جمعه ۲۸ دیساعت ۱۱:۰۲Jan 2019 18
 

جدیدترین‌های «بهارستان»

بهارستانه   ۱۵ دقیقه پیش    
بیش از 10 واحد صنفی متخلف در طول ماه جاری به منظور حفظ سلامت جامعه در شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ گردید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۸    
مشهد- ایرنا- نشست کتاب خوان بهارستان با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه در مشهد برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۶    
رحیمی جهان آبادی با اشاره به کتاب بر تبعید : به گزارش همسو نیوز از خراسان رضوی جلیل رحیمی جهان آبادی امروز در اولین نشست کتاب خوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی با عنوان کتاب خوان بهارستان در مجتمع آفتاب ولایت اظهار کرد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۰    
به گزارش همسو نیوز از خراسان رضوی حمید بنایی امروز در اولین نشست کتاب خوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی با عنوان کتاب خوان بهارستان در مجتمع آفتاب ولایت اظهار کرد: برگزاری این نشست کار خوبی است که برای اولین بار ویژه نمایندگان کاری انجام شده است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۲    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز حجت الاسلام نصرالله پژمانفر روز پنجشنبه در نشست کتابخوان بهارستان در مشهد اظهار کرد: متاسفانه فضای نگران کننده ای در حوزه کتابخوانی وجود دارد و باید برای مدیریت این بحران تلاش کرد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۴    
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی: به گزارش همسو نیوز از خراسان رضوی سعید باستانی امروز در اولین نشست کتاب خوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی با عنوان کتاب خوان بهارستان در مجتمع آفتاب ولایت اظهار کرد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۳    
وی با بیان اینکه هدف این جلسه بیشتر بحث کتاب و کتابخوانی است، عنوان کرد: شاید یکی از نکاتی که امروز در کشور ما در مباحث فرهنگی مورد غفلت واقع شده، همین بحث است ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۷    
به گزارش همسو نیوز از خراسان رضوی حجت الاسلام نصرالله پژمانفر امروز در اولین نشست کتاب خوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی با عنوان کتاب خوان بهارستان در مجتمع آفتاب ولایت اظهار کرد: این نشست به عنوان یکی از اوامر و ابزارهایی است که می تواند به توسعه فرهنگ کتاب خوانی کمک کند ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۶    
به گزارش همسو نیوز از خراسان رضوی حجت الاسلام علی اکبر سبزیان امروز در اولین نشست کتاب خوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی با عنوان کتاب خوان بهارستان در مجتمع آفتاب ولایت اظهار کرد: نشست های کتاب خوان در سطح کتابخانه ها، مساجد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۶    
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نشست کتاب خوان بهارستان با ارائه کتاب توسط 6تن از نمایندگان مردم استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی امروز برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۳    
سازمان زیباسازی شهر تهران درپی برگزاری فراخوان رویداد بهارستان 98 و با توجه به رویکرد محوری این دوره- "توسعه رنگ در فضای شهری تهران"- فراخوان طراحی دیوارنگاری "گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران" را منتشر کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰    
مناطق آزاد تجاری و توسعه آنها در سیاست های برنامه ششم مورد توجه قرار گرفته و برای تحقق این سیاستها نمایندگان مجلس در مصوبه ای به افزایش تعداد این مناطق رای دادند و حالا نیز قرار است برای جذب بهتر سرمایه، بانک و بیمه خارجی در این مناطق تاسیس شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۵    
نخست وزیر تیر خورد ساعت 10 و نیم بامداد امروز آقای حسنعلی منصور [متولد 1302 در تهران]، نخست وزیر [18 اسفند 1342 - 1 بهمن 1343] هنگامی که به مجلس شورای ملی می رفت، جلوی در بزرگ بهارستان مورد سوء قصد قرار گرفت.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۰    
به گزارش خبرنگار ما، ساعت 11:40 صبح روز سه شنبه 25 دی ماه کارکنان بیمارستانی تلفنی مرگ مشکوک پسر خردسالی را به مأموران خبر دادند. پس از اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری 109 بهارستان برای بررسی موضوع راهی بیمارستان شدند ...
دوات آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۹    
جامی در بهارستان حکایت های زیبا و خواندنی زیادی دارد البته نثر آن کمی سخت است. در زیر چند حکایت کوتاه را که البته بازنویسی شده اند بخوانید:
احتساب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۱    
به شماره افتادن نفس صنایع اصفهان با تزریق قطره چکانی بودجه کیاست – زهرا الماس - براساس ماده 187 آیین نامه داخلی مجلس، دولت موظف است لایحه بودجه سالانه کل کشور را حداکثر تا 15 آذر ماه هر سال به مجلس تسلیم کند تا فرصتی برای بررسی آن در بهارستان و شورای نگهبان پیش از پایان سال وجود داشته باشد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۸    
اکبر رنجبرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص ویژگی های مثبت طرح استانی شدن انتخابات قوه مقننه، گفت: نمایندگان به عنوان منتخبان ملت باید دغدغه مند باشند و به صورت کلان و ملی به مسائل توجه کنند. ورود افراد ملی گرا به بهارستان با طرح جدید انتخابات ...
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۵    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان گفت: به دلیل رکود بازار در طول سال جاری بیش از 800 واحد صنفی پروانه کسب خود را باطل کرده اند.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۵    
کارگاه تولید مواد غذایی غیربهداشتی در شهرستان بهارستان با اطلاع رسانی شهروندان شناسایی و پلمپ گردید.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۷    
مدیرعامل شرکت عمران بهارستان گفت: احداث 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید در دستور کار است که حدود 21 هزار واحد حدود 10.5 درصد در حقیقت برعهده شرکت عمران بهارستان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۵    
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان گفت : وزارت دفاع در تکمیل طرح قطار شهری بهارستان اصفهان مشارکت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۴۸    
اصفهان – مدیرعامل شرکت عمران بهارستان گفت: احداث 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید در دستور کار قرار گرفته است که در این میان احداث 21 هزار واحد آن برعهده شرکت عمران بهارستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۳۷    
اصفهان – وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهایی مانند بهارستان در بحث TOD(توسعه های مبتنی بر حمل و نقل عمومی در شهرهای کشور ) پیشتاز هستند و باید تلاش کنیم درتمامی شهرهای جدید، دسترسی ها آسان شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۲    
سهمیه ساخت 200 هزار واحد مسکونی در شهر های صدرا، پردیس، بهارستان اصفهان و سهند مشخص و ساخت آن ها کلید خورد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۳    
تهران- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان گفت: یک واحد آلاینده و غیر مجاز تولید زغال فشرده در شهرک صنعتی بهاریه طی گشت و پایش نیروهای این اداره شناسایی و ابلاغ اخطاریه تعطیلی به این واحد صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۵    
بهارستان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از شناسایی 4 واحد آلاینده و غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۶    
مراسم تشییع پیکر آتش نشان شهید سید احسان جامعی ساعت 8 صبح امروز سه شنبه از ایستگاه یک آتش نشانی واقع در ضلع شمالی میدان حسن آباد آغاز شده و به سمت ساختمان شهرداری تهران در خیابان بهشت ادامه می یابد. ...
ربیع   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار شهردار و اعضای شورای شهر بهارستان با پرستاران درمانگاه های مهربد، رازی و اسپادانا دیدار کردند و تقدیر از زحمات این عزیزان قدردانی کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۳۰    
لابی ها قصه ای است که وقتی به فصل بودجه می رسد تمام قد در راهروهای ساختمان هرمی بهارستان ظهور و بروز پیدا می کند.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۳    
نمایندگان مجلس در گفت و گوهایی ضمن انتقاد به طرح استانی شدن انتخابات این طرح را باعث قطع ارتباط مردم با نمایندگان مجلس و زمینه ساز ورود متصلین به لابی های اقتصادی به بهارستان دانستند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
صحبت های جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در برنامه حالا خورشید در خصوص نحوه شهادت آتش نشان شهید احسان جامعی در انبار مواد محترقه در شهرک صنعتی بهارستان را مشاهده می کنید.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۵    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پروژه احداث تنها تصفیه خانه شهرستان بهارستان در ایام دهه مبارک فجر در بخش گلستان آغاز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به فعالیت 22 هزار و 693 واحد صنفی در این شهرستان گفت: از این آمار 7 هزار و 293 واحد صنفی فاقد پروانه کسب است.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۵    
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در مقابله با قاچاق کالا و ارز از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه باعث رونق استفاده مردم از کالاهای ساخت داخل می گردد.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۵    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: نانوایی هایی که در پخت نان از جوش شیرین استفاده می کنند متخلف بوده و مطابق قوانین با آن ها برخورد می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۰    
پای مجمع تشخیص در کفش قانونگذاری معصومه معظمی مدتی است که ورود مجمع تشخیص مصلحت نظام به امر قانونگذاری و تلاش برای نظارت بر مصوبات مجلس مورد انتقاد نمایندگان است. موضوعی که اهالی بهارستان آن را بدعتی از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام و مغایر با قانون اساسی می دانند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۰:۰۲    
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع طرح مقابله با سوداگری مسکن در پیچ وخم بهارستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب (یکشنبه، 23 دی ماه) طرح مقابله با سوداگری مسکن در پیچ و خم بهارستان با حضور شهرام کوسه غراوی ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از یک مورد حادثه آتش سوزی ساعت16:11دقیقه عصر امروز در انبار کالا،جاده خاوران شهرک صنعتی بهارستان خبر داد و گفت: متاسفانه یک آتش نشان در پی عملیات با جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر یکشنبه درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 16 و 11 دقیقه امروز حادثه آتش سوزی انبار کالا در جاده خاوران شهرک صنعتی بهارستان به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۳    
اقتصادنیوز: یک شرکت معتبر در زمینه مواد غذایی جهت تکمیل کادر خود در شعبه کمالشهر - شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۵    
رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برپایی یک نمایشگاه بهاره متفاوت و کامل در شهرستان بهارستان اندیشیده شده است.
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵    
نشست سرپرستان شبکه بهداشت و درمان با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۸    
سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد استانی شدن انتخابات مجلس می تواند برطرف کردن مسائل محلی را به دست پارلمان های محلی مانند شوراهای اسلامی شهر و روستا بدهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۱    
ورزش صبحگاهی روزهای فرد هفته از ساعت 8 تا 9 صبح در پارک شهرک بهارستان شاهرود اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۷    
رئیس شورای شهر گلستان از پذیرفته شدن استعفای شهردار بهارستان در جلسه فوق العاده روز پنجشنبه با 6رأی خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۰    
رئیس شورای اسلامی شهر تیران و کرون گفت: تا پایان امسال 12 پروژه عمرانی در شهر تیران و کرون با اعتباری افزون بر 10 میلیارد تومان مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت ...
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۷    
عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی پاسخگو در قبال بهارستان نیست،گفت: بسیاری از آثار تاریخی کشور از بین رفته است.
تهران نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۱:۱۲    
بیژن سلیمان پور در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز به برگزاری نشست کارگروه تخصصی، اجتماعی و فرهنگی استان تهران اشاره کرد و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۲    
شهردار خرم آباد در جریان بازدید از پروژه های شهری بر اتمام و بهره برداری از آنها در نزدیکترین زمان ممکن تاکید کرد.