جمعه ۰۲ فروردینساعت ۲۳:۰۱Mar 2019 22
 

جدیدترین‌های «مدرسه غرب تهران»

روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۳    
انتخاب: سخنگوی کمیسیون اصل " 90" مجلس با انتقاد از روند پیگیری پرونده مدرسه غرب تهران در آموزش و پرورش گفت که این مدرسه با تغییر تابلو به کار خود ادامه می دهد ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۴    
به گزارش جماران؛ بهرام پارسایی، سخنگوی فراکسیون امید، در حساب توئیتری خود نوشت: قراربود مدرسه غرب تهران به دلیل جرم اتفاق افتاده منحل شود اما با تغییر نام و تابلو،صورت مسئله را پاک کردند. این شیوه اداره بنیادی ترین وزارتخانه نیست ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۱    
سخنگوی کمیسیون اصل "90" مجلس با انتقاد از روند پیگیری پرونده مدرسه غرب تهران در آموزش و پرورش گفت که این مدرسه با تغییر تابلو به کار خود ادامه می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۳    
سرپرست آموزش و پرورش منطقه 2 با اشاره به ساماندهی دانش آموزان مدرسه معین از تغییر نام این مدرسه خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۶:۴۴    
حکم محکومیت ناظم متخلف مدرسه غرب تهران در حالی مهر تأیید خورد که وی از پدر دو نفر از دانش آموزان شکایت کرده است.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۰    
رییس کل دادگستری تهران گفت: دادگاه تجدید ظر با رسیدگی به تجدید نظرخواهی ناظم مدرسه غرب تهران و وکیل مدافع وی ضمن رد تجدید نظر خواهی رای دادگاه بدوی را عینا تایید نمود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۰:۱۴    
حکم محکومیت ناظم مدرسه غرب تهران که در آن، فرد مزبور به آزار جنسی بچه ها می پرداخت عینا تایید شد و او باید 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق را تحمل کند، ولی نکته اینجاست این محکوم اقدام به شکایت علیه برخی از اولیای دانش آموزان کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۵    
ایرنا : رئیس کل دادگستری استان تهران از قطعیت یافتن حکم 10 سال حبس و 74 ضربه شلاق ناظم مدرسه معین در دادگاه تجدیدنظر خبر داد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۸:۴۲    
اسماعیلی گفت: دادگاه تجدید نظر با رسیدگی به تجدید نظرخواهی متهم و وکیل مدافع وی ضمن رد تجدید نظر خواهی رای دادگاه بدوی را عینا تایید نمود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۴    
تاکید مقام معظم رهبری بر مجازات مفسدان اقتصادی به صورت سریع و عادلانه، ممنوع الخروجی بیش از صد کارمند و افراد صاحب سمت، ارسال پرونده ناظم مدرسه غرب تهران به دادگاه تجدیدنظر، تایید حکم یکسال حبس غلامحسین کرباسچی، اعلام زمان رسیدگی به پرونده مشایی ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۰    
تاکید مقام معظم رهبری بر مجازات مفسدان اقتصادی به صورت سریع و عادلانه، ممنوع الخروجی بیش از صد کارمند و افراد صاحب سمت، ارسال پرونده ناظم مدرسه غرب تهران به دادگاه تجدیدنظر، تایید حکم یکسال حبس غلامحسین کرباسچی، اعلام زمان رسیدگی به پرونده مشایی ...
کودک پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۸    
ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب تهران با رأی قاضی شعبه 1091 دادگاه ارشاد به 10 سال حبس و 80 ضربه شلاق محکوم شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: پرونده ناظم مدرسه شهرک غرب در پایان مهلت قانونی تجدیدنظر خواهی به محاکم تجدید نظر استان تهران ارجاع شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۷    
اقتصاد ایران: دماوند- دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: پرونده گزینش معلم خاطی مدرسه غرب تهران نقصی نداشت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۹    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۳    
نماینده تهران تاکید کرد: مجلس برای پاسخ به افکار عمومی و برای رسیدگی به خلأ قانونی حمایت از کودکان و نوجوانان و جلوگیری از زمینه تکرار حوادثی همچون مدرسه غرب تهران باید اقدامات لازم را انجام دهد؛ چراکه کودکان آینده سازان این کشور هستند.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۲:۰۹    
در هفته های اخیر موضوع آزار جنسی دانش آموزان مدرسه غرب تهران توجهات را به خود جلب کرده و حکایت از وجود مشکلات و عدم نظارت در برخی مدارس کشور دارد. نصب دوربین های مداربسته در مدارس علاوه بر پیشگیری از وقوع جرم می تواند پیگیری قضایی تخلفات صورت گرفته را ساده تر نماید.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۴    
دادستان تهران برخی پرونده های مهم اخیر همچون دختر اینستاگرامی، تخلفات بازار سکه و ارز، واردات خودرو و حادثه مدرسه غرب تهران را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۸    
دادستان تهران از محکومیت ناظم مدرسه معین به ده سال حبس، دو سال انفصال از خدمت و شلاق خبر داد و تأکید کرد که این حکم هنوز قطعی نشده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۴    
قاضی مرادی نویسنده و مترجم در ارتباط با صدور حکم ناظم مدرسه غرب تهران اظهار داشت: در آسیب های اجتماعی مربوط به آزار جنسی راهکار صدور احکام سنگین نیست بلکه راه حل آموزش است.
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۹    
ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب تهران با رأی قاضی شعبه 1091 دادگاه ارشاد به 10 سال حبس و 80 ضربه شلاق محکوم شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۳:۳۰    
ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب تهران با رأی قاضی شعبه 1091 دادگاه ارشاد به 10 سال حبس و 80 ضربه شلاق محکوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۱:۰۲    
پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ بیست و سوم تیر ماه را در این بسته خبری مشاهده کنید.
598   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۵    
ناظم مدرسه معین که به کودک آزاری و تشویق به فساد و فحشا متهم است، از سوی دادگاه به حبس و شلاق محکوم شده است.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵    
رییس کل دادگستری استان تهران در گفتگو با میزان اظهار کرد: رای پرونده ناظم خاطی مدرسه ای در غرب تهران صادر شد، این رای از ناحیه دادگاه رسیدگی کننده به پرونده اتهامی ناظم مدرسه معین در مهلت مقرر قانونی مبنی بر محکومیت نامبرده صادر شده است. ...
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۷    
شعبه 1091 مجتمع قضایی ارشاد، حکم ناظم متخلف مدرسه معین تهران را صادر کرد. به گزارش صدای ایران ناظم مدرسه معین که به کودک آزاری و تشویق دانش آموزان به فساد و فحشا متهم است، از سوی دادگاه به حبس و شلاق محکوم شده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۳    
شعبه 1091 دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی ارشاد، برای ناظم مدرسه معین، تشویق به فساد و فحشا را در نظر گرفته که مجازات آن طبق قانون یک تا 10 سال حبس است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۲    
پدر یکی از پسرانی که قربانی هوسرانی ناظم مدرسه غرب پایتخت شده بود به تشریح جزییات نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۸    
رییس کل دادگستری استان تهران گفت: تا پایان وقت روز یکشنبه کیفرخواست متهمان ارزی به دادگاه واصل نشده اما در صورت صدور کیفرخواست، در شعب ویژه اقتصادی به آن رسیدگی می شود.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین:رییس کل دادگستری استان تهران از اعلام رای پرونده متهم مدرسه معین تا یک هفته دیگر خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۰    
برادران دختر پاسخ خواستگار را با گلوله دادند/ راز گشایی از جسد زن ناشناس/ واژگونی مینی بوس یک کشته بر جا گذاشت/ قتل مرد بازاری قبل از ملاقات با زن فرانسوی/ مزاحمت های زن همسایه کار دستش داد/ همدست ناتاشا در کهریزک به دام افتاد/ دادگاه متهم مدرسه غرب تهران برگزار شد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۶:۱۴    
ایران نوشت: جلسه محاکمه غیر علنی ناظم متخلف مدرسه غیرانتفاعی پسرانه روز گذشته درحالی در شعبه 1091 دادگاه ارشاد برگزار شد که متهم مدعی شد قصدش فقط شوخی با دانش آموزان بوده است.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۲    
سرویس حوادث: نخستین جلسه محاکمه ناظم مدرسه ای که در غرب تهران که به اذیت و آزار دانش آموزان متهم است؛ در مجتمع قضایی ارشاد برگزار شد. غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: تا زمان اعلام رای قطعی متهم جزئیات دادگاه اعلام نمی شود. ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۲۱:۴۰    
اولین جلسه دادگاه متهم تعرض به دانش آموزان دبیرستان معین صبح دیروز به صورت غیرعلنی در مجتمع قضایی ارشاد برگزار شد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۹    
ساعت 24- غلامحسن اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور رای دادگاه ناظم خاطی مدرسه غرب تهران طی روزهای آینده و حداکثر ظرف یک هفته خبر داد.
روزنامه قانون   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۱    
جلسه رسیدگی به اتهامات متهم مدرسه ای در غرب تهران صبح امروز به صورت غیر علنی برگزار شد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۷    
عباس جعفری دولت آبادی از صدور کیفرخواست برای متهم پرونده مدرسه غرب تهران خبر داد و گفت: تمام نوجوانانی که در این پرونده در م1وردشان ادعایی شده بود و اولیای آن ها نیز داوطلب بودند به پزشکی قانونی معرفی شدند ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۷    
رییس کل دادگستری استان تهران با اشاره به برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده ناظم مدرسه غرب تهران گفت که رسیدگی به این پرونده طولانی نخواهد بود.
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۷    
بررسی علل مرگ کاووس سید امامی، تشکیل بانک ژنتیک، آخرین وضعیت پرونده های تجاوز در ایران و مدرسه غرب تهران از جمله مهم ترین محور های گفت و گو با شجاعی بود.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۱    
دادگاه متهم مدرسه غرب تهران صبح امروز به صورت غیر علنی برگزار شد.
آخرین نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۹    
عباس جعفری دولت آبادی از صدور کیفرخواست برای متهم پرونده مدرسه غرب تهران خبر داد و گفت: تمام نوجوانانی که در این پرونده در م1وردشان ادعایی شده بود و اولیای آن ها نیز داوطلب بودند به پزشکی قانونی معرفی شدند ...
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
عباس جعفری دولت آبادی از صدور کیفرخواست برای متهم پرونده مدرسه غرب تهران خبر داد و گفت: تمام نوجوانانی که در این پرونده در م1وردشان ادعایی شده بود و اولیای آن ها نیز داوطلب بودند به پزشکی قانونی معرفی شدند ...
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۷    
ساعت24-دادگاه متهم مدرسه غرب تهران صبح امروز برگزار شد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۷    
ساعت24-ررسی علل مرگ کاووس سید امامی، تشکیل بانک ژنتیک، آخرین وضعیت پرونده های تجاوز در ایران و مدرسه غرب تهران از جمله مهم ترین محورهای گفت و گوی خبرآنلاین با شجاعی بود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۷    
به گزارش جی پلاس ، هفتم خرداد ماه جاری خبری در فضای مجازی مبنی بر تحریک و آزار و اذیت گروهی از دانش آموزان در یک دبیرستان منتشر و واکنش های فراوانی به دنبال داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۳    
دادگاه رسیدگی به اتهامات ناظم مدرسه غرب تهران به اتهام اذیت و آزار تعدادی از دانش آموزان 16 تیر برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۰    
جلسه رسیدگی به پرونده متهم مدرسه غرب تهران شنبه هفته آینده -16 تیر ماه- در مجتمع قضایی ارشاد برگزار می شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۹:۰۸    
جلسه رسیدگی به اتهامات متهم مدرسه ای در غرب تهران شنبه هفته آینده در مجتمع قضایی ارشاد برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۱    
رئیس اداره روانپزشکی پزشک قانونی تهران گفت:دو دانش آموز دچار آسیب روانی از این حادثه شده که نیاز به مشاوره و درمان دارند.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۳    
رئیس اداره روانپزشکی پزشک قانونی تهران با اشاره به اینکه بر اساس بررسی های به عمل آمده معاون مدرسه معین اختلال روانی خاصی نداشته است ، گفت: دو دانش آموز دچار آسیب روانی از این حادثه شده که نیاز به مشاوره و درمان دارند.