سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۱۶:۵۳Aug 2018 21

جدیدترین خبرهای «ونزوئلا»

اعتدال   ۱ ساعت پیش    
صحبت های پسر سفیر سابق ونزوئلا بحث ژن های خوب و پرمدعا را زنده کرد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
بعضی ها اگر پدرشان سفیر نبود به عنوان آبدارچی هم استخدام نمی شدند .
نسیم   ۱ ساعت پیش    
بسته خبری داغ های فضای مجازی به سوژه های متنوعی که توسط کاربران دست به دست می شود، پرداخته است.
بازتاب   ۲ ساعت پیش    
داشتن ثروت، نه تنها مذموم نیست که بسیار هم مطلوب است اما ... در روزهای اخیر، ویدئوهای پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا که توسط خود او منتشر می شود، بسیار جنجال برانگیز شده است ...
خبرگزاری یوپنا   ۲ ساعت پیش    
مردم ونزوئلا با سرگشتگی راهی فروشگاه ها می شوند تا با آخرین اسکناس های کهنه خود مایحتاج روزانه شان را تهیه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
جیمز ماتیس گفت درحالی که تحت تاثیر پیشرفت هایی قرار گرفته که در کلمبیا شاهد آن بوده است, به شدت نگران ناآرامی های کشور همسایه یعنی ونزوئلا است.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
پس از انتشار فیلمی از ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران در کاراکس که در این فیلم به مردم ایران توهین کرده بود احمد سبحانی، سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس با اعلام برائت از فرزندش حرف هایی که به نقل از او درباره پسرش منتشر شده بود را تکذیب کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- ونزوئلا در حالی این روزها بحرانی ترین شرایط چند دهه اخیر را تجربه می کند که به نظر می رسد زنگ خطر جدی برای اقتصاد این کشور منطقه آمریکای لاتین به صدا درآمده است.
سینما سینما   ۳ ساعت پیش    
به گزارش سینماسینما ، حامد عنقا نویسنده و طراح سریال پدر با انتقاد از وضعیت برخی آقازاده های کشور، تاکید کرد: اگر پدر او چنین موقعیتی نداشت او را به عنوان آبدارچی هم استخدام نمی کردند.
فانوس   ۴ ساعت پیش    
نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا درتلاش برای مقابله با افزایش نرخ تورم که پیش بینی شده امسال به یک میلیون درصد برسد، پنج صفر از بولیوار واحد پول این کشور را حذف می کند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
اسکناس های جدید ونزوئلا که 5 صفر از آن ها حذف شده است از امروز روانه بازارها می شود، هرچند نسبت به احتمال موفقیت چنین طرحی تردیدهایی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد برای پایان دادن به تاثیر دلار بر قیمتها در کشورش راهکار دارد ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
دوشنبه شب به وقت تهران، ونزوئلا به عنوان بخشی از برنامه اقتصادی گسترده رییس جمهور نیکولاس مادورو، 5 صفر از پول خود را حذف کرد.
نکونیوز   ۵ ساعت پیش    
دولت ونزوئلا در چهارچوب یک طرح گسترده اقتصادی که به گفته نیکولاس مادرو، رئیس جمهوری این کشور موجب مهارتورم شدید این کشور خواهد شد، 5 صفر پول ملی خود را حذف کرد.
امین   ۵ ساعت پیش    
احمد سبحانی شب گذشته پس از بازتاب گسترده ویدئو پسرش ساشا سبحانی در توضیحی به خبرگزاری فارس گفت: محمدرضا 31 ساله، فرزند اینجانب است، اما از نظر روش و منش زندگی و عقاید متفاوت بوده و همه تلاش من برای هدایت وی ناموفق بوده و ارتباط ما با هم به کلی قطع شده و لذا وی مسئول عملکرد خودش می باشد که مورد ...
ایبنا   ۵ ساعت پیش    
اسکناس های جدید ونزوئلا که در آن 5 صفر در راستای کنترل اَبَر تورم این کشور حذف شده اند در حال انتشار هستند.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش    
قطارهای به شدت پرازدحام همزمان با سفرهای تعطیلات عید قربان در ایستگاه قطار شهر داکا بنگلادش بازار فروش احشام عید قربان در باریکه غزه و کابل افغانستان/ رویترز تظاهرات علیه کم آبی و عدم توزیع آب آشامیدنی در شهر والنسیا ونزوئلا ...
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
دولت ونزوئلا تصمیم گرفته که با کاهش 5 صفر از پول ملی و افزایش 3 هزار و 500 درصدی حداقل دستمزد به جنگ تورم 80 هزار درصدی برود که مطابق پیش بینی صندوق بین المللی پول در آینده نزدیک به 1 میلیون درصد می رسد.
برترین ها   ۶ ساعت پیش    
برترین ها: ساشا سبحانی فرزند سفیر سابق ایران در مکزیک و ونزوئلا با انتشار ویدئویی در فضای مجازی واکنش تندی به کمپین فرزندت کجاست نشان داد. او در بخشی از اظهارات خود در اعتراضی تامل برانگیز گفت: تا کی می خواهید حسادت کنید، اگر نمی توانید کار کنید ...
میزان   ۷ ساعت پیش    
بویر نیوز   ۸ ساعت پیش    
محمدرضا سبحانی معروف به ساشا و فرزند سفیر اسبق ایران در ونزوئلا یکی از چهره های جنجالی در فضای مجازی است. به گزارش بویرنیوز، او در اینستاگرام صفحه دارد و همیشه عکس ها و فیلم هایی منتشر می کند که نشان می دهد وضعیت مالی خیلی خوبی دارد ...
پارس فوتبال   ۹ ساعت پیش    
علی کریمی به صحبت های جنجالی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا واکنش نشان داد.
شعار سال   ۹ ساعت پیش    
حکم جلب ساشا سبحانی پسر احمد سبحانی که سال های سفیر ایران در ونزوئلا بود امروز به جرم توهین به مردم صادر شد.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۳۹    
ونزوئلا روز دوشنبه اسکناس های جدید خود را با حذف 5 صفر از پول ملی وارد بازار کرد. این بخشی از برنامه اصلاحات اقتصادی نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلاست که کشورش با بحران بی سابقه اقتصادی دست و پنجه نرم می کند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۳۰    
دشمنان جمهوری اسلامی ایران، در تلاش هستند شرایط ایران را یا مانند ونزوئلا کنند، یا سوریه، اما تاکنون...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۱۴    
علی کریمی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی ایران در کانال تلگرامی خود موضع تندی نسبت به اظهارات ساشا سبحانی، فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا گرفت.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۳    
وکیل ملت: واکنش علی کریمی نسبت به اظهارات ساشا سبحانی، فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا در رسانه های اجتماعی بازتاب گسترده داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۰:۱۶    
با تورم و کاهش شدید واحد پول ونزوئلا، درحال حاضر یک شهروند ونزوئلایی باید یک بسته دستمال را به 2 میلیون و 600 بولیوار معادل 40 سنت آمریکا خریداری کند. قیمت هر کیلو هویچ در ونزوئلا نیز به رقم بی سابقه 3 میلیون بولیوار معادل 46 سنت رسیده است.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۲    
دولت ونزوئلا در سیاست های مالی جدید خود اقدام به کاهش ارزش بولیوار کرد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۷    
ساعت 24- مقامات محلی در برزیل از دادگاه عالی این کشور خواستار توقف و جلوگیری از ورود پناهجویان از ونزوئلا شده اند.