سه شنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۱Apr 2019 23

جدیدترین‌های «سازمان خصوصی سازی»

خبرگزاری فارس   ۲۹ دقیقه پیش    
جمعی از دانشجویان و طلاب در اعتراض به عملکرد سازمان خصوصی سازی در مقابل وزارت اقتصاد و امور دارایی تجمع کردند.
اخبار بانک   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امروز نمایندگان مجلس تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی و بانک شهر را بررسی و در مورد تقویت جایگاه سپاه پاسداران در برابر آمریکا تصمیم گیری می کنند.
مدیرکل امور سهام عدالت سازمان خصوصی سازی از تسویه کامل سود سهام عدالت 96 تمامی مشمولان حداکثر تا پایان خرداد ماه سال جاری در کشور خبر داد.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص نامه نمایندگان به رئیس جهمور و معاون اول وی در خصوص عزل پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی گفت: این موضوع مطرح شده و ما آن را بررسی می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس از بی تفاوتی رئیس جمهور به تخلفات سازمان خصوصی سازی انتقاد کرد و گفت: در زمان انتخاب وزیر اقتصاد از جمله مواردی که برای ایشان از سوی نمایندگان به عنوان ضرورت اعلام شد ...
الف   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه اگر همه مفاسد اقتصادی در کشور از ابتدای انقلاب تا امروز را جمع کنیم، شاید به اندازه مفاسد سازمان خصوصی سازی در واگذاری ها در چند سال اخیر نباشد گفت: در دیداری که با آیت الله رئیسی داشتیم، وی با درخواست انتشار علنی احکام قضایی موافق است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 96 مشمولان سهام عدالت طی روزهای جاری خاتمه می یابد.
نمناک   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۳:۰۵    
رئیس سازمان خصوصی سازی از تعیین تکلیف افرادی که دعوت نامه سهام عدالت دارند اما به هر دلیل از ثبت نام نهایی سهام عدالت جا مانده اند خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 96 مشمولان سهام عدالت طی روزهای جاری خاتمه می یابد. سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال 96 مشمولان سهام عدالت طی روزهای جاری خاتمه می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت:عدم رعایت قوانین در واگذاری ها توسط سازمان خصوصی سازی به ورشکستگی منجر شده است.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، پارسال 2 هزار و 400 میلیارد تومان سود سال مالی 1396 سهام عدالت بین 22 میلیون نفر از مشمولان توزیع شد. در ساماندهی سهام عدالت ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی درباره واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی، گفت:مجلس در بودجه سال 98 حکمی در این باره داشته و سازمان خصوصی سازی مکلف است تا شهریور ماه سازوکار این واگذاری را فراهم کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در اوایل هفته گذشته جمعی از نمایندگان مجلس در تذکری شدید به حسن روحانی و معاون اولش، آنها را مورد نقد قرار داده و خواستار برکناری پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی سازی شدند .
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: نمایندگان یک درخواستی برای رئیس جمهور ارسال کردند، ما هر چیزی که می آید را باید بررسی کنیم؛ بالاخره باید مدیران ما امنیت شغلی داشته باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه اخیرا برخی افراد قیمت های متفاوتی برای شرکت ماشین سازی تبریز اعلام کردند، تاکید کرد: اعلام هرگونه قیمتی برای شرکت ماشین سازی تبریز فاقد مبنای کارشناسی است.
برترین ها / الف   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه در خصوص سازمان خصوصی سازی نوشت: انتظار می رود با ورود قضایی به جزئیات و رسیدگی در اسرع وقت به پرونده های فساد گذشته خصوصی سازی ها، اجازه ندهید تبعات اقتصادی ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حاشیه های واگذاری، هپکوی با سود سالانه 20 میلیارد در ابتدای دهه هشتاد را تبدیل به کارخانه ای سوت و کور در میانه های دهه 90 کرد. کارخانه ای که به جای صدای چرخ دنده های ابزارش، صدای کارگرانش از سازی که سازمان خصوصی سازی در آن دمیده و تازه صدایش به گوش می رسد، بلند است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۲    
پرونده تخلفات متعدد رئیس سازمان خصوصی سازی به قوه قضائیه رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان خصوصی سازی در حالی قرار بود مزایده یک شرکت و جایگاه سوخت دولتی دیروز به عنوان نخستین مزایده امسال این سازمان انجام شوند، که این مزایده به سرانجام نرسید.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۲    
100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت وی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل پوری حسینی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 81 نماینده به روحانی درباره علت ممانعت رئیس جمهور و جهانگیری برای عزل رئیس سازمان خصوصی سازی را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
وکیل مدافع حسین هدایتی بدهکار کلان بانک سرمایه از صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت موکلش از پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در ارتباط با واگذاری کارخانه نورد و لوله اهواز خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۵    
بدون شک پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی را باید پرحاشیه ترین رئیس تاریخ خصوصی سازی در کشور دانست. او یکبار در سال 83 و در دوران...
الف   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۸    
100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت روحانی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل وی شدند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
اکوفارس: 100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت روحانی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل وی شدند.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، 100 نماینده مجلس شورای اسلامی تذکری خطاب به رئیس جمهور در اعتراض به عدم عزل رئیس متخلف سازمان خصوصی سازی را به امضا رساندند.
اقتصادآنلاین -مریم علیزاده؛ در جلسه علنی امروز صبح مجلس شورای اسلامی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که گزارش مربوط به تخلفات شرکت پالایشگاه نفت کرمانشاه عمدتا پیرامون شیوه قیمت گذاری و نحوه واگذاری این شرکت به بخش خصوصی به قوه قضاییه ارسال شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: سهام شرکت هپکو از مالک قبلی طی وکالت نامه ای دراختیار سازمان خصوصی سازی است و امیدواریم که این سازمان برای مالکیت هپکو فردی را که دارای اهلیت است انتخاب کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عمومی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران خصوصی سازی های رانتی را عامل زمینگیر شدن تولید ملی در کشور دانست.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: 100 نماینده مجلس شورای اسلامی تذکری خطاب به رئیس جمهور در اعتراض به عدم عزل رئیس متخلف سازمان خصوصی سازی را به امضا رساندند. در این تذکر تاکید شده است ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
چهل و سه تن از نمایندگان مجلس در نامه ای شدیداللحن خطاب به رییس جمهور و معاون اول خواستار برکناری پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی شدند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۷    
مالک سهام هپکو به عنوان یک شرکت موفق ایرانی که تحت تأثیر خصوصی سازی با زیان های سنگینی مواجه شده برای سومین بار در یک دهه اخیر تغییر خواهد کرد. به گزارش همشهری، سازمان خصوصی سازی اعلام کرده به زودی 60.7درصد از سهام هپکو را برای فروش در فرابورس عرضه خواهد کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک شرکت و جایگاه سوخت دولتی فردا(سه شنبه) در نخستین مزایده امسال سازمان خصوصی سازی عرضه خواهد شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
طی 11 سال گذشته شرکت 44 ساله هپکو که سالانه میلیاردها تومان سودآوری داشت و امروز حدود 600 میلیارد تومان بدهی دارد، دو بار واگذار شده و قرار است برای بار سوم تغییر مالکیت دهد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو برای سومین بار توسط سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه تجهیزات و ماشین آلات - واگذاری های سازمان خصوصی سازی در سال های اخیر حواشی بسیاری به همراه داشته که واگذاری سهام ماشین سازی تبریز با واکنش گسترده دانشجویان مواجه شده است.
پایتخت ما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
علیرضابیگی با اشاره به تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی می گوید: وضعیت ناسالم مدیریتی در سازمان خصوصی سازی در زمان مدیریت پوری حسینی تشدید شده و او کارنامه بسیار ضعیفی را از خود به جای گذاشت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
منتقدان، سازمان خصوصی سازی را به ارزان فروشی متهم می کنند کارخانه ای که دارای 126 هکتار زمین است.400 آپارتمان و حداقل 500 ماشین در این کارخانه وجود دارد که تکنولوژی را وارد کشور کرده و مادر صنایع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: در یکی دو مورد نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعلام کردند که در واگذاری ها فساد اتفاق افتاده است، که شکایت کردیم و بعد گفته شد که منظورمان سازمان خصوصی سازی نبوده است.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱    
ساعی گفت: در مزایده گذشته این کارخانه، خیانت به طور آشکار انجام شد، بدون اطلاع نمایندگان مجلس این واگذاری عملی شد در حالی که نمایندگان استان در مجلس پیگیر ماجرا بودند، سازمان خصوصی سازی بدون اطلاع نمایندگان، این عمل زشت را انجام داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بلوک 60.72 درصد از سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین – هپکو توسط سازمان خصوصی سازی از طریق فرابورس عرضه می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۳:۲۲    
در حالی که از نظر کیفی فرایند خصوصی سازی باید اصلاح شود و گویا سازمان خصوصی سازی به زودی زیر تیغ تحقیق و تفحص مجلس می رود و ریاست این سازمان نیز با اتهاماتی روبه رو است، رئیس سازمان خصوصی سازی از کندی واگذاری ها انتقاد کرده است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۴    
می متالز - معاون پرحاشیه ماه های اخیر وزیر اقتصاد به ادامه فعالیت سازمان خصوصی سازی و هیات واگذاری و جبران تعویق 6 ماهه امیدوار شد و گفت: با وضعیت فعلی به 11 سال زمان نیاز است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - نمایندگان مجلس با تحقیق و تفحص درباره نحوه واگذاری ماشین سازی تبریز و شرکت آذر چلیک توسط سازمان خصوصی سازی موافقت کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
پوری حسینی گفت: با وضع موجود بخش خصوصی می گوید من این قدر توانِ مالی دارم همان بهتر که مخفیانه زندگی کنم، اگر هم لازم شد و خواستم فعالیت کنم بروم خارج از کشور.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمایندگان مجلس نسبت به سازمان خصوصی سازی گلایه دارند، هرچند ما با خصوصی سازی مخالف نیستیم بلکه ما با تاراج بیت المال مخالف هستیم.
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۰۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها - با اینکه تعیین اهلیت بدون هیچ متر و معیاری می تواند به فساد دامن بزند و رئیس سازمان خصوصی سازی در این مورد هشدار داده است، برخی به دنبال وضع اهلیت برای واگذاری بنگاه های دولتی به بخش خصوصی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از خصوصی سازی واحدهای تولیدی استان به نصف قیمت واقعی، گفت: عملکرد سازمان خصوصی سازی به هیچ وجه قابل دفاع نیست و شاهد شاهکارهایی از سوی این سازمان در روند واگذاری واحدهای تولیدی هستیم.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: امیدواریم هیات واگذاری ترتیبی اتخاذ کند که در طول سال 98 سازمان خصوصی سازی، فعال باشد؛ چراکه هیات واگذاری باید مصوبه بدهد و سازمان خصوصی سازی نیز 6 ماه عقب ماندگی نیمه دوم سال 97 را جبران کند.