جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۵:۳۸Oct 2018 19

جدیدترین خبرهای «بارش پراکنده»

جماران   ۲ ساعت پیش    
به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی افزایش دمای هوای تهران در 3 روز آینده اعلام کرد که امروز (جمعه) آسمان استان صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش بینی می شود که از بعد از ظهر یکشنبه همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده در ارتفاعات و وزش باد شدید در پاره ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
آسمان امروز زنجان صاف تا قسمتی ابری دربعد ازظهر همراه با بارش پراکنده خواهدبود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۲    
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت:آسمان امروز مهاباد صاف تا قسمتی ابری همراه با بارش پراکنده همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۰    
کارشناس هواشناسی از بارش پراکنده باران طی امروز و فردا در ارتفاعات استان قزوین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۶    
تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی افزایش دمای هوای تهران در 2 روز آینده اعلام کرد: امروز آسمان استان کمی ابری تا نیمه ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات همراه با رگبار و رعد و برق است.
میهن صنعت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۲    
در ساعات بعد از ظهر امروز، در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، و مرکز کشور برای بخشهایی از استانهای لرستان، اصفهان، مرکزی، کهکیلویه و بویر احمد چهارمحال و بختیاری، فارس، شمال بوشهر، غرب کرمان، شمال تهران و البرز، افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۶    
سازمان هواشناسی برای کربلا و نجف، جوی ناپایدار پیش بینی کرد.
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز (25 مهر) از بارش پراکنده و وزش باد موثر در پایتخت خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷    
حسین شهبازی، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز، 25 مهر از بارش پراکنده و وزش باد موثر در پایتخت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز (25 مهر) از بارش پراکنده و وزش باد موثر در پایتخت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۱    
آسمان مازندران امروز چهارشنبه 25 مهر ماه ابری و با احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸    
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت : در 48 ساعت آینده برای این استان، افزایش ابر، وزش باد شدید و در برخی ساعت ها بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳    
به گزارش ایرنا، آغاز فصل رنگارنگ و زیبای پائیز نوید دهنده شروع برگ ریزان و بارش پراکنده باران، خارج شدن بخاری از پستوی انبار و لباس های گرم از کنج خانه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵    
کارشناس هواشناسی گفت: بارش پراکنده باران طی امروز و فردا در استان قزوین ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۵    
تهران-ایرنا-اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی کاهش دمای هوای تهران در 2 روز آینده اعلام کرد: آسمان استان طی این مدت، کمی ابری تا نیمه ابری و امشب و فردا بعدازظهر همراه با بارش پراکنده و وزش باد و در اتفاعات همراه با رگبار و رعد و برق خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۶    
کارشناس هواشناسی برای سه روز آینده رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد در استان قزوین پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰    
بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: هم اینک گردنه های خراسان شمالی مه آلود و همراه با بارش پراکنده است و این وضعیت موجب اختلال در تردد خودروها شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۰    
گرگان - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان گفت: کاهش دمای چهار تا 6 درجه ای همراه با بارش پراکنده برای امروز دوشنبه و فردا در استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۱    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به افزایش ابر و بارش پراکنده در برخی مناطق کشور، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا گفت: بارش پراکنده باران در برخی از محورهای شمالی از جمله مازندران، اردبیل، قزوین و آذربایجان شرقی مشاهده می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا گفت: بارش پراکنده باران در برخی از محورهای شمالی از جمله مازندران، اردبیل، قزوین و آذربایجان شرقی مشاهده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۹    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا گفت: بارش پراکنده باران در برخی از محورهای شمالی از جمله مازندران، اردبیل، قزوین و آذربایجان شرقی مشاهده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۵    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی برای ساعات آینده از احتمال بارش پراکنده در شهرهای زیرکوه و قاین خبرداد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۹    
منصور رحمانیان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: امروز شنبه (21 مهر) آسمان مرکز استان نیمه ابری است و در برخی ساعات شاهد بارش پراکنده باران هستیم. وی ادامه داد: طی این مدت بیشینه دما در کرج به 23 و کمینه آن نیز به 12 درجه بالای صفر می رسد. ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۳    
مدیرکل هواشناسی البرز از کاهش محسوس دما طی سه روز آینده خبر داد و گفت: طی این مدت شاهد بارش برف و تگرگ در مناطق کوهستانی و ارتفاعات استان به ویژه طالقان و دیزین خواهیم بود. ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی را تشریح کرد و از بارش باران در بیشتر محورهای شمالی کشور خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵    
آسمان امروز مهاباد نیمه ابری گاهی ابری در بعضی ساعات با رگبارورعد و برق همراه خواهد بود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۵    
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: از امروز تا یکشنبه با شمالی شدن جریانات، برای نوار شمالی کشور بارش باران، گاهی رعدو برق و کاهش نسبی دما پیش بینی شده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۶    
خبرگزاری مهر: رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا از بارش باران در محورهای استان گیلان خبر داد و گفت: محور چالوس از ساعت 17 امروز به سمت کرج یک طرفه می شود. سرهنگ نادر رحمانی گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی تا این لحظه بارش پراکنده باران در استان گیلان (محور رشت -انزلی) ادامه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۵:۵۱    
آسمان مازندران در بیستمین روز پاییز ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.