پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۰۵:۲۳Apr 2020 2

جدیدترین‌های «شعار سال»

 
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که تحقق شعار سال نیازمند عزم همگانی است، گفت: دولت و مجلس به عنوان دو بازوی مهم اجرایی و قانون گذاری کشور باید همه توان خود را در جهت تحقق شعار سال به کار گیرند.
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در گفتگویی تفصیلی با محمدمهدی فروردین، منتخب مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین به ابعاد مختلف شعار سال با عنوان جهش تولید پرداختیم.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
پنجمین جلسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اصل 44 و اولین جلسه با حضور وزارت اقتصاد، سازمان برنامه و بودجه، وزارت صمت، بخش خصوصی (اتاق بازرگانی و اصناف) با موضوع بررسی راهکارهای تحقق شعار سال (جهش تولید) و آثار کرونا امروز (چهارشنبه، 13 فروردین 99) در روز طبیعت برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان منتخب مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی استفاده بهینه از منابع آبی لرستان را پیش نیاز تحقق شعار سال در این استان دانست و گفت: کشاورزی رکن اصلی جهش تولید است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
داود امامی کارشناس ارشد جغرافیای سیاسی تاکید ڪرد: آمایش سرزمینی یکی از ابزار ها و اهرم های بسیار قدرتمند و تاثیر گذار در جهش تولید به شمار می رود و به تبع غفلت از آن، حصول این امر خطیر و تحقق شعار سال 99 را با موانعی جدی روبرو خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ضرورت مدیریت جهادی در راستای پیاده سازی شعار سال گفت: جهش تولید در گرو رهایی از نجومی بگیران بی خاصیت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۷:۱۲    
یک اقتصاددان گفت: شعار های سال که از بار استراتژی سنگینی برخوردارند تنها در یک سال محقق نمی شوند، زیرا راهبرد ها در دراز مدت به وقوع پیوسته و به ضرورت های پیشین اتکا دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اسلامی از تعریف 85 سرفصل مختلف در وزارت راه و شهرسازی با هدف تحقق شعار سال خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان جهش تولید را نسخه شفابخش اقتصاد کشور خواند و گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید شعار سال عملی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مجلس یازدهم درحالی تا یکی دو ماه بعد فعالیت خود را آغازمی کند که رهبر انقلاب اسلامی جهش تولید را شعار سال اعلام کرده اند. نمایندگان باید برای دستیابی به این هدف فراتر ازسخنرانی های انتقادی ازدولت گام های جدی برداشته وراهکارهایی برای مقابله با چالش های پیش روی ارائه کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۷    
حجت الاسلام طباطبایی تحقق شعار سال را بستر رشد و توسعه همه جانبه دانست و گفت: بقاع متبرکه و موقوفات ظرفیتی بزرگ در تحقق اهداف شعار سال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برای اینکه شاهد جهش تولید باشیم باید نظام بانکی در خدمت تولید کشور باشد و حمایت های جدی از صادرات به عمل آید.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی، تاکید کرد : نباید با شعار سال برخورد احساسی شود ، بلکه باید برنامه عملی برای اجرای آن تبیین و تدوین شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
موسوی جهان آباد از راه اندازی 8 ناحیه صنعتی در همه شهرستان های استان خبر داد و گفت: این امر در راستای تحقق شعار سال یعنی "جهش تولید" برنامه ریزی شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روستا به عنوان یک کانون مهم تولیدی نقش اساسی در تحقق شعار سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده، دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۹    
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه تولید ماسک در کشور گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به مصرف ماسک، تولید در این زمینه جهش یافته و تا حدودی فعالیت در این حوزه هم راستا با شعار سال 99 قدم برمی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: یکی از شروط لازم برای تحقق شعار سال جهش تولید این است که دارایی های بلوکه شده سرمایه گذاران در بانک ها آزاد شود و آنها بتوانند گردش مالی خود را در سیستم بانکی داشته باشند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۱    
امیرحسنخانی گفت: باید شعار سال از حالت کیفی به کَمّی تبدیل شود یعنی بدانیم در حال حاضر مقدار تولید به چه میزان است و انتظار ما از جهش تولید چه میزانی است؟ یعنی به تولید عدد و رقم بدهیم اگر رقم مورد توجه باشد انتظار ما از جهش تولید مشخص است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو سه راهبرد کلان در زمینه جهاد در تامین، همت در تولید و شتاب در تحویل را گام های عملیاتی این خودروساز جهت تحقق شعار سال جهش تولید دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۰    
اقدام جهادی کارخانجات شهرستان پیشوا در تغییر خط تولید محصولات خود به تولید مواد بهداشتی موردنیاز جامعه اقدامی عملی در راستای تحقق شعار سال است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۱۳    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سالک گفت: نام گذاری شعار سال بر اساس طرح و برنامه ریزی رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۵    
حجت الاسلام واحدی گفت: استفاده از ظرفیت موقوفات در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری ضروری است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
از آنجا که جهش تولید فقط مختص به سال 1399 نیست بلکه نقشه راهی است که سرآغاز آن امسال است بنابراین کاملا جهش تولید امکان دارد به شرطی که زنجیر مشکلات و موانع از دست و پای تولید کنندگان باز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۱    
مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری کشور گفت: قبل از جهش تولید باید به اصل آن برای شکوفایی اقتصادی فکر کنیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین به نقل از از بانک مسکن: ابوالقاسم رحیمی انارکی، ضمن اشاره به سیاست های اعتباری بانک در سال جدید که بر محور تامین نیاز تسهیلاتی عرضه کننده ها و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی ارزان قیمت شهری طراحی شده است ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: در صورتی جهش تولید محقق می شود که موانع تولید رفع شود. فرهاد به نیا در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: چندین سال است که مقام معظم رهبری بر موضوعات تولید، احیای تولید، رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، جهش تولید و.. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۳    
سیدعبدالله ارجاعی گفت: مجلس جدید باید نقش عمده ای در جهش تولید داشته باشد و در جهت تحقق شعار سال حرکت کند که این امر با حمایت عملی از تولیدات داخلی محقق نمی شود.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران: پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در گفتگو با آقای مهندس سیّدعزت الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ی ملی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به بررسی الزامات تحقق عملیاتیِ شعارهای سال پرداخته است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر ضرورت تحقق شعار سال 99گفت: جهش تولید در گروه صنعتی ایران خودرو قطعا با ارتقای کیفیت محصولات همراه خواهد بود.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
نظر به برنامه ترسیم شده برای سازمان در سال 99 و تحقق شعار جهش تولید با رویکرد اقتصاد دیجیتال سازمان مدیریت صنعتی در نظر دارد از طرح ها، ایده ها و پلت فرم های مجازی حوزه های آموزش، مشاوره، پژوهش، توسعه کسب و کار و وبینارهای خلق درآمد حمایت نماید.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سه قوه قضاییه، مجلس و مجریه برای تحقق شعار سال جهش تولید باید دارای برنامه و راهبرد باشند ،اظهار کرد: عملیات اجرایی این راهبردها ،باید از خرداد ماه آغاز شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین رهبر با بیان اینکه جهش تولید در دراز مدت باعث کم شدن تحریم ها می شود، گفت: در صورت رونق تولید و صادرات و بهبود فضای کسب و کار می توانیم کاری کنیم که روحیه امید در کشور بالا رفته و آمریکایی ها نیز به این نتیجه برسند که هزینه تحریم ها برایشان بیشتر از سود آن است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: برای تحقق جهش تولید به عنوان شعار سال باید پیوند مطلوبی بین صنعت و رسانه ایجاد شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم نجفی گفت: با توجه به حرکت های خوبی که در زمینه تولیددر کشور صورت گرفته است بازار 80 میلیونی ایران زمینه های مناسبی را جهت حرکت به سمت شعار سال یا همان جهش تولید فراهم می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه های فرهنگسازی شعار سال مقام معظم رهبری در آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد اجرا می شود.
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری گفت : جهش تولید در واقع حرکت به سوی شکوفایی اقتصادی و علمی کشور است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۳    
سال 1399 توسط مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید مزین گردیده است، چیزی که در نامگذاری سالهای گذشته و سال جاری توسط حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نیز نمود داشته و آن تاکیدشان بر مسائل اقتصادی است چرا که دشمنان کشور و انقلاب بیشتر روی مسائل و نقاط ضعف کشور که موضوعات اقتصادی است مانور می ...
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، سید رضا نورانی با بیان اینکه شعار سال 1399 یعنی "جهش تولید" می تواند همچون شتاب دهنده سرعت تولید را بالا ببرد، اظهار کرد: تولید به مثابه یک زنجیره است که از تولید کننده آغاز و به مصرف کننده ختم می شود ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه اراک با اشاره به اینکه تحقق شعار سال نیازمند برنامه ریزی دقیق است، گفت: برای تحقق شعار سال باید به توانمندی های داخلی میدان بدهیم و از آنها حمایت کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سعدینی گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید ، حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای تحقق شعار سال انحام می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۳    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری، دو اصل مهمِ تحقق جهش تولید را عزم ملی و مدیریت جهادی دانست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۳    
مرتضی کریمی گفت: جهش تولید، بزرگترین چشم انداز مجموعه بسیج دانشجویی در جهت سازماندهی و جهت گیری هسته های مسئله محور دانشجو در سال 1399 می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو تیم ملی قایقرانی گفت: در مورد شعار سال کافی است همه با هم متحد شویم تا بتوانیم به هدف بزرگ که تعالی جامعه است دست پیدا کنیم.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نام گذاری سال 99 به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت ...
نماینده   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی گفت: مسئولان کشور برای تحقق شعار سال باید تلاش های ویژه ای برای ایجاد ظرفیت های شغلی در جامعه کنند.
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که شعار سال 98 به دلیل برخی از مقررات محدود کننده تحقق پیدا نکرد، اما امید است در سال جاری با درک درست و به موقع از برخی سیاست گذاری ها شاهد بهبود فضای کسب و کار و جهش تولید باشیم ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام نظیری با اشاره به اینکه یکی از ضلع های مهم در تحقق شعار رهبری، مبنی بر جهش تولید خود مردم هستند، گفت: تحقق شعار سال باید با دو رویکرد سخت افزاری و نرم افزاری مورد توجه قرار گیرد.