یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۲:۴۰Aug 2019 25

جدیدترین‌های «استاندار مرکزی»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
اراک- استاندار مرکزی گفت: اعطای تسهیلات ارزان قیمت به شرکت های دانش بنیان در استان مرکزی مدنظر قرار گیرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
استاندار مرکزی گفت: صنایع استان مرکزی و کشور فرسوده و قدیمی هستند که با توجه به تحریم ها نمی توانیم نوسازی مناسب برای آنها داشته باشیم . به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در جلسه توسعه اقتصاد دانش بنیان و رونق تولید استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
استاندار مرکزی گفت: 25 درصد از سمت های مدیریتی استان مرکزی به بانوان اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک- رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور از امضای دو تفاهم نامه همکاری بین معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و استاندار مرکزی خبر داد.
راهنمای سفرمن   ۷ ساعت پیش    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از استان مرکزی، سید علی آقازاده، استاندار مرکزی امروز، دوم شهریور در سومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی که در سالن جلسات استانداری این استان برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: هفته دولت فرصت خوبی است تا خدمات و دستاوردهای [...]
استاندار مرکزی با بیان اینکه انتصاب زنان در پست های مدیریتی استان مرکزی 2.5 برابر افزایش یافت از 108 انتصاب بانوان در پست های مدیریتی ظرف 1.5 سال در استان مرکزی خبر داد.
استاندار مرکزی با بیان اینکه همه ادارات استان مرکزی موظف به همکاری در اجرای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده هستند گفت: اگر بتوانیم زنان را به اشتغال پایدار روستایی ترغیب کنیم توانسته ایم احیای روستاها را داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
اراک- استاندار مرکزی گفت: تحقق سهم زنان روستایی از سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در استان مرکزی مدنظر قرار گیرد تا شرایط اشتغال پایدار در روستاها برای زنان مهیا گردد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
استاندار مرکزی گفت: در طول چند سال اخیر روند رو به بهبودی را درخصوص ارتقاء جایگاه زنان شاهد هستیم. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی که با حضور ابتکار معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده برپزار شد با ااشاره به آغاز هفته دولت بیان کرد ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: اجرای سند وضعیت زنان و خانواده و تلاش برای تحقق اهداف متعالی آن در دستور کار مسئولان این استان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مرکز جامع مداخله و حمایت اجتماعی زنان و دختران استان مرکزی روز شنبه همزمان با هفته دولت با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان در اراک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی استان مرکزی در حوزه جمعیت بانوان رتبه سیزدهم را به خود اختصاص داده است گفت: استان مرکزی در بخش مشارکت زنان در سازمان های مردم نهاد رتبه پنجم کشوری را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده روز شنبه سفری یکروزه به استان مرکزی ضمن دیدار با استاندار مرکزی و امام جمعه اراک در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی شرکت کرد. ( عکس از: علی کریمی)
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار مرکزی گفت: رتبه 29 کشور در نرخ مشارکت اقتصادی زنان و رتبه 28 کشور در نرخ مشارکت اقتصادی زنان جوان در اختیار استان مرکزی است. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگران هپکو طی بیانیه ای خواستار تسریع رسیدگی به مشکلات تولید، معوقات و مدیریتی این واحد تولیدی شدند. تهران – اقتصادبرتر – 2 شهریور 98 به گزارش خبرنگار #اقتصادبرتر در اراک و به نقل از روابط عمومی استانداری مرکزی،سید علی آقازاده ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده دقایقی پیش با استقبال استاندار مرکزی وارد اراک شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: با افتتاح پروژه های هفته دولت در استان مرکزی بیش از 7 هزار فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۱    
استاندار مرکزی گفت : اختلافات داخلی که در برخی موارد شاهد هستیم همچون موریانه پایه های انقلاب را سست می کند. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده بعنوان سخنران پیش از خطبه های امروز نماز جمعه اراک اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: عبور از تحریم ها در سایه برنامه هدفمند و اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم محقق می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: اعتبارات استانی سال جاری استان مرکزی، 160 میلیارد تومان تعیین شده که تاکنون 47 درصد آن تخصیص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در هفته دولت امسال 751 پروژه با ارزش نزدیک به 2 هزار میلیارد تومان در استان افتتاح و 60 پروژه با ارزش 48 میلیارد تومان کلنگ زنی می شود که بخشی توسط بخش خصوصی و بخش هم توسط دستگاه های اجرایی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: 811 پروژه طی ایام هفته دولت سال جاری در استان مرکزی افتتاح و یا عملیات اجرایی این پروژه آغاز می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی از افتتاح 751 پروژه همزمان با هفته دولت در استان مرکزی خبر داد و گفت: تعداد اشتغال ایجاد شده برای پروژه های افتتاحی امسال تعداد 7344 نفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی خبر داد: حقوق یک ماه از معوقات کارگران هپکو و آذرآب ظرف دو هفته آینده پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: 751 طرح اقتصادی، عمرانی و اجتماعی با سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد ریال هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: 681 پروژه عمرانی هفته دولت کلنگ زنی و افتتاح می شود که تعداد پروژه ها نسبت به سال گذشته 14درصد افزایش داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در هفته دولت سال جاری 751 پروژه عمرانی و اقتصادی با حدود دو هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه شده افتتاح خواهد شد. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در نشست خبری به مناسبت هفته دولت، اظهار کرد: در هفته دولت سال 98 به تمام شهرستان های استان سفر خواهیم داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۶    
استاندار مرکزی : امنیت پایدار ایران اسلامی مرهون قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در نشست خبری از بهره برداری از 751 طرح استان مرکزی در هفته دولت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۰    
استاندار مرکزی در نشست خبری از بهره برداری از 751 طرح استان مرکزی در هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استانداری مرکزی در ملاقات عمومی به حل مشکلات تعدادی از شهروندان بصورت چهره به چهره پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۷:۰۵    
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ساماندهی چاه های غیر مجاز، دروازه حفاظت از منابع آبی و مقابله با چالش های ناشی از خشکسالی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: همراهی مسئولان و پیگیری آنان در رفع مشکلات و امید بخشی به مردم اثربخش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۹:۱۴    
استاندار مرکزی با اشاره به ملاقات مردمی امروز گفت: در روز جاری به 8 پرونده در هیات های حل اختلاف دستگاه های اجرایی و 11 پرونده مشکلات شهروندان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در دیدار با فرمانده انتظامی استان از حمایت استانداری از طرح های انتظامی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار مرکزی روز چهارشنبه در این خصوص به ایرنا گفت: حضور در گلزار شهدا، ملاقات با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک، شرکت در شورای توسعه برنامه ریزی استان و بهره برداری از مرکز نگهداری زنان آسیب دیده از جمله برنامه های تدارک شده در سفر معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۰    
استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی رتبه ششم میزان رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی را کسب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۷    
اراک- معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: وضعیت استان مرکزی در زمینه مدیریت سرمایه انسانی و ارتقای سلامت نظام اداری نامطلوب است و در این رابطه باید برنامه ریزی جدی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در دیدار با فرمانده انتظامی استان مرکزی با حمایت از طرح های انتظامی در استان گفت: پلیس در برخورد با قانون شکنان امنیت جامعه را تضمین می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۱    
معاون اقتصادی استاندار مرکزی گفت: با توجه به جایگاه تحقق 41 درصدی دستگاه های اجرایی استان در بحث شفافیت مالی انتظار داشتیم در بحث شفافیت مالی در دستگاه های اجرایی استان شاهد تحقق 100 درصدی اهداف مورد نظر باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۲    
استاندار مرکزی گفت: براساس ارزیابی مرکز آمار استان مرکزی در بحث رضایتمندی مردم از پاسخگویی دستگاه های اجرایی موفق به کسب رتبه 6 کشور شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: برمبنای ارزیابی ها استان مرکزی در شاخص رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی طی سال گذشته، در میان استان های کشور حائز رتبه ششم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: این استان رتبه ششم کشور را در میزان رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی کسب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی سال گذشته به لحاظ رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی، رتبه ششم را در کشور کسب کرده که قابل تقدیر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۷    
استاندار مرکزی گفت: این استان در بین 31 استان کشور، رتبه ششم رضایتمندی مردم از دستگاه های اجرایی را کسب کرده است. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان مرکزی با اشاره اینکه جشنواره شهید رجایی در واقع مجالی برای رقابت دستگاه های ملی و استانی است و هر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: عملیات اجرایی یکی از بزرگ ترین مجموعه پل های موجود در کشور در اراک پایان یافت و این پل در هفته دولت سال جاری به طور رسمی افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای ارائه دستاوردها و تببین فرآیند خدمت گذاری خادمان مردم در بدنه اجرایی کشور و گشودن افق های تازه از پیشرفت و توسعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۸    
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: افزایش تجهیزات نظارتی پلیس راه و راهور به منظور جلوگیری از وقوع تصادفات و سوانح رانندگی ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: با توجه به اینکه در رده دوم عبور خودروی سنگین در کشور هستیم، آمار تلفات جاده ای استان بالا می رود و نکته مهم دیگر اینکه بیشترین تصادفات ما در آزادراه ها که از استاندارد بهتری برخوردار هستند اتفاق می افتد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی به دلیل این که در مرکز کشور واقع شده حجم بالای تردد های جاده ای را به خود اختصاص داده است. ...