سه شنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۱:۰۰Feb 2019 19
 

جدیدترین‌های «اتحادیه ناشران و کتابفروشان»

ایبنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۴    
صبح امروز جمعی از خبرنگاران و اهالی نشر از سوی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از انبار کتاب های قاچاق بازدید کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۵    
یادمان مرحوم محمد رمضانی، از واقفان کتاب دوشنبه 29 بهمن ماه در سرای کتاب موسسه خانه کتاب برگزار می شود. به گزارش پرس شیعه، موسسه خانه کتاب به مناسبت پنجاه و یکمین سال وفات پایه گذار انتشارات کلاله خاور با همکاری کتابخانه آیت الله العظمی بروجردی و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یادمانی را برای ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۳    
موسسه خانه کتاب به مناسبت پنجاه و یکمین سال وفات پایه گذار انتشارات کلاله خاور با همکاری کتابخانه آیت الله العظمی بروجردی و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یادمانی را برای مرحوم محمد رمضانی از پیشگامان تاسیس موسسه های نشر کتاب و از واقفان کتاب برگزار می کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۵    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز اعضای کمیته ها و معاون اجرایی معرفی شده از سوی صنف نشر شامل اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و تعاونی ناشران ایران (آشنا) به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۶    
اعضای شورای برنامه ریزی صنف نشر در سی ودومین نمایشگاه کتاب تهران از میان دو تشکل آشنا و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران معرفی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۶    
محمود آموزگار به عنوان نماینده جدید اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در شورای سیاست گذاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۰    
محمود آموزگار نماینده اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۹    
تهران - ایرنا - با ثبت و تایید صورتجلسه انتخابات اعضای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت ،هومان حسن پور، ریاست چهاردهمین دوره هیئت مدیره اتحادیه ناشران تهران را رسما بر عهده گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۰    
هومان حسن پور به عنوان رئیس و محمود آموزگار به عنوان نایب رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان منصوب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۴    
با تصمیم هیات مدیره منتخب چهاردهمین دوره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران "هومان حسن پور" رئیس اتحادیه و محمود آموزگار نائب رئیس اول انتخاب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۵    
هومان حسن پور به عنوان رئیس جدید اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۳    
محمود آموزگار گفت: پس از برگزاری انتخابات هفته گذشته اعتراضی وارد نشد، از این رو در هفته آتی جلسه تعیین سمت برای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۰    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز دو روز پس از پایان انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران ، منتخبان این انتخابات در بیانیه های خطاب به اعضای صنف به اشاره به اینکه منتخب صنف بودن را افتخار بزرگی برای خود می دانند ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۳    
خبر انصراف گروه هفت نفره از انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در هفته ها اخیر، با جنجال های زیادی همراه بود اما نکته قابل توجه این است که نام یکی از این هفت نفر -یعنی فرهاد تیمورزاده- علی رغم امضای بیانیه انصراف، در میان نامزدهای انتخابات بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۰    
اعضای هیئت مدیره و بازرس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران مشخص شدند.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۸    
برگزیدگان چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۰    
بعد از روزها جنجال، سرانجام امروز انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برگزار شد. نتایج آرای این انتخابات بلافاصله اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۶    
انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از صبح امروز در محل این اتحادیه در حال برگزاری است.
آفتاب ری   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۷    
نوبت نخست انتخابات هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران امروز برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۸    
چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران فردا صبح (یکشنبه 7بهمن) در حالی برگزار می شود که حدس و گمان های زیادی برای احتمال دومرحله ای شدن این انتخابات از سوی برخی اهالی صنف بیان می شود.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۵    
نشست معرفی برنامه جمعی از نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران -گروه هم اندیشی- برگزار و محور برنامه های اعضای این گروه اعلام شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۴    
فخری زاده گفت: اتحادیه حق کار اقتصادی ندارد اما مسائل اقتصادی وجود دارد که باید از طریق بازوی اقصادی صنف که همان تعاونی اتحادیه است مرتفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۱    
نامزدهای گروه صنفی هم اندیشی برای تصدی هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران به تشریح برنامه های خود پرداختند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۶    
از زمان انجام این مصاحبه تا انتشار آن قیمت هربند کاغذ تحریر در بازار تهران چیزی بیش از 60 هزار تومان افزایش داشته است. نزاع های درون صنفی ناشران نیز رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است و انتخابات آتی اتحادیه ناشران و کتابفروشان به شکلی میان اعضای این تشکل محل بحث شده است که گویی هیئت مدیره این تشکل ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۸    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان به ابهام ها و شبهه هایی که درباره فعالبت های او در اتحادیه توسط نامزدهای انصرافی از چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه ناشران مطرح شده بود پاسخ داد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۰    
جمعی از اعضای هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در نشست خبری به توضیح برخی اتهامات و موضوعاتی که از سوی هفت کاندیدای انصرافی انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران بود پاسخ دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۰    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در نشست خبری به ادعاهای اعضای مستعفی هیئت مدیره این اتحادیه درباره این تشکل پاسخ داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۶    
گروکشی هایی برای قدرت ؟ گروه فرهنگ - در حالی که کمتر از دو هفته تا برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران باقی مانده است، کمشکش ها ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۷    
بازرس اتحادیه ناشران صدور بی رویه مجوزهای نشر را زمینه ساز تخلف کتاب سازی دانست و گفت: وزارت ارشاد اگر مجوز صادر می کند، باید نظارت هم داشته باشد و تمدید این مجوزها را محدود کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۸    
محمد علی جعفریه می گوید هیئت مدیره مستعفی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران هرگز در دوره فعالیت خود به دنبال منافع صنفی نبوده و تنها منافع شخصی خود را دنبال کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۱    
تورانیان٬ نامزد انتخابات هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: اوضاع به سمت باندبازی رفته نه کار صنف کردن و گره ای از مشکلات نشر برداشتن؛ آن هم نشری که وضع کنونی اش کم از سقوط ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۵    
7 نامزد انصرافی انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در نشستی خبری به تشریح علل اختلافات چند ساله در هیات مدیره و پشت پرده ماجراهای مختلف پرداختند.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵    
نامزدهایی که از انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران انصراف داده اند در نشست خبری خود با طرح این ادعا که جریانی از بیرون اتحادیه سعی دارد برای آینده این نهاد صنفی تصمیم گیری کند، درصدد توضیح انصراف خود برآمدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۲    
اعضای انصراف داده از انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در نشستی خبری اتهامات بی سابقه و عجیبی را علیه رئیس فعلی این اتحادیه مطرح کردند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
نشست جمعی از ناشران معترض به چهاردهمین دوره انتخابات اتحادیه های ناشران و کتابفروشان تهران در فضایی پرتنش و درحالی که ناشران سعی داشتند اسناد و مدارکی از فساد برخی همکاران خود ارایه کنند، برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۹    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران طی بخشنامه ای به مسئولان مختلف شهرداری و مترو خواستار توقف فروش کتاب بدون همکاری و نظارت اتحادیه ناشران و کتابفروشان شهر تهران شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۹    
تهران-ایرنا- مدیر اجرایی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از برگزاری چهاردهمین انتخابات این اتحادیه در تاریخ هفتم بهمن ماه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۱    
آگهی فراخوان انتخابات اعضای اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در حالی امروز در روزنامه های رسمی منتشر شد که اسامی تمامی هفت نامزد منصرف شده از شرکت در این انتخابان همچنان در فهرست وجود دارد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۳    
عضو هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اشاره به لزوم تقویت صنعت نشر در استان ها گفت: زمانی که کتابفروشی های شهرستان قوی می شوند، در اصل یک بازار فرهنگی در این حوزه ایجاد کرده ایم و وقتی بازار فرهنگی درست می کنیم نویسنده یا مترجم ترجیح می دهد که کتابش را به ناشر استان خود بسپارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۷    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با بیان اینکه رویکرد فعلی سازمان مالیاتی درباره معافیت ناشران سختگیرانه و نادرست است، گفت: بررسی مالیات و به تبع آن معافیت مالیاتی باید مطابق درآمد ناشر انجام شود .
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۰    
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، گفت: طی این سال ها هیچ قانونی اصلاح نشده و حقوق بسیاری پدید آورندگان از میان رفته است.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۱    
اسامی44نامزد انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران اعلام شد، این انتخابات 7 بهمن برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۹    
رئیس و دو عضو اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در نامه ای پاسخ نامه انصراف جمعی از کاندیداهای انتخابات آتی این تشکل را دادند
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۰    
هفت نامزد انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با ارسال نامه ای به ایبنا دلایل انصراف خود از این انتخابات را بیان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۲    
هفت تن از نامزدهای انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از حضور در انتخابات دوره آتی کناره گیری کردند.
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۰    
چهاردهمین انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یکشنبه 7 بهمن برگزار خواهد شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۳    
خبرگزاری مهر: دو مرکز دیگر از مراکز قاچاق کتاب، طی روزهای گذشته در تهران شناسایی و پلمب شدند. یکی از اعضای کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در بیان جزئیات این خبر، به خبرنگار مهر گفت: پس از آنکه روز شنبه ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۲    
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در حالی به شصتمین سالگرد تاسیس خود نزدیک می شود که در آستانه انتخاباتی مهم قرار دارد؛ انتخاباتی که می تواند چشم انداز مناسبی را برای چهارسال آینده در مقابل ناشران، کتابفروشان و موزعان ترسیم کند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۳    
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران تفاهم نامه جدیدی را به منظور حمایت از کتابفروشان با شورای شهر و شهرداری مناطق شش و 11 امضا کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۲    
به گزارش ایکنا، کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران اعلام کرد: عصر شنبه 8 دی یک باب مغازه فروش کتاب غیرقانونی و قاچاق را در خیابان انقلاب (روبروی دانشگاه تهران ) کشف کرده است. ...