یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۵:۲۰Oct 2019 20

جدیدترین‌های «سازمان خصوصی سازی»

خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کیجان و خنداب در مجلس می گوید سازمان خصوصی سازی باید هرچه سریعتر وضعیت مدیریت هپکو را تعیین تکلیف کند و در این فرآِیند از ظرفیت افراد توانمند، آشنا به صنعت و... استفاده کند.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما در گزارشی با عنوان یک بازداشت ، به موضوع بازداشت آقای پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی پرداخته است. ب
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۱    
می متالز - به گفته استاندار مرکزی سهام شرکت هپکو به صورت موقت به سازمان خصوصی سازی برگشته است. این در حالی است که واگذاری آذرآب تا دو ماه آینده زمان می برد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۲۵    
می متالز - با تصویب هیات وزیران 250 میلیارد تومان از مطالبات گروه مپنا از دولت با بدهی به سازمان خصوصی سازی تهاتر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه گفت: فعالان کارگری منتخب کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه روز گذشته، 22 مهرماه با نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، موارد مطرح شده در جلسه امروز اعضای این کمیسیون با کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را اعلام کرد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۱    
می متالز - هیات وزیران در جلسه 17 مهر 1398 به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی با تهاتر مطالبات شرکت های وابسته به شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (گروه مپنا) از شرکت مدیریت شبکه برق ایران با بدهی شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (گروه مپنا) به سازمان خصوصی سازی موافقت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۰    
استاندار مرکزی درباره واگذاری سهام هپکو توضیحاتی ارائه کرد و گفت: هپکو به شکل موقت به سازمان خصوصی سازی بازگشت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: سهام شرکت هپکو به صورت موقت به سازمان خصوصی سازی واگذار شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۵    
اطلاعیه فرابورس درباره واگذاری هپکو به دولت در حالی روی سایت کدال قرار گرفته که تصمیم گیری نهایی درباره وضعیت این شرکت به عهده سازمان خصوصی سازی است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۲    
سرانجام تلخ خصوصی سازی شرکت های دولتی و تغییر مالکیت آنها در حالی پاشنه آشیل اقتصاد کشور شده که سازمان خصوصی سازی انتقال مالکیت 600 شرکت دولتی به بخش خصوصی را در لیست واگذاری های امسال خود قرار داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: فسخ قرارداد سهامدار قبلی هپکوی اراک به منزله بازگشت این واحد تولیدی و مادر تخصصی به مجموعه دولت نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گفته استاندار مرکزی سهام شرکت هپکو به صورت موقت به سازمان خصوصی سازی برگشته است.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰    
استاندار مرکزی گفت: سازمان خصوصی سازی به عنوان نماینده دولت در سهام هپکو، زمینه مناسب را در روند واگذاری هپکو فراهم می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در حال حاضر زمینه های مناسب و مطلوب برای واگذاری سهم عمده هپکو به افراد و گروه ها و شرکت هایی که صلاحیت این کار را دارند در حال آماده سازی است که این پروسه ممکن است 3 الی 4 ماه و کم تر یا بیش تر طول بکشد و در این مدت زمان، متولی سهام سازمان خصوصی سازی است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه مدیران وزارت ورزش و جوانان با مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مدیران بورس و فرابورس برگزار شد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه تهاتر مطالبات از شرکت دولتی مدیریت شبکه برق ایران با بدهی شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (گروه مپنا) به سازمان خصوصی سازی را برای اجرا ابلاغ کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: استاندار مرکزی گفت: سهام هپکو به صورت موقت به سازمان خصوصی سازی به عنوان متولی سهم 60 درصدی و نماینده دولت بازگردانده شد. سیدعلی آقازاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درخواستی بنده از رئیس جمهور داشتم ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر واگذاری هپکو به دولت گفت: این شرکت به هیچ وجه دولتی نشده است، مگر می شود شرکتی واگذار شود و دوباره به دولت برگردد؟ این اتفاق در شرایط خاص رخ می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به دیدار با رئیس کل سازمان خصوصی سازی و پیگیری پرونده سیلو و غله همدان گفت: این پرونده در هیات داوری بررسی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
محمودآباد - دبیرکل اتاق تعاون ایران گفت: سازمان خصوصی سازی یکی از واحدهایی است که در راستای اجرای اصل 44 خصوصی شده و نباید دبیرخانه دیگر سازمان ها و واحدهای تازه خصوصی شده باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، طی حکمی از سوی علیرضا صالح، رئیس کل سازمان خصوصی سازی، ابوالقاسم شمسی جامخانه به سمت معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه های سازمان خصوصی سازی منصوب شد. ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، فرهاد دژپسند ، امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران تاکید کرد: برای اینکه جلوی فرار مالیاتی را بگیریم باید از ابزارهای مختلف استفاده کنیم و بهترین ابزار هوشمند سازی نظام مالیاتی و الکترونیکی کردن فرآیندهاست. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل و سهامدار عمده تعیین شده و هیات واگذاری و شورای عالی بورس هم مصوبات لازم را صادر کرده اند و اکنون منتظریم تا اولین مجمع را سازمان خصوصی سازی با حضور تمامی دارندگان سهام برگزار کند و بعد از آن هپکو با یک مدل جدید، مدیریت خواهد شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی از عرضه سهام شش شرکت بورسی پالایشگاهی در بورس به ارزش 20 میلیارد تومان خبر داد. *** باقی ماندن 400 شرکت برای واگذاری به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیرضا صالح در گفتگوی رادیویی، درباره روند خصوصی سازی در کشور، اظهار داشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به عرضه سهام شش شرکت بورسی پالایشگاهی به ارزش 20 هزار میلیارد تومان، گفت: برهم خوردن فضای کلی اقتصاد کشور دلیل عدم موفقیت واگذاری هپکو است.
اقتصاد آنلاین / بانک مردم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر ارزش هر برگ سهام عدالت در صورت آزادسازی معامله حدود 5 میلیون تومان است. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۸    
ما هزاران میلیارد تومان بنگاه آماده واگذاری داریم اما هم رییس سازمان خصوصی سازی در زندان است، هم خریدار هم فروشنده؛ این بخشی از صحبت های دیروز محمدرضا باهنر نماینده پیشین اصولگرای مجلس که حالا به نظر می رسد رویکردی بیناجناحی تر در ذهن دارد، مطرح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی، در حکمی "ابوالقاسم شمسی جامخانه" را به سمت عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: بعد از برگشت کارخانه هپکو به سازمان خصوصی سازی، کارگران برای راه اندازی دوباره کارخانه و رونق تولید دست به کار شدند.
پایگاه خبری گسترش / ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: درحال حاضر ارزش هر برگ سهام عدالت در صورت آزادسازی معامله حدود 5 میلیون تومان است. گسترش نیوز: علیرضا صالح اظهارکرد ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: مشاور رئیس مجلس گفت: موضوع مهم این است که 70 درصد تولید نفت می سوزد و همه می گویند این موضوع ارتباطی با آنها ندارد، دولت و مجلس آن را گردن نمی گیرند و قوه قضائیه هم می گوید کار هر کدامتان که باشد دستگیرتان می کنیم. ...
سلام نو / نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک از نامه 32 نماینده مجلس برای تهیه گزارش نظارتی از سازمان خصوصی سازی در خصوص فرآیند واگذاری سهام شرکت هپکو ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک از نامه 32 نماینده مجلس برای تهیه گزارش نظارتی از سازمان خصوصی سازی در خصوص فرآیند واگذاری سهام شرکت هپکو، عملکرد خریداران سهام و مدیران منتخب خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سازمان خصوصی سازی در فرآیند واگذاری سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در قبل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور سازمان خصوصی سازی می گوید بهبود شرایط بنگاه ها پس از واگذاری نیاز به زمان دارد چرا که در دهه های گذشته در بدترین شرایط مدیریت شده اند، بنابراین نباید انتظار داشت در مدت زمان کوتاه به بهره وری برسند.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تغییر سهام استقلال از خاص به عام که انجام آن از ماه ها پیش توسط وزارت ورزش آغاز شد به دلیل ایرادهای سازمان خصوصی سازی به اساسنامه این باشگاه هنوز به سرانجام نرسیده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۹    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد گفت: سازمان خصوصی سازی مطابق قانون، باید قراردادهای شرکت هایی که به بخش خصوصی واگذر می شوند را شفاف اعلام کند.
برترین ها / شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: برای هر مشمول دارای یک میلیون تومان سهام حدود 175 هزار تومان سود از محل عملکرد سال مالی 1396 واریز شده است که این مقدار در سال 1395 حدود 150 هزار تومان بوده است و این موضوع حکایت از رشد 16 درصدی پرداخت سود سهام عدالت دارد. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی در باره سهام عدالت از سوی سازمان خصوصی سازی منتشر شد. برای هر مشمول دارای یک میلیون تومان سهام حدود 175 هزارتومان سود از محل عملکرد سال مالی 1396 واریز شده است که این مقدار در سال 1395 حدود 150 هزار تومان بوده است و این ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۳    
حمید حاج اسماعیلی، فعال حوزه کارگری با اشاره به بروز مشکلات جامعه کارگری در روند خصوصی سازی بنگاه های صنعتی گفت: خصوصی سازی در کشور ما با مشکلات جدی مواجه است که مسئولیت آن را باید سازمان خصوصی سازی قبول کند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی در باره سهام عدالت از سوی سازمان خصوصی سازی منتشر شد. برای هر مشمول دارای یک میلیون تومان سهام حدود 175 هزارتومان سود از محل عملکرد سال مالی 1396 واریز شده است که این مقدار در سال 1395 حدود 150 هزار تومان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تبریز در مجلس خطاب به نیروی انتظامی گفت: انتظار دارم که با قربانی های سازمان خصوصی سازی با مدارا رفتار شود. احمد علیرضا بیگی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
عرضه های سازمان خصوصی سازی در دولت دوازدهم 45 درصد از لحاظ تعداد بنگاه و 15 درصد از لحاظ ارزش بنگاه با موفقیت همراه بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه تولید در کارخانه هپکو ظرف یکی، دو ماه آینده از سر گرفته می شود، گفت: بعد از دوره گذار و تعیین تکلیف بدهی های کارخانه، واگذاری از طریق پیمان مدیریت صورت می گیرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تا پایان شهریورماه، تنها یک میلیارد تومان سهم و اموال دولتی توسط سازمان خصوصی سازی واگذار شده است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۱:۱۴    
پوری حسینی که یک ماه و نیم پیش در روز 23 مردادماه از ریاست سازمان خصوصی سازی پایین آمد و بازداشت شد و هنوز در بازداشت است، اردیبهشت ماه امسال به اتهامات متوجه خود پاسخ مفصلی داده بود. او بارها تاکید کرده است که در واگذاری ها هیات واگذاری قانون اصل 44 همه کاره هستند. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ابه گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از یرنا، صالح بامداد پنجشنبه درباره جزئیات پرداخت معوقات کارگرانِ کارخانه هپکوی اراک به خبرنگار ایرنا گفت: ما امروز با توجه به دستوری که رئیس جمهوری محترم برای بازگرداندن مالکیت شرکت هپکو به مالکیت دولت داشت در ابتدا حقوق معوق کلیه کارکنان این شرکت را به وسیله ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته وی، در آینده نزدیک این شرکت با مدیریت جدید که تحت نظارت سازمان خصوصی سازی خواهد بود، تولیداتش را شروع خواهد کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
علیرضا صالح رئیس کل سازمان خصوصی سازی در مصاحبه تلفنی با شبکه خبر گفت:کلیه مطالبات و حقوق معوقه 6 ماه نخست سال جاری کارکنان هپکو از امشب پرداخت شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی از پرداخت حقوق معوق به کلیه کارگران شرکت هپکو خبر داد و افزود: با این پرداخت، حقوق کارگران این کارخانه به روز شد و آنها هیچ مطالبه ای ندارند.