یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۱۶:۰۸Dec 2019 8

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج-مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای کردستان ازتدوین استاندارد منشی امور پزشکی توسط کارشناسان این اداره و باهمکاری یکی از شرکت دانش بنیان خبرداد و گفت:این کار برای اولین بار در کشور اجرا می شود.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری که هم زمان با روز دانشجو به دیدار و گفت وگو با فعالان فناور چند شرکت دانش بنیان رفته بود، در دومین بخش از بازدیدهای خود به شرکت های فناوری رفت که در زمینه هایی چون هوش مصنوعی، تجهیزات پزشکی و ساخت چاپگرهای پیشرفته سه بعدی ساختمان فعالیت می کنند.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری که هم زمان با روز دانشجو به دیدار و گفت وگو با فعالان فناور چند شرکت دانش بنیان رفته بود، در دومین بخش از بازدیدهای خود به شرکت های فناوری رفت که در زمینه هایی چون هوش مصنوعی، تجهیزات پزشکی و ساخت چاپگرهای پیشرفته سه بعدی ساختمان فعالیت می کنند.
به مناسبت روز دانشجو سراغ دانشجویی رفته ایم که در سه رشته مهندسی مدرک کارشناسی گرفته و تا به امروز دو اختراع نیز به ثبت رسانده و توانسته با ایجاد یک شرکت دانش بنیان برای 12 نفز نیز شغل ایجاد کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، نوآوری و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تا سه سال آینده 100 سرای نوآوری و 2 هزار شرکت دانش بنیان فعال خواهد داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۱    
معاون صندوق نوآوری و شکوفایی کشور گفت: افزون بر 160 شرکت دانش بنیان فعال در فارس مشغول ارائه خدمت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۹    
تهران- ایرنا- روغن موتورنانویی، نسل جدید روانکارها هستند که یک شرکت دانش بنیان ایرانی فعال درحوزه نانو توانسته روانکارهای نانویی را که حامل نانو ذرات الماس هستند پایدار سازی و به 15 کشور دنیا صادر کند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۸    
سرنوشت تمام پایان نامه های دانشجویی به دستگاه خمیرکاغذ منتهی نمی شود. مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان می گوید که در دوران دانشجویی پایان نامه ای در مورد آلتراسونیک نوشت و این پایان نامه سنگ بنای تشکیل یک شرکت موفق شد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان از کارشناسان جهت فعالیت تهران دعوت به همکاری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سه شرکت دانش بنیان ایرانی به طور رسمی با آژانس نوآوری جمهوری آذربایجان همکاری می کنند
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۴    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد اصفهان از حضور بیش از 70 صنعت، سازمان و شرکت دانش بنیان در جشنواره پویش این واحد خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۶    
یک شرکت دانش بنیان جهت تکمیل کادر فنی خود در استان تهران از مهندسین الکترونیک دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۲    
استانها- ایرنا –حضور واعظی در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خراسان رضوی ،2 بانده شده جاده های منتهی به بندر چابهار، تحت پوشش قرار دادن چهار هزار شرکت دانش بنیان از سوی وزارت علوم ، کاهش خروجی آب زاینده رود ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۹    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تامین قطعات، نوسانات ارزی و نبود سرمایه اولیه را از مشکلات کلیدی بر سرراه تولید این شرکت ها عنوان کرد و گفت: دولت باید شرایطی را برای ایجاد رقابت سالم و رونق بازار تولیدی فراهم کند.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: یکی از سیاست های محوری ما، توسعه مراکز رشد است و ظرف 15 سال اخیر موفق شده ایم بالغ بر 4هزار شرکت دانش بنیان را تحت پوشش قرار دهیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور از برنامه این سازمان برای راه اندازی سه هزار شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری طی سه سال خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۵:۰۶    
یک شرکت دانش بنیان ایرانی با پایش آب صنعتی، از رسوب این دستگاه ها جلوگیری کرده و عمر دستگاه را افزایش می دهد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان "فرا پل جم"، صنایع غذایی سحر، سیمان هگمتان، رز پالایش غرب، خشکبار طلایی، شبنم صحرا، سیمین نورد، گل بید سامن، آهن و سیلیس آذرخش، باراد گستر، سفال تاج، تاک 507 و بازرگانی محمودی 12 واحد تولیدی استان همدان هستند که از لحاظ کمی و کیفی برترین صادرکننده های استان شناخته شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در کل کشور 4 هزار و 500 شرکت دانش بنیان وجود دارد که هزار و 700 شرکت در پارک های علم وفناوری مستقر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و داروی کشور گفت: تولید داخل منجر به ممنوعیت واردات 330 قلم کالای وارداتی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۵    
کارشناس نرم افزار دارای حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط مهارت ها: مسلط به برنامه نویسی ++c ،مسلط به فریم ورک Qt مسلط به ارتباط با پورت سریال در ویندوز از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ایمیل: em@saa.ir لینک: www.saa.ir ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه نویس حرفه ایی به صورت تمام وقت داشتن حداقل 3 سال تجربه کاری مرتبط تسلط بر برنامه نویسی حوزه WEB (C#.Net ) تسلط بر Multiprogramming تسلط بر REST Full APIs تسلط کامل به TSQL آشنا به ابزار TFS مسئولیت پذیر و متعهد دارای روحیه بروزرسانی و توسعه کد های فعلی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۱:۳۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، علی بهشتی یکی از محققان گاز ازن میگوید: من در یک شرکت دانش بنیان در حوزه ازن فعال بودم ولی به دلیل عدم وجود اتحادیه، انجمن ...
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱    
به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان و با هدف آشنایی با فرصت ها و امکان انجام فعالیت های کلان و موثر در کشور، برنامه بازدید از شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان اصفهان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه نانو موفق به تولید افزودنی خنک کننده آب رادیاتور (کولانت DZ) شده که موجب بهبود عملکرد سامانه های نیروگاهی و قطارها می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری گفت: ایران در حوزه تولید علم سلول های بنیادی بین کشورهای اسلامی رتبه اول و در منطقه کشورهای ترکیه و اسرائیل را پشت سر گذاشته است؛ همچنین در سطح جهانی رتبه 14 را به خود اختصاص داده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رمضانعلی قاسمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت دانش بنیان شیمی گل فیض برای مرتبه دوم کود اسید هیومیک تولیدی خود ر ابه کشورهای اروپایی به ویژه به اسپانیا صادر کردد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: سامانه ای هوشمند برای پایش مرزهای آبی و خاکی را برای اولین بار در کشور طراحی کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۰:۳۱    
بیش از 83 شرکت دانش بنیان در نخستین نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی محصولات خود را ارائه کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
هواپیمای فوق سبک چکاوک که توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی طراحی و تولید شده قادر است تا ارتفاع 14هزارپایی از سطح دریا به مدت 4 و نیم ساعت و با سرعت 280 کیلومتر پرواز کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه اندازی پلتفرم این ستاد برای ارائه خدمات تخفیفی به شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: این پلتفرم، خدمات مورد نیاز یک شرکت دانش بنیان یا خلاق را در بدو تاسیس تا 50 درصد کاهش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان، گفت: 55 شرکت دانش بنیان در استان زنجان فعال است و این ظرفیت در استان زنجان وجود دارد که تعداد شرکت های دانش بنیان افزایش یابد.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۱    
فرهیختگان با مدیر یک شرکت دانش بنیان در حوزه توانبخشی که با تصمیم گیری های به موقع، سودآوری خوبی برای شرکت رقم زده است، گفت وگو کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
استفاده از محلول آبگریز نانویی شرکت دانش بنیان ایرانی در چراغ های خیابانی و بزرگراهی موجب شده تا این چراغ ها زمان طولانی تری تمیز بمانند و در نتیجه هزینه شستشو و نگهداری آن ها کاهش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نگاهی به وضعیت چند سال گذشته نشان می دهد که تنها تعداد محدودی شرکت دانش بنیان در حوزه سلول های بنیادی فعال بودند اما اکنون بیش از صد شرکت فناور در این حوزه محصول تولید می کنند ...
نگاهی به چند سال گذشته نشان می دهد که تنها تعداد محدودی شرکت دانش بنیان در حوزه سلول های بنیادی فعال بودند اما اکنون بیش از صد شرکت فناور در این حوزه محصول تولید می کنند. زیست بوم این حوزه با سرعت در کشور در حال شکل گیری است، به گونه ای که محصولات دانش بنیان تولید می شود اما ظرفیت کشور کافی نیست.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: با کمک یک موسسه تحقیقاتی موفق به طراحی و تولید سیستم اولتراسانتریفیوژ دارویی شدیم. به گزارش سپید به نقل از باشگاه خبرنگاران، رضا کیاپاشا اظهار کرد: سانتریفیوژ دستگاهی است که عمل تفکیک اجزای سازنده یک محلول را بر اساس اختلاف چگالی اجزا انجام می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه کدورت سنج آب توسط یک شرکت دانش بنیان با استفاده از توان و دانش متخصصان کشور طراحی و تولید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در مراسم بیست و سومین سال روز ملی صادرات از 6 شرکت دانش بنیان برتر تجلیل شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان از امضای تفاهم نامه با یک شرکت دانش بنیان برای نصب 85 دستگاه آب شیرین کن در 140 روستای استان خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا- سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: تفاهم نامه نصب و راه اندازی 85 دستگاه آب شیرین کن برای 140 روستای استان میان شرکت آبفای روستایی استان و یک شرکت دانش بنیان منعقد شد.
دستگاه کدورت سنج آب توسط یک شرکت دانش بنیان با استفاده از توان و دانش متخصصان کشور طراحی و تولید شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عبدالرضا واعظی روز دوشنبه در جلسه کارگروه فناوری های پیشرفته استان، مجموع شرکت های فناور و استارت آپی آذربایجان شرقی را 500 مورد اعلام کرد که از این تعداد تنها 138 شرکت مجوز دانش بنیانی دارند که رقمی بسیار اندک به شمار می رود. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از تولید دستگاه فشار دهنده متناوب اندام (IPC) ایرانی خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دستگاهی شدند که سیلاب را پایش و به مراکز مربوطه اطلاع می دهد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان به فناوری ساخت دوربین های ثبت تخلف، سامانه خودرویی پایش هوشمند تردد ناوگان و سامانه بی سیم تشخیص حضور خودرو دست پیدا کرده و توانسته ایران را در این حوزه از کشورهای خارجی بی نیاز کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (ایران متافو 2019)، 14 شرکت دانش بنیان توانمندی های خود را در قالب پاویون شرکت های دانش بنیان به نمایش گذاشتند.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، اپراتور اول با حمایت و حضور در پنجمین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا و به عنوان یکی از بازیگران اصلی و عمده این بخش، به دنبال گسترش ارتباط تجاری با دیگر بازیگران اکوسیستم اینترنت اشیا کشور است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی با استفاده از فناوری های بومی توانسته مقره های اندازه گیری کمیت های برق تولید کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
طهرانچی بیان کرد: در کشور ما اول نفت آمد و همیشه از پول نفت برای خود استفاده کرد. دانشگاه در کشور ما زایش گر نیست و استفاده کننده است و این امر در تار و پود دانشگاه رسوخ کرد. در واقع دانشگاه های ما نفتی هستند ...