یکشنبه ۱۸ خردادساعت ۰۶:۱۸Jun 2020 7

جدیدترین‌های «مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی»

 
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش سرعت باد در کشور طی هفته آینده که احتمال خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور را به دنبال خواهد داشت، از ورود جریانات خنک شمالی در نوار شمالی کشور خبر داد و گفت: از این رو تا اواسط هفته آینده هوای خنک در این مناطق ماندگار خواهد بود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی طی امروز (17 خردادماه) در برخی استان های کشور خبرداد. ...
تحلیل بازار / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای بیش از 9 استان کشور طی امروز و فردا، رگبار باران رعد و برق و وزش باد پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش سرعت باد در کشور طی هفته آینده که احتمال خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور را به دنبال خواهد داشت، از ورود جریانات خنک شمالی در نوار شمالی کشور خبر داد و گفت: از این رو تا اواسط هفته آینده هوای خنک در این مناطق ماندگار خواهد بود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق سرعت وزش باد قابل ملاحظه است و در برخی از استان ها سبب خیزش گرد و خاک می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در برخی مناطق کشور گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق سرعت وزش باد قابل ملاحظه است و در برخی از استان ها سبب خیزش گرد و خاک می شود. ...
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش های پراکنده باران طی امروز تا دوشنبه هفته آینده در 13 استان از کاهش دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک در بخش هایی از کشور طی امروز (14 خرداد) خبر داد. به گزارش ایسنا، صادق ضیاییان اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز (14 خرداد) در شمال غرب، شمال شرق ...
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: طی عصر امروز (14 خرداد) در مناطقی از غرب، شمال غرب، مرکز و دامنه های جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران، مرکزی، قم و سمنان گاهی وزش باد شدید رخ می دهد که وقوع گرد و خاک در پی آن دور از انتظار نیست. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک در بخش هایی از کشور طی امروز (14 خرداد) خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۸:۳۲    
تهران (پانا) - مدت کوتاهی است که هشدارهای هواشناسی با رنگ های مختلف سطح بندی شده است که به گفته مسئولان سازمان هواشناسی هر کدام از این رنگ ها معنا و پیامی را اعلام می کند. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در روزهای آتی برای کل کشور خبر داد.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید در 9 استان طی امروز و فردا و افزایش دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۳    
گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان این که طی امروز و فردا (12 و 13 خرداد) در برخی استان ها رگبار باران خواهیم داشت، گفت: طی روز سه شنبه، وقوع گردوخاک در استان های خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان این که طی امروز و فردا (12 و 13 خرداد) در برخی استان های کشور رگبار باران خواهیم داشت، گفت: طی فردا وقوع گرد و خاک در خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست. ...
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش های پراکنده تا سه شنبه در برخی استان ها از آسمان صاف برای اکثر مناطق کشور در آخر هفته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی فردا و پس فردا (11 و 12 خرداد) کاهش موقتی دما در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ می دهد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۳    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی دو روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید سبب ایجاد گرد وخاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز و فردا در برخی مناطق کشور از جو نسبتا پایداری طی روزهای یکشنبه تا سه شنبه هفته آینده در کشور خبر داد. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما طی روزهای آینده خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا: صادق ضیاییان در خصوص آخرین وضعیت آب و هوا در روزهای آینده گفت: طی دو روز آینده در برخی مناطق شمال غرب و سواحل دریای خزر در ساعات بعدازظهر رشد ابر و بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد و در روز شنبه در سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، صادق ضیاییان اظهار کرد: امروز و فردا (7 و 8 خرداد) در برخی مناطق ساحلی خزر و طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید داریم که در برخی نقاط با خیزش گرد و خاک همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که امروز و فردا (6 و 7 خرداد) در برخی استان های کشور وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود، گفت: تا اواخر هفته در نوار شرقی کشور خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا را خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در بعضی ساعات امروز (5 خرداد ماه) در شرق کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد، گفت: وزش باد در برخی نقاط باعث ایجاد گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (5 خرداد) در 15 استان کشور وزش باد شدید موقت دور از انتظار نیست. به همین دلیل تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارت های احتمالی اتخاذ شود. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران تا 8 خرداد 99 توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به روند افزایش دما از اواسط هفته، گفت: امروز و فردا (دوشنبه 5خرداد) در برخی نقاط شمال غرب و غرب و طی امروز، دوشنبه و سه شنبه در نوار شرقی کشور وزش باد شدید رخ می دهد که می تواند در برخی نقاط موجب گرد و خاک کاهش کیفیت هوا و دید افقی شود.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی دو روز آینده خبر داد و گفت: از روز یکشنبه هفته آینده (11 خردادماه) کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور خواهیم داشت. ...
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز تا چهارشنبه در برخی استان ها از افزایش محسوس دما در سواحل شمالی و اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش تدریجی دمای هوا در کشور خبر داد و گفت: امروز (2 خرداد) در برخی استان ها رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آخرین وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از روند افزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشور از روز پنج شنبه (یکم خرداد) تا یکشنبه هفته آینده ( 4خرداد) خبر داد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها گفت: امروز (31 اردیبهشت) شدت بارش در 9 استان کشور خواهد بود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها گفت: امروز (31 اردیبهشت) شدت بارش در 9 استان کشور خواهد بود. به گزارش روز نو :صادق ضیائیان اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین خروجی مدل ها و نقشه های هواشناسی امروز (31 اردیبهشت) در استان های ساحلی خزر ...
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها گفت: امروز (31 اردیبهشت) شدت بارش در 9 استان کشور خواهد بود.
وانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها گفت: امروز (31 اردیبهشت) شدت بارش در 9 استان کشور خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها گفت: امروز (31 اردیبهشت) شدت بارش در 9 استان کشور خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش ها گفت: امروز (31 اردیبهشت) شدت بارش در 9 استان کشور خواهد بود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به پیش بینی وضعیت آب و هوایی کشور طی چند روز آتی پرداخت و گفت: از پنج شنبه، اول خرداد شاهد روند افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور خواهیم بود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به پیش بینی وضعیت آب و هوایی کشور طی چند روز آتی پرداخت و گفت: از پنج شنبه، اول خرداد شاهد روند افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور خواهیم بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش بینی افزایش نیم تا یک درجه ای دما در تابستان سال جاری خبر داد.
تحلیل بازار / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای نسبت به وقوع آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه در 16 استان طی امروز تا سه شنبه هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد: در 24 ساعت گذشته روانسر با یک درجه بالای صفر سردترین و شوش با 43 درجه بالای صفر گرم ترین نقطه کشور بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز (28 اردیبهشت ماه) با نفوذ جریانات خنک شمالی در برخی نقاط کشور بارش پراکنده و کاهش دما پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور در سه روز آینده پرداخت. تاریخ انتشار: 10:53 - 28 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 621399
کیهان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر یکشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی بارش باران و کاهش دما در برخی مناطق کشور پیش بینی می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۷    
گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر فردا (28 اردیبهشت) با نفوذ جریانات خنک شمالی بارش باران و کاهش دما در برخی مناطق کشور پیش بینی می شود.