شنبه ۱۶ آذرساعت ۲۳:۰۵Dec 2019 7

جدیدترین‌های «خلخال»

ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش    
دبیر صنفی دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: مسئولان، اعضای شورای صنفی را مانند یک نیروی فشار تلقی می کنند که مطالبات بیش از اندازه دارد. در صورتی که برخی از درخواست های اعضای شورای صنفی مطابق میل، نظر، میزان بودجه و مواردی از این دست نباشد ، مُهر همیشه معترض و آشوب گر به پیشانی اعضای این شورا می زنند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: توجه به خواسته های دانشجویان دانشگاه های مختلف این شهرستان در اولویت کاری فرمانداری و مسوولان دستگاه های اجرایی منطقه قرار دارد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرمانده پلیس راه اردبیل - سرچم از اجرای طرح زمستانی پلیس راه در محورهای مواصلاتی جنوب استان در شهرستان های خلخال و کوثر خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس دانشکده پیام نور مرکز خلخال گفت: مجوز لازم برای ایجاد تحصیلات تکمیلی و راه اندازی 2 رشته کارشناسی ارشد در این دانشگاه اخذ شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
هم اکنون در استان های آذربایجان شرقی در محور تبریز-زنجان، آذربایجان غربی در محور پیرانشهر - سردشت، چهارمحال و بختیاری در محورهای کوهرنگ - مسجد سلیمان، ناغان - اردل، بروجن - لردگان، گیلان در محورهای آستارا - اردبیل و اسالم - خلخال و مرکزی محورهای اراک - خمین ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ مسوول امور اجتماعی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی خلخال گفت: هزار و 370 بیمار دیابتی در این شهرستان شناسایی و تحت پوشش قرار گرفته است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان خلخال گفت: اسلام تا به امروز بدون نماز نبوده است و عظمت آن تا به حدی است که خداوند متعال آن را اولین دستور برای مسلمانان قرار داده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بهروز ندایی رییس ستاد انتخابات استان اردبیل جمعه شب به ایرنا گفت: امروز در ششمین روز از نامنویسی ، 30 نفر داوطلب نمایندگی شدند که 12 نفر آنها در حوزه انتخابیه پارس آباد،بیله سوار و اصلاندوز ، 6 نفر در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین، چهار نفر در مشگین شهر ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_رییس اداره بهزیستی خلخال گفت: هشت واحد مسکونی مددجویی و محرومین تحت پوشش این نهاد حمایتی بهره برداری شده و در اختیار نیازمندان این شهرستان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۵    
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: نسل جوان امروزی بعنوان بزرگترین سرمایه کشور مخالف هرگونه بی عدالتی در جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۰    
امام جمعه شهرستان خلخال گفت: مجلس انقلابی در جامعه اسلامی نباید منفعل باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۷    
بعد از گذشت نزدیک به 18 ماه از رانش جاده گیوی به خلخال کار اصلاح این مسیر به پایان رسید و برای عبور خودروها بازگشایی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بهروز ندایی پنج شنبه شب به ایرنا گفت: 26 نفر از این تعداد در حوزه انتخابیه اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین ؛ 15 نفر در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز ؛ هفت نفر در مشگین شهر ، هفت نفر در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر و سه نفر در گمی مغان داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: تردد از جاده خلخال به اسالم فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: تمامی محورهای مواصلاتی به استان باز و تردد با زنجیرچرخ در گردنه ها امکان پذیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: بارش برف و باران در اکثر نقاط استان سبب بروز مشکلاتی در تردد شده و تردد در محور اسالم - خلخال فقط با زنجیرچرخ میسر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش استان گیلان گفت: در پاسخ به درخواست های مکرر مردم خلخال و گردشگران ، عملیات اجرایی بهسازی و ترمیم جاده ارتباطی اسالم - خلخال به طول هفت کیلومتر در حوزه استحفاظی استان گیلان درسال جاری اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت: محور اسالم به خلخال این شهرستان، سفیدپوش شده اما با برفروبی و نمک پاشی راهداران، باز است و خودروها به زنجیر چرخ، باک پر بنزین و تجهیزات زمستانی مجهز باشند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان اردبیل بارش برف جریان دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی راه ارتباطی خلخال - منجیل که استان های اردبیل و گیلان را به هم متصل می کند، با پیگیری های صورت گرفته و افزایش ماشین آلات راه سازی شتاب گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار حوزه انتخابیه خلخال و کوثر گفت: اصل امانتداری، بی طرفی، رازداری و تلاش برای برگزاری سالم انتخابات از اهم وظایف برگزارکنندگان انتخابات از جمله اعضای هیات اجرایی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ایرنا _ معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی راه سازی در بخشی از راه تخریب شده از رانش کوه در مسیر ارتباطی خلخال - گیوی در شهرستان کوثر پایان یافته و بهره برداری از این مسیر آغاز شد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بارش برف و باران در اغلب جاده های کشور خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی، با اشاره به آخرین گزارشات دریافتی از وضعیت جوی و ترافیکی راه ها بیان کرد: در اکثر محورهای آذربایجان غربی، اردبیل، اسالم- خلخال در استان گیلان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: مورد مشکوکی در خصوص همه گیر بودن بیماری آنفلوآنزا در این شهرستان مشاهده نشده و 50 درصد تخت های بیمارستان این شهر خالی از بیمار است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیریت راه های اداره کل راهدای حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، هم اکنون در گردنه حیران در جاده نمین - آستارا، پردنه صائین در جاده نیر - سراب ، گردنه الماس در جاده خلخال - اسالم و جاده های رضی - گرمی ، اردبیل - سرعین بارش برف و جاده پارس آباد - اصلاندوز نیز بارش باران در جریان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۸    
جمعی از مددجویان کمیته امداد خلخال و کوثر به زیارت حرم حضرت امام رضا (ع )مشرف شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: تاکنون اطلاعات 18 هزار صنعتگر این استان در سامانه جامع صنایع دستی ثبت شده است. نادر فلاحی سامناه در بازدید از محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی خلخال افزود: حدود بیش از 10 هزار نفر بدون پروانه در رشته های مختلف صنایع دستی استان فعالیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۹    
فرمانده پلیس راه اردبیل _خلخال گفت: از تاریخ یک دی ماه تا 29 اسفند ماه امسال به دلیل جلوگیری از هر گونه حوادث جاده ای ناشی از یخ زدگی و سطح برفی جاده ها تردد خودروهای باری سنگین حامل مواد خطرناک و تانکرهای نفت کش حامل مواد سوختی ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: بر اساس قول داده شده از سوی مسوولان راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت توزیع نیروی برق ، تجهیزات روشنایی در تقاطع تاریک فیروزآباد - خلخال در جاده ارتباطی خلخال - سرچم نصب و این محل روشن می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرمانده پلیس راه اردبیل _خلخال از اعمال طرح محدودیت تردد خودروهای باری سنگین حامل مواد خطرناک و تانکرهای نفت کش حامل مواد سوختی در جاده ارتباطی خلخال - اسالم خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خلیل نیکشاد روز چهارشنبه در نشستی با فرماندار خلخال افزود: توجه به راه اندازی گلخانه های بزرگ و مقیاس کوچک ،ارائه بسته های حمایتی به مجریان طرح های گلخانه ای و نیز کشت محصولات گلخانه ای ،موجب شده تا این استان رتبه نخست را در زمینه کشت محصولات گلخانه ای کشور را به خود اختصاص دهد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
علی رحیمی آذر روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا در خلخال افزود: این پرونده ها در زمینه گران فروشی، کم فروشی، احتکار ،قاچاق کالا و یا عرضه خارح از شبکه کالاهای اساسی در ادارات مختلف استان تشکیل و متخلفان به پرداخت 780 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شده اند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محور اردبیل نیر بیان کرد: هم اکنون شاهد بارش برف در محورهای اردبیل - آستارا گردنه حیران، سه راهی سرعین،نیر سراب محدوده گردنه صائین، محور خلخال به اسالم گردنه الماس، و محور سرچم محدوده کجل هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۸    
رئیس اداره بهزیستی خلخال گفت: اصلی ترین انتظار و خواسته معلولان عملی شدن قانون جامع حمایت از آنان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۷    
اردبیل_ایرنا_ رییس دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: آنفلوآنزا در این شهرستان تحت کنترل بوده و موردی برای نگرانی مردم وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۰    
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره بهزیستی خلخال گفت: بیش از 2 سوم جمعیت از مجموع جمعیت معلول این شهرستان زیرپوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی بیش از 10 استان کشور خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: هم اکنون در برخی از محورهای استان همدان و کرمانشاه مانند گردنه اسدآباد و آوج، اکثر محورهای اردبیل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۶    
اردبیل _ ایرنا _ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: پروژه احداث سدخانقاه بفراجرد خلخال هم اکنون آماده افتتاح شده و در سفر آتی ریاست جمهوری بهره برداری خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۱    
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: پروژه سد بفراجرد خلخال آماده افتتاح شده و طبق برنامه در سفر آتی ریاست جمهوری به استان اردبیل به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ بارش برف در دوازدهمین روز از آخرین ماه فصل پاییز در خلخال موجب لغزنده شدن راه های ارتباطی و کندی تردد خودروها در این راه ها شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از تخصیص 15 میلیون متر مکعب آب از حوزه آبریز قزل اوزن به شهرستان های خلخال و کوثر در جنوب این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل گفت: برای تکمیل و بهره برداری از بزرگترین طرح آبرسانی جنوب استان در خلخال 2 هزار میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ازپروژه های نیمه تمام ازجمله نمازخانه آموزشگاه شبانه روزی راضیه، مدرسه نامجو(ناصری قدیم)، سالن ورزشی ناصری و تالارپذیرایی فرهنگیان بازدید به عمل آوردند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بهروز ندایی یکشنبه شب در گفتو گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد چهار نفر در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین ؛ چهار نفر در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار مغان ، یک نفر در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: 2 جایگاه تعطیل شده سی ان جی شهرهای کلور و هشجین راه اندازی شده و در چرخه فعالیت عرضه سوخت قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های خلخال و کوثر از آغاز ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جنوب استان اردبیل خبر داد و گفت: 225 شعبه اخذ رأی در خلخال و کوثر امکان سنجی و تجهیز شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رویا کاظمی روز یکشنبه در کارگاه آموزش فیملنامه نویسی خلخال افزود: با توجه به فعالیت دفتر نمایندگی انجمن سینمای جوان استان اردبیل در سال های دور و توقف فعالیت 20 ساله این دفتر، برای راه اندازی دوباره با استفاده از ظرفیت های هنری منطقه و علاقه جوانان به هنر سینما تلاش می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بهبود علیزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال گذشته سه هزار و 600 تن گندم مازاد برنیاز مصرف کشاورزان خلخال خریداری شد ولی این میزان در سال جاری به هزار و 100 تن کاهش یافته است. ...