چهارشنبه ۰۱ خردادساعت ۲۱:۱۷May 2019 22

جدیدترین‌های «مرکز خدمات حوزه های علمیه»

مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱    
بابل/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه بابل با حضور در دفاتر ائمه جمعه غرب استان مازندران با آنها دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه، بنیان گذار جمهوری اسلامی در روز سوم اسفندماه 1367 با صدور پیامی خطاب به روحانیان، مراجع، مدرسان، طلاب و ائمه جمعه و جماعات که منشور روحانیت نام گرفت استراتژی نظام جمهوری اسلامی و رسالت حوزه های علمیه را تعیین کردند. ...
آیین افتتاحیه خانه هلال مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور جمعی از مسئولان و کارکنان این مرکز و مسئولان هلال احمر استان قم برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۱    
سنندج/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کردستان و رئیس شورای شهر سنندج با هدف افزایش همکاری های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان به اطلاع می رساند، این مرکز در نظر دارد دوره های آموزشی (شنا) ویژه همسر و فرزندان دختر طلاب و روحانیان را در شهرستان های زاهدان و زابل برگزار کند. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۰    
بجنورد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی برای افزایش همکاری دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۰    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان به اطلاع می رساند، این مرکز در نظر دارد دوره آموزشی حفظ قرآن کریم ویژه همسر و فرزندان دختر طلاب و روحانیان را در شهرستان زاهدان برگزار کند. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۰    
زاهدان/ دومین نشست مشترک مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه و اداره کل فنی حرفه ای استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیران دو مجموعه در اداره کل فنی و حرفه ای برگزار شد.
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه از پروژه مسکونی در حال ساخت 15 خرداد قم بازدید کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۰    
مشهد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی با حضور در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) توس مشهد با طلاب و استادان این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۵    
بیرجند/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی با هدف استفاده از ظرفیت های جهاد کشاورزی در راستای اشتغال زایی خانگی خانواده طلاب دیدار و گفت وگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵    
بجنورد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵    
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، معاونت سلامت و امور بیمه های این مرکز چهاردهمین مسابقه مجازی سلامت را با موضوع آشنایی با بیماری های خاص و صعب العلاج برای طلاب و روحانیون محترم و خانواده ایشان برگزار می کند. • مهلت شرکت در این مسابقه تا 10 خردادماه 1398 است. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۲    
حجت الاسلام کلاه کج گفت: مرکز خدمات با همه توان و نیروی خود تمام مدت روز و با تمام توان و امکانات در حال خدمت رسانی به سیل زدگان است.
رشت/ اولین خانه کارآفرینی و مهارت صنایع دستی با همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه و اداره کل فنی و حرفه ای استان گیلان در رشت افتتاح شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۸    
سنندج/ محموله کمک های غیر نقدی طلاب، روحانیون و ماموستایان کردستان به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه این استان به مناطق سیل زده استان ایلام ارسال شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۷    
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان شمالی گفت: حوزه های علمیه خواهران از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران و از برکات انقلاب اسلامی است و رسالت سنگینی بر عهده دارند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۸    
روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه ایرانشهر، به اطلاع طلاب و روحانیان شهرستان چابهار می رساند، جدول حضور نیروهای بیمه آسیا شعبه استان در مدارس علمیه، در اردیبهشت 98 برای تحویل اسناد پزشکی و اطلاع رسانی در رابطه با بیمه تکمیلی درمان و بیمه نامه های خودرو به پیوست ارائه می شود. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۸    
مشهد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی با حضور در مدرسه علمیه چهارده معصوم (ع) شهرستان کلات با طلاب و استادان این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۹    
مشهد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان رضوی با حضور در مدرسه علمیه امام رضا (ع) شهرستان سرخس با طلاب و استادان این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۹    
بندرعباس/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان هرمزگان در مراسمی از کارشناسان برنامه های فرهنگی این مرکز قدردانی کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل جذب منابع مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با اشاره به بازدید میدانی از مناطق سیل زده استان ایلام، گفت: طلاب جهادی سنگ تمام گذاشتند و با حضور و خدمت رسانی و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی، درد سیل زدگان را کاهش دادند و امیدواریم که این حضور در ماه مبارک رمضان نیز استمرار داشته باشد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۹    
کارگاه آموزشی اردو داری ویژه کارشناسان فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه در اردوگاه دانشگاه امام صادق(ع) دماوند برگزار شد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نظارت مرکز خدمات حوزه های علمیه از بخش های مختلف جامعه الزهرا علیهاالسلام بازدید و با فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تبلیغی این موسسه علمی آشنا شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۹    
ایلام/ نماینده رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه از مناطق سیل زده استان ایلام بازدید کرد و در جریان مشکلات اهالی این مناطق قرار گرفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۹    
اردبیل/ سرپرست مرکز خدمات حوزه های علمیه و استاندار اردبیل به منظور بررسی مشکلات طلاب و روحانیان استان دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۹    
آبادان/ نشست مجمع خیرین نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه جنوب استان خوزستان در آستانه ماه مبارک رمضان تشکیل شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۹    
رشت/ سومین محموله از کمک های نهادهای حوزوی استان گیلان جمع آوری شده توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه به استان های درگیر سیل ارسال شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۰    
تبریز/ معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی گزارشی از برنامه های این مرکز به مناسبت هفته سلامت ارائه کرد.
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع طلاب و روحانیون کشور می رساند، ساعت کاری این مرکز در ماه مبارک رمضان ویژه مراجعه کنندگان محترم در ستاد مرکز خدمات و استان قم از ساعت 8:30 الی 13، سایر استان ها 8:30 الی 14:30 و در استان تهران 08:30 الی 16 است. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۰    
کاشان/ محموله کمک های غیر نقدی طلاب و روحانیان منطقه کاشان به همت مرکز خدمات حوزه های علمیه در این منطقه به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۰    
تبریز/ جمعی از معاونان و کارشناسان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی با حضور در مدرسه علمیه خواهران صادقیه تبریز به سؤالات طلاب این مدرسه درباره برنامه های مرکز خدمات پاسخ دادند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۰    
کرمانشاه/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کرمانشاه با تعدادی از زوج های جوان طلبه استان دیدار کرد و آغاز زندگی مشترک را به آنها تبریک گفت.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۰    
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با حضور در مدرسه علوم دینی محمدیه اهل سنت شهرستان تالش با مدیران، استادان و طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۰    
شیراز/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان فارس و امام جمعه شهرستان فیروزآباد دیدار و گفتگو کردند.
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با حضور در مدرسه علمیه صدیقه الکبری(س)تالش با طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۰    
بروجرد/ محموله کمک های غیر نقدی طلاب و روحانیان بروجرد به همت نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه در این شهرستان به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۰    
بجنورد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان شمالی از مناطق سیل زده این استان در راز و جرگلان بازدید کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۰    
رشت/ در دیدار مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان و مدیر حوزه علمیه خواهران بر همکاری هرچه بیشتر این دو مجموعه در خدمت رسانی و ساماندهی کمک رسانی به سیل زدگان به طلاب تأکید شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۰    
ساری/ به مناسبت هفته سلامت و با همکاری مرکز بهداشت استان مازندران، ایستگاه سلامت و تندرستی در مرکز خدمات حوزه های علمیه استان برپا شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۰    
تبریز/ معاون مسکن و امور اجرایی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی با طلاب شهرستان های صوفیان و شبستر دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۰    
زاهدان/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان از مناطق سیل زده سیستان بازدید کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان و نماینده ولی فقیه در این استان با حجت الاسلام و المسلمین نصیحت گو دیدار و گفت و گو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۰    
تبریز/ معاون فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی به منظور افزایش همکاری های فرهنگی دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۰    
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و مسئول بسیج طلاب سپاه استان گیلان به منظور افزایش همکاری های دو مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
رشت/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان و امام جمعه شهرستان لاهیجان دیدار و گفتگو کردند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۰    
خرم آباد/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان به منظور هماهنگی برای اجرای طرح سنجش سلامت ائمه جمعه استان دیدار کردند.
نشست مشترک مرکز خدمات حوزه های علمیه با نمایندگان طلاب و فضلای استان های سیل زده در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۰    
کاشان/ مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه منطقه کاشان و امام جمعه شهرستان راوند دیدار و گفتگو کردند.