جمعه ۲۴ آبانساعت ۱۱:۲۷Nov 2019 15

جدیدترین‌های «مدیرعامل بانک کشاورزی»

ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در گزارشی که در شورای اشتغال ارائه کرد تسهیلات خوبی به روستائیان پرداخت کرده است. به گزارش ریواس جنوب و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، کهگیلویه و بویراحمد علی رغم ظرفیت های متعدد همچنان یکی از استان های محروم و البته بیکار کشور است. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: تغییر، تحول یا باز تعریف برنامه کسب و کار از ضرورت های تحول دیجیتال به شمار می رود و با توجه به سیر تحول دیجیتالی در دنیای امروز، به ناچار باید در این مسیر حرکت کنیم .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سهامداران شرکت آذرآب تلاش می کنند تا سرمایه در گردش مورد نیاز برای رونق تولید را در این شرکت فراهم کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز دوشنبه 20 آبان هم زمان با سفر کاروان تدبیر و امید، به استان کرمان سفر کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی صندوق بیمه کشاورزی را یکی از ساز وکارهای مهم برای کمک به بهبود عملکرد بخش کشاورزی دانست و گفت: همواره انتظارات زیادی از این نهاد وجود دارد.
جامع نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز یکشنبه 12 آبان ماه در بازدید از شعبه صندوق بیمه کشاورزی در مدیریت تهران بزرگ، با کارکنان و مشتریان حاضر در این شعبه دیدار و گفت و گو کرد. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه بانک کشاورزی نسبت به پرداخت های تکلیفی خود عقب مانده است، گفت: در حال حاضر به بخش کشاورزی بدهکار هستیم. در تلاش هستیم تا در آینده ای نزدیک، تسهیلات تکلیفی دولت در بخش کشاورزی را محقق کنیم.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران خدارحمی در این همایش که روز شنبه 11 آبان با حضور مهندس حجتی وزیر جهادکشاورزی، دکتر بخشنده معاون وزیر ، اعضای هیات مدیره، مدیران امور، روسای ادارات و مدیران استانی بانک کشاورزی در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد ،ضمن قدردانی از مدیران شعب برای دستیابی بانک به عملکردی اثربخش ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو حاتم شاکرمی، درباره آخرین تحولات دو کارخانه آذرآب و هپکو به ایسنا، گفت: در جلسه ای که اخیرا در وزارت صنایع داشتیم تصمیمات خوبی برای شرکت آذرآب گرفته شد. در این جلسه مدیرعامل بانک کشاورزی هم حضور داشت و در مورد مدیریت آذرآب و پرداخت حقوق و مطالبات معوق کارگران مذاکراتی صورت گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مدیرعامل بانک کشاورزی در تماس با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی متعهد به پرداخت معوقات ماه های مرداد و شهریور کارگران شرکت آذرآب اراک شد.
پول پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به ضرورت اعمال شفافیت در زمینه طبقه بندی وصول مطالبات چالش های این حوزه را تشریح کرد و گفت: با بهبود نسبت مطالبات جاری و کاهش مطالبات غیر جاری می توان به رفع این چالش ها کمک کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی باهدف رسیدگی به مشکلات بهره برداران بخش کشاورزی،روز سه شنبه 23 مهرماه 1398 با نمایندگان مجلس و جمعی از فعالان بخش کشاورزی استان فارس دیدار و گفت و گو کرد.
افق تازه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه این بانک بزرگترین پشتیبان کشاورزان کشور است و بیشترین حمایت ها را از بخش کشاورزی انجام داده است گفت: در اجرای طرح توسعه اشتغال در مناطق روستایی وعشایری با پرداخت46هزار میلیارد ریال بیش از 84 هزار فرصت شغلی ایجاد شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی در بازدید از شرکت آسان پرداخت ابراز امیدواری کرد با فرصت هایی که با هوشمندی و زمان ورود به بازار آپ حاصل شده، شاهد رشد بیشتر صنعت پرداخت کشور با رهبری آپ خواهیم بود. ...
پول پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان شرکت در همایش روز ملی روستا و عشایر در خراسان جنوبی، تفاهم نامه همکاری بین صندوق اجتماعی روستائیان و عشایر، بانک های عامل ، معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری و معاونت اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را امضا کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان سفر به استان خراسان جنوبی که به منظور شرکت در همایش روز ملی روستا و عشایر انجام شد، با روسای شعب بانک در شهرستان های بیرجند، خوسف، سربیشه و حاجی آباد و معاونان و کارشناس مسئولان مدیریت دیدار و گفت و گو کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی همراه با وزرا و مدیران دستگاه های اجرایی برای حضور در همایش روز ملی روستا به خراسان جنوبی سفر کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: طرح های سرمایه گذاری در تحول بخش کشاورزی کشور تأثیرگذارند و انتظار می رود با برنامه ریزی، دقت، مشورت و تلاش در مسیر اجرای این طرح ها حرکت کنیم.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی با حضور در دفتر ویژه دولت مستقر در مجلس شورای اسلامی، با جمعی از نمایندگان مجلس دیدار و گفت وگو کرد.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۲    
در نشست استاندار کرمان و مدیرعامل بانک کشاورزی در تهران، حمایت های بانک کشاورزی برای رونق تولید در استان کرمان بررسی شد. در نشست محمد جواد فدایی استاندار کرمان با خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی کشور در تهران ...
دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در مجمع عمومی عادی سالانه این بانک گفت: تسهیلات پرداختی این بانک روندی صعودی داشته است و بیشتر وظایفمان را در قبال تأمین نیازهای مالی بخش کشاورزی انجام داده ایم .
استانداری سیستان بلوچستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۵    
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی "استاندار" در دیدار با دکتر خدارحمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی کشور که در تهران انجام شد، مشارکت بانک کشاورزی در طرح ساماندهی دام و زنجیره تولید و توزیع گوشت در استان سیستان و بلوچستان را مهم برشمرد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
روح اله خدرحمی مدیرعامل بانک کشاورزی با احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سید علی آقازاده روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: در نشست های ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد واگذاری شرکت صنایع آذرآب و واگن پارس اراک به شرکت مپنا مطرح شد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ، از اهتمام و همراهی روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی و انتقال مالی پروژه ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی که به تعامل با وکلای مردم و تعامل هرچه بیشتر با آنان برای برطرف ساختن مشکلات موکلین باور دارد،در ادامه سلسله نشست های خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تا پایان مردادماه امسال با 34 نماینده دیدار و گفت وگو کرده است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران شعب بانک در سطح کشور، ضمن قدردانی از موفقیت های کسب شده، اهتمام جدی استان ها برای بهبود عملکرد بخش اعتباری بانک در زمینه پرداخت تسهیلات در سال جاری را خواستار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت هفته بانکداری اسلامی دهم شهریور روز بانکداری اسلامی با حضور روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی واعضای هیات مدیره، حجه الاسلام دکتر رضایی عضو شورای فقهی بانک مرکزی، دکتر سید کاظم صدر عضو کارگروه بانکداری اسلامی و دیگر اعضای این کارگروه در بانک کشاورزی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: سوءمدیریت وحشتناک در شرکت آذرآب رخ داده و این شرکت به حال خود رها شده است . به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت برگزار شد، افزود: مدیرعامل اسبق این شرکت علیرغم زحمات زیادی که متحمل شد ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ، حمایت از شرکت های دانش بنیان و طرح هایی که باعث تحول و رونق در تولید بخش کشاورزی شوند را از اولویت های بانک کشاورزی اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۲۲:۴۶    
به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین ، روح الله خدارحمی با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور به دلیل تحریم ها با سختی هایی مواجه شده است، گفت: اما تولیدات بخش کشاورزی با وجود همه دشمنی ها نقطه اتکایی در کشور بوده است و خوشبختانه مشکلی برای تامین مایحتاج مردم نداشتیم. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۰    
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت در طول دولت تدبیر و امید، 6 هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی پرداخت شده است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی روز سه شنبه پنجم شهریور در نشت خبری با خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات، عملکرد این بانک را تشریح کرد.
پول پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۰    
مدیرعامل بانک کشاورزی از افزایش منابع این بانک به 1000هزارمیلیارد ریال خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در همایش کشاورزی، محور رونق تولید و محرک توسعه اقتصاد ملی ، افزایش منابع بانک کشاورزی و عبور از مرز هزار هزار میلیارد ریال را نشانه اعتماد مردم و موجب افزایش توان حمایتی بانک از رونق تولید در بخش کشاورزی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه 170 هزار شغل جدید از محل اشتغال روستایی ایجاد شده است، گفت: تصویب شده 900 میلیارد تومان برای بازسازی مناطق سیل زده توسط بانک کشاورزی با سود 4 درصد پرداخت شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: برنامه امسال ما پرداخت 520 هزار میلیارد ریال تسهیلات است که تاکنون 118 هزار میلیارد ریال آن پرداخت شده است. البته همه این ها پرداخت های جدید و معمولا بین 25 تا 30 درصد پرداخت های جدید است و مابقی آن تسهیلات امهالی است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی از رشد 400 هزار میلیارد ریالی منابع این بانک در دو سال اخیر خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: برنامه پرداخت بانک کشاورزی در سال جاری 520 هزار میلیارد ریال است که تا کنون 118 هزار میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: در اجرای امهال های قانونی به کشاورزان، بدهی 273 هزار کشاورز به میزان 3800 میلیارد تومان به مدت 3 سال امهال شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با تأکید بر ضرورت وصول مطالبات و رعایت نسبت مطالبات غیر جاری گفت: وصول مطالبات باید به فرهنگ عمومی در میان همه کارکنان بانک تبدیل شود.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل،اکبر بهنامجو بعد از ظهر امروز در نشست با مدیرعامل بانک کشاورزی اظهار داشت: یکی از موارد قابل توجه و حائز اهمیت در استان اردبیل ارائه تسهیلات لازم و مورد نیاز است که این موضوع در حال حاضر برای ما [...]
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
روح اله خدرحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با اکبر بهنام جو استاندار اردبیل دیدار و گفت و گو کرد.
پول پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح اقدامات این بانک در زمینه رونق تولید بخش کشاورزی، توسعه کشت گلخانه ای را به دلیل افزایش بهره وری و کاهش مصرف آب از اولویت های توسعه بخش کشاورزی دانست.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی تجهیز و تأمین ماشین آلات مورد نیاز بخش کشاورزی را یکی از اقدامات این بانک برای افزایش بهره وری و رونق تولید در این بخش اعلام کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: رونق تولید در بخش های تولیدی کشور مایه قوام و پایداری جامعه در مقابل شرایط سختی است که در آن قرار داریم و خوشبختانه بخش کشاورزی نیز به دلیل تأمین مایحتاج و امنیت غذایی مردم مایه دلگرمی و پایداری جامعه است.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست با مدیران و کارشناسان اعتباری این بانک، باز مهندسی و تسریع روند بررسی و اجرای طرح های تولیدی در بانک را از الزامات رونق تولید در بخش کشاورزی دانست و بر بازنگری و اصلاح فرآیندها و سیستمی کردن آن ها تاکید کرد . ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ روح اله خدرحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویر احمد دیدار و گفت و گو کرد.
دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی صبح روز جمعه 25 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور یافت و از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۸    
کرمان - ایرنا - نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای استانی گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی و استاندار کرمان بخشی از دغدغه های خود در بخش کشاورزی را مطرح کردند.