سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۱۸:۲۰Aug 2020 4

جدیدترین‌های «شرکت پشتیبانی امور دام»

 
پارسینه   ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
گوشت قرمز یکی از کالا هایی است که طی ماه های اخیر نوسانات قیمتی زیادی داشته و این در حالی است که طی ماه های گذشته دامداران کشور از انباشت دام و افت قیمت دام زنده به شدت گله مند بودند و حتی اخیراً نیز شرکت پشتیبانی امور دام اقدام به خرید دام مازاد برای تأمین ذخایر استراتژیک کرده است. ...
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه تولیدکنندگان از شرایط خرید دام مازاد از سوی دولت ناراضی هستند، گفت: اعمال تعرفه بر صادرات شیرخشک جلوی صادرات این محصول را می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان البرز گفت: در راستای حمایت از تولیدکنندگان و تصمیم گیری ستاد تنظیم بازار، این شرکت قراردادی با تولیدکنندگان مبنی بر خرید 550 تن گوشت قرمز گوساله و سفید مرغ منعقد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل پشتیبانی امور دام استان اصفهان گفت: تاکنون بالغ بر 50 تن گوشت گوساله با استانداردهای اعلامی شرکت پشتیبانی امور دام برای تامین ذخیره استراتژیک استان اصفهان خریداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سفیر برزیل در کشورمان با حضور در شرکت پشتیبانی امور دام کشور با طلایی مدیر عامل شرکت دیدار و گفتگو کرد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
محمد یوسفی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به قیمت کنونی مرغ در بازار اظهار داشت: اکنون هر کیلو مرغ حدود 17 تا 20 هزار تومان به مصرف کننده عرضه می شود و البته در جاهای مختلف، قیمت ها فرق می کند. ...
ارومیه- سرپرست مدیریت شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی گفت: هم اکنون توزیع مرغ منجمد آماده طبخ به جهت تعدیل قیمت ها در سطح بازار و فروشگاه های زنجیره مصرف آغاز شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۶:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سید احمد مقدسی رئیس انجمن صنفی گاوداران اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا شرکت پشتیبانی امور دام مکلف شد تا تمام نیاز داخل را از طریق دام های کشور تأمین کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۶    
قم - فرجی، مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان قم از خرید گوشت گوساله منجمد از محل مازاد تولید داخل به صورت 5 تکه و به قیمت هر کیلوگرم 70 هزار تومان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور طی نامه ای به مدیران و سرپرستان پشتیبانی امور دام استان ها خواستار خرید گوشت گوساله منجمد از محل مازاد تولید داخل به صورت 5 تکه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تامین ذخایر گوشت کشور با خرید تولید گوشت داخلی به ازای هر کیلو 70 هزار تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت پشتیبانی امور دام کشور قیمت میانگین کشوری گوشت گوسفند را هر کیلوگرم 97 هزار و 750 تومان اعلام کرد که نسبت به قیمت میادین میوه و تره و بار کاهش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت پشتیبانی امور دام کشور آمار داد: میانگین قیمت مرغ آماده طبخ در خرده فروشی در هفته جاری هرکیلو گرم 17 هزار و 242 تومان و هشت ریال بود، درحالی که حداقل آن 15 هزار تومان را نشان می دهد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، تکمیل ذخایر راهبردی را مأموریت مهم این شرکت دانست و گفت: مجموعه مدیران شرکت پشتیبانی امور دام باید تمام توان خود را به کار گیرند تا این کار به بهترین شکل انجام شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی اظهار داشت: در اسفندماه سال گذشته کمبود تقاضا و بسته بودن هتل ها و رستوران ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، سبب شد مرغدار مرغ زنده را حدود 6 تا 7 هزار تومان بفروشد و مصرف کننده 10 هزار تومان بخرد که این وضعیت باعث ضرر تولید کننده شد. ...
کلامی، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت، بیان کرد: شرکت پشتیبانی امور دام، 10 هزار تن مرغ منجمد را از محل ذخایر خود در میادین میوه و تره بار، فروشگاه های زنجیره ای و صنوف منتخب در سطح کشور شروع به عرضه کرده است.
تحلیل بازار / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۶۲ سایت دیگر  
موسوی، معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: مرغدار از تامین نشدن نهاده با قیمت مصوب، گله مند است و این چالش تولید کنندگان مرغ است.
خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، محمدرضا طلایی را به سمت عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور منصوب کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی گفت: با توجه به افزایش قیمت مصوب گوشت مرغ گرم، براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار توزیع مرغ منجمد در استان آذربایجان شرقی آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۱    
شهرکرد- آل مومن، سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: 200 تن مرغ منجمد در چهارمحال و بختیاری طی روز های اخیر توزیع شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا طلایی عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور شد.
تحلیل بازار / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به انتقال بدهی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به برخی بانک ها به حساب بدهی دولت را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت سفید،360 تن مرغ منجمد از استانهای همجوار و تهران تامین و در سردخانه های این استان ذخیره سازی شد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از توزیع 29 هزار تن نهاده دامی میان دامداران و فعالین بخش طیور استان خوزستان خبر داد. حمید بدوی اظهار کرد: شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان در راستای حمایت از فعالان بخش طیور و دامداران ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان کرمان، هیأت بازرسی این بازرسی کل از تاریخ 1-4-99 لغایت 1-6-99 در شرکت پشتیبانی امور دام مستقر می باشند. چنانچه کارکنان و شهروندان محترم درخصوص عملکرد و اقدامات شرکت مذکور شکایات یا اعلاماتی دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۵    
زنجان - ایرنا - مرغداران زنجانی طی هفته گذشته در حالی با کمبود خوراک طیور و افزایش 2 برابری نرخ آن مواجه شدند که شرکت پشتیبانی امور دام جهادکشاورزی استان زنجان اعلام کرد به اندازه کافی سویا و ذرت ذخیره دارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدرضا کلامی از آغاز توزیع و عرضه گسترده گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام در سراسر کشور خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری رؤسای سازمان های صمت استان های سراسر کشور انجام خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: مرحله دوم گوشت مرغ منجمد از امروز(سه شنبه) با قیمت هر کیلوگرم 135 هزار ریال آغاز شده که عرضه آن بدون محدودیت و تا زمانیکه تقاضا وجود داشته باشد، انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بازرگانی وزارت صمت از آغاز توزیع و عرضه گسترده گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام در سراسر کشور خبر داد و بر همکاری روسای سازمانهای صمت استانها در این زمینه تاکید کرد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان فارس با مدیریت سازمان میادین میوه و تره بار، جهت بررسی روش های توزیع مناسب گوشت مرغ منجمد در شهر شیراز، به منظور تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ برگزار شد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون مقدار 386 هزار و61 تن ذرت، 418 هزار و 397 تن کنجاله سویا و 217 هزار و 966 تن جو بین تولیدکنندگان توزیع شده است. ...
بجنورد- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان شمالی از توزیع 120 تن مرغ منجمد در استان خبر داد.
تحلیل بازار / اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
با مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ به 15 هزار تومان بازگشت و اختصاص 15 هزار تن سهمیه مرغ به استان ها ابلاغ شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: قیمت فروش ذخایر گوشت مرغ شرکت پشتیبانی امور دام 12 هزار و 900 تومان برای تحویل به عوامل توزیع و 13 هزار و 500 تومان برای فروش در مراکز خرده فروشی تعیین گردید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت سفید، مجوز توزیع 50 تن مرغ منجمد از سوی ستاد تنظیم بازار کشور برای این استان صادر شد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان اصفهان از آغاز مرحله اول خرید حمایتی گوشت قرمز از دامداران این استان خبر داد و گفت: این عملیات 160 تن گوشت قرمز منجمد در قالب قرارداد را دربر می گیرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۵    
جلسه ستاد تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان به ریاست دکتر بازدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و با حضور مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان، مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان مدیر تعاون روستایی استان در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
ماکنعلی، رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: وزارت جهاد به دنبال شفافیت و مشارکت تشکل های غیردولتی در تصمیم سازی و تصمیم گیری هاست. تعدد تشکل ها که هم بردار و هم راستا نباشند به آن صنعت آسیب می زند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۲    
با توجه به مدرکی که به ما رسیده حاکی از این است که تغییر مدیریتی در شرکت پشتیبانی امور دام از سوی حسن عباسی معروفان مدیر مستعفی این شرکت اتفاق افتاده و خبر برکناری وی از این سمت درست نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با حکم وزیر جهاد کشاورزی مرتضی رضایی که سمت معاون وزیر جهادی کشاورزی را نیز برعهده دارد با حفظ سمت سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مرتضی رضایی سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی پیشنهاد معافیت شرکت پشتیبانی امور دام کشور را از پرداخت مالیات عملکرد سال 1396 در ارتباط با مابه التفاوت قیمت تکلیفی و قیمت تمام شده عملیات سال های 1393 تا 1395 ارائه کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: نهاده های دامی شرکت پشتیبانی امور دام استان اصفهان بر اساس بازرسی های ادارات کل دامپزشکی و بازرسی این استان، سالم بوده است. ...
تحلیل بازار / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کلامی، سرپرست معاونت امور بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: سازمان حمایت مکلف به بررسی قیمت کارشناسی نهاده های دامی مرتبط با اقلام پروتئینی شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۲    
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان خراسان جنوبی با اشاره به مازاد تولید مرغ در استان گفت: با پیگیری هایی که در این زمینه انجام شده، توانستیم به عنوان اولین استان در کشور مجوز صادرات مرغ منجمد توسط شرکت پشتیبانی امور دام با معافیت عوارض صادراتی به کشور افغانستان را دریافت کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: برای حمایت از تولیدکنندگان دام، طیور و آبزیان و دسترسی آنان به خوراک دام، براساس فرمول های موجود طیور، گاو شیری و گوشتی و آبزیان، قیمت نهایی فروش کارخانجات مشخص می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: در انبارهای شرکت پشتیبانی امور دام نهاده مورد نیاز 20 روز کشور ذخیره شده در حالی که باید مصرف 6 ماه تا یک سال ذخیره می شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: بنابر آمار به طور متوسط ماهانه یک میلیون و 500 هزار تن نهاده دامی در کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۳    
13 هزار تن گوشت قرمز مازاد گوساله و گوسفندی خریداری می شود [ایسنا] مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از آغاز مرحله اول خرید حمایتی گوشت قرمز مازاد گوساله و گوسفندی به میزان 13 هزار تن در 11 استان کشور خبر داد و گفت: درحال حاضر استان های سیستان وبلوچستان، قم، اصفهان، ایلام، کرمانشاه، لرستان ...
تحلیل بازار / اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عباسی معروفان، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، از آغاز مرحله اول خرید حمایتی گوشت قرمز مازاد گوساله و گوسفندی به میزان 13 هزار تن در 11 استان کشور خبر داد.