شنبه ۲۸ دیساعت ۲۱:۳۴Jan 2020 18

جدیدترین‌های «دانشگاه جامع علمی کاربردی»

ایرنا   ۵۳ دقیقه پیش    
تبریز- ایرنا- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های این دانشگاه در زمینه برگزاری رویدادهای مختلف استارت آپی در استان، گفت: شانزدهم بهمن ماه امسال رویداد شتاب (استارت آپی) نخودچی توسط این دانشگاه برگزار می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: ارائه آموزش های مهارتی بالا بر حسب نیاز و مطالبه متقاضیان جزو اهداف اصلی و اولویت این دانشگاه در سطح کلان است .
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از برگزاری رویداد شتاب (استارت آپی) نخودچی در شانزدهم بهمن ماه خبر داد و گفت: ثبت نام این رویداد از 30 آذر ماه سال جاری آغاز شده و تا آخر دی ماه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
6 مرکز نوآوری جدید در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران شرق تأسیس شد.
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با صدور حکمی، رئیس، دبیر و اعضای کمیته تدوین مشاغل دانشگاه جامع علمی کاربردی را منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کمپ کارآفرینی با موضوع تخصصی طراحی و دوخت پوشاک ورزشی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزارمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ستاد کمکهای مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان در دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۱    
مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: با نگاه به مقوله نیاز محوری و پتانسیل محوری به ظرفیت داخل کشور می توان با برگزاری استارت آپ های دانشگاهی تحریم ها را دور و اقتصاد کشور را متحول کرد.
با مردم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۲:۱۲    
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی درباره اجرای طرح سرباز ماهر گفت: تلاش دانشگاه این است که زمینه های اجرای این طرح را از بهمن ماه 98 فراهم کند.
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۸    
پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در عمران، معماری، مدیریت شهری و محیط زیست توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین در تاریخ 30 دی ماه 1398 در شهر کرج برگزار میگردد. این کنفرانس توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان رشته هنر دانشگاه جامع علمی کاربردی با نقاشی روی دیوار خیابان ولیعصر(عج) تابلوهای چشم نوازی خلق می کنند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی گفت: متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند طبق فراخوان جدید این دانشگاه تا امروز سه شنبه24 دی ماه در سایت ثبت نام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: هیچ یک از مراکز علمی کاربردی در سراسر کشور اجازه ندارند از مدرسانی که فاقد کد تدریس و مجوز لازم از سازمان مرکزی هستند، استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی گفت : دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی توانایی به چرخش در آوردن اقتصاد محصولات داخلی را در قالب بنگاه های کوچک دارند چراکه امروز دانشگاه بستر حل مشکلات کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ثبت نام از متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت 24 روز سه شنبه 24 دی ماه تمدید شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه علم کاربردی اعلام کرد که مهلت ثبت نام از متقاضیان تدریس در این دانشگاه که از 8 دی ماه آغاز شده بود تمدید شده است. به گزارش ایسنا، دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهلت ثبت نام برای تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز سه شنبه 24 دی ماه تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برای رسیدن به رونق تولید در راستای اقتصاد مقاومتی باید دانشگاه ها با برگزاری استارت آپ های اقتصادی، چراغ تحول اقتصاد کشور را روشن کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند طبق فراخوان جدید این دانشگاه تا فردا یکشنبه 22 دی ماه در سایت ثبت نام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: برخی از دانشجویان واجد شرایط برای گذراندن بخشی از دروس تخصصی و کارآموزی های خود به کشور آلمان اعزام می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم سمینار آموزش نوین مهارت تفکر و خلاقیت کودک به شکل کارگاهی و به همت مرکز مشاوره جهاددانشگاهی با حضورکارشناسان و مدیران مهدکودک و فعالان عرصه کودک و نوجوان واحد استان قم در سالن اجتماعات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی تصریح کرد: باید شکرگزار باشیم که در عصری زندگی می کنیم که کشور دارای قدرت منطقه ای و جهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۰    
به مناسبت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش مراسمی در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۰:۳۷    
مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برای پیشرفت علم و فناوری در کشور باید دانشگاه ها بر درآمد نفتی خط قرمز بکشند و با اتکاء به ظرفیت های داخلی و استفاده از محصولات تولید کشور فعالیت خود را تغییر دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا-مدیر کل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: این دانشگاه نوآوری در اشتغالزایی را با تمرکز بر منابع بومی دنبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پیشنهاد این دانشگاه به دولت این است که در راستای مهارتی کردن دانشجویان 30 درصد از شهریه آنها را در بعضی از رشته های مورد نیاز خود در بعضی از مناطق مورد تائید پرداخت کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی به منظور تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی، از بین افراد متخصص، مجرب و بومی واجد شرایط در رشته های مورد نیاز دعوت به همکاری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/زنجان سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان گفت: حیات و شهادت سپهبد سلیمانی، محور همبستگی است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۳    
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر ضرورت توسعه آموزش های کوتاه مدت آموزشی در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: دوره های کوتاه مدت مثل تک درس، پودمان و دوره های آزاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی فعال می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۳    
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر ضرورت توسعه آموزش های کوتاه مدت آموزشی در این دانشگاه تاکید کرد و گفت: دوره های کوتاه مدت مثل تک درس، پودمان و دوره های آزاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی فعال می شود. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان و امارات، تحلیل های غلطی از ایران به آمریکا دادند و ایالات متحده دست به چنین اشتباه استراتژیکی زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۷:۴۰    
همه مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان تهران، دوشنبه تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: مراکز علمی کاربردی استان تهران در روز دوشنبه تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این دانشگاه طرح خوشه بندی (تفکیک شغلی) را آغاز کرده که بر اساس آن پذیرش دانشجو در راستای خوشه های شغلی انجام می گیرد.
هم نوا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی به نقش اساسی آموزش در مدیریت بحران تاکید و بر لزوم شرکت کارکنان اداره کل راه آهن آذربایجان در کلاس های تخصصی مدیریت بحران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با بیان اینکه فعالیت های پژوهشی در دانشگاه ها نباید صرفا در چاپ مقالات خلاصه شود، گفت: در کنار چاپ مقالات، علم نیز باید به ثروت تبدیل شود که این امر با تجاری سازی ایده ها میسر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از ایجاد ظرفیت های جدید در دانشگاه جامع علمی کاربردی طی سال جاری خبر داد و عنوان کرد: خوشبختانه امسال در دانشگاه علمی کاربردی ظرفیتی ایجاد شد تا دانشجویان این دانشگاه بتوانند در تبادلات علمی بین المللی شرکت کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۷    
نمایشگاه مردم شناسی و آثار فرهنگی اقوام ایرانی به همت دانشجویان رشته هتلداری و روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی کیش برگزارشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۳    
ایسنا/گیلان رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی گفت: مجوز راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با موضوع طراحی پوشاک برای مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حقوقی دانشگاه جامع علمی کاربردی جزئیات برگزاری اولین همایش تخصصی- حقوقی این دانشگاه را تشریح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور ایجاد و گسترش همفکری و همکاری های علمی، آموزشی و فناوری، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان امضاء شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد حسین امید نشست خبری فراخوان مدرسان در دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: طبق نیازسنجی سال 98 که از همه استان های کشور و مراکز علمی و کاربردی صورت گرفته، از فردا (یکشنبه) 8 دیماه ساعت 14 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس دانشگاه علمی کاربردی گلستان از سومین فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: نیاز امروز کشور در شرایط تحریم نگاه استارت آپ دانشگاهی است که می تواند در قالب سه محور اقتصاد کشور را متحول کرده و به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را در سطوح مختلف جامعه پیاده کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه این دانشگاه برای پذیرش همه افرادی که در کنکور شرکت می کنند، ظرفیت لازم را دارد،گفت:تمام متقاضیان تحصیل در دانشگاه می توانند از صندلی های دانشگاه علمی کاربردی استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از فعال شدن دوره های کوتاه مدت مثل تک درس، پودمان و دوره های آزاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دکترمهدی قیصری، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان و هیات همراه، 30 آذرماه در ذوب آهن اصفهان با مهندس یزدی زاده مدیرعامل و جمعی از مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو نمودند .
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
آئین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان در باشگاه فرهنگی ورزشی میلاد کرج برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه آخر درس اصول سرپرستی به طور ناگهانی حکمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی آمد در خصوص سراسری (نهایی) شدن این درس و...
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دوره بازآموزی حوزه خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز برگزار شد.