یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۴:۵۳Dec 2018 16

جدیدترین‌های «دیوان محاسبات»

مردم نیوز   ۵ ساعت پیش    
مردم نیوز : مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه این هفته نشست علنی برگزار خواهد کرد. براین اساس ؛ رییس دیوان محاسبات گزارشی در خصوص اقتضائات و الزامات لایحه بودجه سال 98 کل کشور به نمایندگان مردم ارایه خواهد داد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۱۴    
خانه ملت: عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور، با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان می شود، گفت: قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در تمامی شرکت ها و موسسات عمومی غیردولتی که دولت یا مؤسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۷    
تهران- ایرناپلاس- عزت الله ضرغامی که به تازگی محکوم شده است، اعلام کرده مبارزات من برای پس گرفتن سه میلیون تومان از دیوان محاسبات ادامه دارد. در واکنش به این اعلام مبارزه با قانون کاربران توییتر در پاسخش نوشتند: ای کاش اندکی از این مبارزات را برای مطالبه حقوق اجتماعی مردم صرف می کردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۳    
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: منظور از عبارت "کلیه دستگاه ها که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می کنند" در ماده واحده قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، هر واحد واجد یا فاقد شخصیت حقوقی که در قانون بودجه کل کشور دارای ردیف بودجه ای و یا در جداول بودجه درج شده است، می باشد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۶:۴۱    
خراسان نوشت:به هر دلیلی از حقوق 9.600 میلیونی آقای عزت ا... ضرغامی رئیس اسبق صداوسیما سه میلیون تومان کسر شده که او در نامه ای اعتراضی به رئیس دیوان محاسبات نوشته است: کسر این مبلغ از حقوق من ظلم به مدیری است که دریافتی دیگری جز این جا ندارد.. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۱:۰۴    
عزت الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صداوسیما با حضور در برنامه روز دانشجوی دانشگاه یزد در واکنش به پرسشی درباره فیش حقوقی اش گفت: به دلیل وجود پرونده شکایتی در دوران ریاستم بر سازمان صداوسیما ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۱    
به گزارش مشرق ، صفحه منتسب به عزت الله ضرغامی در اینستاگرام با انتشار فیلمی درباره حکم دیوان محاسبات درباره وی ، نوشت: از رسانه های دولت به دلیل پخش سخنرانی من با دانشجویان یزد تشکر میکنم.مبارزات من برای پس گرفتن 3میلیون تومان از دیوان محاسبات ادامه دارد!! ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۳    
آقای ضرغامی می گوید نظم زندگی شان به خاطر کسر 3 میلیون از حقوق دریافتی، به هم خورده و به همین خاطر همسرش رییس دیوان محاسبات را نفرین کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۰    
دیوان محاسبات کنگره آمریکا در گزارشی اذعان کرده است واشنگتن در حال حاضر هیچ گونه اقدام مقابله ای در برابر نسل جدید سلاحهای هایپرسونیک چین و روسیه در دست ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۷    
شهرکرد - ایرنا- عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی یکی از نیازهای چهارمحال و بختیاری را داشتن بیمارستان با تجهیزات کامل عنوان کرد و گفت: این استان در آینده صاحب بیمارستان یک هزار تختخوابی خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۰۰:۳۴    
طرح استفساریه جزء (6) بند ث ماده (88) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به شماره چاپ 1029 که به این کمیسیون به عنوان اصیل ارجاع شده بود، با حضور احدی از طراحان، مسؤولان ذیربط، کارشناس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
خرداد:حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری هفته آینده با حضور در جلسه علنی مجلس لایحه بودجه سال 1398 کل کشور را تقدیم نمایندگان می کند. به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد و قرار است در این روزها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۶    
طی هفته اخیر خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن ها حائز اهمیت بود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۰:۰۵    
دستگاه های برتر حوزه نماز در 5 محور ارزیابی شدند که کمیته امداد، اداره کل زندان ها، آموزش و پرورش، دیوان محاسبات و بنیاد مسکن رتبه های برتر را کسب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۴    
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی همدان گفت: دستگاه های دولتی موظف هستند که 30 درصد اعتبارات را در محله های بازآفرینی هزینه کنند و در صورتی که به لحاظ فنی کمتر از آن هزینه شود، باید براساس دیوان محاسبات مکلف شوند که این 30 درصد کجا هزینه شده است؟.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۲۸    
تهران- ایرناپلاس- عزت الله ضرغامی به دلیل وجود پرونده شکایتی از او در دوران ریاستش بر صداوسیما، از سوی دیوان محاسبات به پرداخت جزای نقدی محکوم شده و از این رو هر ماه سه میلیون تومان از حقوقش کسر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل دیوان محاسبات استان تهران گفت: اعتبار شهرداری های استان تهران چندین برابر اعتبار عمرانی آن است.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل وضعیت تعدادی از اعضا هیات علمی که پیشتر با مشکل روبه رو شده بود، تعیین تکلیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۱    
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل وضعیت تعدادی از اعضا هیات علمی که پیشتر با مشکل روبه رو شده بود، تعیین تکلیف شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۴۰    
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، رئیس دیوان محاسبات کل کشور در نشستی خبری با اشاره به خاص بودن پرونده ادامه فعالیت مهدی تاج در سمت ریاست فدراسیون فوتبال از ارسال این پرونده به دیوان محاسبات برای بررسی موارد حقوقی و قانونی تداوم ریاست او در این فدراسیون یا مشمول ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۱    
رئیس کل دیوان محاسبات از بررسی پرونده مهدی تاج در این دیوان خبر داد.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۱۲    
رییس سازمان دیوان محاسبات می گوید پرونده تاج تبدیل به خاص ترین موضوع قانون منع به کار گیری مدیران بازنشسته شده است.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۸    
شهرکرد- خبرنگار کیهان: امام جمعه موقت شهرکرد گفت: ایجاد تونل گلاب برای انتقال آب از استان چهارمحال و بختیاری به کاشان، آران و بیدگل اصفهان غیرقانونی، غیرکارشناسی و ظالمانه است و سازمان بازرسی و دیوان محاسبات غیرقانونی بودن آن را اعلام کردند اما وزارت نیرو این گزینه را نپذیرفته است. ...
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۵    
فارس: سیداحسان قاضی زاده نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان دستگاه های نظارتی به همراه طراحان قانون منع به کارگیری بازنشستگان شب گذشته نشستی را به منظور هماهنگی بیشتر درباره اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان برگزار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۵    
رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: ادامه حضور رئیس فدراسیون فوتبال باید به عنوان موردی در دیوان محاسبات کشور بررسی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۶    
رئیس دیوان محاسبات کشور: ابهامات مربوط به قانون منع بکارگیری بازنشستگان در جلسه شب گذشته رفع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۱۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تخلف 19 پزشک بیمارستان دکتر حشمت از سوی دیوان محاسبات را رد و صراحتاً اعلام کرد که ارجاع بیماران به بخش خصوصی خلاف است و اعضای هیأت علمی غیرقانونی جذب نمی شوند.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۷    
رئیس دیوان محاسبات با اشاره به حکم نهایی این دیوان در خصوص بورسیه های دولت دهم گفت: ما درباره مصادیق بورسیه ها و اینکه آیا کسی که بورسیه شده براساس ضوابط بوده یا خیر، رای صادر نکردیم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حکم نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه ها گفت: این حکم به هیچ وجه به معنای تائید و صحه گذاشتن بر روی اعطای بورس های بدون آزمون و بدون شرایط قانونی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۱    
سند حکم نهایی دیوان محاسبات درباره بورسیه ها نشان می دهد تخلفی متوجه شورای مرکزی بورس وزارت علوم دولت دهم نبوده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۲:۴۲    
پس از پنج سال هجمه به بورسیه شدگان که البته به گفته رهبر معظم انقلاب جزو غلط ترین اقدامات دولت یازدهم بود؛ دیوان محاسبات در حکم نهایی اش از وزارت علوم سابق رفع اتهام کرد. اما با وجود این، مسببان اصلی این ماجرا به جای اعاده حیثیت از بورسیه شدگان، دست به فرافکنی زده اند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۷    
دیوان محاسبات کشور در حکم نهایی خود درباره بورسیه های دولت دهم که بتازگی صادر شده است، تاکید کرد تخلفی متوجه وزیر وقت علوم کامران دانشجو و شورای مرکزی بورس متصور نیست و این شورا در حدود وظایف و اختیارات قانونی عمل کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۲    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به حکم صادره از سوی دیوان محاسبات در خصوص بورسیه های دولت دهم، سیاست این وزارتخانه را در این خصوص اعلام و تاکید کرد که حکم دیوان محاسبات در مورد دریافت هزینه از افرادی که بورس آنها لغو شده است، ابهام دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۷    
دیوان محاسبات کشور در حکم نهایی خود درباره بورسیه های دولت دهم که بتازگی صادر شده است، تأکید کرد که تخلفی متوجه وزیر علوم وقت کامران دانشجو و شورای مرکزی بورس متصور نیست و این شورا در حدود وظایف و اختیارات قانونی عمل کرده است.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان با جعفری مدیرکل دیوان محاسبات دیدار نمود. در این دیدار طرفین به بحث و گفتگو پیرامون مسائل مالی، راهکارهای کاهش هزینه ها، بهبود روند هزینه کرد اعتبارات و ... پرداختند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۶:۱۰    
اصفهان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت : براساس اعلام دیوان محاسبات کشور، تصدی گری در هیات های ورزشی شغل محسوب نمی شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۰:۰۷    
دیوان محاسبات در حکم نهایی خود درباره بورسیه ها اعلام کرد تخلفی متوجه شورای مرکزی بورس دولت دهم نیست و وزارت علوم باید هزینه های دانشجویان لغو بورسیه شده را بپردازد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۷    
همزمان با روز دانشجو، حکم نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه های دولت دهم مبنی بر قانونی بودن، در حالی صادر شد که سیاه نمایی افراطی در این باره سرنوشت و آبروی برخی دانشجویان را به حاشیه کشاند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۶    
تهران- ایرناپلاس- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در واکنش به صدور حکم نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه های دولت دهم گفت: برخلاف تبلیغات برخی رسانه ها، حکم دیوان تنها در مورد همان رای اولیه و جبران خسارت است و در مورد کل بورسیه ها مصداق ندارد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۴    
دبیر کمیسیون برنامه و بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی از اصلاح و تصویب طرح فروش املاک مازاد آموزش و پرورش در این کمیسیون در روز سه شنبه خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۰:۳۱    
دیوان محاسبات کشور حکم نهایی خود را درباره بورسیه های دولت دهم صادر کرد که بر این اساس تخلفی متوجه شورای مرکزی بورس دولت دهم نیست و این شورا در حدود وظایف و اختیارات قانونی عمل کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۵    
به گزارش اقتصاد آنلاین ، بر اساس مجموع نظرات به خصوص دیدگاه نهادهای نظارتی و با توجه به متن قانون منع بکارگیری بازنشستگان که تصریح می کند "هر دستگاهی که به هر نحوی از انحا از بودجه دولت استفاده کند" مشمول قانون فوق می شود ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۹    
با اعلام دیوان محاسبات احمد ضیایی و محمد صادق فرجی دو رئیس بازنشسته فدراسیون های والیبال و کاراته تا روز دوشنبه تعیین تکلیف می شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۹    
فارس نوشت: براساس اطلاعات به دست آمده حکم انفصال از خدمت رییس کل سابق بانک مرکزی تایید شده است و به این ترتیب سیف نمی تواند حتی مشاور روحانی باشد. ولی الله سیف 3 مرداد 97 و در بحبوحه آشفتگی بازار ارز از ریاست کل بانک مرکزی رفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۷    
تهران- ایرنا- معاون حقوقی و پارلمانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به 2 رویکرد سازمان بازرسی و دیوان محاسبات درباره بازنشسته های هیات های استانی اعلام کرد: این وزارتخانه با ارسال نامه ای، منتظر اعلام نظر مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بازنشسته های هیات های استانی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۸    
فرهیختگان نوشت: با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشسته های ورزشی به فدراسیون ها، دیوان محاسبات از 26 آبان ماه وارد کار شد و اعلام کرد وزارت ورزش با فدراسیون هایی که بازنشسته دارند، حق مکاتبه ندارد و بودجه این فدراسیون ها نیز موقتا قطع خواهد شد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۸    
فانوس زاگرس؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی مدیران استانی کار نکردن خود را با این بهانه که از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ترس دارند، توجیه می کنند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، علی محمد احمدی ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرایی طرح پایلوت پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده [...]
ندای گیلان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۶:۵۲    
نماینده ولی فقیه در گیلان خواستار رصد جدی بر دریافت حقوق مدیران شد و افزود: هزینه پیشگیری بسیار کمتر است و آثار مثبتی به همراه دارد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۴:۰۵    
مجلس شورای اسلامی پایگاه اساسی نظام و مردم و مایه مشارکت واقعی مردم در تصمیم گیری هاست که آشنایی با اصطلاحات قانونی آن برای شهروندان امری لازم است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۰    
مسوولان و مدیران استان جلوتر از بنیاد حرکت کنند، اجازه نمی دهم مدیری به خاطر ترس، ضعف خود را به سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ارجاع و از این فضا استفاده کند، قطعاً این ترس را می شکنیم و نمی گذاریم این فرصت از دست برود.