جمعه ۰۳ خردادساعت ۱۹:۵۶May 2019 24

جدیدترین‌های «رئیس سازمان جهاد کشاورزی»

عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت: سیل در بسیاری از استان ها بالغ بر 50 هزار میلیارد تومان به بخش های مختلف از جمله کشاورزی خسارت وارد شده که جبران اینچنین خساراتی در بودجه 98 غیر ممکن است. ...
گیتی آنلاین   ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : استان قزوین جزو 10 استان برتر در سطح کشور در زمینه تولید محصولات کشاورزی است به طوری که 4 میلیون تن محصولات زراعی و باغی و دامی در این استان تولید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: تامین امنیت غذایی در شرایط فعلی کشور که با جنگ تمام عیار اقتصادی روبه رو هستیم از اولویت ویژه ای برخوردار است.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۵    
در راستای اجرای دستورالعمل سفرهای شهرستانی مدیران کل، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، مدیرکل دامپزشکی گیلان، مدیرکل تعاون روستایی گیلان و معاون مدیرکل شیلات گیلان در شهرستان فومن حضور یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با توجه به افزایش کشت محصولات صیفی، در اطلاعیه ای از کشاورزان این استان خواست از انجام این کار و به ویژه کشت بی رویه گوجه فرنگی پرهیز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله گندم، جو و کلزا در شهرستان پارس آباد از خردادماه توسط سازمان تعاون روستایی آغاز شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۷    
اقتصاد ایران: قزوین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: بخش خصوصی با 550 میلیارد ریال سرمایه گذاری در حال ساخت نخستین پایانه رسمی صادراتی محصولات کشاورزی در استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از ممنوعیت انباشت سیب صنعتی و میوه های فصلی در حریم قانونی جاده ها و معابر عمومی استان در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: به منظور تسهیل در صادرات، اولین پروانه تاسیس پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: 9000 تن نهاده به مقصد زنجان در بنادر مانده و در انتظار سیستم حمل و نقل برای انتقال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: وزارت جهاد کشاورزی مخالف قیمت خرید تضمینی گندم است چرا که مصوبه دولت 1700 تومان است که پایین تر از قیمت تمام شده محصول است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان گفت : پدافند زیستی و نباتی به عنوان مهمترین عوامل تامین امنیت غذایی بشمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 75 گلخانه تولید محصولات کشاورزی در استان استان فعال است، گفت: وسعت گلخانه های استان 22 هکتار است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۳:۵۵    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: 9000 تن نهاده به مقصد زنجان در بنادر مانده و در انتظار سیستم حمل و نقل برای انتقال است. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسین جعفری شامگاه امروز در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خمین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: با توجه به استمرار مشکل تأمین آب در مجتمع تولید گل و گیاه خمین، باید سیستم کشت گلخانه ای را در آن متوقف کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: آتش زدن بقایای محصول در زمین های زراعی از نظر سازمان جهاد کشاورزی جرم محسوب می شود و باید با آموزش و آگاهی بخشی به کشاورزان از این کار جلوگیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : با اجرای برنامه های جدید خود نظارتی ها را به صورت سیستمی تقویت نمائیم تا امور به شکل مطلوبی عملیاتی شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: معدن گچ اوصانلو یک ویرانه بی سابقه بوده و نیاز است که بازدید از چنین معدنی انجام و سختگیری های لازم در ارتباط با آن انجام گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از اعطا کد 18 رقمی کاهش بقایای سموم محصولات کشاورزی به مزارع و میادین میوه و تره بار استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان از ادامه مبارزه بی امان با ملخ های صحرایی در این منطقه خبر داد و گفت: تاکنون 81 هزار و 710 هکتار از زمین های جنوب استان توسط کشاورزان و جهادگران سازمان جهاد کشاورزی سم پاشی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح های تملک دارایی های سرمایه ای بخش کشاورزی برای واگذاری به بخش خصوصی با جدیت از سوی جهاد کشاورزی دنبال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: در سال تعداد زیادی از گونه های زیستی در معرض خطر نابودی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: توزیع گوشت مرغ به منظور تنظیم بازار استان از 35 به 40 هزار تن افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان، گفت: جامعه برای حفظ امنیت غذایی نسل آینده نیازمند به تنوع زیستی است و باید گونه های گیاهی و جانوری را حفظ و به نسل های آینده انتقال داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت روز جهانی تنوع زیستی و یافتن راهی برای به آتش نکشیدن بقایای مزارع، ژاله کریمی نژاد مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و مسئول محیط زیست و سلامت غذا در یادداشتی به این موضوع می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد با اشاره به ورود اولین محوله بز مورسیا با ظرفیت 1200 رأس به استان، گفت: پرورش این نژاد در استان گامی مؤثر و بزرگ در توسعه اقتصادی صنعت دامداری استان و به تبع آن کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تمامی سدها و تالاب های بالادست دشت مغان با افزایش آب روبه رو شده است که سالی پربرکت برای کشاورزی شهرستان پارس آباد مغان را نوید می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: اگر می خواهیم در بحث تنوع زیستی به امنیت پایداری برسیم باید در راستای حفظ ژن گونه های موجود تلاش بیشتری داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: افزایش تولید یکی از نیازهای اصلی امنیت غذایی و پایداری یک تولید نیازمند تنوع زیستی است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از تولید 13 هزار و 317 تن عسل در سال 97 خبر داد و گفت: آذربایجان شرقی با این میزان تولید، رتبه دوم تولید کننده عسل را در سطح کشور بعد از استان آذربایجان غربی به خود اختصاص داده است. ...
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: کشور در شرایط کنونی در حال جنگ اقتصادی است و با توجه به تحریم های صورت گرفته ضروری است در تولید روغن و دانه های روغنی به خودکفایی برسیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 91 مرکز برای خرید تضمینی گندم از کشاورزان کردستان مهیا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از تولید 13 هزار و 317 تن عسل در سال 97 در استان خبر داد و گفت: سرانه مصرف این محصول در ایران حدود یک کیلوگرم یعنی بیش از 3 برابر میانگین مصرف جهانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: 73500 هکتار از مزارع و باغات استان آذربایجان شرقی مجهز به سیستم های نوین آبیاری هستند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، نوربخش حاتمی در دومین جلسه کمیته مقابله با تحریم ها که با حضور مدیران سازمان و روسای ادارات تابعه برگزار شد گفت: کمیته مقابله با تحریم، اتاق فکری است برای طرح نقاط قوت و ضعف بخش های مختلف به منظور آسیب شناسی اثر تحریم ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان یکی از اهداف طرح توسعه کشت دانه های روغنی را تأمین امنیت غذایی و سلامت جامعه عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی برای کشت هشت هزار هکتار کلزا در استان سمنان در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت محصول کلزا در بخش رستم آباد شهرستان رودبار خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خالد جعفری افزود: بر اساس این تصویب نامه به هر هکتار اراضی زراعی دیم تا 20 میلیون ریال ، هر هکتار اراضی زراعی آبی تا 50 میلیون ریال، هر هکتار اراضی باغی تا 50 میلیون ریال، هر واحد دامداری روستایی تا سقف 50 میلیون ریال ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: تامین و تولید بذر موردنیاز واحدهای کشاورزی مانند ذرت، گندم، جو و کلزا و همچنین تامین کود و سم برای حفظ اشتغال موجود در دستور کار مدیران این سازمان قرارگرفته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵    
سومین جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در سال 1398 برگزار شد .به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ، مهندس ذوالفقاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن تبریک ولادت با سعادت کریم اهل بیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از توسعه کشت دانه های روغنی در این استان خبر داد و گفت: هشت هزار هکتار از اراضی استان به کشت کلزا اختصاص می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از افزایش تولیدات باغی استان ظرف سه سال آینده به 430 هزار تن خبر داد. نوربخش حاتمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه توسعه باغات مدرن با هدف افزایش میزان تولیدات باغی در برنامه استان است ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در این مطلب می خوانیم: امسال هم مانند سال گذشته بدون دغدغه، گندم کشاورزان توسط دولت خریداری می شود. فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در جلسه شورای اداری بوئین زهرا در سخنانی با بیان این مطلب اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت محصول کلزا دربخش رستم آباد شهرستان رودبار خبر داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: مازندران می تواند بهترین پایلوت برای توسعه استارت آپ های بخش کشاورزی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با وجود سطح گسترده مبارزه با ملخ صحرایی در این استان در حدود 80 هزار هکتار خوشبختانه هنوز این آفت به مزارع کشاورزی نرسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تا کنون بیش از 90 درصد از بهای گندم خریداری شده از کشاورزان به آن ها پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با وجود سطح گسترده مبارزه با ملخ صحرایی در این استان در حدود 80 هزار هکتار خوشبختانه هنوز این آفت به مزارع کشاورزی نرسیده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سنندج - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: قیمت مناسب محصولات دامی و صرفه اقتصادی این فعالیت جبران هزینه ها را کرده و فرصتی مناسب برای توسعه دامداری است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 368 پروژه عمرانی، اقتصادی و تولیدی در زیر بخش های مختلف بخش کشاورزی استان به بهره برداری می رسد. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، رسول جلیلی در جمع خبرنگاران باشاره به سفر رییس جمهور به استان گفت: 368 پروژه عمرانی ...