چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۵:۰۵Dec 2018 12

جدیدترین‌های «اوقاف»

خبرگزاری تابناک   ۷ ساعت پیش    
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر؛ می خواهیم با بخش خبری فوتونیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با فوتو نیوز تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می کنیم ...
رسا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی نسبت به نامه منتشر شده در برخی از شبکه های مجازی واکنش نشان داد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۴    
به گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی حجت الاسلام داوود قاسمی، نماینده شورای توسعه فعالیت های قرآنی کشور، در اولین جلسه هم اندیشی طرح قرآنی بشارت با بیان اینکه طرح قرآنی بشارت 1452 امسال اختصاص به حفظ جزء 30 قرآن کریم یافته ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۵    
مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی درباره انتشار نامه پاداش میلیاردی اش پیش از امضا گفت : تصویر نامه منتشر شده در فضای مجازی و برخی از نشریا ت محلی هنوز امضا و ارسال نشده و تنها در حد یک پیشنهاد است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۲    
سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان دستگاه برتر در برگزاری طرح اوقات فراغت در استان شناخته شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۴    
وزارت اوقاف مصر کمپین مکارم اخلاق را برای معرفی اخلاق نبی اکرم(ص) راه اندازی کرد، این کمپین تا ماه رمضان سال آینده ادامه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۱    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت:زائران اولی نایب زیاره واقفان خیر اندیش نیز باشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۴    
تبریز - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در واکنش به انتشار نامه ای در فضای مجازی مبنی بر پیشنهاد پرداخت پاداش 1.5 میلیارد تومانی برای عوامل دخیل در اخذ رای موقوفات استان گفت: این نامه در پاسخ به نامه ارسالی سازمان مرکزی نوشته شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۱    
گروه بین الملل وزارت اوقاف مصر با هدف معرفی و شناساندن ویژگی ها و سیره اخلاقی پیامبر اسلام کمپینی تحت عنوان مکارم اخلاقی رسول اعظم راه اندازی کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۲    
نامه ای در فضای مجازی دست به دست می شود که نشان می دهد مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی برای خود و 6 تن دیگر خواستار پرداخت پاداش شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۲    
به گزارش مشرق ، یک کاربر فضای مجازی در توییتر با انتشار رشته توییت هایی درباره تبدیل یک حسینه به کافه در بجنورد و سهل انگاری اداره میراث فرهنگی و اداره اوقاف نوشت:
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به اعزام بیش از 500 روحانی مبلغ به بقاع متبرکه استان گلستان، گفت: کاهش آسیب های اجتماعی اولویت روحانیون و مبلغین در استان گلستان است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۳    
کانون خبرنگاران نبأ نشست دانشجویی نماز با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم و سپاه علی بن ابیطالب(علیه السلام)، امروز، 20 آذرماه در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۸    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی با اشاره به تغییر کاربری حسینیه جاجرمی بجنورد گفت: کاربری این مکان فرهنگی و قرآنی تعریف شده و باید اداره کل میراث فرهنگی در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: به دنبال شجره نامه امام زاده ها نباشید و باید به همه امام زاده ها ارادت داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۲    
مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف وامور خیریه کشور از فعالیت 13 هزار روحانی مبلغ در مناسبت های ملی و مذهبی در سراسر کشور خبر داد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۷    
نخست وزیر اردن با تصمیم وزارت اوقاف این کشور مبنی بر ممنوعیت پخش نماز جمعه و خطبه های آن از بلندگوهای خارج مسجد مخالفت کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۲    
طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان انتصاب مشاور امور آموزش عالی و دانشگاهی سازمان اوقاف و امور خیریه منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۷    
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف همدان گفت: میزبان استقبال مردم همدان از طرح حفظ حضوری و مجازی قرآن کریم 20 درصد افزایش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰    
طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه منصوب شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد ضمن اذعان به اینکه متاسفانه در استان هیچ گونه موقوفه قرآنی وجود ندارد، تاکید کرد: برای کارهای قرآنی باید با سایر ادارات و نهادها رایزنی صورت گیرد تا بتوانیم برنامه های قرآنی را به سرانجام برسانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۱    
معاون بهره وری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت:یکی از اقدامات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به عنوان متولی بخش امامزادگان بازسازی و ساخت و توسعه بقاع متبرکه است
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۹    
منصور احمدی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در گفت وگو با ایکنا از لرستان، گفت: هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، اداره کل قرآن ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۳    
حیدر کسمایی، داور بین المللی قرآن کریم در گفت وگو با ایکنا از استان مرکزی ضمن بیان این مطلب گفت: متولیانی همچون سازمان اوقاف و امور خیریه، تبلیغات اسلامی، شورای عالی قرآن، آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه فعالیت های قرآنی مشغولیت هایی دارند ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۱    
گروه اجتماعی - دومین نشست تخصصی انجمن یاوران وقف و رسانه به منظور بررسی ساخت بیمارستان اصحاب رسانه با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰    
گروه فعالیت های قرآنی - رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، از ثبت نام دو هزار نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم از ابتدای سال جاری در استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۲    
طی مراسمی با حضور مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام و المسلمین نقیب به عنوان سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۸    
گروه فعالیت های قرآنی - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از برگزاری آزمون کتبی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم با حضور 640 نفر قرآن آموز در سراسر استان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۶    
سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این سازمان خواست با در دست داشتن مدارک به ادارات کل اوقاف استان ها مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۰    
گروه اجتماعی - معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: زمین موقوفه سلماس به ارزش 20 میلیارد ریال پس از 16 سال از دست متصرفان خارج شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
گروه اجتماعی - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: موقوفه میرزا سلیمان خان رکن الملک شهرضا رفع تصرف و احیا شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۷:۴۵    
گروه فعالیت های قرآنی رئیس اداره امورقرآنی اوقاف کهگیلویه و بویراحمد از اعزام 25 نفر مربی قرآن هفته آخر آذر به قم خبر داد.
گلستان 24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۷:۰۷    
رئیس اوقاف شهرستان گرگان وجود قبرهای متعدد در فضای پیرامون امام زاده عبدالله (ع) را علت اصلی عدم توسعه، بخش هایی از امام زاده دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۰:۳۴    
رئیس اوقاف و امور خیریه تویسرکان از توزیع 100 عدد سبد کالایی به ارزش 200 میلیون ریال بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۰:۱۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از اعزام 75 نفر به مشهد مقدس از محل نیات واقفان خیراندیش استان همدان خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از شهرستان ساری، مساجد حداکثر یک ساعت، هنگام اذان بیشتر باز نیستند که این مسئله موجب می شود اگر کسی سر وقت نرسد به مشکل بخورد، در حالی که بهتر است در همه مساجد ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۴۲    
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان همدان گفت: به منظور توسعه و هدفمندی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و پرهیز از موازی کاری و همچنین ارتقاء سطح همکاری های فرهنگی- اجتماعی و هنری و بهره گیری بهینه از امکانات موجود تفاهم نامه ای میان اوقاف و دبیرخانه کانون های مساجد همدان تنظیم و اجرا خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۱:۵۰    
مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در امور آموزش عالی و دانشگاهی و جمعی از اساتید علوم قرآنی حوزه و دانشگاه برگزار شد.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۰۸    
اداره اوقاف قدس اعلام کرد 127 نفر از شهرک نشینان یهودی با پشتیبانی پلیس رژیم صهیونیستی به صحن مسجد الاقصی در قدس اشغالی یورش بردند.
سیرجان خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۶    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سیرجان از وقف دو دستگاه وسیله نقلیه همگانی به منظور استفاده ورزشکاران این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۱    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: عملیات عمرانی بقعه متبرکه و امامزادگان در استان ایلام در حال اجرا و نیازمند اعتبار است.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۵    
احکام اعضای کمیسیون انتصابات هیئت امنای مساجد گالیکش با حضور امام جمعه گالیکش و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان اعطا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از آناتولی ؛ یکصد و بیست و هفت صهیونیست شهرک نشین صبح روز دوشنبه به مسجد الاقصی یورش بردند. اداره اوقاف اسلامی در شهر قدس از یورش 127 شهرک نشین اسرائیلی به مسجد الاقصی که توسط پلیس اسرائیل حمایت می شدند، خبر داد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۵    
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا ، نبأ ؛ جلسه هماهنگی و توجیهی طرح قرآنی بشارت 1452 ، روز گذشته، 18 آذرماه به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با حضور دستگاه های فرهنگی، فعالان جامعه قرآنی و مؤسسات، مدیران اداره امور قرآنی ارگان ها و اهالی رسانه در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۷    
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حجت الاسلام رمضان شجاعی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر گفت: سند مالکیت دو موقوفه با کاربری تجاری و مسکونی در شهرستان بهشهر دریافت شد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۱    
به گزارش ایکنا از همدان، هفدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، اداره کل قرآن ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و شبکه قرآن و معارف سازمان صداو سیما ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۰    
گروه اجتماعی- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر گفت: سند مالکیت دو موقوفه با کاربری تجاری و مسکونی در شهرستان بهشهر اخذ شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۰    
گروه مسابقات معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه دلایل اعزام نشدن محمدحسین سعیدیان به منظور داوری و محمدجواد مرادی به شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کشور تونس را تشریح کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۱    
شفقنا- مراسم معارفه سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم عصر امروز با حضور تعدادی از اساتید و معاونین این دانشگاه و مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در امور آموزش عالی و دانشگاه ها در این دانشگاه برگزار شد. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۹    
شفقنا-مشاور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در امور آموزش عالی و دانشگاه ها گفت: در جمع 20 درصد افزایش سرانه پیش بینی شده است که با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، این سرانه کمتر از سطح نیاز دانشگاه است. ...