دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۶:۴۸Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «تجهیزات پزشکی»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران با اعلام اینکه درصدد هستیم تا فیبر و الیاف داخل صافی دیالیز را در کشور تولید کنیم، گفت: هدفگذاری امسال تولید 2 میلیون 100هزار صافی دیالیز است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ارز کافی در اختیار شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی قرار گرفته است و این شرکت ها از ابتدای امسال تا پایان ماه گذشته (خرداد ماه) 300 میلیون دلار ارز دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از وجود 3500 دستگاه دیالیز فعال در سطح بیمارستان های کشور خبر داد. علی فرجی رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شفا آنلاین   ۸ ساعت پیش    
این فعالیت ها در حیطه مهندسی پزشکی به ساخت و به کارگیری تجهیزات پزشکی و نیز تحقیقاتی درباره چگونگی رفتار انسان در برابر تروما یا برخی حوادث بیرونی مربوط می شوند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۸    
مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: حدود 1040 شرکت دانش بنیان حوزه سلامت داریم که از این میزان حدود 450 شرکت در حال حاضر محصول تجاری شده در بازار دارند.
نقدینه   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۳    
نقدینه- مدیرعامل بانک رفاه گفت: بانک رفاه در حمایت از نظام سلامت از هیچ کوششی فروگذار نمی کند . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، محمد علی سهمانی در بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با دکتر مسایلی مشاور وزیر و مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۸:۳۰    
سامانه برخط، جهت اعلام و پیشگیری از کمبود در تامین تجهیزات پزشکی توسط اداره کل تجهیزات پزشکی طراحی شده
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۱:۵۷    
مردم نیوز : غلامرضا اصغری افزود: رقم تعیین شده براساس عملکرد ارزی سال 96 در حوزه واردات دارو و تجهیزات است و نسبت به سال قبل بیش از 20 درصد رشد دارد. وی گفت: این ارز تضمین شده است و بانک مرکزی متعهد شده این ارز را تأمین کند. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۱:۵۳    
خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی تجهیزات پزشکی کمپانی GE آمریکا به ایران استمرار خواهد داشت.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۱:۴۸    
مردم نیوز : بهروز سبک دست در حاشیه برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی در ارتباط با ساخت دستگاه همودیالیز با اشاره به اینکه محصولات این شرکت در حوزه برآورده کردن نیاز مراکز درمانی دیالیز است ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۰    
در نخستین روز نمایشگاه بین المللی ایران هلث، تفاهم نامه توسعه کسب و کار بین المللی شرکت های دانش بنیان و فناور حوزه تجهیزات پزشکی از طریق تقویت توان صادراتی و انتقال تکنولوژی بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امضا شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر روابط دوستی بین ایران و گرجستان به همکاری های اقتصادی وسیع منتهی شود، سطح روابط و دوستی دوجانبه پایدارتر می شود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵    
دکتر مسائلی گفت: پیگیری اداره کل تجهیزات پزشکی، نافی مسئولیت دانشگاه ها در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیازشان نیست. به گزارش وبدا، دکتر رضا مسائلی، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در جمع مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی، اظهار داشت: سامانه برخط ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۹    
تهران - ایرنا - مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: 10 سال است که برنامه ریزی تولید دستگاه همودیالیز در کشور از سوی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران انجام گرفته است. اکنون به مراحله تولید انبوه رسیده و تجاری سازی آن از سوی یک شرکت دانش بنیان در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۷    
مدیرعامل نخستین موقوفه تولید تجهیزات پزشکی با اشاره به اینکه تولید وطنی نباید اعتبار ایران و ایرانی را زیر سوال ببرد، گفت: در تجارت بهره وری مدنظر قرار می گیرد اما در موقوفه دانش سلامت کوثر می گوییم چقدر سود کنیم تا برای نیازمندان هزینه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۲    
نخبگان و متخصصان کشور در بخش تجهیزات پزشکی موفق به طراحی و ساخت دستگاه "همودیالیز" شدند که رسماً ایران را در رده پنج کشور تولیدکننده دنیا قرار داد.
دولت   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۰    
تفاهم نامه همکاری بین مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت با هدف تقویت توان صادراتی و انتقال فناوری امضا شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۹    
با هدف توسعه بازار های بین المللی، چهار شرکت نانویی ایران در بخش تجهیزات پزشکی و دارو، توانمندی ها و محصولات خود را در نمایشگاه CPHI چین عرضه کردند.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۴    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مطالبات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از بیمارستان های این سازمان تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: برای تسریع در پرداخت مطالبات تولید کنندگان تجهیزات پزشکی از مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی نیز اقدامات موثری در حال انجام است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۱    
وزیر بهداشت با بیان اینکه هرجا کیفیت خوب باشد، از تولیدکننده حمایت 100 درصدی وجود خواهد داشت، خاطرنشان کرد: طبیعی است، جایی که کیفیت مطلوب نباشد، باید تلاش شود تا کیفیت محصولات ارتقا پیدا کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۸    
دبیر ستاد توسعه فناوری نانو با بیان اینکه از تجهیزات پزشکی نانو برای دریافت گواهینامه CE حمایت می کنیم، گفت: این گواهینامه برای توسعه بازار محصولات ایرانی در بازارهای اروپایی اهمیت دارد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۴    
نسخه چاپی ارسال به دوست خروج خروج
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۴    
نسخه چاپی ارسال به دوست خروج خروج
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۱:۲۲    
در دیدار مدیرعامل و اعضا هیات مدیره بانک رفاه با مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت عنوان شد: آمادگی بانک رفاه برای پرداخت 2000 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای تولیدکنندگان داخلی تجهیزات پزشکی ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۱:۰۹    
وزیر بهداشت با بیان اینکه در شرایط کنونی اقتصادی کشور، ممکن است شاهد برخی تخلفات و سودجویی ها باشیم، گفت: تیم های نظارتی و تعزیراتی فعال تر شده اند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۳۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تیم های نظارتی و تعزیراتی برای برخورد با سودجویان فعال تر شده اند، گفت: سامانه 190 آماده دریافت گزارش تخلفات حوزه بهداشت، درمان و داروست.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۷    
مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: تولیدکنندگان ایرانی سهم 30 درصدی معادل 2 میلیارد و 500 میلیون دلار از بازار دارند.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۹    
مدیرعامل سازمان تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر درباره تاثیرات نوسانات بازار ارز بر قیمت و روند توزیع داروهای تک نسخه ای توضیح داد.