یکشنبه ۲۶ آبانساعت ۱۱:۱۴Nov 2019 17

جدیدترین‌های «رئیس سازمان جهاد کشاورزی»

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت:براساس پیش بینی 16 هزار و 700 تن وش پنبه در خراسان شمالی برداشت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۳    
ایلام - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: تا کنون 18 میلیارد تومان تسهیلات خسارت سیل به کشاورزان ایلام پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان جهادکشاورزی استان سمنان با اشاره به تدوین سند الگوی کشت و سند بهره وری مصرف آب کشاورزی این استان، گفت: بر اساس این اسناد، تا 10 سال آینده بیش از 30 درصد در مصرف آب این بخش صرفه جویی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: 15 فقره پرونده متقاضیان اراضی ملی برای اجرای طرح های کشاورزی و تولیدی در شهرستان های سنندج، کامیاران، سروآباد، بانه، بیجار و دیواندره بررسی و تعیین تکلیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به میزان کافی تولید و تامین شده و از این نظر استان در بهترین شرایط قرار دارد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خرید و فروش محصول با نظارت و مسئولیت کارگروهی مرکب از رئیس سازمان جهاد کشاورزی به عنوان رئیس، مدیر تعاون روستایی استان (دبیر) و نمایندگان سازمان صنعت و معدن، نظام صنفی کشاورزی منطقه و مباشر خرید و فروش بعنوان عضو، انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به افزایش عملکرد تولید محصولات کشاورزی در این استان گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی اولویت برنامه های جهادگران کشاورزی در استان سمنان است.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران گفت: 50 درصد عسل تولیدی مازندران به سایر استان ها و خارج کشور صادر می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه در تولید برنج در سال جاری خودکفا شدیم، گفت: ساماندهی بهتری برای واردات برنج انجام شود.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بخش کشاورزی بخش پویایی است و به دلیل تغییر پذیری اقلیم و تغییراتی که در آب، خاک و تکنولوژی کشاورزی بوجود آمده ما به منابع انسانی تغییرپذیر، پویا نیازمند است که در برابر پذیرش تکنولوژی مقاومت نکنند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خواستار ترویج و فرهنگ سازی کشاورزی قراردادی شد و گفت: هدف گذاری در زمینه انبار، بسته بندی و فرآوری محصولات استراتژیک استان انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: در حال حاضر حدود 206 هزار هکتار از اراضی خوزستان زیر کشت شلتوک رفته که پیش بینی می شود حدود 900 هزار تُن شلتوک از این سطح برداشت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: ابزار بازدارنده ای برای جلوگیری از کشت های غیر برنامه ریزی شده در بین کشاورزان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رئیس سازمان جهادکشاورزی گفت: امسال، رکورد تولید در برخی از کشتزارهای پنبه در این استان به 6 تن و 800 کیلوگرم در هر هکتار رسید در حالیکه میانگین برداشت این محصول 2 تن و 300 کیلوگرم است.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: بخش کشاورزی یکی از مولفه های اساسی در اقتصاد کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت که 10 درصد از عسل کشور در این استان تولید می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۲    
مهندس نور بخش حاتمی با بیان مطلب اظهارداشت:حضور بسیجی وار کارشناسان در عرصه های کشاورزی فرصتی برای توسعه و گسترش بخش کشاورزی است. مهندس حاتمی خاطرنشان کرد؛ امروزه در شرایط اقتصادی که با آن روبرو هستیم، بیش از هر چیز به فرهنگ جهادی و بسیجی وار نیازمندیم. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از حضور مهندس فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در سامد استانداری به منظور پاسخگویی به سوالات و مشکلات بهره برداران و فعالین محترم بخش کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: هم اکنون در این استان 55 واحد بسته بندی و فرآوری حوزه خرما وجود دارد که در این شاخص در کشور رکود دار است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
طرح توسعه 120 هکتاری باغات در اراضی شیبدار شهرستان دورود با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، طرح توسعه 120 هکتاری باغات در اراضی شیبدار شهرستان دورود با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، موسی خادمی استاندار لرستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: مجوز صندوق حمایت از توسعه خرما دریافت شده و با تامین اعتبار استانی و ملی بزودی راه اندازی می شود.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۵    
رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان خبرازآبگیری 10 هزارهکتارازمزارع دشت سیستان برای کشت پاییزه ازطرح 46 هزارهکتاری دادوگفت:هم اکنون رها سازی آب برای 10 هزارهکتارازمزارع کشاورزی شهرستانهای هامون،هیرمندوزهک آغازشد.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۵    
رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: 130 هکتار ازمراتع شهرستانهای کنارک،سربازوفنوج درجنوب استان طی روزهای اخیر سمپاشی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در خصوص نظارت بر حسن اجرا و صدور پروانه برای اراضی قولنامه ای گفت: اگر این طرح در استان اجرا شود خدمت بزرگی به تولید البرز است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان هرمزگان، علی اشرف منصوری در نشست مشترک با استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان اظهار کرد: رفع موانع توسعه شهرک های کشاورزی و شیلاتی برای صیانت از اراضی کشاورزی و حمایت از رونق تولید بسیار ضروری است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی گفت: عملیات اجرایی زیرساخت شهرک شیلاتی حسن لنگی با هدف پرورش میگو در سطح 2185 هکتار مطابق با برنامه زمانبندی در استان هرمزگان انجام می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۵    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: سالانه بیش از 4 میلیون تن محصولات کشاورزی در کارخانجات استان فرآوری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: سالانه 6 میلیون و 700 هزار تن انواع محصولات کشاورزی به ارزش 14 هزار و 500 میلیارد تومان در این استان تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: طرح نخلستان در سطح 2هزار و 570 هکتار از باغ های سعدآباد آغاز شده و 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان:کشاورزان هزینه نصب کنتور های هوشمند را اقساط پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و 700 تن ماهی در قالب طرح پرورش در قفس در دریاچه سد کارون 4 تولید و روانه بازار شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران از حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در غرفه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران در نمایشگاه نهاده های کشاورزی و تقدیر از زحمات و تلاش های شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در تامین و توزیع به موقع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان از آغاز آبگیری مزارع سیستان از طرح انتقال آب با لوله در سطح 10 هزار هکتار خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان در دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی اعلام کرد: سوخت ماشین آلات کشاورزی شامل تراکتور، کمباین و تریلر که فعال و شناسنامه دار هستند به موقع تامین و تحویل خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۵    
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال کرمان با اشاره به پیش بینی برداشت 70 هزار تن پسته از باغات این استان گفت: تغییرات اقلیمی امسال موجب از بین رفتن 90 درصد این محصول و وارد شدن سه هزار میلیارد تومان خسارت شد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: چرخه کامل تولید گوشت قرمز الگو کشت به استان میدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: 191 تن بذر کلزا از ارقام مختلف بین کشاورزان تاکنون توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سالانه 280 هزار تن محصولات باغی در این استان تولید می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۵    
ساری - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از کشاورزان خواست تا نهاده های کشاورزی را از مراکز معتبر تهیه کنند تا از افزایش آلاینده های زیست محیطی پیشگیری شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: حمایت از تولیدکنندگان داخلی از میزان واردات بی رویه می کاهد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: از زمان آغاز برداشت زعفران در اراضی خراسان رصوی تاکنون 10 تن زعفران خشک از کشاورزان در قالب طرح خرید حمایتی، خریداری شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از آغاز احداث جایگاه و محل نگهداری موقت برای دام های زلزله زدگان شهرستان های میانه و سراب خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۵    
گرگان- رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: تهاتر و تبادل کالا با کالا می تواند مشکلات ارزی بازرگانان گلستانی در تجارت با قزاقستان را حل کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: 180 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در این استان به سیستم آبیاری نوین مجهز شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از پایان برداشت راتون در استان و تولید 76 هزار تن شلتوک راتون توسط شالیکاران استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از ارائه تسهیلات با نرخ سود 7 درصد به متقاضیان احداث کشت های گلخانه ای توسط بانک های عامل در استان خبرداد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به موضوع واردات نامتعارف روغن زیتون گفت: این موضوع باعث شده کشاورزان فعال در این حوزه متضرر شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران درباره اختلاف فاحش بین قیمت محصولات از تولید تا بازار توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به برخی مشکلات موجود درشیوع آنفلوآنزای مرغی گفت: ساختار مرغداری های استان باید اصلاح و در مسیر استانداردسازی حرکت کند.