سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۳۵Jun 2018 19
 

جدیدترین خبرهای «اوقاف»

ایکنا   ۲۰ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: یکی از کارکردهای وقف اقتصادی است و باید مجموعه های اقتصادی وقف را باید بیش از گذشته مدیریت کرد که از قبل نیات واقفان به مردم خدمات داد.
ایکنا   ۲۰ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی - با حضور حجت الاسلام محمدی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور دیروز دوشنبه، 28 خرداد پروژه های آستان مقدس امامزاده محمد کرمان افتتاح و کلنگ زنی شدند.
ایکنا   ۲۰ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی - مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: در راستای وظایف اوقاف در تربیت حافظان قرآن کریم، 50 هزار حافظ قرآن در استان تربیت و 12 هزار نفر روحانی را به مناطق مختلف اعزام کردیم.
ایکنا   ۲۰ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی - حجت الاسلام اسماعیل تدینی دیروز دوشنبه، 28 خرداد طی مراسمی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمان معرفی شد.
قم پرس   ۳ ساعت پیش    
قم پرس ؛ حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی در جریان سفر به شهر مقدس قم با حضور در آستان مقدس امامزاده علی بن جعفر(ع) مضجع شریف این امامزاده واجب التعظیم را زیارت کرد. وی پس از زیارت این مرقد مطهر از بخش های مختلف فرهنگی و عمرانی حرم علی بن جعفر(ع) بازدید کرد. ...
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
گروه بین الملل اختلاف بین وزارت اوقاف مصر و الأزهر بر سر مرجع فتوا دهی به مجلس این کشور کشیده شد.
پایگاه خبری استناد   ۵ ساعت پیش    
استنادنیوز؛مدیر کل اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مازندران از داشتن موقوفه مختص قرآن بی بهره است، اظهار کرد: هنوز موضوعات قرآنی جزو دغدغه های جامعه نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: تلاش شده است تا بیش از هشت هزار امامزاده در سراسر کشور به عنوان پایگاه های فرهنگی انقلاب تجهیز و مورد استفاده قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امورخیریه استان از وقف هزار جلد قرآن کریم در طرح ملی وقف در خراسان جنوبی خبر داد.
تهران پرس   ۷ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا- نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : بزرگترین اختلاف ملکی بین این سازمان و منابع طبیعی برسر یک میلیون و 500 هزار هکتار بوده که تاکنون یک میلیون و 200 هزار هکتار تعیین تکلیف شده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
کرمان - حجت الاسلام اسماعیل تدینی طی مراسمی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان کرمان معرفی شد.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مراسم تکریم و تجلیل از 12 سال خدمت شبانه روزی مدیرکل سابق اوقاف و امورخیریه استان کرمان که طی این مدت چندین سال متوالی اداره کل مربوطه حائز رتبه نخست کشوری شد؛ با حضور طیف گسترده مسئولین و قشرهای مختلف برگزار شد.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه کار در اوقاف سخت و حجیم و در عین حال پرتوقع است؛ تصریح کرد: طی این مدت با هیچکس تبانی نکرده و بر مدار قانون حرکت کردیم.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
گروه جامعه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا به تشریح ماجرای اختلاف بین دفتر تولیت موقوفه جنیدی و مسئولان آستان امامزاده جعفر(ع) پیشوا پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
نماینده، ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: اظهار محبت و دوستی آمریکا و رژیم صهیونیستی دروغ و نفاق است، زیرا آن ها دشمن ملت ایران هستند و باید توجه داشت که مشکلاتی را که برای کشور ایجاد می کنند، بخش عمده دشواری آن نصیب مردم می شود.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به اینکه ملت ایران در انتخاب راه عزتمندانه خود هیچ تردیدی ندارد؛ راجع به مسائل حوزه وقف و امامزادگان نیز مطالبی بیان کرد و افزود: باید مجموعه های اقتصادی وقف را بهتر و بیشتر مدیریت کرد.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
کرمان - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: یکی از برنامه های حساب شده دشمن مایوس و ناامید کردن مردم نسبت به آینده و گذشته انقلاب است.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ از ابتدای سال طرح آرامش بهاری سپس ضیافت الهی و بعد نشاط معنوی که با هدف استفاده از ظرفیت اوقات فراغت دانش آموزان است و در ادامه هم ایام محرم و صفر برنامه های ویژه اوقاف برگزار می شود.
تهران پرس   ۹ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا- نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: نباید اجازه داد که دشمنان ما رژیم منحوس پهلوی را تطهیر کنند زیرا جرم و جنایات آن رژیم فراوان است.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: مراسم تکریم از 12 سال خدمات قابل توجه مدیرکل سابق اوقاف و امورخیریه استان کرمان و معرفی مدیر جدید برگزار شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه سلامت مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس با تشریح فعالیت های شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر گفت: همزمان با برگزاری بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تازه ترین محصولات این شرکت معرفی و رونمایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
زمان برگزاری مرحله استانی آزمون معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در استان فارس اعلام شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه فرهنگی- معاون فرهنگی- اجتماعی اوقاف و امور خیریه البرز گفت: طرح سبک زندگی اسلامی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در بقاع متبرکه البرز اجرا می شود.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون وزارت اوقاف استان قنا مصر از مرمت 4 مسجد در این کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در استان در روز های 21 و 22 تیرماه خبر داد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: چندین پروژه صبح امروز بیست و هشتم خردادماه با حضور رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در کرمان کلنگ زنی و افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رییس اوقاف و امور خیریه کشور ، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان امروز برگزار شد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون بهره وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری اولین دوره آموزشی تأیید پایه اطلاعات موقوفات در سال جاری خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
همدان - کارشناس مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از اجرای طرح نشاط معنوی در هفت بقعه متبرکه شهرستان ملایر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: شرکت های تجهیزات پزشکی در زمینه راه اندازی و نگهداری دستگاه های دیالیز در سیستان و بلوچستان حمایت می شوند.