پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۲۱:۲۵Apr 2020 9

جدیدترین‌های «منابع بودجه 98»

 
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۰    
مرکز پژوهش های مجلس اخیرا در گزارشی اعلام کرده است که با فرض تداوم وضعیت فعلی یعنی تحقق منابع بودجه 98 در 8 ماهه امسال، 77 درصد از منابع لایحه بوجه سال آینده محقق خواهد شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، جزئیات عملکرد 7 ماهه منابع عمومی بودجه 98 منتشر شد. طبق این اطلاعات کل منابع عمومی در قانون بودجه سال جاری 448 هزار میلیارد تومان بود که با نظر سران قوا به 386 هزار میلیارد تومان کاهش یافت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
کاهش 62 هزار میلیارد تومانی هزینه های دولت طی سال جاری در حالی اتفاق افتاد که ظاهرا حدود 138 هزار میلیارد تومان عدم تحقق منابع پیش بینی شده و ما به التفاوت آن از محل منابع جدید تامین خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با بیان اینکه، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت ناشی از سیل باید آخرین راهکار باشد، گفت: بکارگیری برخی منابع لحاظ شده در بودجه مانند احیای دریاچه ارومیه، مقابله با آلودگی هوا در خوزستان و تنخواه بانک مرکزی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: قطعا بودجه 98 امکان پاسخگویی به مشکلات سیل زدگان را ندارد و در کنار تسهیلات بانکی، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی ضروری خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: تصمیم درباره پالرمو و CFT حساس است و مجمع بحث های گسترده و سنگینی کرده است ولی با دو سه جلسه نتوانسته ایم به تصمیم برسیم. باید ببینیم وعده های اروپایی ها چه میزان محقق خواهد شد و درباره جبران کار غلط آمریکا چه می کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش های متعددی در 24 ساعت گذشته توسط گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار سیاسی تسنیم شناخته شده است. نمکی وزیر بهداشت شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98، مصوبه این کمیسیون درباره سقف منابع بودجه عمومی کشور را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۱    
تهران- ایرنا- مرکز پژوهش های مجلس، دستیابی به درآمدهای نفتی و مالیاتی پیش بینی شده در لایحه بودجه 98، را مورد بررسی قرار داده و ایرادهایی به این بخش وارد دانسته است. این موضوع در کانون توجه رسانه های داخلی، قرارگرفته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، امیر خجسته با بیان این مطلب گفت: یکی از مشکلات دولت، هنگام تدوین بودجه سال آینده تامین منابع مالی آن بوده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رایزنی شهردار تهران با هیات دولت با هدف احیای سهم پایتختی برای شهر تهران در منابع بودجه 98 کل کشور آغاز شد. شهردار تهران با توجه به شرایط ویژه دولت در کمبود منابع مالی، یک بسته ارزی برای نحوه تسویه بدهی دولت به پایتخت را پیش روی آن قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معضل اصلی نمایندگان، بررسی عملکرد شرکت های دولتی است که یک سوم بودجه کشور به آن ها اختصاص داده شده است. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی شاید هفته آینده در مجمع تمام شود، گفت: پالرمو و CFT هم هر موقع به مجمع داده شود، انجام می دهیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی با تشریح نقاط قوت و ضعف لایحه بودجه سال آینده کشور گفت: مشکل بودجه برای دولت وجود ندارد؛ وقتی صادرات نفت کم می شود، نرخ ارز بالا می رود، ارز که پایین میرود دولت از بانک مرکزی استقراض میکند و در واقع مشکلات بودجه ای به مردم پاس داده می شود.
الف   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هر دلار کاهش قیمت نفت در سال آینده، سبب کاهش بیش از 2.4 هزار میلیارد تومانی منابع بودجه 98 خواهد شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
هر دلار کاهش قیمت نفت در سال آینده، سبب کاهش بیش از 2.4 هزار میلیارد تومانی منابع بودجه 98 خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 98، منابع حاصل از صادرات نفت در منابع عمومی رشدی 40 درصدی داشته و به 142 هزار میلیارد تومان رسیده و این در حالی است که دولت حتی اگر نفت را با نرخ ارز آزاد هم بفروشد،با کسری حداقل 13 هزار میلیارد تومانی مواجه می شود.