چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۴:۳۳Sep 2018 19

جدیدترین خبرهای «ناتو»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۹    
بعد از گذشت 17 سال از حمله آمریکا به افغانستان، ناتو به دنبال ساخت یک مرکز کنترل و فرماندهی بزرگ در کابل است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۴    
تهران- ایرنا- آمریکا و همپیمانان منطقه ای آن با تلاش برای تشکیل ناتوی عربی، به دنبال منحرف کردن افکار عمومی از خطرات رژیم صهیونیستی و جبران شکست های خود از محور مقاومت با محوریت ایران هستند، اما نگاهی به طرح ناتو عربی موید آن است که این طرح جنبه عملی به خود نخواهد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۲    
پس از گذشت 17 سال از حمله آمریکا و متحدانش به افغانستان سازمان ناتو در نظر دارد تا یک مرکز فرماندهی بزرگ و مستحکم را در کابل پایتخت افغانستان ایجاد کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۲    
300 هزار روس با 3200 سرباز چینی بزرگترین مانور نظامی تاریخ روسیه را برگزار می کنند. همزمان هر دو کشور تحت تحریم و جنگ تجاری آمریکا قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۵۴    
بلگراد- ایرنا- همه پرسی در مقدونیه که در سی ام سپتامبر ( 8 مهرماه) برای نام جدید این کشور برگزار خواهد شد در همین حال برای عضویت این جمهوری از یوگسلاوی سابق در ناتو نیز سرنوشت ساز است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۸    
ناتو ممکن است ماده پنجم قانون اساسی خود را در صورت "حمله سایبری از طرف روسیه" تغییر دهد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۵    
ایلنا : وزیر دفاع آمریکا به روسیه درباره تلاش برای مداخله در همه پرسی مقدونیه، هشدار داد. جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا امروز-دوشنبه- روسیه را به تلاش برای تغییر نتیجه همه پرسی مقدونیه متهم کرد. همه پرسی در مقدونیه برای تغییر نام این کشور و هموار شدن مسیر پیوستن آن به ناتو برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۴    
کشتی های جنگی وابسته به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) که در حال حاضر در آب های مدیترانه شرقی در حال گشت زنی هستند به آب های منطقه ای سوریه نزدیک شده اند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۴    
کشتی های جنگی ناتو به بهانه حمله به اهداف سوریه در دریای مدیترانه به گشت زنی می پردازند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۶    
تهران – ایرنا – تارنمای خبری واشنگتن اگزماینر گزارش داد: کنگره آمریکا بر سر بازداشت یک کشیش آمریکایی توسط آنکارا، مانع انتقال جنگنده اف-35 به ترکیه مهم ترین هم پیمان ناتو شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۷    
تهران - ایرنا - ینس استولتنبرگ دبیر کل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) گفت چنانچه این ائتلاف به این نتیجه برسد که روسیه به یکی از اعضایش حمله سایبری کرده است، احتمال اعمال اصل پنجم ناتو وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱    
وزیر دفاع آمریکا روسیه را به تلاش برای مداخله در همه پرسی تغییرنام مقدونیه و عضویت در ناتو متهم کرد و در این باره هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۶    
وزیر دفاع آمریکا پس از ورود به مقدونیه هرگونه تلاش روسیه برای استفاده از پول و نفوذش و بر هم زدن رفراندوم پیش رو درباره تغییر نام این کشور به منظور جلوگیری از باز شدن راه پیوستن مقدونیه به ناتو را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۹    
چند هزار تن از مردم مقدونیه در پایتخت این کشور دست به راهپیمایی و تجمع زده و حمایت خود را از پیوستن به اتحادیه اروپا و ناتو و تغییر نام این کشور اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۵    
کشتی های جنگی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به آبهای سرزمینی سوریه نزدیک شده و در حال حاضر در آبهای مدیترانه شرقی گشتزنی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۶    
مسکو - ایرنا - تعدادی از ناوهای کشورهای عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در سواحل سوریه در دریای مدیترانه مستقر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۱    
دبیرکل ائتلاف نظامی ناتو گفت این ائتلاف ممکن است در صورت حمله سایبری از جانب روسیه علیه آن اقدام به اجرای بند 5 اساسنامه خود مبنی بر بکارگیری دفاع جمعی کند.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۶    
روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که وزیر دفاع آمریکا با خروج واشنگتن از برجام مخالف بوده و درباره تاثیر این اقدام نیز با رئیس جمهوری این کشور اختلاف دارد ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۵    
دبیر کل اتحادیه اروپا در گفتگو با Axios اعلام کرد؛ احتمال دارد که ناتو بند پنجم اساسنامه این اتحادیه را در مورد حملات سایبری توسط روسیه اعمال کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۰    
دبیرکل ناتو گفت، در صورت حملات سایبری جدی روسیه به هر یک از اعضای این سازمان، بروکسل اصل دفاع جمعی در برابر تهدیدات امنیتی را اعمال خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۸    
رئیس جمهوری فنلاند تصریح کرد: روسیه به ما حمله نمی کند؛ لذا تمایلی برای پیوستن به ناتو نداریم.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۲    
شفقنا- تحلیلگران می گویند، همزمان با افزایش خشونت ها در افغانستان 17 سال پس از حمله آمریکا به این کشور، درگیری ها در این کشور می تواند امسال حتی مرگبارتر از جنگ داخلی سوریه باشد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۰    
رئیس ناتو خرید سامانه های اس- 400 روسیه توسط ترکیه را یک تصمیم ملی دانست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: ینس استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) اعلام کرد، تصمیم ترکیه برای خرید سامانه های دفاعی اس-400 روسیه، یک "تصمیم ملی" است.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۰    
ساعت24-جان کری، وزیر امور خارجه سابق آمریکا با حضور در یک برنامه شبکه HBO با مجری گری بیل ماهر ضمن انتقاد از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا او را به تمسخر گرفته و به او بابت توافق اخیر پل مانافورت، رئیس سابق کمپین انتخاباتی اش با بازرس ویژه پرونده ارتباط ترامپ با روسیه هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۱    
بلگراد-ایرنا- مقدونیه فرایند عضویت در پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) را پس از برگزاری همه پرسی در ماه جاری که در آن مردم نظرات خود را در مورد نام جدید کشورشان اعلام خواهند کرد، آغاز می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۹    
تهران - ایرنا - دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) از موافقت کشورهای عضو برای افزایش کمک های مالی به این سازمان قدردانی و استقبال کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۱    
دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی اعلام کرد که خرید سامانه اس- 400 از روسیه تصمیم ملّی ترکیه است. به گزارش پرس شیعه به نقل از حریت، ینس استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو با اشاره به تصمیم ترکیه پیرامون خرید سامانه موشکی اس-400 از روسیه اعلام کرد که افزایش توان نیروی نظامی ...
ایفنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۸    
پایگاه خبری فولاد ایران - مذاکره کننده پیشین هسته ای و دبیرکل اسبق ناتو از عدم توانایی اروپا برای دور زدن تحریم های آمریکا گفت و خاطرنشان کرد: قدرت آمریکا امروز قدرت نظامی نیست بلکه دلار است . آنها شما را به زور سر جایتان می نشانند . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰    
دبیرکل ناتو اعلام کرد که این ائتلاف از مذاکرات برای حل تصمیم ترکیه به منظور خرید سیستم دفاعی هوایی اس – 400 روسیه استقبال می کند.