵    
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از دستگیری دو قاچاقچی و کشف 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی یک عملیات پلیسی موفق در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۳    
گروه استان ها- هرمزگان- 4 دستگاه کانتینر حامل پارچه قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در عملیات پلیسی در شهرستان بندرعباس توقیف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف بیش از 17 کیلوگرم انواع موادمخدر در دو عملیات پلیسی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۳    
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی این استان موفق به کشف محموله سنگین مواد مخدر به میزان یک تن و 380 کیلوگرم تریاک در یک عملیات پلیسی در شهرستان بندرلنگه شدند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۴:۰۲    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از انهدام باند 3 نفره خرده فروشان موادمخدر و کشف 61 کیلوگرم تریاک در یک عملیات پلیسی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۱    
ماموران کلانتری 168 سیزده آبان با انجام عملیات پلیسی و فنی پیچیده توانستند یک قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵    
فرمانده انتظامی بوکان: 25 میلیارد ریال کالای قاچاق در قالب 9 عملیات پلیسی در بوکان کشف و ضبط شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۱    
سردار حسین عبدی شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران افزود: در زمینه قاچاق کالا نیز اقدامات خوبی انجام گرفته و به ارزش 42 میلیارد ریال محصولات قاچاق در استان کشف و ضبط شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۷    
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: 26 هزار و 130 لیتر محلول شیمیایی تری اتیل آلومینیوم قاچاق به ارزش 91 میلیارد ریال در یک عملیات پلیسی در شهرستان پارسیان کشف شد.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۵۸    
دو مرد شیطان صفت به بهانه فروش ترقه پسر هشت ساله ای را به خانه ای دریکی از محله های جنوبی تهران کشانده و او را دردام شیطانی خود گرفتار کردند. یکی از متهمان در عملیات پلیسی دستگیر شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۰۱    
بندر عباس - ایرنا - فرمانده انتظامی میناب از کشف 396کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات پلیسی در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۱    
فرمانده انتظامی گلستان از کشف 180 کلیوگرم مواد مخدر طی دو عملیات پلیسی در این استان خبر داد و گفت: در این راستا سه نفر دستگیر شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۷    
اقتصاد ایران: مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: 142 کیلوگرم مواد مخدر در 2 عملیات پلیسی در ورودی مشهد کشف شد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۵    
به گزارش خرداد و به نقل از ایران آنلاین در روزهای گذشته ویدیویی از سرقت و کیف قاپی از یک عابر پیاده اهوازی در فضای مجازی منتشر شد. در این ویدیو چند سارق به یک جوان حمله کرده کیف گوشی همراه وی را به سرقت می برند. ...
پلیس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۷    
گروه استان ها – خراسان رضوی – فرمانده انتظامی استان از ردزنی 3 قاچاقچی و کشف 142 کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۱:۱۰    
ویدیویی از سرقت زورگیرانه سه فرد در یکی از کوچه های شهر اهواز منتشر شد که پس از اطلاع پلیس در عملیات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۳    
سرقت سیم برق یزد – خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: پلیس سارق کابل برق فشار قوی را هنگام ارتکاب سرقت، دستگیر کرد. سرهنگ منوچهر نصیری افزود: ماموران پلیس با خبر شدند که فردی در اطراف دکلهای برق در محله حسن آباد حضور مشکوک دارد ...