جمعه ۲۲ فروردینساعت ۲۳:۴۷Apr 2020 10

جدیدترین‌های «رئیس سازمان جهاد کشاورزی»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در سال جهش تولید تلاش می کنیم تا 72 طرح تولیدی و اقتصادی در بخش کشاورزی به چرخه تولید بازگردند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۴    
منصور رضوانی جلال، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان طی پیامی انتخاب دکترخاوازی را به عنوان وزیر جهاد کشاورزی با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تبریک گفت .
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عزیزالله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صدور مجوز خرید مرغ تا وزن 2 کیلو و 200 گرم در استان خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: بیش از یک هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی در سال 98 به متقاضیان خرید انواع ماشین های کشاورزی پرداخت شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به آغاز فصل برداشت گندم در استان اظهار کرد: خوزستان گندم 12.5 میلیون نفر را تامین می کند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشورزی استان چهارمحال و بختیاری طی پیامی انتخاب دکتر خاوازی را به عنوان وزیر جهاد کشاورزی با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۴    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد طی پیامی انتخاب دکترخاوازی را به عنوان وزیر جهاد کشاورزی با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تبریک گفت .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: تعداد 17 طرح با عنوان های مرغداری گوشتی و تخمگذار، گاوداری شیری، پرواربندی گوساله و بره و گوسفند داشتی در این جلسه طرح و مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت با اجرای 11 طرح موافقت به عمل آمد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهرمحال و بختیاری گفت :شرکت توزیع نیروی چهارمحال و بختیاری در سال گذشته به کشاورزان 8 میلیارد ریال پاداش مدیریت مصرف برق پرداخت کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در پیامی انتصاب وزیر جهاد کشاورزی را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: شیوع ویروس کرونا در کشور علاوه بر مختل کردن کسب و کار مردم، صادرات و واردات محصولات کشاورزی را تحت الشعاع قرار می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اعلام این که به اندازه کافی دستگاه نشا کار در استان تهیه و تدارک شده ، گفت: شالیکاران در انجام نشا کاری سنتی عجله نکنند و تا جایی که می توانند از ظرفیت دستگاه نشاکار فراهم شده ،بهره بگیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: مبارزه به موقع با آفات نباتی علاوه بر کاهش حجم سم مصرفی، موجب افزایش 30 درصدی راندمان تولید محصول کشاورزی و باغی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: یکی از روش هایی که می تواند جهش تولید را در بخش کشاورزی محقق کند برطرف کردن موانع تولیدی بر سر راه فعالان اقتصادی است چرا که بخش بسیار بزرگی از تولید توسط بخش خصوصی انجام می شود.
زاهدان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: مبارزه با آفت زنگ زرد غلات در سطح چهار هزار هکتار از زمین های کشاورزی دشت سیستان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان از افزایش تولید محصولات استراتژیک در تقویم جهش تولید بخش کشاورزی این استان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: کمبود سرمایه گذاری در بخش کشاورزی از چالشهای مهم سازمان جهاد کشاورزی در سالهای گذشته بوده است. مهرداد مرادمند در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان برای تحقق شعار جهش تولید در سال جاری اظهار داشت ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بر مبارزه با بیماری ها در 81 هزار و 800 هکتار مزارع گندم استان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به متضرر شدن بخش کشاورزی کشور و استان به دلیل شیوع کرونا گفت: 650 کارشناس وضعیت بهره برداران را رصد می کنند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۷    
خلیج فارس: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از پایش سلامت مستمر کمباین داران داستان بوشهر برای مقابل ویروس کرونا آغاز برداشت گندم در این استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۱    
زنجان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان گفت: تاکنون با توجه به بارش شدید باران و تگرگ خسارتی به محصولات باغی و زراعی استان وارد نشده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در جلسه بررسی و تحلیل شاخص نرخ بیکاری استان طی سال 98 با ابراز اینکه "در حمایت از کشاورزان و بهره برداران آموزش را به عهده داریم" گفت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۷    
اهواز - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان از آغاز اولین برداشت محصول گندم سال جاری در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: برای سهولت در تولید برنج و همچنین تمهیدات ویژه برای مقابله با کرونا در بین کشاورزان، با 120 واحد بانک نشا در استان آماده خدمات رسانی به کشاورزان هستیم.
الف   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۲:۲۳    
بعد از سیل ویرانگر جنوب کرمان که بیشترین تلفات آن در زهکلوت ( جازموریان ) از توابع شهرستان رودبار جنوب، شبکه افق در برنامه همه باهم با دعوت از دکتر سعید برخوری رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و یک جوان جهادگر از رودبارجنوب گفت و گویی در این موضوع ترتیب داد که در ویدئو زیر قابل مشاهده است : ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: دورکاری به معنای رهاکاری نیست و نباید به واسطه آن خللی در پاسخگویی به بهره برداران بخش کشاورزی ایجاد کند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: توسعه و افزایش گلخانه های استان آذربایجان شرقی در سال 98، جهش گلخانه ای بی نظیری برای بخش کشاورزی استان بود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۵    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی ضمن نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران جهادکشاورزی شهرستانها، ضمن استماع و بررسی مسائل و مشکلات آنان بر ارتباط فعال کارشناسان پهنه با بهره برداران بصورت مجازی و تلفنی در زمان دورکاری تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۱    
بیرجند- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از اجرای 462 پروژه سیستم های آبیاری نوین با اعتبار 51 میلیارد و 400 میلیون تومان در استان طی سال گذشته خبرداد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در نامه ای به سرپرست وزارت جهاد کشاورزی خواستار تسهیل در خرید مرغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: سال گذشته هزار و 700 تن بذر اصلاح شده برنج شامل ارقام پرمحصول هاشمی و شیرودی در گیلان تولید شد که بین کشاورزان توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به خسارت مرغداران و تولیدکنندگان شیر در استان گفت: خرید تضمینی مرغ از مرغداران استان آغاز شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۹    
قائمشهر - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: شیوع کرونا به بازار شیر در کشور و استان مازندران لطمه زده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: جهت کاهش ضررهای مالی تولیدکنندگان، در کمیسیون تنظیم بازار کشور خرید شیر توسط سازمان تعاون روستایی جهت تبدیل شیر به شیرخشک مصوب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: تا فصل کود پاشی باقی است زمین ها، مزارع و باغات خود را از سن زدگی و آفات در امان نگهدارید
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۹    
رشت _ ایرنا _ رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از کشاورزان شالیکار استان خواست با توجه به فرارسیدن سال زراعی جدید برای حفظ سلامتی خود به توصیه های فنی و بهداشتی توجه جدی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: محصول گندم به عنوان یک محصول استراتژیک در استان کردستان از اهمیت خاصی برخوردار است براین اساس کشاورزان باید به مبارزه با آفات و تغذیه به موقع مزارع گندم توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: با آغاز پرداخت نیمی از هزینه یارانه ای نهال، طرح اصلاح، احیا، حذف و جایگزینی و توسعه باغات این استان در دستورکار قرار گرفت.
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مهندس عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و نایب رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور و دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، خواستار مستثنا شدن تردد مربوط به برخی فعالیت ها و مشاغل مرتبط با بخش کشاورزی از محدودیت های ستاد مقابله با کرونا شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به آغاز برداشت کلزا از مزارع استان اظهار کرد: با برنامه ریزی مناسب از نظر الگوی کشت و رعایت تناوب می توانیم سطح زیر کشت کلزا را در استان تا 150 هزار هکتار افزایش دهیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: کشت کلزا در این استان با افزایش دو برابری نسبت به سال گذشته به یک هزار و 130 هکتار رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:سلامت کامباین داران به صورت مستمر پایش می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: از مجموع 25 میلیون مترمکعب آب تخصیصی به اراضی شیبدار استان 21 میلیون 820 هزار مترمکعب مورد تأیید وزارت نیرو قرار گرفت.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان، گفت: 18هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زیر کشت گندم آبی و 291 هزار هکتار دیم است که با توجه به بارش های خوب، سطح سبز مزارع استان نیز 100 درصد تحقق پیداکرده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: خزانه گیری برنج در استان بر اساس تقویم زراعی آغاز شد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با تمهیدات فراهم شده و وجود نیروهای توانمند در صورت تامین اعتبار قادریم سالانه 7 تا 20 هزار هکتار آبیاری مدرن را اجرا کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان از افزایش رشد دو برابری سطح زیر کشت کلزا نسبت به سال گذشته در استان خبرداد
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: برداشت دانه روغنی کلزا از سطح یک هزار و 130 هکتار از زمین های کشاورزی این استان آغاز شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، طی نامه ای کسب رتبه اول سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در بین دستگاههای اجرایی استان در حوزه بهبود فضای کسب و کار و... را به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تبریک گفت و از زحمات رئیس و مجموعه سازمان تقدیر و تشکر بعمل آورد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: کار برداشت گندم در سطح 600 هکتار از مزارع کشاورزی شهرستان راسک سیستان وبلوچستان آغاز شد.