شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۷:۰۷Jun 2018 23
 

جدیدترین خبرهای «دیوان محاسبات»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مجلس باید در برابر کسانی که در نظام اقتصادی کشور اخلال می کنند و به تعبیر درست تر تروریست اقتصادی هستند موضع نشان دهد، به متجاوزان بیت المال سخت بگیرد و از نهادی مثل دیوان محاسبات که اختیارات وسیعی دارد خوب بهره بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۷    
معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان استخدامی با بیان اینکه ساختار دستگا ه اداری را در راستای کوچک سازی کم کردیم، گفت: پست قائم مقامی حذف شده و دیوان محاسبات در پرداخت حقوق به این پست از سوی دستگاه ها نظارت کند.
تیک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۷    
رییس کل دادگستری استان کرمان از تشکیل پرونده اختلاس در اداره کل راه و شهرسازی استان و امور عشایری جنوب استان کرمان خبر داد. یدالله موحد امروز 29 خردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت ...
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۵    
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: بر اساس گزارش دیوان محاسبات استان کرمان پرونده اختلاس یک تا 2 میلیارد تومانی توسط کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان مطرح شده که 80 درصد وجوه بازگشت داده شده است و این دو متهم هم اکنون ممنوع الخروج هستند.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۰    
رییس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: برای تحقق شعار شفافیت و التزام بخشی مالی تشکیل دیوان محاسبات شهری ضروری است و در صورت تعلل شورای شهر باید دولت مسیر نظارت را هموار کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۹    
رئیس دیوان محاسبات کل کشور گفت: نتیجه حسابرسی های دیوان محاسبات می تواند در اقتدار مجلس و اثربخش کردن خروجی های آن نقش آفرینی کند. عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کل کشور در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۴    
رئیس دیوان محاسبات کشور با اعلام بررسی ثبت سفارشات کالا در کمیته ویژه دیوان، گفت: از این پس ثبت سفارش کالا با نیازهای جامعه تطبیق داده می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۶    
رییس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: تشکیل دیوان محاسبات شهری ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۴۷    
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه به دنبال تاسیس نهاد دیوان محاسبات شهری هستیم، گفت: به دنبال این هستیم که ضمانت اجرایی قوی تر برای نظام حسابرسی که از بازوهای مهم شهرداری ها است، ایجاد کنیم.
صما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مهندسان، قربانی دعوای وزیر و نظام مهندسی هستند، گفت : در حال حاضر کمیسیون عمران بخشنامه وزیر راه را غیر قانونی دانسته و قرار است در هفته جاری به یکی از دو مرجع نظارتی شامل دیوان عدالت اداری و دیوان محاسبات کشور ارجاع شود.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۸    
سلامت نیوز : وزارت آموزش و پرورش بخشنامه اصلاح تاریخ اجرای قطع کمک هزینه عائله مندی مستخدمین زن مجرد را ابلاغ کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۴    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به ضعف عملکرد دولت در اجرای طرح آمایش سرزمین گفت: کمیسیون شوراها با ارسال نامه ای به دیوان محاسبات جهت بررسی عملکرد دولت و ارائه گزارش به مجلس، بر نحوه اجرای طرح آمایش سرزمین نظارت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۲    
گزارش دیوان محاسبات از حجم وسیع تخلفات وزارت جهاد کشاورزی منتشر شد.
تیتر20   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۷:۱۵    
داود خانی با اشاره به ارسال لایحه آزادسازی سهام عدالت از سوی دولت به مجلس گفت: این لایحه در حال حاضر در کمیسیون های مختلف مجلس از جمله کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در حال بررسی است و کمیته خاصی نیز متشکل از نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی سازی، سازمان بازرسی ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۳۵    
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: سهم آورده متقاضیان استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در چهارمحال و بختیاری 10 درصد کاهش می یابد.
داود خانی با اشاره به ارسال لایحه آزادسازی سهام عدالت از سوی دولت به مجلس گفت: این لایحه در حال حاضر در کمیسیون های مختلف مجلس از جمله کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در حال بررسی است و کمیته خاصی نیز متشکل از نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی سازی، سازمان بازرسی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۹    
وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت گفت: بنده در زمان فعالیتم 50 مرتبه در دیوان محاسبات حضور یافتم و آنها از من سؤال کرده و من جواب دادم، بنابراین نباید ترسی از سؤال و جواب دیوان محاسبات داشت و باید با جسارت به کار خود ادامه داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۲    
داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی گزارش ها از هزینه های سنگین مراسمات افطاری سازمان ها و وزارتخانه ها، گفت: تاکنون در این خصوص شکایتی به کمیسیون اصل نود ارسال نشده است ولی سازمان های دولتی باید مقید باشند که از بیت المال برای افطاری ها هزینه نکنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۰    
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: سهم آورده متقاضیان استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در چهارمحال و بختیاری 10 درصد کاهش می یابد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۲    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی مشکل کامیون داران در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جزییات جلسه امروز سه شنبه (22خرداد) کمیسیون عمران مجلس ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت : تمرکز بر ایجاد دیوان محاسبات شهری و صیانت از باغات شهر از جمله دغدغه ها و انتظارات اعضای شورا از شهردار تهران بود که در جلسه هم اندیشی مطرح شد .
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۲    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: شورای عالی استان ها لایحه تشکیل دیوان محاسبات شهری را به مجلس ارسال کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۳    
شهرکرد-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ به عنوان دبیر کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۹    
شهرکرد-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ به عنوان دبیر کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۱:۳۲    
طرح اصلاح قانون نحوه اعمال نظارت بر کاهش هزینه های غیرضرور و جلوگیری از تجمل گرایی به کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۰    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از بررسی گزارش دیوان محاسبات در رابطه با شرکت های خدماتی حمایتی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۶    
اعضای شورای شهر در جریان ارائه گزارش تفریغ بودجه سال 95، تشکیل دیوان محاسبات شهری را ضرروی خوانده و تاخیر در گزارش تفریغ بودجه را منجر به بی اعتمادی جامعه خواندند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۱    
استاندار خراسان شمالی در جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان گفت: دستگاه های اجرایی می توانند از محل اعتبارات فرهنگی خود برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان مساعدت و همکاری داشته باشند و از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات نیز انتظار داریم برای تحقق این امر سخت گیری نکنند و از ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۶    
به گزارش ایرنا محمد رضا صالحی شنبه شب در آیین گلریزان کمک به آزادی جرایم غیرعمد این استان اظهار داشت: از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات نیز می خواهیم خیلی در این خصوص سخت نگیرند، مدیران برخی اوقات از اختیارات خود استفاده می کنند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲    
بر اساس خبری که در فرودین ماه در یکی از کانال های خبری منتشر شد، هزینه های مجلس در فروردین ماه امسال با احتساب روزهای تعطیل مبلغی حدود یک میلیارد تومان در هر روز برآورد شده است ...