یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۱:۰۰Apr 2020 5

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

 
می متالز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد: هنوز به صورت مستقیم خسارتی به صنوف وارد نشده ولی از اینجا به بعد ممکن است مقداری متضرر شوند که از مالکین واحدهای صنفی تقاضا داریم ملاحظه مستأجران را داشته باشند.
مرور نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون علمی رئیس جمهور گفت: در حال حاضر دو شرکت دانش بنیان در حوزه کیت تشخیص کرونا فعالیت می کنند و 250 هزار کیت را تحویل داده اند. همچنین شرکت دیگری در حال اخذ تاییدیه در راستای تولید کیت تشخیص کروناست. از این رو می توانیم نتیجه بگیریم که دیگر نیاز به واردات کیت های تشخیص نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱    
یک شرکت دانش بنیان داخلی توانست همزمان با سایر تولیدکنندگان، ضمن تامین نیاز استان کرمانشاه به محلول ضدعفونی کننده دست بر پایه الکل برای مقابله با ویروس کرونا، برای صادرات این محصول به سایر کشورها نیز آمادگی داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۷    
شرکت دانش بنیان دید اسمارت علاوه بر آب و گاز برای برق نیز کنتورهای هوشمند تولید کرده است؛ این شرکت توانسته تحولی را در نحوه کارکرد کنتورها به وجود آورد و زمینه را برای قرائت از راه دور و نیز قطع و وصل جریان آب، گاز و برق فراهم سازد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۲    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام گفت: در دانشگاه ایلام 4 شرکت دانش بنیان وجود دارد که به همت اعضای هیئت علمی راه اندازی شده و در آن، فارغ التحصیلان دانشگاه و دانشجویان فعالیت دارند.
فرزین فردیس، نایب رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران، بخشنامه شهرداری تهران مبنی بر استقرار سه ماهه شرکت دانش بنیان و استارت آپ ها در اماکن مسکونی را لازم اما ناکافی می داند که با توجه به مدت زمان اندکی که در نظر گرفته، گرهی از مشکلات فعالان این حوزه باز نمی کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸    
مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان گفت: اتاق های کشت هیدروپونیک و خشک کن های فوق کم مصرف، دو محصولی است که سبب شده ما فناور برتر شویم و این دو محصول را به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی نیز صادر کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان وستا سیستم رهاورد جهت تکمیل کادر فنی خود در استان فارس، شهر شیراز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا نیرو های داوطلب مردمی با ایجاد موکب سلامت واقع در حسینیه ائمه اطهار اصفهان در دو شیفت صبح و عصر با کمک شرکت دانش بنیان بهیارصنعت واقع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان که در یک کار جهادی توانست خط تولید ماسک را بومی سازی کند، ماسک سه لایه بهداشتی تولید می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۸:۰۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه گفت: طرح یک شرکت دانش بنیان این دانشگاه با عنوان خیارهای دریایی در سال جدید تولید و تجاری سازی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: دستگاهی طراحی کرده ایم که روشنی یا خاموشی گاز را می تواند از راه دور کنترل کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۶    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: توسعه مجموعه دیجی بنیان حوزه سلامت و فروش محصولات دانش بنیان و راه اندازی استارتاپ گردشگری با محوریت سلامت و سالمندان تحت عنوان سایه سران برنامه هایی است که در سال جاری دنبال خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت طی روزهای اخیر ظرفیت تولید دستگاه های تنفس مصنوعی را روزانه از 5 دستگاه به 30 دستگاه رسانده و در صدد هستیم ظرفیت را به دو برابر برسانیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۸:۵۹    
هوشیار مقدم گفت: مردم خراسان جنوبی می توانند برای جلوگیری از تردد در راستای مقابله با شیوع کرونا ویروس از چهار شرکت دانش بنیان، خرید اینترنتی داشته باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اتحاد از راه اندازی خط تولید ماسک توسط یک شرکت دانش بنیان پزشکی در جهرم خبر داد که روزانه به تولید پنج هزار ماسک بهداشتی سه لایه استریل اقدام می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۱    
به همت یک تولید کننده قطعات خودرویی و با ابتکار یک شرکت دانش بنیان برای اولین بار در استان واحد تولید ماسک بهداشتی و تخصصی کادر درمانی در اردبیل راه اندازی شده است. این واحد تولیدی نیاز استان را به این ماسک برطرف کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره اقدامات شرکت های دانش بنیان در زمینه مقابله با کرونا گفت: در هفته جاری حداقل دو شرکت دانش بنیان دیگر به جمع شرکت های تولید کننده کیت تشخیص کرونا اضافه می شوند و در مجموع سه شرکت این کیت ها را تولید می کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از طراحی و ساخت دوربین سرعت سنجی ثابت در کشور خبر د اد و گفت: این دوربین در جاده ها و خیابان ها نصب می شود که وظیفه ثبت میزان سرعت و خواندن پلاک خودروهای عبور شده را دارد و اولین محصولی است که استاندارد CE اتحادیه اروپا را کسب کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه مواد دارویی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۹    
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه تولید ماسک در کشور گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به مصرف ماسک، تولید در این زمینه جهش یافته و تا حدودی فعالیت در این حوزه هم راستا با شعار سال 99 قدم برمی دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با گسترش ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد بهداشتی و ضد عفونی کردن اجسام از آلودگی ها شرکت دانش بنیان اکسون مستقر در پارک علم و فناوری البرز اقدام به طراحی گیت های ضد عفونی کننده کرد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۶    
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید انواع مختلفی از داروهای نوترکیب شده که از محصولات بیوتکنولوژی مهم به شمار می روند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۳۲    
یک شرکت دانش بنیان با اختراع گیاه کشاورزی اقدام بزرگی در جهت صرفه جویی مصرف آب و افزایش راندمان تولید در واحد سطح داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: قیمت مصوب برای ماسک N95 که توسط دو شرکت دانش بنیان رادیس صنعت و الکترونیک پردازش سبلان در داخل استان تولید می شود 8 هزار و 500 تومان اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۵    
ستاری گفت: دو شرکت دانش بنیان روزانه 35 دستگاه ونتیلاتور تولید می کنند و محصولات آنها استانداردهای اروپایی را دارند
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۹    
رئیس ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی گیلان بیان کرد: شرکت دانش بنیان الکترو مغناطیس کاسپین تحت پوشش مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد گیلان طراحی اولیه ونیلاتور و وسایل کمک تنفسی را انجام داده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۹    
غفرانی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی گفت: انجمن مردم نهاد افق جوانان داریک در سالی که با عنوان جهش تولید نام گرفته است توانست تونل استریل و ضدعفونی بسازد و به بهره برداری رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان البرزی با توجه به شرایط کشور و نیاز مردم اقدام به تولید تونل استریل کرده است که مردم با گذر از آن ضدعفونی خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
20 شرکت فناور شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توانایی تولیدو توزیع کالاهای مختلف مقابله با کرونا و تجهیزات پزشکی مرتبط با آن را دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از راه اندازی شرکت دانش بنیان تولید ماسک در این واحد دانشگاهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۶    
یک شرکت دانش بنیان محصولی ساخته است که در محلول پاشی کشاورزی کاربرد دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان با بیان اینکه با حضور یک تیم 6-5 نفره موفق به تولید دستگاه تصویربرداری حرارتی شده ایم، گفت: عمده قطعات ساخت این دستگاه داخلی است و به هر میزان که کشور نیاز داشته باشد، می توانیم تولید داشته باشیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و تولید روباتی شده که می تواند خطوط لوله را در صنایع مختلف بازرسی کند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر رضا قنبری عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت احیا درمان تولید کننده این دستگاهها عضو پارک علم و فناوری خراسان و اولین شرکت دانش بنیان است که از سال 1390 فعالیت خود را با تولید دستگاه بیهوشی آغاز نمود و همچنین در سال 1397 توانست دستگاه سی. تی. اسکن تولید کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان برای نخستین بار به ساخت دستگاهی اقدام کرده است که به شناسایی تب بیماران مبتلا به کرونا می پردازد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در کشور توانست با اتکا به توان و دانش بومی به تولید تجهیزات آزمایشگاهی کاربردی در صنایع داروی و شیمیایی دست پیدا کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از تولید بیش از 600 نوع محیط کشت میکروبی و تولید بیش از 600 نوع ماده اولیه و 40 نوع کیت تشخیص در این شرکت خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه ونتیلاتور به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات کاربردی در درمان بیماران کرونایی، به همت شرکت های دانش بنیان در داخل کشور تولید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به تازگی از تولید روزانه 30 "ونتیلاتور" مراقبت ویژه در یک شرکت دانش بنیان خبر داده است. گفته می شود شرکت تولید کننده این دستگاه ها پس از تامین نیاز داخل، آمادگی صادرات این دستگاه به خارج از کشور را هم دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر توسعه کسب و کار شرکت دانش بنیان پیشتاز طب زمان با اشاره به اینکه توان صادرات کیت های تشخیص کرونا را داریم، گفت: کشورهای منطقه مانند ترکیه، سوریه و عراق درخواست کیت های ایرانی را دارند.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گیت ضدعفونی پرسنل برای محافظت در مقابل کرونا توسط شرکت دانش بنیان ایرانی / یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری پردیس موفق به ساخت دستگاهی برای ضدعفونی کردن لباس کادر درمانی، بالاخص افراد شاغل در بخش اداری و پرسنل در بخش های غیر آلوده که ملزم به رفت و آمد در بخشهای بستری بیمارستان هستند شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
منوچهر منطقی، دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری، از برنامه های آتی برای کاهش آلودگی هوا، به روزرسانی حمل ونقل شهری و راه اندازی مرکز نوآوری حوزه هوانوردی عمومی و مرکز طراحی و ساخت شبیه سازهای پرواز در دانشگاه آزاد اسلامی می گوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۰    
شش شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری فارس برای تامین سلامت مردم به میدان آمدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۳۱    
یک شرکت دانش بنیان در تبریز 90 درصد بورد های الکترونیکی لوازم خانگی را تولید می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان داخلی موفق به تولید شیلدهای پلی استر محافظ صورت برای کادر درمان برای مواجهه با بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وطن پور گفت: یک شرکت دانش بنیان 80 هزار و جهاد دانشگاهی 50 هزار کیت تشخیص کرونا در هفته تولید و روانه بازار داخلی می کنند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اکوفارس: یک شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری پردیس موفق به ساخت دستگاهی برای ضدعفونی کردن لباس کادر درمانی، بالاخص افراد شاغل در بخش اداری و پرسنل در بخش های غیر آلوده که ملزم به رفت و آمد در بخشهای بستری بیمارستان هستند شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، با این اقدام فناورانه روزانه 15 هزار ماسک تولید می شود البته پیش از این نیز دانش بنیان ها در میدان مبارزه با کرونا خوش درخشیدند و با تولید تجهیزات مناسب پیشگیری و درمان آن را شتاب دادند. ...