جمعه ۱۵ فروردینساعت ۱۶:۰۲Apr 2020 3

جدیدترین‌های «اوقاف»

 
حوزه   ۳۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی، تشکل طلاب و فضلای همدانی مقیم قم، مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، در پیام های جداگانه ای شهادت سردار حاج میرزا محمد سلگی را تسلیت گفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردکان گفت: یکصد میلیون ریال از عواید موقوفات با نیات بهداشتی و درمانی در شهرستان اردکان برای مبارزه با کرونا اختصاص یافت.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: طی سال 98، 22 هزار مراسم مذهبی و انقلابی در اماکن مذهبی و بقاع متبرکه این استان برگزار شد که هزینه این مراسم ها از محل اجرای نیت موقوفات منطبق و نذورات مردمی تأمین شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف کرمان از جمع آوری یکسری اقلام برای ارسال به مناطق سیل زده استان کرمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طارم با اشاره به تمهیدات اوقاف طارم برای ضدعفونی بقاع متبرکه گفت: همچنین با تهیه مواد ضدعفونی کننده، تعدادی از روستاهای طارم با کمک اوقاف ضدعفونی شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت:رونق و جهش تولید بدون فعالیت مثمر رسانه ای ممکن نیست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی شهادت جانباز سرافراز، سردار محمد حاج میرزا سلگی را تسلیت گفت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۷    
حجت الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به شعار سال به عنوان جهش تولید و لزوم تلاش هر دستگاهی در کشور برای تحقق واقعی آن، اظهار کرد: با نامگذاری شعار امسال با عنوان جهش تولید مسئله اقتصاد کشور به مسئولان گوشزد شد. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۹    
حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: یکی از اقدامات مهم جهت مقابله با انتشار این بیماری در سراسر کشور تعطیلی اجتماعات اعم از مذهبی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و.. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
معاون فرهنگی اوقاف لرستان گفت: به علت شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم امسال طرح آرامش بهاری به صورت مجازی برگزار شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۹    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان از توزیع 800 پک بهداشتی در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا در اصفهان خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ؛ با اشاره به اینکه یکی از موقوفات اسدآباد به نام مرحوم بکایی، در حوزه دارو و درمان بیماران نیازمند است، اظهار کرد: ما تصیمم گرفتیم در این شرایط حساس براساس نیت واقف، مبالغی از این کمک را در زمینه مهار کرونا استفاده کنیم ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۴    
حوزه/ سعی کردیم تا آنجا که نیت واقفان اجازه می دهد، عواید موقوفات را به سمت تامین نیازهای ضروری مردم سوق دهیم، چه بسیار خانواده هایی هستند که در حوزه دارو و درمان با مشکل مواجه هستند و حالا بیشتر به کمک نیاز دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کریمی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدام به همکاری با بیمارستان ها و تهیه اقلام مورد نیاز آنها کرد که از جمله آنها می توان به تهیه لباس ویژه کادر درمانی بیمارستان شهدای تجریش توسط اداره اوقاف شمیرانات اشاره کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۹    
حجت الاسلام عباس زاده، گفت: به علت شیوع ویروس کرونا برنامه های اوقاف لرستان به ورت مجازی برگزار می شود.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان از توزیع800پک بهداشتی توسط آستان مقدس امامزاده حسن (ع)کیجعلی خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۵    
بسیاری از کشورهای اسلامی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا یا دروازه های مساجد و مکان های تجمع را بسته اند و یا هم در این زمینه محدودیت هایی وضع کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۷    
دفتر اوقاف استان لحج یمن از عدم برگزاری نماز جماعت در مساجد برای مقابله با کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۷    
وزیر اوقاف و امور دینی سودان گفت: با وجود ممنوعیت رفت و آمد برای جلوگیری از شیوع کرونا، نمازگزاران در مساجد خارطوم نماز عشاء را به جماعت اقامه کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد الطیب، شیخ الازهر در پیامی در گذشت محمود حمدی زقزوق، وزیر اوقاف پیشین مصر و عضو شورای علمای ارشد الازهر را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در راستای مقابله با کرونا از ابتدای امسال طرح ملی "آستان مهربانی" برای کمک به نیازمندان از محل درآمدهای موقوفات و طرح ملی "آرامش بهاری" برای تغذیه فکری زائران در ایام منع حضور در بقاع متبرکه از سوی این نهاد به اجرا درآمده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۷    
در پی تعطیلی مسجد ابراهیمی برای جلوگیری از شیوع ویروی کرونا، وزارت اوقاف و امور دینی فلسطین اعلام کرد: صهیونیست ها به نگهبانان و کارمندان اوقاف اجازه ورود به این مسجد را نداده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۷    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی درگذشت حاج حسین معزی، برادر نماینده ولی فقیه در هلال احمر را به وی تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدام به همکاری با بیمارستان ها و تهیه اقلام مورد نیاز این مراکز کرده است که از جمله آنها می توان به تهیه لباس ویژه کادر درمانی بیمارستان شهدای تجریش توسط اداره اوقاف شمیرانات اشاره کرد.
سلام نو / شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام حسین زارع زاده در رابطه با اقدامات این اداره کل در روزهای بحران کرونا، اظهار کرد: کمک 150 میلیون تومانی جهت تولید ماسک و مواد ضدعفونی در وهله اول و در ادامه تولید بیش از 500 هزار ماسک در امامزادگان و مراکز مرتبط از ابتدا تاکنون و همچنین توزیع این اقلام در مراکز بهداشتی ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۱:۲۷    
مصطفی کواکبیان افزود: دولت علاوه بر استفاده از کمک های بین المللی و حمایت های نهادهای مختلف مثل بنیاد مستضعفان، آستان قدس رضوی، ستاد اجرای فرمان امام و حتی سازمان اوقاف بهره برد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان یزد، مجموعه اوقاف نیز همگام با مدافعان سلامت به مقابله با این ویروس برخاست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی درگذشت حاج حسین معزی اخوی حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در هلال احمر را به وی تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۹:۵۸    
حوزه/ حجت الاسلام حیدری با تأکید براین که ظرفیت های تولید داخل کشور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: جهش در تولید می تواند کشور را به یک رشد مناسب اقتصادی برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برپایی خیمه معرفت مجازی در زنجان خبر داد و گفت: در قالب این طرح مسابقات متعددی اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: امکان زیارت مجازی دو امامزاده این استان در بستر فضای مجازی فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: اعمال محدودیت و بستن درهای بقاع متبرکه این استان با هدف حفظ سلامتی زائران و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت با اشاره به لزوم حضور همه جانبه مردم و مسوولان در میدان مبارزه با کرونا، گفت: بیش از یک هزار بسته بهداشتی و معیشتی در میان نیازمندان شهرستان مینودشت توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۲    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: طرح آستان مهربانی به منظور توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های مددجو از سوی مراکز افق آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اجرایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/لرستان معاون اوقاف و امورخیریه لرستان گفت: به همت ادارات اوقاف شهرستان ها و کمک مراکز افق مستقر در بقاع متبرکه، خیمه های معرفت فیزیکی تبدیل به خیمه های معرفت مجازی شدند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرگان گفت : از ابتدای راه اندازی قرارگاه نوروزی شهدای سلامت 65 هزار ماسک ، 500 عدد گان ، 20 هزار ضدعفونی کننده و 3 هزار ژل دست تهیه و طی 18 هزار پک بهداشتی توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: بهره گیری بهینه از موقوفه های زنجان از مهمترین عوامل مهم و تاثیرگذار در زمینه جهش تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۰    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد : بخشی از درآمد های موقوفات و بقاع متبرکه استان برای کمک به پیشگیری و درمان کرونا هزینه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه شهرستان البرز گفت: اولین وقف شهرستان البرز درسال 99 همزمان با اعیاد شعبانیه ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۴    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رفسنجان از ارسال محموله کمک های مواد غذایی و اهدایی این اداره به مردم مناطق سیل زده جنوب کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۰    
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان از ممانعت اسکان و میزبانی ازگردشگران در روز طبیعت در کلیه امامزادگان و بقاع متبرکه این استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۴۵    
وزیر اوقاف مصر اعلام کرد: مساجد این کشور تا زمان ناپدید شدن کامل ویروس کرونا تعطیل خواهند بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
:قبادی گفت: کمک 100 میلیون ریالی اوقاف اسدآباد از محل موقوفات برای مهار کرونا و مقابله با آن در جهت ضد عفونی مساجد و اماکن مذهبی شهرستان انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از قربانی یک رأس گاو و یک نفر شتر در استان به عنوان صدقه عمومی و دفع بلا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن دوازدهم فروردین؛ روز جمهوری اسلامی را تبریک و تهنیت گفت.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاونت توسعه و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان یکی از نیات روز جامعه برای ایجاد وقف های جدید را تجهیزات درمانی و بهداشتی برای بیمارستان ها اعلام کرد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بن رود وجرقویه علیا گفت: 5دانگ از 6دانگ منزل مسکونی به ارزش 2میلیاردو500میلیونی ریالی در اوقاف و امور خیریه شهرستان بن رود وقف شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه تعویق در برگزاری مسابقات بین المللی قرآن ایران تا عادی شدن شرایط به وجود آمده در جهان ادامه خواهد یافت ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت اوقاف مصربرای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نسبت به بازکردن درهای مساجد هشدار داد و گفت: افرادی که دست به این اقدام بزنند، مجازات می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۴    
ایسنا/زنجان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: برای دستیابی به جهش تولید می توان از ظرفیت سرمایه گذاری در موقوفات استفاده کرد.