پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۲۱:۳۰Apr 2020 9

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

 
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شود تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: تأمین سلامت و امنیت مردم باید مهمترین اولویت دولت در سال جدید باشد و باید تجهیزات لازم بهداشتی و درمانی در همه نقاط کشور به صورت عادلانه توزیع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: با توجه به اینکه تنها دو دانشگاه تربیت مدرس و تهران بیش از 8500 دانشجوی دکترا دارد، حضور دانشجویان این مقطع در دانشگاه ها، در شرایط کنونی به صلاح نیست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۵    
در نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با وزیر و معاونان علوم، تحقیقات و فناوری در محل این وزراتخانه مسائلی مانند حذف کنکور...
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با وزیر و معاونان علوم، تحقیقات و فناوری در محل این وزراتخانه مسائلی مانند حذف کنکور، زمان اتمام سال تحصیلی دانشگاه ها، دادن اختیارات به دانشگاه ها و تقویم آموزشی مطرح شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهشی وزارت علوم عملکرد آموزش عالی در دوران کرونا را مناسب عنوان کرد و گفت:همه فعالیت های پژوهشی در رابطه با این بیماری در پژوهشگاه مهندسی ژنتیک و زیست فناوری متمرکز است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر علوم در نشست با جمعی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت خدمات رسانی دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، پژوهشگاه ها و پژوهشکده ها در حل مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
محمدمهدی زاهدی با اشاره به اینکه کمیسیون آموزش مجلس به مسئولان تأکید کرده است که اصل بر حفظ سلامتی دانش آموزان، دانشجویان، اساتید و معلمان است، گفت: باید تاریخ دقیقی برای پایان دروس آموزش و پرورش اعلام شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نتیجه آخرین بررسی ها درباره زمان برگزاری کنکور و پایان سال تحصیلی دانش آموزان را اعلام کرد. سیدحمایت میرزاده در تشریح نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان این که 80 درصد سرفصل های آموزشی در مدارس تدریس شده گفت: وزارت آموزش و پرورش باید اعلام کند که مسائل آموزشی اش تمام شده تا خیال همه راحت شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار است تا آخر فروردین ماه تاریخ پایان سال تحصیلی به ویژه امتحانات نهایی دانش آموزان اعلام شود. میرحمایت میرزاده، با اشاره به جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات با وزرای آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار است تا آخر فروردین ماه تاریخ پایان سال تحصیلی به ویژه امتحانات نهایی دانش آموزان اعلام شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با وزیر و معاونان آموزش و پرورش مسائلی مانند زمان برگزاری کنکور و دایر شدن مدارس، تغییر تقویم آموزشی، آموزش سکویی و ضمن خدمت فرهنگیان مطرح شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 18 فروردین ماه 1398 با حضور منصور غلامی، وزیر علوم برگزار شد.
برترین ها / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره جلسه با وزیر آموزش و پرورش با موضوع چگونگی آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: در این جلسه درباره تمام دغدغه هایی که از جانب خانواده ها، دانش آموزان و معلمان مطرح شده بود تبادل نظر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار است در جلسه عصر امروز تعدادی از اعضای این کمیسیون با محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش دیدار کرده و زمان بازگشایی مدارس، برگزاری امتحانات نهایی و کنکور را بررسی کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی عصر امروز در نشست مشترک با وزرای علوم و آموزش و پرورش درباره تعطیلی مدارس و زمان برگزاری امتحانات نهایی و کنکور تبادل نظر می کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: این کمییسون امروز دوشنبه جلسه ای با وزیر آموزش و پرورش و معاونین این وزارتخانه پیرو مباحث تحصیلی دانش آموزان در شرایط بروز کرونا خواهد داشت. تاریخ انتشار: 10:49 - 18 فروردین 1399 - کد خبر: 610292
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه آموزش وپرورش از این به بعد باید آموزش الکترونیک را به رسمیت بشناسد، گفت: مسئولان ابتدا به فکر سلامت دانش آموزان باشند و بعد آموزش آنها.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۱    
حذف کنکور 99 به دلیل کرونا فقط یک پیشنهاد است باشگاه خبرنگاران جوان- رئیس کمیسیون آموزش مجلس درباره عدم برگزاری کنکور سراسری سال 99 و جذب 100 درصدی دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی، گفت: این موضوع تنها یک پیشنهاد از سوی یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس بوده که هنوز روی آن کار نشده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید بگذاریم صدمه جدی به فعالان حوزه رسانه وارد شود، زیرا خبرنگاران و سایر متخصصین این حوزه قطعاً در شرایط کنونی دچار مشکل خواهند شد. همه مسئولان و وزارتخانه های مربوطه موظفند در این روز های کرونایی، رسانه ها را حمایت کنند ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش مجلس: کمیسیون آموزش مجلس هفته جاری جلسه ای با وزیران علوم و آموزش و پرورش برای بررسی موضوع نحوه ی بازگشایی مدارس و...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از انتقال برخی دغدغه های معلمان درباره آموزش در فضای مجازی به مسئولین وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: سیستم آموزشی با اجبار در استفاده معلمان و دانش آموزان از اپ هایی داخلی به جایی نمی رسد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عوامل ساخت سریال پایتخت، گفت: برای بیان انتقاد ابتدا از عوامل سریال تشکر شود، بعد سیل نقدها را روانه کنید.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مجلس دهم باید مقدمات ریل گذاری برای حمایت از تولید را فراهم و مجلس یازدهم رسیدگی به آن را در دستور کار قرار دهد، گفت: قوانین مالیاتی باید برای جلوگیری از فرار مالیاتی و حمایت از سرمایه گذار و تولید، اصلاح شود.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به شرایط موجود بازگشایی کلاس های دانشگاهی حداقل تا نیمه اردیبهشت ماه متصور نیست. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۷    
حجت الاسلام علیرضا سلیمی گفت: عده ای در داخل کشور، شیفته غرب هستند و نقاط قوت و قدرت کشورمان را نمی بینند و برای اینها مرغ همسایه غاز است و بهتر است صف های 2کیلومتری خرید دستمال کاغذی در آمریکا را بینند.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی، عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه توانایی ایجاد جهش تولید در کشور وجود دارد، گفت: برای تحقق جهش تولید نیاز به تغییر محسوس داریم و دولت باید تغییر محسوسی در بدنه مدیریتی خود به ویژه بخش اقتصادی ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: 200 نماینده مجلس دهم همراه با دولت بودند، به همین دلیل عملا مردم فراموش شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه در برخی حوزه ها بیش از انتظارمان پیشرفت داشته ایم، گفت: در این سال سخت توانستیم قدم های خوبی در حوزه اشتغال برداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه اولویت کشور عبور از بحران کرونا و سلامتی مردم است گفت: دانش آموزان کنکوری نگران نباشند و جای نگرانی وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار متناسب سازی حقوق کارکنان بازنشسته آموزش و پرورش شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بر ضرورت تبدیل وضعیت و حمایت اقتصادی مناسب از نیروهایی که در خط مقدم مقابله با کرونا هستند تاکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه به وزیر بهداشت و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور خواستار تغییر وضعیت استخدام پرستاران و پرسنل شاغل در کادر خدماتی و درمانی بیمارستان ها شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۵    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اختصاص یک ماه از تعطیلات تابستانی به آموزش با در نظر گرفتن تمامی جوانب شاید امکانپذیر باشد اما بهتر است آموزش و پرورش بر روی آموزش مجازی تمرکز کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: امکان تغییر تقویم آموزشی به دلیل تعطیلی مکرر مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۱    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: تغییر در تقویم آموزشی، جابه جایی سال تحصیلی و تأخیر در برگزاری آزمون ها بر عهده دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:هنوز در مجلس و کمیسیون آموزش تصمیمی مبنی بر اضافه شدن سال تحصیلی گرفته نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: باز بودن مدارس در تابستان سال آینده در این کمیسیون بررسی و اگر به این نتیجه برسیم که برای جبران تحصیلی دانش آموزان نیاز است، مدارس باز می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
این عضو کمیسیون آموزش مجلس با ابراز امیدواری نسبت به اختصاص اعتبارات لازم به آموزش و پرورش برای اجرای نظام رتبه بندی، همسان سازی حقوق بازنشستگان و 50 درصد فوق العاده شغل گفت: انتظار ما این است که دولت توجه و نگاه ویژه به آموزش و پرورش به عنوان زیربنایی ترین دستگاه آموزشی و فرهنگی داشته باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه سیستم نظارت بر توزیع کلا های سلامت محور کارایی لازم را ندارد، گفت: دولت باید در درون خود هماهنگی جدی و عملی برای ساماندهی به این اوضاع به وجود بیاورد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: باید هر چه سریعتر جلسه فوق العاده ای برای اجرای درست طرح رتبه بندی فرهنگیان تشکیل شود، چرا که بخشنامه ای برخلاف این طرح، در حال اجرا است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور خواستار اجرای دقیق طرح رتبه بندی معلمان شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس وضعیت بهداشتی مدارس به ویژه مدارس مناطق محروم و روستایی را نامناسب دانست و گفت: کرونا باید بهانه ای برای رسیدگی به وضعیت بهداشتی مدارس باشد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت اخیرا فوق العاده شغل کارکنان را 50 درصد افزایش داده و آن را برای معلمان هم پیش بینی و جایگزین رتبه بندی کرده است. جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اینکه دولت رتبه بندی معلمان را قربانی افزایش فوق العاده شغل کرده است ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آموزش از راه دور از طریق تلویزیون باعث می شود که دانش آموزان در ایام تعطیلات خود را محک بزنند و دچار عقب ماندگی تحصیلی نشوند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس ضمن تقدیر از اقدام شبکه آموزش در زمینه تدریس دروس مقاطع مختلف تحصیلی در روزهای اخیر، تصریح کرد: متأسفانه شبکه آموزش، بسیاری از مناطق کشور را تحت پوشش خود ندارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خواستار تشکیل جلسه ای فوری برای رسیدگی به وضعیت حقوق و مزایای فرهنگیان پس از بخشنامه موسوم به رتبه بندی وافزایش حقوق پنجاه درصدی بین حقوق کارمندان سایر ادارات شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: مدارسی داریم که دیوار ندارند و مدارسی هستند که نگهبان، نیروی خدماتی و مربی بهداشت ندارند.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸    
تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کمیسیون ها پیشنهاد تعطیلی مدارس داده شده بود تاکید کرد دولت به خوبی تدبیر کرد، کار جهادی در حال انجام است و قطعا کرونا را به زانو در می آید. ...