سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۱۴:۲۳Feb 2020 18

جدیدترین‌های «اتحادیه ناشران و کتابفروشان»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در اطلاعیه ای از ترجمه آثار تألیفی به زبان های خارجی ویژه ناشران عضو اتحادیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۶    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران می گوید که تعهدات وزارت ارشاد به اهالی فرهنگ به خصوص حوزه کتاب به فراموشی سپرده شده است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳    
2 وبینار آموزشی با موضوع بازاریابی دیجیتال برای ناشران و آموزش بازاریابی و فروش برای کتاب فروشان اول و نهم بهمن از سوی کمیسیون آموزش اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از رایزنی با شرکت مترو تهران برای ساماندهی فروش کتاب در ایستگاه های مترو خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز :پس از نشست خبری معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره موضوع کاغذ، سامانه اطلاع رسانی کاغذ که توسط نمایندگانی از اتحادیه تعاونی ناشران ایران (آشنا) ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان قم با بیان اینکه مبلغ ریالی در نظر گرفته شده برای نمایشگاه استانی کتاب قم از سال گذشته بیشتر بود، گفت: به همین خاطر تصمیم گرفته شد نمایشگاه استانی کتاب و نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان، به صورت همزمان برگزار شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۸    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان قم گفت: چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان قم و سومین نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان از 13 تا 20 دی ماه میزبان علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی است. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از برخورد با واحدهای صنفی متخلف که کتاب را با تخفیف های غیرمتعارف می فروشند خبر داد و به صدور اخطاریه و پلمب در صورت بی توجهی به آن اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پیشین اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: وزارت ارشاد از سال 1367 شروع به صدور پروانه نشر کرده و این رقم الان از مرز 17 هزار پروانه نشر هم عبور کرده است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۰۸:۲۷    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: همه تلاش بر این است که ناشران بخش های مختلف در فضای مسقف جانمایی شوند و هیچ بخشی زیر چادر نباشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران روز یکشنبه گذشته موفق به کشف یک باب چاپخانه و صحافی کتاب قاچاق شد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۱    
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران درباره ادامه معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ و هنر گفت: فعالیت در حوزه فرهنگی ضعیف و شکننده است و اعمال فشارهایی مانند دریافت مالیات موجب از هم پاشیدگی دست اندرکاران این حوزه خواهد شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
حدود دو سده از چاپ نخستین کتاب فارسی در ایران و 144 سال از گشایش اولین چلوکبابی در تهران می گذرد. 16 سال پیش از تأسیس چلوکبابی، صنف کتابفروش در پایتخت به رسمیت شناخته شد که تاکنون یکصدوشصت سال پیشینه گسسته دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۵    
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در اطلاعیه ای خواستار ثبت نام اعضای صنف خود در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی شده است، سؤال مطرح این است که مشکلات امروز نشر تا چه اندازه به نبود قانون و لزوم قانون گذاری مرتبط است؟
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نیکنام حسینی پور، دراختتامیه نخستین جشنواره ملی کاما، حمایت از اهل قلم معلول را ضروری دانست و گفت: کتاب های برگزیده جشنواره کاما نباید متکی بر خرید دولتی باشد، بلکه باید با طراحی هولوگرامی از سوی دبیرخانه جشنواره و ارتباط با اتحادیه ناشران و کتابفروشان متکی بر خرید ملی و عامه مردم باشد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۱    
صدور مجوز کافه کتاب ها از اواسط آذر ماه امسال توسط اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: طی هفته گذشته بازدیدی از محل نمایشگاهی شهرآفتاب و مصلای امام خمینی صورت گرفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از اعضای شورای شهر تهران درخواست نظارت بر کتابفروشی های مترو را دارد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان قم از تمدید مدت زمان اجرای طرح پاییزه کتاب تا پنجم آذر ماه خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۵    
احمد مسجدجامعی با حضور در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در گفت وگو با هومان حسن پور، رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان گفت: هر جا ناشر و کتابفروش فناوری های نوین را به کار خود وارد کردند موجب رونق شده و بازار کار خوب و مناسبی ایجاد شده است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱    
جمعی از مسئولان شهری ظهر فردا (پنجشنبه 30 آبان) همزمان با روز کتابگردی در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران حضور خواهند داشت.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، قاچاق کتاب در بازار ابعاد پیچیده ای دارد و اغلب کتاب هایی را در برمی گیرد که پرفروش شده اند. کتاب ها بعد از پرفروش شدن با ترجمه های دیگری به بازار چاپ عرضه می شوند، درحالی که کپی شده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۲    
تهران- ایرنا- اعضای هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان که شعار امسال خود را پیوند کتابفروشی محلی و خانواده قرار داده اند، پنجمین روز از هفته کتاب را به دید و بازدید از کتابفروشی های محلی گذراندند و گلایه های کتابفروشان را شنیدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان شهر تهران از درخواست ناشران برای ماندن نمایشگاه در مصلی خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۱    
جمعی از اعضای هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران همزمان با پنجمین روز بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از کتابفروشی ها بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران نخستین کتابگردی خود در هفته کتاب را انجام داد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان گفت: اگر کتابفروشی را پرورش ندهیم و از آن حمایت نکنیم، جریانی پرفشار آن را نابود می کند و امروز این اتفاق افتاده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
هومان حسن پور، رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان شهر تهران در نشست خبری هفته کتاب، تاکید کرد بیشتر اهالی نشر و علاقه مندان به این حوزه، برای میزبانی نمایشگاه کتاب، مصلی را به شهر آفتاب ترجیح می دهند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰    
نشست خبری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با حضور هومان حسن پور رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان شهر تهران، و جمعی از اهالی رسانه در محل اتحادیه برگزار شد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۹    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: کتابفروشی گلوگاه نهایی صنعت نشر است، اگر این فروشگاه ها جایگاه اصلی خود را در جامعه و میان مردم پیدا کنند قطعا دیگر رسته های صنعت نشر نیز رشد خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان در نشست خبری خود در مورد مهمترین مسائل صنفی نشر به اظهار نظر پرداخت.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک انبار کتاب قاچاق در اولین روز هفته کتاب در تهران کشف و آثار موجود در آن پلمپ شد. کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با همکاری نهاد نظارتی و پلیس امنیت روز پنج شنبه 23 آبان ماه در اولین روز هفته کتاب موفق به کشف یک باب انبار کتابهای ...
ایسنا: اتحادیه ناشران و کتاب فروشان استان تهران در اطلاعیه ای خطاب به موزعان و کتاب فروشان اعلام کرد: طبق اطلاع واصله، تعلیق مجوز کتاب های نویسنده یووال نوح هراری به شرح ذیل است: انسان خردمند ترجمه نیک گرگین انسان خداگونه ترجمه زهرا عالی ساپی ینس ترجمه محسن مینوخرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در اطلاعیه ای از تعلیق مجوز کتاب های نوح هراری در ایران خبر داده است
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۰:۳۶    
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در اطلاعیه ای با اعلام لغو مجوز دو عنوان کتاب حرامزاده استانبول و شرم خرید و فروش این دو عنوان کتاب را ممنوع اعلام کرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۸    
بازدید از کتابفروشی های محلی و توجه به جایگاه آن ها در صنعت نشر برنامه اصلی اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین سعیدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد افزود: در صورتی که مسئولیت برگزاری نمایشگاه کتاب مشهد به اتحادیه ناشران و کتابفروشان واگذار شود نتیجه بهتری به لحاظ حضور بیشتر ناشران و کتاب های خوب به دست می آید. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۱    
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از لغو مجوز کتاب های ناپاک زاده استانبول و شرم اثر الیف شافاک خبر داد. شرم ترجمه صالح حسینی (مروارید) و ناپاک زاده استانبول ترجمه فرناز گنجی و محمدباقر اسماعیل پور (آسیم) هستند که پیشتر با ترجمه های دیگری منتشر شده بودند ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از لغو مجوز دو اثر دیگر از الیف شافاک خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران از لغو مجوز کتاب های ناپاک زاده استانبول و شرم اثر الیف شافاک خبر داد. اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران در اطلاعیه ای خطاب به موزعان و کتابفروشان آورده است: طبق اطلاع واصله ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۳    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران معتقد است؛ در بحث تولید محتوا اگر فعالان نشر دیجیتال ذوق زدگی و تحول خواهی و طرح مباحثی مثل اینکه دوران کتاب کاغذی گذشته را کنار بگذارند، می توانند زمینه گفتمان بهتری در این حوزه ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۲    
تهران- ایرنا- رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان با تاکید بر ضرورت تهیه و ارائه آمار دقیق از میزان فروش کتاب گفت: تهیه این آمار به توسعه نرم افزاری کتابفروشی ها و حمایت دولت از آنها در این امر وابسته است.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : هر ساله با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بحث مکان برگزاری این نمایشگاه مطرح می شود.در این میان گزینه های مختلفی مطرح می شوند و افراد مختلفی اظهار نظر می کنند. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۷    
آئین نامه قوانین و مقررات مربوط به تاسیس کافه کتاب ها طی هفته آینده توسط هیات مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران به تصویب می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن پور چگونگی نظارت بر توزیع کاغذ را تشریح کرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۱    
مدیر انتشارات بیدگل معتقد است، اتحادیه ناشران و کتابفروشان بر کار کتاب فروشان نظارت دارد و اگر کتاب تنها در کتاب فروشی ها عرضه شود، زمینه فروش کتاب های قاچاق و زیراکس، به شدت محدود می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تابلوی واحد های صنفی با عناوین لاتین جمع آوری می شود. اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برای پیشگیری از هر گونه اقدام قانونی به اعضای خود در خصوص جمع آوری تابلو با شرایط فوق هشدار داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وبینار (کلاس آنلاین) بازاریابی دیجیتال در حوزه نشر پنج شنبه 11 مهر به همت کمیسیون آموزش اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران برگزار می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با ارجاع نامه بیش از 400 ناشر عضو اتحادیه از اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد به دغدغه ناشران برای منتقل نشدن نمایشگاه کتاب به شهرآفتاب رسیدگی کند.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۲    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران جلوگیری از بساط گستری دستفروشان و انتقال ایستگاه های شرکت واحد را شروط اصلی موافقت با اجرای طرح راسته کتاب خواند.