پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۱:۲۸May 2019 23

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: سیل به 21 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شامل کلزا، گندم، جو، نخودفرنگی، چغندرقند، گوجه فرنگی و هندوانه در شهرستان خسارت زد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی شهرستان امیدیه گفت: برداشت گندم از مزارع این شهرستان در مجموع با بیش از 47 هزار تن محصول به پایان رسید.
مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: با هدف تداوم و تأمین آبدهی قنوات شهرستان شهرضا قرارداد مرمت و بازسازی 33 رشته از قنوات شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی نهبندان گفت: امسال 470 هکتار سامانه نوین آبیاری در این شهرستان در دست اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی جاسک از صادرات 3 هزار و 700 تن محصولات کشاورزی به ارزش 4 میلیون دلار از مرز دریایی این شهرستان در مدت یک ماه گذشته خبر داد.
آوای رودکوف   ۶ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده از واگذاری 2دستگاه تراکتور به باغداران خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: مبارزه و سمپاشی زمینی علیه ملخ های صحرایی در کازرون از صبح امروز آغاز شد. رشیدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ...
صاحب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نایین گفت: برداشت مکانیزه جو در مزارع منطقه چوپانان این شهرستان آغاز شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس درشرق گلستان اعلام کرد که تا کنون 5.5 میلیارد ریال غرامت به کشاورزان آسیب دیده ناشی از سیل اوایل امسال این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میامی گفت : امسال کاشت دانه روغنی کلزا نسبت به پارسال 17 درصد رشد یافته است .
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیرجند از عدم محدودیت در واردات دام داشتی به استان خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی کازرون گفت: دستجات ملخ دریایی (صحرایی) در کازرون مشاهده شده اند که برای ردیابی عملکرد این گونه مهاجم به مزارع کشاورزی هشت تیم پایش تشکیل شده است.
اقتصاد ایران: تبریز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مرند با اشاره به وجود 70 هزار راس نژاد گوسفند ماکویی در منطقه یکانات گفت: برداشت پشم از این نژاد که دارای کیفیت بالایی می باشد در این شهرستان آغاز شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد: تا کنون عملیات نشا در 17هزار و 200هکتار، (98درصد) شالیزار های این شهرستان انجام شده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مرند با اشاره به وجود 70 هزار راس نژاد گوسفند ماکویی در منطقه یکانات گفت: برداشت پشم از این نژاد که دارای کیفیت بالایی می باشد در این شهرستان آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳    
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: از آغاز برداشت گندم در شهرستان ایرانشهر تاکنون بیش از 1000 تن گندم بذری از کشاورزان این منطقه خریداری شده است .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی زهک در شمال سیستان و بلوچستان گفت: برداشت محصول علوفه ای سورگوم از سطح هزار و 100 هکتار از مزراع کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
فرمانداری خور و بیابانک   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۸    
فرماندار شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان ضمن حضور در کشتخوان شهر خور در معیت مدیر جهاد کشاورزی از سطح زیرکشت دوعلوفه جدیدالکشت کینوا و کوشیا بازدید نمودند شایان ذکر است کشت این دو نوع علوفه علاوه بر استحصال بالا و کیفیت مطلوبتر جهت تغذیه دام بسیار مقرون به صرفه می باشد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آمل از پرورش توام ماهی و اردک در 10 هکتار از شالیزار های این شهرستان برای کنترل حشرات و آفات خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: از آغاز برداشت گندم در شهرستان ایرانشهر تاکنون بیش از 1000 تن گندم بذری از کشاورزان این منطقه خریداری شده است . به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجید فیاضی افزود: قیمت گندم بذری 15 تا 20 درصد نسبت به گندم عادی افزایش دارد و به ازای هر کیلوگرم گندم عادی ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سید مهرداد میرسالاری مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز، اظهار کرد: جمعیتی از ملخ صحرایی در مراتع با پوشش بوته ای و درختچه ای روستای بن رشید از توابع بخش سلطان آباد رامهرمز ظاهر شدند که بلافاصله با تدارک ادوات، تجهیزات و سموم موردنیاز ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی شهرستان خاتم: سطح زیر کشت گل محمدی در خاتم رشد 5 برابری داشته ودر حدود 122هکتار است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فاروج با اشاره به سطح زیر کشت 72 هکتاری این محصول در شهرستان افزود: از این مقدار 64 هکتار بارور و هشت هکتار بتازگی زیر کشت رفته است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: گل محمدی از جمله محصولات با نیاز آبی کم و اقتصادی می باشد و پیش بینی می شود 50 تن گل تر از گلستان های شهرستان برداشت گردد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گچساران گفت: 73 درصد از طرح های آبیاری تحت فشار این شهرستان معادل هشت هزار هکتار در دولت تدبیر و امید اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی درمیان گفت: عملیات گازرسانی به مجتمع گلخانه ای این شهرستان با اعتبار 600 میلیون تومان انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد گفت: ارزش صادراتی بادام بیش از 850 میلیارد ریال است .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی مسجدسلیمان گفت: برداشت محصولات جالیزی از سطح 290 هکتار از زمین های کشاورزی مسجدسلیمان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس گفت: مبارزه با آفت سن گندم باید با نظارت کارشناسان و در زمان مناسب انجام شود تا هم از استفاده بیش از حد سموم و خسارت به محیط زیست جلوگیری شود و هم کارآیی و اثربخشی استفاده از سموم و میزان خرید گندم افزایش یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق گفت: سرمای دیررس بهاره و سیل ناشی از بارش های شدید در اوایل سال 98، 920 میلیارد ریال به مزارع غلات، باغات، اماکن دامی و تاسیسات آبی شهرستان خسارت وارد کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرخه از کشت 200 هکتار خارشتر در اراضی بایر این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان طبس گفت: مبارزه با آفت سن گندم باید با نظارت کارشناسان و در زمان مناسب انجام شود تا هم از استفاده بیش از حد سموم و خسارت به محیط زیست جلوگیری شود و هم کارآیی و اثربخشی استفاده از سموم و میزان خرید گندم افزایش یابد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: پیش بینی می شود از 40 هکتار توتستان های شهرستان خلخال 120 تن محصول استحصال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری پیش بینی کرد: امسال 6 هزار تن دانه روغنی کلزا در این شهرستان خریداری خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دامغان گفت: برای جلوگیری از آلودگی بدن دام با انگل های خارجی و کاهش احتمال وقوع بیماری های دامی مشترک بین انسان و دام ، طرح حمام ضد کنه در دامغان اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ایذه از خسارت 50 هکتاری آتش سوزی در مزارع روستای رمه چر این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خنج گفت:کشاورزان خنج برداشت دانه روغنی کلزا را در 100 هکتار از زمین هایشان آغاز کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چرداول از توزیع 65 تن شکر سهمیه ای در سطح این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تربت جام گفت : در بیش از 13هزار900هکتارمزارع گندم این شهرستان مبارزه برعلیه آفات وبیماری ها به ویژه آفت سن گندم انجام شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل گفت : فروردین امسال پنج هزار تن شیرخام به ارزش اقتصادی 130 میلیارد ریال در این شهرستان تولید شد.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مصطفی هنرمندیان گفت: دقایقی پیش در پی بارش باران و صاعقه 105 گوسفند در روستاهای خنگ یارعلی چند و کمال وند تلف شد. وی با اشاره به فصل برداشت محصولات کلزا، جو و گندم، گفت: این بارندگی،صاعقه، باد و تگرگ موجب خساراتی زیادی به مزارع کشاورزی ایذه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: 25 هزار مترمربع ساخت وساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی بخش جوادآباد تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: یکی از نیازهای شهرستان شهرضا جذب سرمایه گذار به منظور ایجاد واحدهای صنایع تبدیلی به ویژه در شهرک های صنعتی روستاهای شهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گیلانغرب، از آغاز برداشت کلزا از سطح 251 هکتار از مزارع این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایذه گفت: عصر امروز آتش سوزی در زمین های کشاورزی روستای بی بی گل مرده دهستان رمه چر ایذه موجب خسارت 50 به کشاورزان شد
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خلخال روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی بهار امسال و پربار بودن محصول توت در باغ های مناطق نیمه گرمسیری این شهرستان از جمله باغ های توت روستاهای نمهیل ، برندق ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سربیشه با اشاره به ارزش اقتصادی کرک، گفت: مهم ترین استفاده کرک در تهیه لباس های زمستانی است. مریم جوادی بایگی افزود: مراکز و ایستگاه های اصلاح نژادی به عنوان هسته های بارز ژنتیکی هستند و باعث ایجاد بانک ژن و حفظ نژاد دام می شوند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهبندان گفت: هرچند خرماکاران در نهبندان توانسته اند محصولات خود را به دیگر استان های همجوار صادر کنند اما به دلیل نبود سردخانه و بسته بندی عایدی نصیب بهره بردار نمی شود و خرماکاران ناچارند به هنگام برداشت محصول خود را فله ای عرضه کند.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 250 هزار فروند زنبور براکون در مزارع حمیدیه برای مبارزه با آفات رهاسازی شد. به گزارش تابا : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حمیدیه گفت:رها سازی زنبوربراکون در 177 هکتار از باغات گوجه فرنگی این شهرستان انجام شد. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از گرگان، با توجه به وقوع سیل در استان گلستان و به تبع آن در شهرستان گنبدکاووس شاهد آن بودیم که برخی از مزارع کشاورزی این شهرستان دچار خسران شد ولی با این وجود بیش از 14 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان گنبدکاووس زیر کشت کلزا رفت. ...