جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۳:۴۹Dec 2019 13

جدیدترین‌های «صنعت معدن و تجارت»

به گزارش اقتصادآنلاین ، رضا رحمانی در جمع تجار ایرانی در تاشکند، اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه اختصاصی در ازبکستان و معرفی بخشی از توانمندی های صنعتی ایران ، فرصت خوبی برای آغاز همکاری های تجاری بین تجار ایرانی و طرف ازبکستانی است. ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت کشورمان و معاون وزیر تجارت و سرمایه گذاری ازبکستان در حاشیه نشستکمیسیون مشترک دو کشور از غرفه ایدرو در نمایشگاه اختصاصی توانمندی های ایران در تاشکند دیدن کردند.
پایگاه خبری گسترش / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جواز تأسیس واحدهای تولیدی 16 درصد و پروانه بهره برداری واحدهای تولیدی 8 درصد رشد داشته است و در مجموع تولیدات داخل کشور رو به رشد است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت صنعت معدن و تجارت اعلام کرد که وارد کنندگان نهاده های دامی با ورود به سامانه جامع تجارت نسبت به "اخذ نقش تاجر داخلی" (تولید کننده/واردکننده) در سامانه جامع تجارت نیز اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۱    
ارومیه - ایرنا - معاون بازرگانی و توسعه تجارت داخلی و خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 11 میلیون دلار کالا امسال از بازارچه های مشترک مرزی این استان به خارج از کشور صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی، صنعت معدن و تجارت ایران گفت: نظام بانکی کشور معیوب است زیرا به بخش تولید و توسعه اقتصادی کشور کمک نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۰    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد گفت: بازرسی از واحد های صنفی توزیع کنندگان اقلام پرمصرف از فردا اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : طی سه ماه گذشته با تشکیل جلسات کارشناسی میز سوریه، بدنبال افزایش سهم صادرات غیرنفتی استان به این کشور هستیم.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۶    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به حرکت کشور به سمت اقتصاد بدون نفت گفت: تحقق درآمدهای مالیاتی بهترین راهکار برای نیل به اقتصاد بدون نفت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۸    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دشتستان گفت:تاکنون بیست هزار و 129 بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده که از این تعداد بازرسی 540 پرونده تخلفاتی با ارزش ریالی 38 میلیارد و 864 میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات تحویل داده شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا حدادی روز دوشنبه در دیدار با سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شرکت پرسی ایران گاز 100 هزار اشتراک در این استان دارد که ازاین ظرفیت می توان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: کل نیاز پوشاک سالیانه بین 520 تا 530 هزار تن است که با توجه به تولید 310 هزار تومانی پوشاک در کشور حدود 60 درصد نیاز کشور از داخل تامین می شود.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: بنگاه افروزشیمی لارک و بنگاه سینا آزمای بندر، موفق به دریافت پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت معدن و تجارت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان از کشف تخلف 35 واحد صنفی در 23 روز اخیر این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان، از تامین 288 تن شکر و 314 تن برنج در این استان خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: اراده دو کشور ایران و عمان بر توسعه مراودات است، این هیاتی که الان در تهران حضور دارند بزرگترین هیات اعزامی عمانی به ایران است و نشانگر جدیت دو کشور در گسترش روابط است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به گردش مالی بسیار بالای صنایع معدنی مس سونگون گفت: بخش عمده ای از منابع مالی این شرکت به بانک های استان انتقال یافته است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۵    
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت میزان سهم استان تهران در پرداخت تسهیلات به صنایع را 30 هزار میلیارد تومان برای امسال برشمرد که سامانه بهین یاب در این زمینه کار خود را آغاز کرده است.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۸    
در این کارگروه آقای مهندس راعی با تجلیل از معلولین و لزوم رعایت حقوق ایشان 12 آذرماه، روز معلولان را گرامیداشتند. در ادامه ایشان ضمن طرح مشکلات و مسائل محوری شهرستان در ارتباط با مقولات مرتبط با شرکت آبفا نسبت به بررسی مشکلات و پیگیری لازم جهت قرارداد آماده سازی شبکه آبرسانی خطوط پرفشار و چگونگی ...
میبد خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت میبد گفت: افزایش قیمت بنزین قیمت سبزی و گوجه فرنگی میبد با قیمت مصوب استان همخوانی ندارد همچنین با عرضه تخم مرغ با بیش از قیمت مصوب بازار به شدت برخورد می شود.
قائم مقام امور بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه کارگروه جدیدی در بخش صادرات استان ها شکل نخواهد گرفت زیرا استان ها این کارگروه را دارند، گفت: تلاش می شود مشابه ستاد تنظیم بازار کشور، ستادی ملی برای توسعه تجارت خارجی در مرکز تشکیل و در استان ها نیز کارگروه های ذیربط کار را پیش ببرند ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۰:۴۸    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت میبد گفت: افزایش قیمت بنزین قیمت سبزی و گوجه فرنگی میبد با قیمت مصوب استان همخوانی ندارد همچنین با عرضه تخم مرغ با بیش از قیمت مصوب بازار به شدت برخورد می شود.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۷    
برنامه تهران 20 امشب (چهارشنبه، 13 آذر ماه) با حضور عزیزالله افضلی، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، رئیس خانه صنعت معدن و تجارت ایران با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف بدهی معوق واحدهای تولیدی و اجرای مصوبه ستاد تسهیل رفع موانع تولید شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۵    
از امروز در فروشگاه های معتبر و قصابی های مورد تایید سازمان صنعت معدن و تجارت در شهر زاهدان، گوشت گرم گوساله و گوسفند با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان صنعت معدن و تجارت تلفن گویای 124 را برای دریافت شکایات و گزارش مردمی در مورد وضعیت بازار راه اندازی کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت معدن و تجارت رامسر با بیان اینکه هیچگونه کمبودی برای تامین مایحتاج مردم وجود ندارد، گفت: عمده تخلفات واحدهای صنفی شهرستان در بخش گران فروشی و عدم عرضه کالا می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - رییس اداره صنعت معدن و تجارت رامسر با اشاره به وضعیت بازار پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین گفت که با مساعدت هشت واحد صنفی شهرستان قیمت انواع گوشت قرمز در این منطقه بین 20 تا 25 هزار تومان کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان از افزایش ساعت کاری ستاد خبری 124 در اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۱:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت بردسکن گفت: وجود بزرگ ترین کارخانه کنسانتره مس خراسان رضوی در منطقه دهان قلعه بردسکن موجب شده این شهرستان به قطب و پایتخت مس شرق کشور تبدیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : بیش از 4 میلیارد و 833 میلیون ریال عملکرد حوزه بازرسی از تاریخ 25 آبان ماه لغایت 6 آذر ماه سالجاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به اینکه در مرحله نخست طرح شهرک صنعتی سمیرم 15 ناحیه صنعتی احداث می شود، گفت: پیش بینی می شود تا پنج ماه آینده این نواحی صنعتی برای سرمایه گذاران مهیا شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه طبق گزارش ارائه شده روند تولید در صنعت خودرو در حال رشد است و علاوه بر تکمیل خودروهای کف پارکینگ ها خودروهای تولیدی روز نیز به طور مستقیم تحویل مشتریان می شود. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر خود به استان مازندران از شرکت خودروسازی خزر بازدید کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در ادامه برنامه کاری خود در سفر به مازندران با حضور در بندر امیر آباد این استان از واحد تازه احیا شده فولاد امیرآباد بازدید کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل همراه اول از کاهش ارز بری 52 میلیون دلاری با انعقاد قرارداد خرید از 13 شرکت داخلی خبر داد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، حمید فرهنگ در مراسم میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات که با حضور رضا رحمانی ...
عملیات اجرایی شهرک صنفی بنکداران شهرستان بابل با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد. گسترش نیوز: این شهرک صنفی در مساحتی بالغ بر 5.5 هکتار و با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تشکل های صنفی احداث خواهد شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رفیعی پور بیان کرد: با توجه به اینکه بیشترین اثر افزایش قیمت کالاها و خدمات بر گروه ها و خانواده های اقشار آسیب پذیر جامعه است، اداره صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف نسبت به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا اقدام لازم را بعمل آورند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۴    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور در استان هرمزگان مستقر است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در ادامه برنامه بازدید خود از واحدهای صنعتی استان مازندران، از شرکت شمال پیروز در شهرک صنعتی سلمانشهر بازدید کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : استاندار هرمزگان دستور برنامه ریزی برای احداث جایگاه سوخت سی ان جی (CNG ) در کل استان را صادر کرد، تا ماشین های گازسوز در شهرستان ها از این ظرفیت بهره ببرند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، این سند قرار است با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت و بین ایمیدرو و قرارگاه خاتم، در شهرستان سراب به امضا برسد. این توافقنامه دربرگیرنده "ساخت کارخانه پودر آلومینا و همچنین تولید ماده معدنی بوهمایت و نمک های صنعتی (کربنات پتاسیم، کربنات سدیم و سولفات پتاسیم)، است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی در سفر یک روزه به همراه معاونان امور صنایع و امور معادن به شهرستان مهاباد در همایش بزرگ بسیجیان مهاباد حضور یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت:هزارو 250 واحد تولیدی در کشور فعال است که باعث اشتغالزای بیش از 90 هزار نفر شده و برای رونق تولید به نقدینگی و سرمایه در گردش نیاز است.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، حمید فرهنگ در مراسم میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات که با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت معدن و تجارت و نیز تولیدکنندگان و فعالان صنعت مخابرات ایران در محل ساختمان مرکزی وزارت صمت برگزار شد، با بیان اینکه این وزارتخانه همواره حامی اپراتورها بوده است ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کیفیت پایین خودروهای تولید داخل و مصرف بالاتر از حد استاندارد این خودروها را عامل مهم افزایش مصرف بنزین خواند و گفت: اگر وزارت صنعت معدن و تجارت برای بهبود صنعت خودروسازی کشور اقدام موثری نکند و این صنعت سهم خود را برای کاهش مصرف بنزین ایفا نکند ...
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: استاندار هرمزگان دستور برنامه ریزی برای احداث جایگاه سوخت سی ان جی (CNG) در سراسر استان را صادر کرد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از سفر رحمانی وزیر صمت در روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 آبان ماه به مازندران خبر داد. گسترش نیوز - حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر گفت: این سفر کاری دو روزه بوده و وزیر در نقاط مختلف مازندران حضور خواهد یافت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی از تعهد 40 میلیارد تومانی سازمان ایمیدرو برای تکمیل مطالعات اکتشاف معدنی استان خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در حاشیه همایش “نقش فعالان اقتصادی در تحقق گام دوم انقلاب”، اظهار کرد: افزایش قیمت بنزین می تواند در برخی حوزه تاثیر قیمتی بگذارد اما این تاثیر بسیار محدود بوده و نباید به شکل غیرواقعی رخ بدهد ...