شنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۳:۰۹Mar 2019 23
 

جدیدترین‌های «لایحه CFT»

ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۵    
بسیاری از محدودیت هایی که برای دولت روحانی ایجاد شده با انگیزه های جناحی و سیاسی است/ دو لایحه CFT و پالرمو که مورد مخالفت برخی افراد و بسیاری از تریبون های رسمی قرار گرفته، دوره احمدی نژاد مورد تایید آنها بود/ تصویب لوایح مرتبط با FATF ربطی به برجام، خروج آمریکا از این توافق و تحریم ها ندارد
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۶    
هنگامی که لایحه پالرمو (لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته) و لایحه CFT (لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم) به مجلس رسید، جنجال زیادی به پا شد اما در نهایت تصویب شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۹    
رئیس شورای نگهبان تأکید کرد: ایرادات ما درباره لایحه CFT هم در مجلس برطرف نشد و آن هم اکنون در مجمع تشخیص مصحلت نظام بررسی می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تکلیف لایحه پالرمو به درخواست نماینده دولت و مجلس به جهت بررسی توأمان با لایحه CFT به تعویق افتاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۰    
حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با تسنیم گفت: از آنجا که لایحه CFT اخیرا به مجمع تشخیص ارجاع شده، پس از جمع بندی بر روی این لایحه، نتیجه بررسی ها درباره پالرمو و CFT در یک مرحله اعلام می شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۵    
خلیل موحد شهروند مشهدی که چندی پیش با ارسال پیامک هایی به نمایندگان مجلس برای رد لایحه CFT خبرساز شده بار دیگر دست به کار شده و در مجموعه جلسات و سخنرانی هایی نسبت به تصویب پالرمو و CFT اعلام مخالفت کرده وگفته است: ما باید دنبال اعلام رسمی و شفاف آرای اعضای مجمع تشخیص به این لوایح باشیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۴    
به گزارش ایسنا، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام بار دیگر نتوانستند درباره لایحه پالرمو به اجماع برسند و تصمیم گیری درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملّی ( پالرمو ) را به نشست بعدی خود موکول کردند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۱:۱۱    
در قسمتی از این بیانیه آمده است: ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آیت الله آملی به همراه مردم انقلابی آمل از رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام می خواهیم با توجه به تجربه خسارت بار بودن برجام، با ملاحضه ایرادات شورای نگهبان و...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۰    
ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آیت الله آملی به همراه مردم انقلابی آمل از رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام می خواهیم با توجه به تجربه خسارت بار بودن برجام، با ملاحضه ایرادات شورای نگهبان و نظرات کارشناسی دانشجویان دانشگاه های کشور، بدون در نظر گرفتن فشارهای سیاسی موافقان همکاری با FATF ...
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۰    
بهروز نعمتی با اشاره به عدم تعهد آمریکا به توافقاتش گفت: بد عهدی آمریکایی ها برای همه دنیا آشکار شده است و طرف آمریکایی هیچ تعهدی نسبت به قراردادها و معاهدات خودش ندارد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۷    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، معتقد است: مجمع تشخیص مصلحت نظام می تواند ضمن برگزاری جلسه فوق العاده پیش از تاریخ پایانی FATF به ایران، تکلیف لوایح پالرمو و CFT را تعیین کند. ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۵    
حسین شریعتمداری پنجشنبه شب در مراسم گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی در مسجد جامع دماوند به موضوع بررسی لایحه پیوستن دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۲    
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در نامه ای از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشور جهت شرکت در مناظره با موضوع چرایی تائید و رد دو لایحه CFT و پالرمو دعوت کرد.
پارس نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: برخی توئیت ها و اظهارنظرهای حامیان دولت در راستای ایجاد فشار بر مجمع تشخیص مصلحت جهت تصویب دو لایحه CFT و پالرمو و اعمال فشار به نظام برای پذیرش تسلیم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۲    
صبح امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه های مشهد با برگزاری تجمع در میدان دکتر شریعتی(تقی آباد) مشهد نسبت به لایحه CFT اعتراض کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۵    
جمعی از دانشجویان دانشگاه های مشهد، امروز شنبه 6 بهمن 1397 با برگزاری تجمع در میدان دکتر شریعتی (تقی آباد) مشهد نسبت به لایحه CFT اعتراض کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۸    
صبح امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه های مشهد با برگزاری تجمع در میدان دکتر شریعتی(تقی آباد) مشهد نسبت به لایحه CFT اعتراض کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۶    
جمعی از دانشجویان دانشگاه های مشهد در میدان دکتر شریعتی (تقی آباد) مشهد نسبت به لایحه CFT اعتراض کردند. عکس: مهدی جهانگیری 13:14 - 1397/11/06
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۸    
صبح امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه های مشهد، با برگزاری تجمع در میدان دکتر شریعتی (تقی آباد) مشهد نسبت به لایحه CFT اعتراض کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۲    
گروه استان ها دانشجویان انقلابی مشهد با برگزاری تجمعی خواستار برخورد با لایحه CFT شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲    
جمعی از نمازگزاران جمعه مشهد با برپایی تجمعی خواستار برخورد مجمع تشخیص مصلحت نظام با لایحه CFT شدند.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۶    
دیروز از سوی دولت اعلام شد که 8 تن از وزیران با ارسال نامه ای به رهبر معظم انقلاب خواستار تسریع در تصویب کنوانسیون پالرمو و لایحه CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام شده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۴    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که مجمع تشخیص مصلحت نظام با تایید لایحه CFT مجلس را همراهی کند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۹    
پانا ادعا کرده رحمانی وزیر تبریزی صمت به همراه 7 وزیر دیگر نامه ای به رهبر انقلاب در خصوص تصویب لایحه CFT نوشته است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۴    
به گزارش جماران؛ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: تعدادی از وزرا در نامه ای از رهبری درخواست کردند تا قبل از اتمام مهلت FATF برای تسریع پیگیری لوایح CFT و پالرمو به مجمع تشخیص تاکید کنند. ...
رشت 20   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵    
مهرداد لاهوتی اظهار کرد: فراکسیون مستقلین با لواح چهارگانه FATF موافق بود، دو تا از این لوایح قانونگذاری داخلی و دو تای دیگر کنوانسیون های بین المللی بوده که منتظر تعین تکلیف آنها هستیم. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵    
غلامعلی جعفرزاده - نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس - در یادداشت خود در روزنامه ایران نوشت: تاکنون تقریباً اکثر سرفصل های مهم مطرح شده توسط موافقان FATF درباره شرایط کشور در صورت عدم پذیرش لوایح چهارگانه بی پاسخ مانده اند ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۷    
نایب رییس اتاق بازرگانی با اشاره به ارجاع لایحه CFT از سوی مجلس به مجمع تشخیص مصلحت که یکی از لوایح چهارگانه FATF است، گفت: دود تصویب نشدن FATF به چشم تمام مردم و اقتصاد کشور خواهد رفت.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید نامه هشت وزیر به رهبری درباره لایحه CFT را تایید کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۷    
عصراقتصاد : پافشاری نمایندگان بر مواضع خود، در برابر شورای نگهبان، در جریان بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) باعث شد سرنوشت این لایحه هم مانند پالرمو به مجمع تشخیص مصلحت سپرده شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز گذشته در جریان بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)، بر مصوبه قبلی خود اصرار کرده و لایحه CFT جهت حل اختلاف بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۸    
می متالز - لایحه CFT پس از بررسی در مجلس، امروز به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت. مجمع تشخیص همچنین شنبه هفته آینده پس از قرائت و بررسی گزارش مجلس، بررسی لایحه پالرمو را نیز در دستور کار قرار می دهد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۷    
لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) با اصرار مجلس به مجمع تشخیص مصحلت نظام رفت و هم اکنون دو لایحه مرتبط با FATF برای تصمیم گیری در اختیار این مجمع قرار دارد. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر مصوبه قبلی خود در لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) اصرار کردند و آن را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع دادند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۶    
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: لایحه CFT و پالرمو حداکثر تا یک ماه آینده در مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین تکلیف می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۰    
فلاحت پیشه با اشاره به ارجاع لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجلس به تحکیم و تقویت حق شرط ها در لایحه CFT رای داد و بحث های مجمع در رابطه با CFT جدی تر از پالرمو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: رأی مجلس درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم، تقویت حق شرط ها بود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۰    
با اصرار نمایندگان مجلس بر مصوبه قبلی خود، لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر نظر خود درخصوص لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم اصرار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که 19 مورد ایراد شورای نگهبان به لایحه CFT به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۵    
جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۶    
نمایندگان مجلس بر مصوبه قبلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم اصرار کردند و این لایحه به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۳    
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر مصوبه قبلی خود در لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) اصرار کردند و آن را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع دادند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز لایحه CFT را مورد بررسی قرار می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۲    
اصلاح لایحه CFT و سوال از وزیر نفت در دستور کار جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۷    
اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان، بررسی CFT در دستور کار مجلس، جزئیات بازسازی پلاسکو، اجلاس لهستان برای حمایت از رژیم اشغالگر قدس، واریز دومین بسته حمایتی دولت، افتتاح سایت رادار بومی بیرک از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در شنبه 28 دی ماه است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۴    
نمایندگان مجلس در جلسات هفته آینده مجلس، طرح ساماندهی بازار خودرو، لایحه CFT و سوال از وزرای نفت و علوم را در دستور کار دارند.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷    
لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) برای تامین نظر شورای نگهبان و همچنین طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو، هفته آینده در صحن علنی مجلس بررسی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۶    
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده در سومین دستور هفتگی خود لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) را برای تامین نظر شورای نگهبان بررسی می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۲    
فلاحت پیشه گفت: ما در امر سیاست باید بدون تعارف صحبت کنیم حتما نظام جمهوری اسلامی ایران به آن درجه از پختگی رسیده است که در قبال برخی لوایحی مانند لایحه CFT و پالرمو دو پهلوگویی نداشته باشیم.