یکشنبه ۲۷ مردادساعت ۲۳:۴۱Aug 2019 18

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران هم اینک متولی امور 14 دفتر از مجموع 19 دفتر منطقه ای فن بازار ملی در سطح کشور است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از رشد چشمگیر ایران در تولید علم در حوزه های گوناگون و پیشرفت های فزاینده در رسیدن به جایگاه های برتر دنیا در حوزه های پیچیده فناوری، بر اساس تازه ترین گزارش شاخص جهانی نوآوری (Gii) خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۷:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان از راه اندازی شرکت تست بتن با همکاری اعضای هیئت علمی و دانشجویان گروه ارشد سازه رشته عمران این دانشگاه در راستای فعالیت های دانش بنیان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان با اشاره به نصب و راه اندازی دو دستگاه از میکروسکوپ های رامان ساخت این شرکت در دانشگاه یزد و مرکز تحقیقات حلال طی یک سال گذشته، گفت: در حال حاضر بیش از 150 مقاله با استفاده از تجهیزات این شرکت در نشریات معتبر به چاپ رسیده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۷    
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مواد پلیمری مختص صندلی های ورزشگاه شدند که این صندلی ها در برابر ضربه، سرما و گرما مقاوم هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۱    
شیراز-ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری فارس با اشاره به حضور 300 شرکت دانش بنیان مستقر در این مرکز گفت: غولی به نام تجاری سازی مانع فعالیت شرکت های دانش بنیان مستقر در این پارک است که باعث می شود فروش محصولات تولیدی این واحدها با دشواری مواجه شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در حوزه نانو، موفق به تولید نانوداروی ضدسرطان باکیفیتی شده است که علاوه بر تأمین بازار داخل ، موفق به صادرات این محصول به 7 کشور جهان شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه رسانه های تعاملی، موفق به ساخت نمایشگرهای غول پیکر لمسی و سامانه پیشرفته مدیریت تصاویر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مواد پلیمری مختص صندلی های ورزشگاه شدند که این صندلی ها در برابر ضربه، سرما و گرما مقاوم هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: از 4 هزار و 500 شرکت دانش بنیان حدود 40 درصد آنها موفق به اخذ تسهیلات از صندوق شده اند و 50 درصد شرکت ها در گذشته به صندوق مراجعه کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۳    
مخازن کرایوژنیک در بیمارستان ها، پالایشگاه، پتروشیمی، مزارع پرورش ماهی، بخش گازهای صنعتی، قسمت جوش و برش، بسته بندی و انجماد سریع مواد غذایی و گازهای صنعتی و طبی کاربرد دارد. محققان یک شرکت دانش بنیان اصفهانی موفق به طراحی، تولید و ساخت این مخازن برای نخستین بار در کشور شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۳    
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ، با اشاره به این در این مرکز 25 هسته فناور و 3 شرکت دانش بنیان فعالیت می کنند،گفت: دو محصول تولیدی شرکت های دانش بنیان به زودی ثبت اختراع بین المللی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با استفاده از هوش مصنوعی در زمینه بهینه سازی سازه و طراحی آن فعالیت می کند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استخدام مهندس الکترونیک در یک شرکت دانش بنیان؛
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
1 طراح صنعتی آشنا به تحلیل های دینامیکی کارشناس و کارشناس ارشد مکانیک 2 برنامه نویس C# , C کارشناس و کارشناس ارشد نرم افزار 3 کارشناس الکترونیک مسلط به آلتیوم کارشناس و کارشناس ارشد الکترونیک ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: 12 شرکت از 24 شرکت دانش بنیان استان در پارک مستقر هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت پنل خشک کن موضعی مادون قرمز شدند که امکان خشک کردن موضعی رنگ روی بدنه خودرو با استفاده از امواج مادون قرمز را که مزیت های متعددی نسبت به اتاق های خشک کن دارد، فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با ارائه خدماتی برای امنیت زیرساخت های کسب و کار اقدام به برگزاری دور ه های آموزشی و سرویس های خدماتی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به بومی سازی پوشش های پلی اوره شد که در مقاوم سازی و جلوگیری از خوردگی سازه های مهندسی و ساختمانی کاربردهای ویژه و گسترده ای دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید ژل نانویی ضدتبخال و زگیل شد که این ژل محصول ترمیمی بر پایه نانونقره بوده و برای درمان زخم های ناشی از پمفیگوس ولگاریس، تبخال و زگیل قابل استفاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان توانست سامانه ای برای آنالیز برنامه های موبایل ارائه دهد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری مازندران با بیان اینکه 150 شرکت دانش بنیان در استان استان در حال فعالیت هستند، از راه اندازی شبکه فناوری و نوآوری مازندران در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۷    
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان ایرانی فعال دارویی توانست با تولید پنج محصول دانش بنیان در زمینه نیتروگلیسیرین با خلوص نزدیک 99.96 درصد، گوی سبقت را از رقبای اروپایی و جهانی خود برباید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید کوره قوس الکتریکی با فناوری نانو برای نخستین بار در کشور شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید روکش صندلی هواپیما با خاصیت آبگریزی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی توانسته سامانه های مدیریت و گردآوری داده را در حوزه مصرف انرژی با توسعه سخت افزارها و نرم افزاری بومی، تولید و نیاز کشور در این حوزه را تأمین کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور کارگزاری و صندوق های عامل نوآوری و شکوفایی گفت: در حال حاضر در سطح کشور 4 هزار شرکت دانش بنیان فعال است و صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت مستمر از آنها حمایت می کند. ...
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
موسی مأموری، از محققان این طرح ، تمرکز تحقیقاتی این شرکت دانش بنیان را توسعه سیستم های هوش مصنوعی دانست و گفت: تبدیل گفتار به متن فارسی با عنوان “فارس آوا” یکی از محصولات این شرکت است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان توانست سیستم جامع مالی و اداری را که به حوزه های تخصصی مالی، منابع انسانی، مدیریت و پشتیبانی مربوط می شود، تولید کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی در زمینه جانمایی، طراحی، ساخت، راه اندازی، بهره برداری، مدیریت و نگهداری سیستم های فوق هوشمند ماهواره ای فعالیت می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی؛ مدیر شرکت دانش بنیان ویوان در ارتباط با این موضوع بیان داشت: این واحد توانسته با تولید افزودنی ها و مکمل های خوراک دام، طیور و آبزیان علاوه بر ارتقای سلامتی فراورده به خوراک دامی باعث افزایش سودآوری و بهره وری این واحدهای تولیدی شود . ...
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۵    
براساس اعلام مهدی الیاسی ، معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 4 هزار شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارند و ازین تعداد 127 شرکت برتر گردش مالی بالاتر از 50 میلیارد تومان دارند که 18 درصد آنها به طور مستقیم در حوزه سلامت فعالیت دارند و می توانند از بازیگران اصلی اقتصاد دانش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در زمینه سامانه مدیریت شبکه ارتباط ماهواره ای و داده های مخابراتی فعالیت می کند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت گفت: بیش از 360 شرکت دانش بنیان، بخش قابل توجهی از خلق ارزش افزوده و اشتغال را به خود اختصاص داده اند که امسال حمایت از این کسب و کارها را که موتور محرک اقتصاد کشور به شمار می روند با جدیت بیش تری دنبال می کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره برندینگ با حضور استاندار خراسان رضوی و دیگر مقامات ارشد استانی در مشهد از برندهای برتر خراسانی تقدیر شد و شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک توانست با کسب بالاترین امتیاز ارزیابی از هیات داوران تندیس برترین برند استان را دریافت کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاستگذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: 360 شرکت دانش بنیان فروش بالای 10 میلیارد تومان دارند و 127 شرکت نیز بیش از 50 میلیارد تومان فروش دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاست گذاری و توسعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ایجاد 4 هزار و 400 شرکت دانش بنیان در کشور، گفت: از این تعداد 400 شرکت به عنوان بازیگران اصلی اقتصاد فعال هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز از تولید دستگاه مغناطیس کننده آب جهت کاهش مصرف آب در بخش کشاورزی و کاهش مصرف مواد شیمیایی جهت پاکسازی رسوبات در صنایع خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق شده دستگاه های طیف سنج را که دارای فناوری پیشرفته ای هستند و در صنایع مختلف کاربرد دارند، با دانش فنی و قطعه های ساخت داخل، بومی سازی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در عرصه شبکه داده ای توانسته است خدمات مخابرات دریایی و آنتن دریایی ارائه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۳    
در کنار محصولات مختلف شرکت های دانش بنیان و کسب و کار های نوپا داشتن یک مسیر مشخص و روشن برای رسیدن به اهداف از اهمیت بالایی برخوردار است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محققان یک شرکت دانش بنیان در صدد هستند که آلوگرفت استخوانی واجد سلول بنیادی را که بعد از پیوند مورد استفاده قرار می گیرد را تولید کنند این محصول پروسه درمان را کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
40 میلیارد ریال تسهیلات به 14 شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری تعلق گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: مهندسی معکوس سه محصول وارداتی صنعتی، تجاری سازی 12محصول دانش بنیان و ایجاد یک شرکت دانش بنیان جدید در زمینه چراغ روشنایی هوشمند را از اقدامات ارزش آفرین این دانشگاه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان توانسته دستگاه های الکترونیکی در زمینه تجهیزات امنیتی نظیر سوئیچر، کنترل پنل هوشمند آسانسور، اتوماسیون خانگی و کنترل برد هوشمند لوازم خانگی ارائه کند.
برترین ها / تیک   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محققان در یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به ابداع سیستمی شدند که با استفاده از فناوری نانو از اکسید شدن ظروف مسی جلوگیری کرده و زیبایی آن را ماندگار می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید و عرضه نرم افزارهای وب بنیاد با تمرکز بر پورتال های سازمانی فعالیت می کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری نانو گفت: در حال حاضر 600 محصول نانو در بازار موجود است و 217 شرکت دانش بنیان این محصولات را تولید می کنند.