جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۳Apr 2019 26

جدیدترین‌های «معاون امور عمرانی»

شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری ایلام، گفت: مدیریت مناسب و رعایت اصل پیشگیری با توجه به هشدارهای هواشناسی عامل اساسی در مدیریت موفق بحران سیل در این استان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۱    
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: دغدغه امروز ما، دغدغه ارتقای کیفیت ها است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۵    
ایلام- ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار ایلام نقش مدیریت بحران را در کاهش خسارات سیل و پیشگیری از تلفات جانی تعیین کننده دانست و گفت: مدیریت واحد از اصلی ترین عوامل کنترل بحران های طبیعی است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: تبادل فرهنگ میان اقوام ایرانی به غنای فرهنگ کشور کمک شایانی می کند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
امری- ساری: طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، رازجویان معاون امور عمرانی استانداری مازندران و جمعی از مدیران کشوری و استانی، انجمن های صنفی حمل و نقل بار و مسافر ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ملی ایل بانگ به میزبانی بدره با حضور هنرمندانی از 15 استان کشور در دو بخش شعر و موسیقی بومی عشایر و اقوام مناطق مختلف کشور با اجرای موسیقی بومی و محلی، بازی های بومی و محلی، نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات محلی و شعرخوانی شاعران در حال برگزاری است. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: آئین نامه های ساخت و ساز باید به 2 صورت ملی و محلی طراحی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان بر لزوم سرمایه گذاری در حوزه محیط زیست برای نسل آینده تاکید کرد و گفت: برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب باید به دنبال ایجاد شهری اکولوژیک و توأم با آرامش باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: باید استفاده از پساب فاضلاب برای صنعت به عنوان یکی از سیاست های اصلی استان در دستور کار قرار گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: حمایت از سرمایه گذاری، تولید و نصب سامانه های هوشمند مبارزه با سرمازدگی و تگرگ در آذربایجان غربی در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار همدان با اشاره به کاهش آمار فوت شدگان در تصادفات جاده ای استان، گفت: طرح جامع ترافیک به طور جدی پیگیری خواهد شد. به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمودرضا عراقی در شورای هماهنگی ترافیک استان همدان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود - معاون امور عمرانی استاندار سمنان، با بیان اینکه ظرفیت گردشگری و صادرات با بهره مندی فرودگاه بین المللی شاهرود تقویت می شود، گفت: گسترش پروازهای فرودگاه به توسعه اقتصادی کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۶    
آستارا - ایرنا - معاون امور عمرانی فرماندار تالش گفت: بارش ها و آبگرفتگی در دو روستای بخش اسالم این شهرستان که حدود 10 خانوار را درگیر خود کرد، خسارت نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیلاب ورودی به سمت شمال سیستان و بلوچستان باز هم افزایش یافته است.
همدان ورزش   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۱    
معاون امور عمرانی استاندار همدان : حضور پر رنگ تر بخش خصوصی در توسعه صنعت اسب و ورزش سوارکاری و ایجاد باشگاههای ورزشی سوارکاری و زیرساختها را جدی بگیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی استانداری برای کمک به اجرای طرح هر مسجد یک خانه خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار لرستان گفت: طرح "جهاد همبستگی ملی" یک طرح خوب است که در راستای اجرای این طرح، ساماندهی کمک های مردمی و خیرین را برای کمک به سیل زدگان تسریع می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری کردستان گفت: اجرای طرح جهاد همبستگی ملی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گامی بسیار ارزشمند و مهم در بهبود وضعیت کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
باحضور فرخزاد معاون امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان؛ طرح هادی در 16 روستای هدف گردشگری در قزوین اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار از وصل آب آشامیدنی همه 796 روستای سیل زده لرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: کارشناسان بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی برای برآورد خسارت وارده از سیل در روستاهای بخش شهداد حضور می یابند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سید ناصر موسوی معاون امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان ری از برگزاری جلسات و پیگیری رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام(ره) در نهاد ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری قم گفت: همراهی مردم استان قم در اجرای طرح ها آبخوان داری قابل تقدیر بوده و اجرای این طرح های سبب جلوگیری از سیلاب های اخیر در قم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: سه هزار و 600واحد مسکونی در پلدختر خسارت دیده اند که از این تعداد 400 واحد غیرقابل قابل سکونت هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار لرستان، از پاکسازی 90 درصد شهر های سیل زده پلدختر و معمولان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۸    
با حضور معاون امور عمرانی استانداری کرمان عملیات اجرایی ساخت سد بند حوضه آبخیزداری بندمملکت کرمان آغاز شد. انتهای پیام
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار اسدآباد از رانش محور گردنه این شهرستان در شب گذشته خبر داد. کریم حمیدوند اظهار کرد:گردنه اسدآباد در پیچ دوم و سوم در امتداد یکدیگر شب گذشته به دلیل بارش های اخیر رانش و شکاف پیدا کرده که این امر برای تردد در این مسیر خطرساز است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: وظیفه ما استحکام بخشی و ساخت دیواره کارون بود که به صورت شبانه روزی و در دو شیفت انجام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - اقدامات اورژانسی برای نجات گردنه اسدآباد به دستور معاون امور عمرانی استانداری همدان و با کمک تیم فنی استان آغاز شد تا از گسترش تخریب و رانش زمین در این شریان اصلی جلوگیری شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری البرز گفت: سیلاب در شهرستان باوی استان خوزستان تحت کنترل و آرام است اما کارها هنوز تمام نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر نقش به سزای آبخوان ها و طرح های آبخیزداری در بالادست پردیسان در کنترل سیلاب ها تصریح کرد: اجرای این طرح ها نقش مناسبی در کنترل سیلاب و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۴    
خلیج فارس: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به تردد بیش از 10 میلیون خودرو در استان بوشهر طی ایام نوروز گفت: کمبودهای زیرساختی در حوزه گردشگری استان بوشهر برطرف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
با حضور معاون امور عمرانی استانداری کرمان عملیات اجرایی سد بند حوضه آبخیزداری بندمملکت آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری قم گفت: در سال زارعی جاری از ابتدای مهرماه تاکنون 225 میلی متر بارش باران در قم به ثبت رسید که حدود چهار برابر زمان مشابه در سال گذشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون امور عمرانی استانداری کرمان عملیات اجرایی ساخت سد بند حوضه آبخیزداری بندمملکت کرمان آغاز شد. به گزارش ایسنا منطقه کویر ، "سیدمصطفی آیت الهی موسوی" پیش از ظهر امروز 22 فروردین ماه در حاشیه آیین آغاز احداث سیل بند حوضه آبخیز بند مملکت در جمع خبرنگاران گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی بیش از 12.9 میلیون نفر شب اقامت در استان بوشهر ثبت شده که نسبت به نوروز سال گذشته افزایش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امورعمرانی استانداری بوشهر گفت: براساس آمارهای موجود در تعطیلات نوروز امسال 12میلیون و 900 هزار شب اقامت گردشگران در این استان به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور استاندارکرمان در امور رسانه و روابط عمومی اظهار کرد: امروز معاون امورعمرانی استانداری کرمان، پس از آغاز طرح ایمن سازی شهر کرمان در برابر سیلاب برای بازدید از رودخانه ها و تشکیل شورای مدیریت بحران به جیرفت سفر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار قزوین گفت: هدف جشنواره ملی عکس دارالسلطنه، رونق گردشگری و معرفی جاذبه های تاریخی استان است و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب بهره برداری کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور استاندارکرمان در امور رسانه و روابط عمومی اظهار کرد: فردا معاون امورعمرانی استانداری کرمان، پس از آغاز طرح ایمن سازی شهر کرمان در برابر سیلاب برای بازدید از رودخانه ها و تشکیل شورای مدیریت بحران به جیرفت سفر می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار قزوین از تشکیل تیم تخصصی شش نفره برای بررسی پروژه های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون امورعمرانی فرماندار کرج گفت: بارش های شدید نوروز امسال 800 میلیارد ریال خسارت به این شهرستان وارد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار قزوین با تأکید بر اینکه باغستان های شهر قزوین بهترین سپر دفاعی شهر در مقابل سیلاب هاست، گفت: حفظ محیط زیست و باغستان ها، آثار مخرب حوادث غیرمترقبه را کاهش می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی فرمانداری نهبندان گفت: پیش بینی می شود سد خاکی بندان تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور عمرانی فرمانداری و جانشین ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین از ارسال 13 تریلی کمک های این شهرستان به مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آذری مدیر کل امور عشایری استان اردبیل در دیدار با معاون امور عمرانی فرماندار شهرستان پارس آباد، از آغاز عملیات آبرسانی به قشلاقات عشایری پارس آباد در سال جدید خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ستاد معین استان اصفهان با حضور معاون امور عمرانی استانداری و شهردار اصفهان به منظور کمک به سیل زدگان در فرمانداری اهواز مستقر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون امور عمرانی فرماندار خلخال گفت: برغم وجود مشکلات اقتصادی، در حال حاضر 68 درصد از واحدهای تولیدی بهره برداری شده در شهرک صنعتی این شهرستان فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۱    
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از اصلاح نقاط حادثه خیز و رفع موانع و نقاط ضعف جاده های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری البرز گفت: مرکز امدادرسانی این استان برای خدمات دهی به سیل زدگان در استان خوزستان فعال شد.