شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۶:۵۲Dec 2019 14

جدیدترین‌های «بارش پراکنده»

با عبور امواج ناپایدار از بعدازظهر جمعه از استان در برخی نقاط به ویژه نواحی غربی و مرکزی بارش پراکنده باران و نواحی کوهستانی و سردسیر به ویژه ارتفاعات شمال غربی بارش پراکنده باران و برف ، مه آلودگی و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که تا پنج روز آینده 2 درجه سانتیگراد هوای تهران افزایش خواهد یافت. به گزارش روز جمعه اداره کل هواشناسی استان تهران ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز آسمان تهران ابری ودر برخی مناطق همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود و از امشب تا دوشنبه با افزایش پایداری جوی روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه استان البرز اعلام کرد که به سبب بارش پراکنده باران راه های این استان امروز جمعه لغزنده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۷    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: امروز بارش پراکنده برف و باران را در مناطق غربی و مرکزی این استان شاهد خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قزوین از بارش پراکنده برف در چهار گردنه قزوین خبر داد و اعلام کرد: تمامی محورهای مواصلاتی باز بوده و تردد در آن ها جریان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: امروز آسمان به صورت نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد و بارش های پراکنده برف و باران به ویژه در مناطق غربی استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۴    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: امروز بارش پراکنده برف و باران را در مناطق غربی و مرکزی این استان شاهد خواهیم بود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در بعدازظهر امروز در مرکز، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده رخ می دهد، بیان کرد: بعدازظهر دوشنبه (25 آذرماه) با ورود سامانه بارشی جدید ابتدا در مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش باران ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در بعدازظهر امروز در مرکز، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده رخ می دهد، بیان کرد: بعدازظهر دوشنبه (25 آذرماه) با ورود سامانه بارشی جدید ابتدا در مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش باران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران از اوایل صبح امروز در نقاط مختلف استان بوشهر به صورت بارش پراکنده آغاز شد.
پایگاه خبری گسترش / می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، بارندگی برای استان های شمالی از امروز و استان های غربی و شرقی از فردا جمعه پیش بینی کرد. گسترش نیوز: براساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز در استان های ساحلی خزر برخی نقاط استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۶    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا 48 ساعت آینده، نیمه ابری، به تدریج افزایش ابر، بارش پراکنده باران و برف و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: یک کارشناس سازمان هواشناسی می گوید فردا (روز جمعه) یک سامانه بارش وارد کشور می شود و بیشتر مناطق کاهش دما و بارش باران خواهند داشت. فریبا گودرزی اظهار داشت: امروز (پنجشنبه)، شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق بارش پراکنده دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: در شرق سواحل دریای خزر بارش پراکنده رخ می دهد و در سایر مناطق کشور آسمان صاف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۱    
بارش پراکنده باران امروز هم در مازندران ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز بارش پراکنده باران در ارتفاعات جنوبی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز آسمان مازندران به صورت صاف تا قسمتی ابری بوده که از بعدازظهر ابری به تدریج با بارش پراکنده (در ارتفاعات مه آلود با بارش برف) همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۳    
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: آسمان این استان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.
فردا پنجشنبه در استان های ساحلی خزر و برخی نقاط استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، هرمزگان و شرق کرمان بارش پراکنده باران و در اتفاعات برف پیش بینی شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هوای تهران امروز نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی است و به تدریج افزایش ابر و وزش باد و گاهی هم بارش پراکنده را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با تاثیر امواج کم دامنه به تدریج از ظهر امروز تا عصر فردا (پنجشنبه) رگبار و رعد و برق خفیف در اغلب نقاط استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از بارش پراکنده باران برای امروز در استان قزوین خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی استان گیلان اظهار داشت: بارش پراکنده باران در مناطق جلگه ای و برف در مناطق کوهستانی ادامه دارد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: موجی از یک سامانه ضعیف از آسمان همدان در حال گذر است که با ورود آن به صورت متناوب بارش باران و ریزش برف در این استان پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۰    
بعدازظهر امروز افزایش ابر و بارش پراکنده باران را در مازندران شاهد هستیم.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی کشور طی روز های آینده گفت: امروز برای جنوب، جنوب شرق و شرق بارش باران و گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید لحظه ای را داریم و در کردستان، کرمانشاه، همدان، زنجان، نیمه شرقی خراسان شمالی، خراسان رضوی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: هوای استان امروز چهارشنبه 20 آذرماه نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در برخی مناطق استان، شاهد بارش پراکنده باران و وزش باد خواهیم بود.
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسؤول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: روز چهارشنبه با گذر موج ناپایدار ضعیف از روی استان افزایش ابر و در مناطق غربی، شمال شرقی و جنوبی احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۱    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای 24 ساعت آینده در نواحی شمالی و سردسیر بارش پراکنده برف و باران و وزش باد پیش بینی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۵    
کارشناس هواشناسی گلستان گفت: از چهارشنبه شب تا پنجشنبه صبح آسمان استان ابری با بارش پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز(19 آذر) هوای استان صاف تا کمی ابری اوایل شب با افزایش ابر ، فردا نیمه ابری و غبار صبحگاهی بتدریج افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد در ارتفاعات بارش خفیف برف و احتمال کولاک برف انتظار می رود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه با اشاره به شرایط جوی کشور طی روز های آینده گفت: امروز در خلیج فارس و جزایر آن به ویژه در جزیره سیری رگبار و رعد و برق شدید رخ داد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (نوزدهم آذر ماه 98) را تشریح کرد. تاریخ انتشار: 13:06 - 19 آذر 1398 - کد خبر: 575645
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/قم یک کارشناس هواشناسی گفت: در چند روز آینده شاهد آسمانی ابری همراه با بارش پراکنده در قم هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از پیش بینی بارش پراکنده باران در روزهای آخر هفته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پایان هفته پربارشی در این استان خبر داد و گفت: بارش پراکنده برف از روز چهارشنبه در شهرستان کوهرنگ آغاز می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی روز پنج شنبه (21آذر) از بارش باران و برف در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (نوزدهم آذر ماه 98) را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۱۶    
آسمان استان ابری در برخی مناطق همراه با بارش پراکنده خواهدبود .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: تا چهارشنبه هفته جاری در استان؛ گاهی افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: هر چند از شدت ناپایداری در اکثر نواحی استان کاسته شده است اما همچنان تا عصر فردا در برخی از نواحی استان شاهد ابرناکی، وزش باد، گاهی مه و احتمالا بارش پراکنده باران و برف خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: امروز در برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده باران و برف و در شرق سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۴    
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تداوم بارش پراکنده در برخی مناطق خوزستان و به ویژه ارتفاعات شمال و شرق استان تا چهارشنبه هفته جاری همراه با پدیده مه پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران به خبرنگار ایرنا گفت: پیش بینی جوی نشان می دهد از امروز تا روز جمعه شرایط جوی بر روی مدار سرما و بارش پراکنده ثابت خواهد ماند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بارندگی پراکنده و مه تا روز چهارشنبه برای برخی از نقاط خوزستان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل اداره هواشناسی خوزستان گفت: پیش بینی می شود بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۸    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز آسمان مازندران نیمه ابری تا ابری است که در مناطق ساحلی و جلگه ای استان احتمال بارش پراکنده وجود دارد ولی مقدار آن چندان قابل ملاحظه نیست.