چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۶:۴۳Jan 2019 23
 

جدیدترین‌های «خاشقچی»

ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵    
گره بین الملل – وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد این کشور قصد دارد تحقیقی بین المللی درباره پرونده قتل جمال خاشقچی، روزنامه نگار سعودی، آغاز کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۸    
تهران-ایرنا- مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه با بیان اینکه عربستان هیچ گونه اطلاعاتی در مورد قتل خاشقچی روزنامه نگار عربستانی در اختیار این کشور نگذاشته است ،افزود: کشورهای غربی تلاش کردند تا بر قتل این روزنامه نگار سرپوش بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۶    
وزیر خارجه ترکیه با بیان اینکه مقدمات لازم جهت تحقیقات بین المللی در قتل روزنامه نگار منتقد سعودی انجام شده، گفت که غربی ها بعد از دیدن پول سعودی ها، روی این جنایت سرپوش می گذارند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۴    
وزیر خارجه ترکیه، کشورهای غربی را که مدعی آزادی بیان هستند، به تلاش برای لاپوشانی موضوع قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی متهم کرد.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۶    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * ای دولتمردان! باور کنید جریان سلطه ذره ای به هنجارهای بین المللی اعتقادی ندارد احترام به افکار عمومی یا مقررات بین المللی در فرهنگشان معنا ندارد ...
نسیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)طی نامه ای به نماینده سازمان ملل در تهران نوشت: خانم دنیلز! مراقب باشید مرضیه هاشمی ، خاشقچی دوم نشود و آبروی سازمان ملل را با تهدیدات آمریکایی و دلارهای سعودی معامله نکنید.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۶    
یک مخالف عربستانی سندی محرمانه از دفتر پادشاهی این کشور را منتشر کرده است که از نقش مصر در هماهنگی با تیم عربستانی مسئول ترور جمال خاشقچی پرده برمی دارد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۷    
متن این بیانیه که نسخه ای از آن عصر یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، بشرح زیر است: در زمانی که افکار عمومی هنوز نتوانسته است ماجرای حمایت تمام قد ترامپ از قتل خاشقچی را به فراموشی بسپارد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۱    
پایگاه الخلیج آنلاین سندی را منتشر کرد که نشان دهنده همکاری دستگاه اطلاعاتی مصر با سعودی ها در قتل روزنامه نگار منتقد عربستانی است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۱    
خبرگزاری میزان- اسرار تاریک قتل جمال خاشقچی به قلم سه نویسنده ترک زبان منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۲    
تارنمای الخلیج اونلاین از انتشار سندی فوق محرمانه خبر داد که هماهنگی رئیس جمهور مصر با ولی عهد سعودی در ترور جمال خاشقچی روزنامه منتقد سعودی در استانبول را برملا می کند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد غیرقانونی آمریکا با خبرنگار پرس تی وی نشانگر آن است که این کشور حقوق بشر را برای دیگران می سراید و خود به سبک دولت های پیروش در برخورد با خاشقچی ملتزم است.
الف   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۹    
یک معارض عربستانی با انتشار سند درز شده از دیوان پادشاهی سعودی، از نقش و مشارکت دولت قاهره در ترور روزنامه نگار منتقد عربستانی خبر داد که ولیعهد سعودی آمر اصلی این جنایت شناخته می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس با اشاره به بازدداشت خبرنگار پرس تی وی گفت: رفتار رژیم آمریکا نسبت به خبرنگار پرس تی وی و برخورد غیرقانونی آنها با این خبرنگار نشان دهنده آن است که آمریکا حقوق بشر را برای دیگران می سراید و خود به سبک دولت های پیرو خود در برخورد با خاشقچی ملتزم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۲    
وب سایتی در آمریکا فاش کرد که سفارت عربستان سعودی در واشنگتن مبلغی نزدیک به نیم میلیون دلار آمریکا برای بهبود وجهه ریاض بعد از ترور جمال خاشقچی به یک سناتور سابق آمریکا پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۱:۱۷    
کرج - ایرنا - بسیج رسانه استان البرز اعلام کرد که در زمانی که افکار عمومی هنوز نتوانسته است ماجرای حمایت تمام قد ترامپ از قتل خاشقچی را به فراموشی بسپارد، دستگیری و زندانی کردن خبرنگار ایرانی در کنار اهانت و اجبار وی مبنی بر کشف حجاب حکایت از تکرار سناریوی تلخ خاشقچی در قالب شکل جدیدی است
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۸    
تهران - ایرنا - لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه آمریکا روز شنبه بار دیگر بر دست داشتن ولیعهد عربستان در قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد آل سعود تاکید کرد و گفت که بهبودی روابط ریاض و واشنگتن نیازمند برخورد با محمد بن سلمان است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵    
کانون خبرنگاران نبأ حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر با اشاره به آشنایی ملت ایران با فریبکاری های آمریکا، گفت: جنایت آمریکا در حق خانم هاشمی، مجری مسلمان شبکه پرس تی وی کمتر از جنایت خاشقچی، منتقد آل سعود نیست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۴    
یک کتاب به قلم سه روزنامه نگار ترکیه ای جزئیاتی کامل از ماجرای قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی را بر اساس فایل های صوتی فاش کرده است.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۲    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تفکر لیبرالی سرمایه داری غیر از این نیست و همه مصیبت های دنیا و فقر و گرسنگی مال این هاست و آثار شومی که در کشور ما ایجاد شده ناشی از فرهنگ سرمایه داری است که در ما نفوذ کرده است.
598   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵    
در شرایطی که ایالات متحده آمریکا و به طور مشخص دولت این کشور در برابر سلاخی جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی، سیاست سکوت را انتخاب کرد و سعی کرد این ماجرا را بایکوت رسانه ای کند ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۰    
21 نماینده دموکرات و جمهوری خواه کنگره طرحی را ارائه کرده اند که فروش تسلیحات به عربستان به دلیل جنایت وحشتناک این کشور در قتل خاشقجی متوقف شود. "جیمز مک گورن" رئیس کمیسیون قوانین مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به گذشته بیش از 100 روز از قتل وحشیانه "جمال خاشقجی" روزنامه نگار منتقد سعودی در ساختمان ...
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۶    
مردم نیوز : - صرف نظر از اینکه خبرنگار ایرانی پرستیوی به عنوان شاهد و مطلع یا متهم به دادگاه آمریکا برده شود و با نادیده گرفتن رفتار غیرقانونی و غیر انسانی دولت امریکا با ایشان در مدت دستگیری و حبس نکته اساسی متوجه فاصله عمیقی است که میان بدیهیات و اولیات حقوق بشر با آنچه در آمریکای مدعی حقوق بشر ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۰    
به گزارش مشرق ، حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتر به بازداشت خبرنگار پرس تی وی در آمریکا واکنش نشان داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۴:۳۳    
سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارشی اعلام کرد جنایت جمال خاشقچی روزنامه نگار عربستانی٬ منجر به توجه بیشتر به نقض حقوق بشر توسط این کشور شده است.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۰:۳۴    
خبرگزاری فارس: 21 نماینده از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه پیش نویس قانونی را تهیه کرده اند که بر اساس آن کمک های امنیتی آمریکا به عربستان سعودی و همچنین فروش سلاح به این کشور فورا متوقف خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۳    
رئیس جمهوری جزایر کومور با انتقاد از حملات رسانه ای به عربستان سعودی بعد از قتل خاشقچی، به پادشاه این کشور گفت که نگران این مسئله نباشد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۴    
حدادعادل در توئتیرش به بازداشت خبرنگار پرس تیوی در آمریکا واکنش نشان داد. به گزارش عصرایران، غلامعلی حدادعادل در صفحه توئیترش با هشتگ freemarziyehashemi و مرضیه هاشمی را آزاد کنید به بازداشت خبرنگار پرس تیوی واکنش نشان داد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی نباید بگذاریم آمریکایی ها بلای خاشقچی را بر سر هاشمی بیاورند؛ اینجا بخوانید نشست خبری پرس تی وی درباره بازداشت مرضیه هاشمی؛ اینجا ببینید دولت امریکا مسئول جان مرضیه هاشمی است؛ اینجا بخوانید
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰    
بازداشت مرضیه هاشمی که از نوع برخورد مستقیم و سخت با یک خبرنگار است از سوی کشوری که مدعی حقوق بشر بوده و با این ابزار به کشورهای متخاصم خود فشار می آورد به خوبی نشان می دهد که آمریکا نقطه ضعف بزرگی در این حوزه دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۹    
آیا گروگان گیری خبرنگار پرس تی وی در آمریکا ممکن است به پرونده خاشقچی تبدیل شود.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۸    
محمد بن سلمان را می توان پدیده رشک برانگیز عالم سیاست قلمداد کرد. چهره ای که با نقض عرف آل سعود (ولیعهدی برادر بزرگ تر پادشاه) در راس تصمیم گیری عربستان قرار گرفته است، با وجود تصمیم های خلق اساعه ای چون مجوز رانندگی زنان و راه اندازی سینما و .. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۰    
با بازداشت مرضیه هاشمی، خبرنگار شبکه پرس تی وی، ادعای آزادی بیان در آمریکا و حفظ امنیت خبرنگاران زیر سوال رفته است. این اتفاق موجب ترس بسیاری از فعالان رسانه ای در فضای مجازی شده و آن ها نگرانی خود نسبت به خاشقچی شدن هاشمی را ابراز داشته اند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری رویترز به نقل از چندین منبع گزارش داد سعود القحطانی که بر سر قتل خاشقجی اخراج شده بود، هنوز هم در محافل داخلی عربستان نفوذ دارد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۱    
یک مبلغ سعودی طی قصیده شعری از سعود القحطانی، مشاور پیشین محمد بن سلمان که از سوی مسؤولان پرونده قتل خاشقچی تحت تعقیب است، حمایت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۵    
تهران-ایرنا- مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در دیدار با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی، خواستار انجام تحقیقات شفاف درباره قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۰    
وزیر خارجه ایالات متحده گفت که عربستان بر عزم خود برای حل وفصل پرونده روزنامه نگار منتقد سعودی تاکید کرده است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۰    
وزیر خارجه آمریکا امروز در دوحه تأکید کرد که وحدت شورای همکاری خلیج (فارس) در روزهای آینده مهم است.مایک پامپئو گفت: قتل خاشقچی موضوعی غیرقابل قبول است و بزودی با محمد بن سلمان ولی عهد سعودی برای دریافت پاسخ هایی در این زمینه گفت وگو خواهیم کرد تا به همه حقایق دست یابیم و از مجازات عاملان قتل وی ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۳    
“مایک پمپئو”، وزیر امور خارجه آمریکا در مورد کشته شدن “جمال خاشقچی”، روزنامه نگار عربستانی گفت: ما خواهان مجازات عاملان پرونده خاشقجی هستیم. به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک وی افزود: “دونالد ترامپ”، رئیس جمهور آمریکا تأکید کرده است که رابطه با عربستان نمی تواند فقط در پرونده خاشقجی خلاصه شود ...
روز پلاس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۰    
تصویری تاریخی از دیدار ریگان و مجاهدین افغان که جمال خاشقجی نیز در آن حضور داشت را می توانید در ادامه مشاهده کنید. لازم به ذکر است این تصویر در سال 1985 ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۶    
تهران-ایرنا- مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا روز شنبه در سخنانی گفت: عربستان با وجود قتل جمال خاشقچی روزنامه نگارسعودی، همچنان همپیمان مهم واشنگتن است و به شرکای خود می گوییم که هرگز منطقه را ترک نخواهیم کرد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۰    
در این مطلب تصویری از خاشقجی در کنار ریگان و مجاهدین افغان که متعلق به سال 1985 است را مشاهده خواهید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۶    
تهران - ایرنا - سفیر پیشین آمریکا در عربستان گفت، نوع واکنش کاخ سفید به قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی پس از گذشت 100 روز از این حادثه، مضحک است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۳    
نامزد جمال خاشقجی در یکصدمین روز قتل این روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول پیامی در توئیتر ارسال کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۳    
ایسنا نوشت: روزنامه واشنگتن پست در مطلبی نوشت که محمد بن سلمان همچنان به صورت منظم با سعود القحطانی، که به دست داشتن در قتل جمال خاشقچی متهم بوده، در ارتباط است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۰    
یک رسانه آمریکایی از ادامه ارتباطات و تماس های محمد بن سلمان ولیعهد سعودی با مدیر پروژه ترور جمال خاشقچی منتقد سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول پرده برداشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰    
قانونگذاران آمریکایی در مراسم صدمین روز از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنگره، از دولت دونالد ترامپ خواستند عربستان را مسئول قتل جمال خاشقجی معرفی کند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۳    
به نقل از خبرگزاری آناتولی، گوکسو اوزآهیسهالی، مسئول امور کمپین های نمایندگی سازمان عفو بین الملل در ترکیه گفت که پرونده قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار اهل عربستان سعودی باید طی تحقیقات بین المللی نیز بررسی شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۵:۲۸    
تهران- ایرنا- قانونگذاران آمریکایی از هر دو حزب جمهوریخواه و دمکرات خواستار موضع گیری قویتر دولت ترامپ برای پاسخگو کردن عربستان در موضوع قتل روزنامه نگار معترض سعودی شدند.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۵    
برخی منابع اعلام کردند احتمالا ترکیه قصد دارد شماری از مظنونان قتل جمال خاشقجی را به صورت غیابی محاکمه کند. به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، برخی منابع در گفتگو با این شبکه اعلام کردند دادستانی ترکیه در حال تحقیق درباره شماری از مظنونان سعودی است که به قتل جمال خاشقجی ...