جمعه ۲۶ مردادساعت ۰۴:۲۱Aug 2018 17

جدیدترین خبرهای «دیوان محاسبات»

برترین ها   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری تسنیم: محمدرضا عارف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن ابراز خوشحالی از حضور در دیوان محاسبات کشور؛ گفت: خوشحالم که توفیقی حاصل شد که در سازمان مهم و ارزشی مثل دیوان محاسبات در خدمت شما باشم و از آقای عادل آذر هم که این فرصت حضور را فراهم کرده اند، کمال تشکر را دارم . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۳    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: متاسفانه قبح فساد ریخته شده و رومیزی به جای زیر میزی رایج شده است. به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جمع رئیس و مدیران ارشد دیوان محاسبات کشور با قدردانی از زحمات رئیس ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۴    
خبرگزاری خانه ملت: محمدرضا عارف در جمع رئیس و مدیران ارشد دیوان محاسبات کشور با قدردانی از زحمات رئیس، مدیران و کارکنان این نهاد نظارتی با طرح این پرسش که مهمترین ویژگی یک مدیر و کارگزار در یک نظام ارزشی و اسلامی چیست؟ گفت: قطعا در همه دولت ها و حکومت ها، کارآمدی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۹    
خرم آباد- مدیرکل دیوان محاسبات لرستان تاکید کرد: دستگاههای اجرایی استان در واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی مقاومت ها را کنار بگذارند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۰    
3 تن از نمایندگان مجلس به سخنان رئیس دیوان محاسبات در خصوص فراموشی حقوق های نجومی واکنش نشان دادند.
نسیم دهلران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۵    
امام جمعه دهلران گفت: یکی از مطالبات بحق مردم دهلران راه اندازی مرزچیلات است. به گزارش نسیم دهلران، "سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران در بازدید رئیس دیوان محاسبات کشور از مرز چیلات اظهار کرد ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۴۹    
سرویس ایلام- رئیس دیوان محاسبات کشور که به استان ایلام سفر کرده است از اختصاص بیش از یک میلیارد دلار ارز برای توسعه میدان های نفتی استان ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۵    
رئیس کل دیوان محاسبات کشور همراه با جمعی از مسئولان استان ایلام در بازدید از مرز چیلات ابراز امیدواری کرد: با برطرف شدن مشکلات در این منطقه، این مرز بازگشایی شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۵    
اقتصاد ایران: بیرجند - مدیرکل دیوان محاسبات خراسان جنوبی گفت: آب و کشاورزی را نمی توان از هم تفکیک کرد و باید بررسی شود در کنار آبرسانی به بیش از 480 روستا استان با تانکر، چقدر کشاورزی با روش سنتی غرقابی انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۶    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل دیوان محاسبات خراسان جنوبی گفت: آب و کشاورزی را نمی توان از هم تفکیک کرد و باید بررسی شود در کنار آبرسانی به بیش از 480 روستا استان با تانکر، چقدر کشاورزی با روش سنتی غرقابی انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۴    
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری که احکامش حکم قانون را دارد، با شکایت دیوان محاسبات دریافت آبونمان از مشترکین تلفن های ثابت را غیرقانونی دانسته و ابطال کرده اما شرکت مخابرات در قبض های جدید همچنان از مردم آبونمان دریافت می کند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: بانک مرکزی موظف است لیست ارز بگیران دولتی را در سایت خود منتشر کند اما این کار را انجام نداده و باید پاسخگو باشد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل دیوان محاسبات استان زنجان گفت: کارگاه آموزشی بازآموزی یافته های نظارتی ایران (طرح بینا) ویژه مدیران استان در زنجان برگزار می شود.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۲    
ساعت24-عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور دولت حسن روحانی برخلاف وزیران کشوردولتهای اصلاحات و سازندگی به دلیل ریاست بر دیوان محاسبات و همچنین حضوردر مجلس قانونگذاری و علاقه شخصی به امور اقتصادی توجه ویژه دارد و شاید دوست داشته باشد به جای فعالیت در وزارت کشور در یک نهاد اقتصادی شاغل باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۳    
اقتصاد ایران: ایلام - رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: برای گشایش مرز چیلات رایزنی ها از طریق وزارت امورخارجه ضرورت دارد تا طرف عراقی پای کار بیاید.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۷    
به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی شامگاه دوشنبه در جریان بازدید رئیس دیوان محاسبات کشور از مرز چیلات اظهار داشت: با توجه به ترد 2 میلیون زائر از مرز مهران لذا گشایش چیلات بعنوان یک مرز کمکی جهت کاهش ترددها و تسهیل در رفت و آمد زائرین نقش ضروری است و از مطالبات جدی مردم منطقه نیز به شمار می رود. ...
نسیم دهلران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت: راه اندازی بازارچه مرزی چیلات خواست ومطالبه جدی مردم شهرستان دهلران است. به گزارش نسیم دهلران، "شادمهر کاظم زاده" رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در جریان بازدید رئیس دیوان محاسبات کشور از بازارچه چیلات ...
نسیم دهلران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۲۹    
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: اجماع مدیریتی برای توسعه مرز چیلات در سطح استان وملی صورت گرفته است که این نشانگر عزم جدی برای توسعه شهرستان دهلران است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۱۴    
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: تکمیل زیر ساخت های مرز چیلات از بودجه دولت و عمومی کشور تامین اعتبار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۳    
اقتصاد ایران: رئیس دیوان محاسبات گفت: مفقود شدن 9 میلیارد دلار ارز کشور از اساس کذب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۶    
ایلام-رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: موانع گشایش مرز چیلات دهلران رفع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۰    
رئیس دیوان محاسبات: بیش از هزار پرونده تخلفات اداری سال گذشته در دیوان محاسبات کشور تشکیل شده است.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۳    
- همشهری آنلاین: رییس دیوان محاسبات کل کشور گفت: بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال 95، چهار میلیارد دلار اعتبار ارزی و 13 هزار میلیارد تومان اعتبار ریالی از محل تخلف دستگاه های اجرایی به خزانه و حساب های دولتی بازگشت داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۱    
رئیس دیوان محاسبات گفت: تفسیر اشتباه از تعریف جرم و تخلف را موجب افزایش پرونده های مالی شده است در حالیکه بسیاری از پرونده ها نیاز به برخود قضایی ندارند و در زمره تخلف محسوب می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۵    
شرکت در نشست شورای اداری استان ایلام با موضوع نظارت ،یکی از برنامه های سفر رییس دیوان محاسبات به استان ایلام بود که صبح امروز با حضور اعضای شورای اداری در محل سالن جلسات استانداری ایلام برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۳    
رئیس دیوان محاسبات از تشکیل یک هزار پرونده تخلفات اداری در کشور در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۴    
اقتصاد ایران: ایلام - رئیس دیوان محاسبات کل کشور تصریح کرد: ابهام و نقص در انبوه قوانینی که بر سر مدیران ریخته شده ، مدیران را سر در گم کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۱    
رئیس دیوان محاسبات کل کشور گفت: اسناد خزانه ظرفیت خوبی برای دستگاه های دولتی است و مدیران باید از این ظرفیت استفاده کنند و نگذارند بماند .
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۸    
رئیس دیوان محاسبات کل کشور تصریح کرد: ابهام و نقص در انبوه قوانینی که بر سر مدیران ریخته شده ، مدیران را سر در گم کرده است.