شنبه ۲۷ مردادساعت ۱۳:۴۲Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «تحریم های اقتصادی»

شعار سال   ۵ ساعت پیش    
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در سفر یک روزه استان خوزستان که با استقبال گرم اهالی پرافتخار این مناطق همراه بود از ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه با حضور در روستای بردیه از اقدامات مختلف جهادی انجام شده در این روستا بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۲۲:۲۱    
محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود به سفر اخیرش به خوزستان اشاره کرد و نوشت: با روحیه برادری می توان تحریم های اقتصادی را پشت سرگذاشت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۵    
القدس العربی چاپ لندن نوشت: روزنامه های اسرائیلی مطالبی می نویسند مبنی بر اینکه تحریم های آمریکا دو قدرت اسلامی را از بین می برد و منظور آن ها طبعا ترکیه ای است که ارز آن تنها در یک روز به نسبت 14 درصد کاهش یافت و ایرانی که ریال آن سقوط چشم گیری در برابر دلار داشت ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۱    
سرویس ترکیه – وزیر خزانه داری ایالات متحده از آمادگی کشورش برای اعمال تحریم های اقتصادی جدید علیه ترکیه، در صورت آزاد نشدن کشیش برانسون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۰    
به نوشته پایگاه اینترنتی نشنال، روابط عراق با ایران در نتیجه تحریم های اقتصادی جدید آمریکا علیه ایران احتمالا مستحکم تر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۵    
روزنامه فرانسوی زبان لوریان لوژور در گزارشی به همکاری قطر و ترکیه برای پشت سر گذاشتن فشار ها و تحریم های اقتصادی پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۰    
آمریکا به ترکیه هشدار داد، در صورتی که کشیش آمریکایی بازداشت شده را آزاد نکند، باید انتظار تحریم های اقتصادی بیشتری را داشته باشد.
تیک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۷    
سفیر آمریکا در آلمان در یادداشتی برای یکی از نشریات این کشور از اقدامات رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خروج از توافق هسته ای با ایران و اعمال تحریم ها علیه این کشور دفاع کرد. ...
فاش نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۴    
یک روزنامه فرانسوی تصریح کرد: پاسخ اروپا به تحریم های آمریکا، انتظارات ایران را برآورده نکرد. روزنامه فرانسوی در گزارشی با اشاره به تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران و خروج شرکت های اروپایی خاطرنشان کرد: پاسخ اروپا به آمریکا بسیار کمرنگ بود و هرگز انتظارهای ایران را برآورده نکرد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۸    
تحریم های اقتصادی امریکا در درازمدت بی ثمر از آب در خواهد آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۲    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، اظهارات مقامات آمریکایی در باره برخوردهای ایران، کاملا پوچ و نادرست است و تحریم های اقتصادی غیرقانونی و اعمال فشارهای سیاسی تنها برای بی ثبات کردن اوضاع داخلی در ایران است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۷    
شفقنا- یو اس ای تودی در مقاله ای با انتقاد از عملکرد دونالد ترامپ در استفاده از تحریم های اقتصادی علیه کشورها، این سیاست را بدون تاثیر دانست. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از یو اس ای تودی، در این مطلب آمده است: تحریم های شدید علیه ایران ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۰    
با بازگشت تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران و ادامه جنگ لفظی میان دو کشور، چین نیز وارد معرکه شده است.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۳    
ساعت24-روزنامه واشنگتن پست در گزارشی اختصاصی در باره سپرده های شهروندان عراقی در بانک های ایران و ضررهای هنگفت این سپرده گذاران در پی اجرای تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران و کاهش ارزش ریال نوشته است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۵    
بازارهای ایران در طول دهه های گذشته با تلاطمات مختلفی روبه رو بوده اند. از هشت سال دوران جنگ که بگذریم، تحریم های اقتصادی علیه ایران همواره بازارهای مختلف را تحت فشار قرار داده است.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۹    
فرارو - چین که در ماه های اخیر به دلیل اعمال تعرفه های تجاری بر کالا های چینی از سوی ترامپ، با کاخ سفید دچار اختلاف شده است، صریحا اعلام کرده واردات نفت از ایران را ادامه خواهد داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۳    
اقتصاد ایران: تهران- ایرناپلاس- یک استاد بانکداری می گوید ایران به لحاظ قرارگیری در وضعیت ویژه جمعیتی، امکان رشد درون زا را مشابه ژاپن، چین و کره جنوبی خواهد داشت و به همین دلیل است که تحریم های اقتصادی در این برهه، زمان بندی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۶    
تهران- ایرناپلاس- یک استاد بانکداری می گوید ایران به لحاظ قرارگیری در وضعیت ویژه جمعیتی، امکان رشد درون زا را مشابه ژاپن، چین و کره جنوبی خواهد داشت و به همین دلیل است که تحریم های اقتصادی در این برهه، زمان بندی شده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۵    
اقتصادنیوز؛ در یک عقب نشینی آشکار از محدویت های فراگیر اقتصادی مورد ادعایی واشنگتن بر ضد ایران بعد از یک هفته از اعلام آن، سفارت این کشور در بغداد امروز چهارشنبه تاکید کرد که تحریم های اقتصادی آمریکا فقط منحصر به تعاملات دلاری با ایران است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۸    
اسلام آباد - ایرنا - 'عمران احمدخان نیازی' رهبر حزب پیروز انتخابات پاکستان و کاندیدای تصدی پست نخست وزیری آتی این کشور با انتشار پیامی در توییتر، حمایت خود را از ترکیه برابر تحریم های اقتصادی آمریکا اعلام کرد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۹    
عصر ایران: تحریم های اقتصادی ایالات متحده آمریکا علیه ایران، نه تنها مردم ایران بلکه بسیاری از مردم عراق را نیز در تنگنا قرار داده است. روزنامه واشنگتن پست آمریکا در گزارشی اختصاصی از بغداد نوشت: در پی بحران ناامنی و فروپاشی اقتصادی عراق پس از ظهور داعش (2014) بسیاری از عراقی ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۹    
یک روزنامه مشهور آمریکایی با اشاره به رویکرد دولت ترامپ در قبال اعمال تحریم های اقتصادی، نوشت: عملکرد ترامپ موجب شده است تا تحریم های اقتصادی به یک تهدید توخالی تبدیل شود.
اعتدال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۰    
در حال حاضر هر سه کشور روسیه، ترکیه و ایران تحت تحریم های اقتصادی آمریکا قرار دارند و به همین دلیل ارزش برابری پول ملی آنها در مقابل دلار آمریکا سیر نزولی به خود گرفته است.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۰    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - یک تحلیل گر سیاسی عراقی ضمن تاکید بر توانایی دولت ترکیه برای کاهش تنش بوجود آمده بین بغداد - تهران درپی اعلام پایبندی نخست وزیر عراق به تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران، گفت: حیدر العبادی منتظر چراغ سبز ایران برای سفر به تهران است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۵    
یک مقام کاخ سفید گفت: اقدامات بیشتر [آمریکا] احتمالا در قالب تحریم های اقتصادی خواهد بود. در صورتیکه شاهد نتایج مطلوب نباشیم فشار بر ترکیه ادامه خواهد داشت.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۳:۱۵    
دوران دفاع مقدس هم بودند کسانی که همزمان با جنگ نظامی جنگ اقتصادی نیز در داخل کشور راه انداختند. جمهوری اسلامی ایران از همان زمان پیروزی انقلاب با تحریم های اقتصادی و نظامی گسترده آمریکا و همپیمانانش همراه بود ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۳:۰۶    
تهران - ایرنا - یک مسئول کاخ سفید که خواست نامش فاش نشود، سه شنبه شب به رویترز گفت: اگر`آندرو برونسون` کشیش آمریکایی در شهر ازمیر که حبس خانگی او موجب تیرگی روابط واشنگتن و آنکارا شده است، آزاد نشود، ترکیه با تحریم های اقتصادی بیشتری رو به رو خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۲:۳۴    
اقتصاد ایران: یک مسئول کاخ سفید که خواست نامش فاش نشود، سه شنبه شب به رویترز گفت: اگر'آندرو برونسون' کشیش آمریکایی در شهر ازمیر که حبس خانگی او موجب تیرگی روابط واشنگتن و آنکارا شده است، آزاد نشود، ترکیه با تحریم های اقتصادی بیشتری رو به رو خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۲:۱۶    
تهران - ایرنا - یک مسئول کاخ سفید که خواست نامش فاش نشود، سه شنبه شب به رویترز گفت: اگر'آندرو برونسون' کشیش آمریکایی در شهر ازمیر که حبس خانگی او موجب تیرگی روابط واشنگتن و آنکارا شده است، آزاد نشود، ترکیه با تحریم های اقتصادی بیشتری رو به رو خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۲    
نخست وزیر عراق اعلام کرد که پایبندی این کشور به تحریم ها علیه ایران تنها مختص به عدم معامله با دلار است.